FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Istina, provaljuju se sa saopstenjima. Sasvim logicno bi bilo da B tim krene od kantonalne lige pa prema gore. To bi trebale biti bukvalno trening utakmice za njih. Ovako ispada preseravanje. Pitam se odakle opste isplativost imati B tim pogotovo u ovom cirkusu od liga kojima upravljaju korumpirani klovnovi.
U novi boj ...
Re: FK Sarajevo
Nismo htjeli od kantonalne da krenemo, jer su vico i colpa htjeli iskoristit momenat da nas kao oni proguraju u kantonalnu pred svima i da ispadnemo njihove kuje. Da znate da je citava uprava B tima bila protiv ove situacije, ne protiv ulaska u kantonalnu. Isto tako imam info da smrdljivi vico pokusava sa Ismirom da sjedne da dogovori neke stvari vec mjesecima ali Ismir to odbija. Ne padajte na price plavih i dusmanskih portala, svi nam zele zlo a mi nasjedamo i mrzimo svoje igrace klub i upravu!
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
Re: FK Sarajevo
Saopštenje je samo dokaz da klub vode ljudi koji svojim potezima stvaraju situaciju u kojoj će u pitanje doći postojanje kluba.
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.
Husref Musemić - Babuka.
Re: FK Sarajevo
!plisek je napisao/la: ↑25 sep 2025, 10:46Nismo htjeli od kantonalne da krenemo, jer su vico i colpa htjeli iskoristit momenat da nas kao oni proguraju u kantonalnu pred svima i da ispadnemo njihove kuje. Da znate da je citava uprava B tima bila protiv ove situacije, ne protiv ulaska u kantonalnu. Isto tako imam info da smrdljivi vico pokusava sa Ismirom da sjedne da dogovori neke stvari vec mjesecima ali Ismir to odbija. Ne padajte na price plavih i dusmanskih portala, svi nam zele zlo a mi nasjedamo i mrzimo svoje igrace klub i upravu!
Re: FK Sarajevo
Otisao jedan od, ako ne i najperspektivniji igrac iz kluba, nigdje zvanicne objave o transferu.
Derbi za dva dana.
Ovdje se stranice i stranice pisu o nekakvom B timu za koji ni neznamo koja mu je svrha, cilj, ko tu igra, dal i postoji..
Svasta
Derbi za dva dana.
Ovdje se stranice i stranice pisu o nekakvom B timu za koji ni neznamo koja mu je svrha, cilj, ko tu igra, dal i postoji..
Svasta
Re: FK Sarajevo
To je to. Drama kraljice, razmažena djeca, dokaz da parama ne kupuješ gospodske manire. Previše ego vlada pojedincima.
Imali smo manje para, bilo je gorih situacija po klub i svašta nešto, pa se nije ovako provincijalno reagovali. Gospoda ne reaguju kao influenseri i starlete. Calma Calma Calma.
Re: FK Sarajevo
najgore rukovodstvo kluba od nastanka, baljak je za ove gospodin
Re: FK Sarajevo
Pravdu će dijeliti Nihad Ljajić iz Sarajeva, a asistirat će mu Amer Macić (Mostar) i Arnel Novalić (Doboj Istok)
Idemo po pobjedu aBd 0:2 Mlinaric i Guli.
Idemo po pobjedu aBd 0:2 Mlinaric i Guli.
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!
Re: FK Sarajevo
Ljajic je fino sudio onaj zadnji derbi na kosevu
Re: FK Sarajevo
Idemo u rat
Ne idemo u rat
Hocemo u kanton
Necemo u kanton
Hocemo stadion
Necemo stadion
.........
Ne idemo u rat
Hocemo u kanton
Necemo u kanton
Hocemo stadion
Necemo stadion
.........
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
Re: FK Sarajevo
Koga boli **** za B tim...
Re: FK Sarajevo
Svaka čat našim "forumskim navijačima" 95% njih više mrzi klub i želi mu propast od svih neprijatelja zajedno.
Čitaju raznorazne stručne portale i pametuju (osnosva odlika Bošnje) a 90% informacija je netačna.
Svaka vam čast!
Čitaju raznorazne stručne portale i pametuju (osnosva odlika Bošnje) a 90% informacija je netačna.
Svaka vam čast!
Re: FK Sarajevo
Treba vjerovati mirvicu .. on je samo npr 3x slagao u oči navijače da ajla vise nije u klubu
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
Re: FK Sarajevo
Stavite nam anketu molim Vas sa dva pitanja:
Sta zelite u subotu i nakon subote?
1. Pobjeda u derbiju, zajednistvo sa trenutnom Upravom i strucnim stabom, ponovo povratak na pobjednicki kolosijek
2. Poraz, odlazak Husrefa, Ismira, Ajle i svih ostalih iz Uprave
Cisto da ogolimo malo “navijace” i one koji vole klub/rezultat/uspjeh a ne Uprave, trenere, sponzore, uslove na stadionu, objave, travu, uslove treninga.
Jer klima je takva da se POTAJNO nadaju ppbijedi ali Boga mole za izgubimo da se moze pljuvati jer kad dobijemo ko god nas vodi tema utihne nema materijala za pljuvanje.
Sta zelite u subotu i nakon subote?
1. Pobjeda u derbiju, zajednistvo sa trenutnom Upravom i strucnim stabom, ponovo povratak na pobjednicki kolosijek
2. Poraz, odlazak Husrefa, Ismira, Ajle i svih ostalih iz Uprave
Cisto da ogolimo malo “navijace” i one koji vole klub/rezultat/uspjeh a ne Uprave, trenere, sponzore, uslove na stadionu, objave, travu, uslove treninga.
Jer klima je takva da se POTAJNO nadaju ppbijedi ali Boga mole za izgubimo da se moze pljuvati jer kad dobijemo ko god nas vodi tema utihne nema materijala za pljuvanje.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
Re: FK Sarajevo
Nema laži i tajne. H8Z7 glasa za 2._weella_ je napisao/la: ↑25 sep 2025, 13:57Stavite nam anketu molim Vas sa dva pitanja:
Sta zelite u subotu i nakon subote?
1. Pobjeda u derbiju, zajednistvo sa trenutnom Upravom i strucnim stabom, ponovo povratak na pobjednicki kolosijek
2. Poraz, odlazak Husrefa, Ismira, Ajle i svih ostalih iz Uprave
Cisto da ogolimo malo “navijace” i one koji vole klub/rezultat/uspjeh a ne Uprave, trenere, sponzore, uslove na stadionu, objave, travu, uslove treninga.
Jer klima je takva da se POTAJNO nadaju ppbijedi ali Boga mole za izgubimo da se moze pljuvati jer kad dobijemo ko god nas vodi tema utihne nema materijala za pljuvanje.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
Re: FK Sarajevo
Podrzavam, mada to malo drugacije treba srociti, ovako je previse iskljucivo_weella_ je napisao/la: ↑25 sep 2025, 13:57Stavite nam anketu molim Vas sa dva pitanja:
Sta zelite u subotu i nakon subote?
1. Pobjeda u derbiju, zajednistvo sa trenutnom Upravom i strucnim stabom, ponovo povratak na pobjednicki kolosijek
2. Poraz, odlazak Husrefa, Ismira, Ajle i svih ostalih iz Uprave
Cisto da ogolimo malo “navijace” i one koji vole klub/rezultat/uspjeh a ne Uprave, trenere, sponzore, uslove na stadionu, objave, travu, uslove treninga.
Jer klima je takva da se POTAJNO nadaju ppbijedi ali Boga mole za izgubimo da se moze pljuvati jer kad dobijemo ko god nas vodi tema utihne nema materijala za pljuvanje.
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
??????H8Z7 je napisao/la: ↑25 sep 2025, 14:01Nema laži i tajne. H8Z7 glasa za 2._weella_ je napisao/la: ↑25 sep 2025, 13:57Stavite nam anketu molim Vas sa dva pitanja:
Sta zelite u subotu i nakon subote?
1. Pobjeda u derbiju, zajednistvo sa trenutnom Upravom i strucnim stabom, ponovo povratak na pobjednicki kolosijek
2. Poraz, odlazak Husrefa, Ismira, Ajle i svih ostalih iz Uprave
Cisto da ogolimo malo “navijace” i one koji vole klub/rezultat/uspjeh a ne Uprave, trenere, sponzore, uslove na stadionu, objave, travu, uslove treninga.
Jer klima je takva da se POTAJNO nadaju ppbijedi ali Boga mole za izgubimo da se moze pljuvati jer kad dobijemo ko god nas vodi tema utihne nema materijala za pljuvanje.
Za poraz nijedan normalan navijac ne moze biti nikad pogotovo kad je derbi u pitanju ko god bio na klupi, na terenu ili u upravi.
U subotu tih 90 min sve ostalo na stranu, samo pobjeda treba da nas zanima i apsolutno nista drugo.
-
KarloIvandic
- Postovi: 537
- Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
mislim da je 80 posto navijaca nazalost za ovo drugo_weella_ je napisao/la: ↑25 sep 2025, 13:57Stavite nam anketu molim Vas sa dva pitanja:
Sta zelite u subotu i nakon subote?
1. Pobjeda u derbiju, zajednistvo sa trenutnom Upravom i strucnim stabom, ponovo povratak na pobjednicki kolosijek
2. Poraz, odlazak Husrefa, Ismira, Ajle i svih ostalih iz Uprave
Cisto da ogolimo malo “navijace” i one koji vole klub/rezultat/uspjeh a ne Uprave, trenere, sponzore, uslove na stadionu, objave, travu, uslove treninga.
Jer klima je takva da se POTAJNO nadaju ppbijedi ali Boga mole za izgubimo da se moze pljuvati jer kad dobijemo ko god nas vodi tema utihne nema materijala za pljuvanje.
Re: FK Sarajevo
Nege trebamo da produžimo ovu agoniju? Niko ne voli poraz, daleko od toga, ali pod datim opcijama apsolutno sam za drugu. Četiri godine nas lažu, vuku za nos. Hoćemo stadion, nećemo. Hoćemo u kantonalnu, nećemo. Hoćemo u savez, nećemo. Dovode se razni igrači, klub vode osobe koje očito ne znaju šta žele. A raspitajte se kako smo se sačuvali kazne da ne budemo izbačeni iz Europe. Butmir propada, Handžić radi u klubu. Je li ovo trebam podržati?Hordas1990 je napisao/la: ↑25 sep 2025, 14:10??????H8Z7 je napisao/la: ↑25 sep 2025, 14:01Nema laži i tajne. H8Z7 glasa za 2._weella_ je napisao/la: ↑25 sep 2025, 13:57Stavite nam anketu molim Vas sa dva pitanja:
Sta zelite u subotu i nakon subote?
1. Pobjeda u derbiju, zajednistvo sa trenutnom Upravom i strucnim stabom, ponovo povratak na pobjednicki kolosijek
2. Poraz, odlazak Husrefa, Ismira, Ajle i svih ostalih iz Uprave
Cisto da ogolimo malo “navijace” i one koji vole klub/rezultat/uspjeh a ne Uprave, trenere, sponzore, uslove na stadionu, objave, travu, uslove treninga.
Jer klima je takva da se POTAJNO nadaju ppbijedi ali Boga mole za izgubimo da se moze pljuvati jer kad dobijemo ko god nas vodi tema utihne nema materijala za pljuvanje.
Za poraz nijedan normalan navijac ne moze biti nikad pogotovo kad je derbi u pitanju ko god bio na klupi, na terenu ili u upravi.
U subotu tih 90 min sve ostalo na stranu, samo pobjeda treba da nas zanima i apsolutno nista drugo.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Znam ja to sve i vise nego dobro i pisao sam 50 puta o tim stvarima od kurvanja sa Vicom do finansijskih malverzacija. Samo sto ovaj izbor ne postoji. Apsolutno nista ne garantuje da ce se povuci ako izgubimo niti da ce ostati ako dobijemo. Znaci teorija na osnovu bukvalano niceg, a inace onako generalno da je Amar Osim na celu kluba zajedno sa Vicom Zeljkovicem ja ne bi navijao da izgubimo!H8Z7 je napisao/la: ↑25 sep 2025, 14:24Nege trebamo da produžimo ovu agoniju? Niko ne voli poraz, daleko od toga, ali pod datim opcijama apsolutno sam za drugu. Četiri godine nas lažu, vuku za nos. Hoćemo stadion, nećemo. Hoćemo u kantonalnu, nećemo. Hoćemo u savez, nećemo. Dovode se razni igrači, klub vode osobe koje očito ne znaju šta žele. A raspitajte se kako smo se sačuvali kazne da ne budemo izbačeni iz Europe. Butmir propada, Handžić radi u klubu. Je li ovo trebam podržati?Hordas1990 je napisao/la: ↑25 sep 2025, 14:10??????
Za poraz nijedan normalan navijac ne moze biti nikad pogotovo kad je derbi u pitanju ko god bio na klupi, na terenu ili u upravi.
U subotu tih 90 min sve ostalo na stranu, samo pobjeda treba da nas zanima i apsolutno nista drugo.
Online
Trenutno korisnika/ca: Arma00, johntravolta123, NazorUso, sekac, skoJaa, Venom, Vrhbosnian i 62 gosta.


