FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
GianlucaPagliuca71
Postovi: 411
Pridružen/a: 24 sep 2024, 18:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GianlucaPagliuca71 » 23 sep 2025, 13:05

Ja nisam nimalo optimistican. Atmosfera ce biti na noz, a mi tu obicno padamo pod pritiskom, nemamo neku igru, sudjenje ce biti upitno. Jedino se tjesim da u derbiju nema favorita i da je sve moguce.

Pod Zekicem u derbijima smo bili odlicni jer ih je znao pripremiti. Da nije bilo Mehmedovica i zicera od ostalih, uzeli bi ih.
Svi u napad jedan je Hase!
ZZ !

Avatar
Pijaca
Postovi: 157
Pridružen/a: 23 avg 2025, 17:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pijaca » 23 sep 2025, 13:31

Sa bivolom na klupi i ovakvim stanjem u klubu, svaki poraz manji od 3 razlike bio bi veliko iznenadjenje.

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2717
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 23 sep 2025, 14:32

gledao sam ih zadnje dvije i zao mi je sto Lagumdzija nece igrati
momak je taraba, spor, voli al ne zna driblati i iz te njegove greske su primili po gol na obje tekme
Sedorf je isto medju losijim bio i volio bih da i on igra

problem je taj sto smo i mi gola qita

kakvo nam je stanje
pisu Began ce biti spreman a ovdje se pise da ne trenira
kakva je dijagnoza za Adema?
Elezi?

tipujem ako iko mogne biti prevaga na derbiju da ce to biti Mlinaric

Avatar
relativizam
Postovi: 1728
Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la relativizam » 23 sep 2025, 14:35

Vala kao i svaki derbi, nebitan rezultatski sem zajebancije.
Ekipa sa najlosijom formom i najslabijom ekipom uspijevala je dobiti derbi kao i ekipa koja ima 30 suteva a izgubi.

Formacija nebitna, ako obje ekipe izadju bez nekog znaka protiv sudjenja i saveza nek se je*u i jedni i drugi

Avatar
N3R3D
Postovi: 1387
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la N3R3D » 23 sep 2025, 14:52

Pametno i odgovorno, bolji smo!

KarloIvandic
Postovi: 536
Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarloIvandic » 23 sep 2025, 14:56

nikakva forma ne igra ulogu. Koliko smo puta bili u boljoj formi i igracki pa uzmu bod ili pobjede. Sve je u glavama igraca i taj koji bude jaci ce i uzeti

HordasFks
Postovi: 317
Pridružen/a: 21 mar 2021, 15:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HordasFks » 23 sep 2025, 15:31

Zgazite mitomane!
Ko te nije volio,nije ni obolio❤️

Avatar
H8Z7
Postovi: 7193
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 23 sep 2025, 15:38

Ode Jatta u Saudijsku Arabiju
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
James1987
Postovi: 967
Pridružen/a: 31 jul 2023, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la James1987 » 23 sep 2025, 15:47

H8Z7 je napisao/la:
23 sep 2025, 15:38
Ode Jatta u Saudijsku Arabiju
Super i za nas i za njega jer ovdje nije vise mogao tacnije nisu mu dali ovako uzet neke pare dok jos mozemo. Sretno mu.
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!

Avatar
Madafaka
Postovi: 3328
Pridružen/a: 04 jun 2009, 19:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Madafaka » 23 sep 2025, 15:52

H8Z7 je napisao/la:
23 sep 2025, 15:38
Ode Jatta u Saudijsku Arabiju
Kako? Zar kod njih prelazni rok nije već završen? Piše da je bio do 10. septembra

Avatar
Oikamid
Postovi: 2827
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oikamid » 23 sep 2025, 16:04

Madafaka je napisao/la:
23 sep 2025, 15:52
H8Z7 je napisao/la:
23 sep 2025, 15:38
Ode Jatta u Saudijsku Arabiju
Kako? Zar kod njih prelazni rok nije već završen? Piše da je bio do 10. septembra
Danas se zatvara, ali je potpisao prije par dana svakako.

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 23 sep 2025, 16:15

Pijaca je napisao/la:
23 sep 2025, 13:31
Sa bivolom na klupi i ovakvim stanjem u klubu, svaki poraz manji od 3 razlike bio bi veliko iznenadjenje.
Jao jesi naporan ja ne vjerujem. Sta tebe muci u zivotu, sto si toliko isfrustriran?
@Vanja daj brate stavi ga na hladjenje, pregledaj mu postove, samo vrijedja, sere po klubu, nema objave da ne psuje nesto
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

moreno123
Postovi: 448
Pridružen/a: 08 apr 2023, 12:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moreno123 » 23 sep 2025, 16:20

Jbt led ova dva kluba se u zadnjih 15 godina ni za sta nisu dogovorili.

Avatar
riki46
Postovi: 467
Pridružen/a: 22 maj 2025, 21:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la riki46 » 23 sep 2025, 16:21

Oikamid je napisao/la:
23 sep 2025, 16:04
Madafaka je napisao/la:
23 sep 2025, 15:52
H8Z7 je napisao/la:
23 sep 2025, 15:38
Ode Jatta u Saudijsku Arabiju
Kako? Zar kod njih prelazni rok nije već završen? Piše da je bio do 10. septembra
Danas se zatvara, ali je potpisao prije par dana svakako.
Koji klub? Koliko para?
Vamos Rajvosa!
Ko te nije volio nije ni obolio...

visokohz
Postovi: 4626
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 23 sep 2025, 16:22

Boga mi ne očekujem ništa sem poraza jer u predhonda 4 gostovanja bili smo goli **** i sad da očekujem nešto protiv zelje na Grbavici mrka kapa nažalost daj Bože da griješim .

Avatar
Oikamid
Postovi: 2827
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oikamid » 23 sep 2025, 16:23

riki46 je napisao/la:
23 sep 2025, 16:21
Oikamid je napisao/la:
23 sep 2025, 16:04
Madafaka je napisao/la:
23 sep 2025, 15:52

Kako? Zar kod njih prelazni rok nije već završen? Piše da je bio do 10. septembra
Danas se zatvara, ali je potpisao prije par dana svakako.
Koji klub? Koliko para?
Klub ne znam, ali znam da je iznos višemilionski :mrgreen:

Avatar
James1987
Postovi: 967
Pridružen/a: 31 jul 2023, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la James1987 » 23 sep 2025, 16:28

visokohz je napisao/la:
23 sep 2025, 16:22
Boga mi ne očekujem ništa sem poraza jer u predhonda 4 gostovanja bili smo goli **** i sad da očekujem nešto protiv zelje na Grbavici mrka kapa nažalost daj Bože da griješim .
Vraca nam se za prethodne derbije kada smo ih ubili a nismo pobjedili ocekujem dosadnu utakmicu i nasu pobjedu.
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!

boki86
Postovi: 5126
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 23 sep 2025, 16:29

Oikamid je napisao/la:
23 sep 2025, 16:04
Madafaka je napisao/la:
23 sep 2025, 15:52
H8Z7 je napisao/la:
23 sep 2025, 15:38
Ode Jatta u Saudijsku Arabiju
Kako? Zar kod njih prelazni rok nije već završen? Piše da je bio do 10. septembra
Danas se zatvara, ali je potpisao prije par dana svakako.
Steta, zao mi je momka, ogroman je potencijal. Nek mu je sretno i hairli

Avatar
H8Z7
Postovi: 7193
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 23 sep 2025, 16:32

Oikamid je napisao/la:
23 sep 2025, 16:23
riki46 je napisao/la:
23 sep 2025, 16:21
Oikamid je napisao/la:
23 sep 2025, 16:04


Danas se zatvara, ali je potpisao prije par dana svakako.
Koji klub? Koliko para?
Klub ne znam, ali znam da je iznos višemilionski :mrgreen:
Miliona čega? :mrgreen:
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Madafaka
Postovi: 3328
Pridružen/a: 04 jun 2009, 19:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Madafaka » 23 sep 2025, 16:36

Oikamid je napisao/la:
23 sep 2025, 16:04
Madafaka je napisao/la:
23 sep 2025, 15:52
H8Z7 je napisao/la:
23 sep 2025, 15:38
Ode Jatta u Saudijsku Arabiju
Kako? Zar kod njih prelazni rok nije već završen? Piše da je bio do 10. septembra
Danas se zatvara, ali je potpisao prije par dana svakako.
Odlično onda, podržavam ovaj transfer, Jatta se ovdje ne bi naigrao.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ammko99, Haksss i 15 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []