FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
hz033
Postovi: 3183
Pridružen/a: 18 feb 2011, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hz033 » 25 sep 2025, 10:42

Istina, provaljuju se sa saopstenjima. Sasvim logicno bi bilo da B tim krene od kantonalne lige pa prema gore. To bi trebale biti bukvalno trening utakmice za njih. Ovako ispada preseravanje. Pitam se odakle opste isplativost imati B tim pogotovo u ovom cirkusu od liga kojima upravljaju korumpirani klovnovi.
U novi boj ...

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 25 sep 2025, 10:46

Nismo htjeli od kantonalne da krenemo, jer su vico i colpa htjeli iskoristit momenat da nas kao oni proguraju u kantonalnu pred svima i da ispadnemo njihove kuje. Da znate da je citava uprava B tima bila protiv ove situacije, ne protiv ulaska u kantonalnu. Isto tako imam info da smrdljivi vico pokusava sa Ismirom da sjedne da dogovori neke stvari vec mjesecima ali Ismir to odbija. Ne padajte na price plavih i dusmanskih portala, svi nam zele zlo a mi nasjedamo i mrzimo svoje igrace klub i upravu!
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

Avatar
Zutti
Postovi: 2495
Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zutti » 25 sep 2025, 11:59

Saopštenje je samo dokaz da klub vode ljudi koji svojim potezima stvaraju situaciju u kojoj će u pitanje doći postojanje kluba.
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.

ubipara
Postovi: 1035
Pridružen/a: 01 feb 2020, 20:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ubipara » 25 sep 2025, 12:04

plisek je napisao/la:
25 sep 2025, 10:46
Nismo htjeli od kantonalne da krenemo, jer su vico i colpa htjeli iskoristit momenat da nas kao oni proguraju u kantonalnu pred svima i da ispadnemo njihove kuje. Da znate da je citava uprava B tima bila protiv ove situacije, ne protiv ulaska u kantonalnu. Isto tako imam info da smrdljivi vico pokusava sa Ismirom da sjedne da dogovori neke stvari vec mjesecima ali Ismir to odbija. Ne padajte na price plavih i dusmanskih portala, svi nam zele zlo a mi nasjedamo i mrzimo svoje igrace klub i upravu!
!

badboy
Postovi: 929
Pridružen/a: 03 apr 2009, 15:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la badboy » 25 sep 2025, 12:20

Otisao jedan od, ako ne i najperspektivniji igrac iz kluba, nigdje zvanicne objave o transferu.
Derbi za dva dana.
Ovdje se stranice i stranice pisu o nekakvom B timu za koji ni neznamo koja mu je svrha, cilj, ko tu igra, dal i postoji..

Svasta

KarlMarx
Postovi: 950
Pridružen/a: 23 avg 2015, 16:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarlMarx » 25 sep 2025, 12:37

Zutti je napisao/la:
25 sep 2025, 11:59
Saopštenje je samo dokaz da klub vode ljudi koji svojim potezima stvaraju situaciju u kojoj će u pitanje doći postojanje kluba.
To je to. Drama kraljice, razmažena djeca, dokaz da parama ne kupuješ gospodske manire. Previše ego vlada pojedincima.

Imali smo manje para, bilo je gorih situacija po klub i svašta nešto, pa se nije ovako provincijalno reagovali. Gospoda ne reaguju kao influenseri i starlete. Calma Calma Calma. :)

BungaBum
Postovi: 139
Pridružen/a: 09 apr 2018, 22:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BungaBum » 25 sep 2025, 12:48

najgore rukovodstvo kluba od nastanka, baljak je za ove gospodin

Avatar
James1987
Postovi: 971
Pridružen/a: 31 jul 2023, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la James1987 » 25 sep 2025, 12:59

Pravdu će dijeliti Nihad Ljajić iz Sarajeva, a asistirat će mu Amer Macić (Mostar) i Arnel Novalić (Doboj Istok)
:bih:
Idemo po pobjedu aBd 0:2 Mlinaric i Guli.
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!

boki86
Postovi: 5144
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 25 sep 2025, 13:03

Ljajic je fino sudio onaj zadnji derbi na kosevu

Avatar
Pantelija
Postovi: 13710
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 25 sep 2025, 13:14

Idemo u rat
Ne idemo u rat
Hocemo u kanton
Necemo u kanton
Hocemo stadion
Necemo stadion

.........
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

NoProfit
Postovi: 2783
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NoProfit » 25 sep 2025, 13:26

Koga boli **** za B tim...

enzo1
Postovi: 25
Pridružen/a: 22 jun 2023, 10:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la enzo1 » 25 sep 2025, 13:52

Svaka čat našim "forumskim navijačima" 95% njih više mrzi klub i želi mu propast od svih neprijatelja zajedno.
Čitaju raznorazne stručne portale i pametuju (osnosva odlika Bošnje) a 90% informacija je netačna.
Svaka vam čast!

Avatar
Pantelija
Postovi: 13710
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 25 sep 2025, 13:55

enzo1 je napisao/la:
25 sep 2025, 13:52
Svaka čat našim "forumskim navijačima" 95% njih više mrzi klub i želi mu propast od svih neprijatelja zajedno.
Čitaju raznorazne stručne portale i pametuju (osnosva odlika Bošnje) a 90% informacija je netačna.
Svaka vam čast!
Treba vjerovati mirvicu .. on je samo npr 3x slagao u oči navijače da ajla vise nije u klubu :kafa:
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

_weella_
Postovi: 338
Pridružen/a: 27 okt 2008, 18:52

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la _weella_ » 25 sep 2025, 13:57

Stavite nam anketu molim Vas sa dva pitanja:

Sta zelite u subotu i nakon subote?

1. Pobjeda u derbiju, zajednistvo sa trenutnom Upravom i strucnim stabom, ponovo povratak na pobjednicki kolosijek

2. Poraz, odlazak Husrefa, Ismira, Ajle i svih ostalih iz Uprave

Cisto da ogolimo malo “navijace” i one koji vole klub/rezultat/uspjeh a ne Uprave, trenere, sponzore, uslove na stadionu, objave, travu, uslove treninga.

Jer klima je takva da se POTAJNO nadaju ppbijedi ali Boga mole za izgubimo da se moze pljuvati jer kad dobijemo ko god nas vodi tema utihne nema materijala za pljuvanje.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

Avatar
H8Z7
Postovi: 7203
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 25 sep 2025, 14:01

_weella_ je napisao/la:
25 sep 2025, 13:57
Stavite nam anketu molim Vas sa dva pitanja:

Sta zelite u subotu i nakon subote?

1. Pobjeda u derbiju, zajednistvo sa trenutnom Upravom i strucnim stabom, ponovo povratak na pobjednicki kolosijek

2. Poraz, odlazak Husrefa, Ismira, Ajle i svih ostalih iz Uprave

Cisto da ogolimo malo “navijace” i one koji vole klub/rezultat/uspjeh a ne Uprave, trenere, sponzore, uslove na stadionu, objave, travu, uslove treninga.

Jer klima je takva da se POTAJNO nadaju ppbijedi ali Boga mole za izgubimo da se moze pljuvati jer kad dobijemo ko god nas vodi tema utihne nema materijala za pljuvanje.
Nema laži i tajne. H8Z7 glasa za 2.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

boki86
Postovi: 5144
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 25 sep 2025, 14:08

_weella_ je napisao/la:
25 sep 2025, 13:57
Stavite nam anketu molim Vas sa dva pitanja:

Sta zelite u subotu i nakon subote?

1. Pobjeda u derbiju, zajednistvo sa trenutnom Upravom i strucnim stabom, ponovo povratak na pobjednicki kolosijek

2. Poraz, odlazak Husrefa, Ismira, Ajle i svih ostalih iz Uprave

Cisto da ogolimo malo “navijace” i one koji vole klub/rezultat/uspjeh a ne Uprave, trenere, sponzore, uslove na stadionu, objave, travu, uslove treninga.

Jer klima je takva da se POTAJNO nadaju ppbijedi ali Boga mole za izgubimo da se moze pljuvati jer kad dobijemo ko god nas vodi tema utihne nema materijala za pljuvanje.
Podrzavam, mada to malo drugacije treba srociti, ovako je previse iskljucivo

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas1990 » 25 sep 2025, 14:10

H8Z7 je napisao/la:
25 sep 2025, 14:01
_weella_ je napisao/la:
25 sep 2025, 13:57
Stavite nam anketu molim Vas sa dva pitanja:

Sta zelite u subotu i nakon subote?

1. Pobjeda u derbiju, zajednistvo sa trenutnom Upravom i strucnim stabom, ponovo povratak na pobjednicki kolosijek

2. Poraz, odlazak Husrefa, Ismira, Ajle i svih ostalih iz Uprave

Cisto da ogolimo malo “navijace” i one koji vole klub/rezultat/uspjeh a ne Uprave, trenere, sponzore, uslove na stadionu, objave, travu, uslove treninga.

Jer klima je takva da se POTAJNO nadaju ppbijedi ali Boga mole za izgubimo da se moze pljuvati jer kad dobijemo ko god nas vodi tema utihne nema materijala za pljuvanje.
Nema laži i tajne. H8Z7 glasa za 2.
??????

Za poraz nijedan normalan navijac ne moze biti nikad pogotovo kad je derbi u pitanju ko god bio na klupi, na terenu ili u upravi.

U subotu tih 90 min sve ostalo na stranu, samo pobjeda treba da nas zanima i apsolutno nista drugo.

KarloIvandic
Postovi: 537
Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarloIvandic » 25 sep 2025, 14:12

_weella_ je napisao/la:
25 sep 2025, 13:57
Stavite nam anketu molim Vas sa dva pitanja:

Sta zelite u subotu i nakon subote?

1. Pobjeda u derbiju, zajednistvo sa trenutnom Upravom i strucnim stabom, ponovo povratak na pobjednicki kolosijek

2. Poraz, odlazak Husrefa, Ismira, Ajle i svih ostalih iz Uprave

Cisto da ogolimo malo “navijace” i one koji vole klub/rezultat/uspjeh a ne Uprave, trenere, sponzore, uslove na stadionu, objave, travu, uslove treninga.

Jer klima je takva da se POTAJNO nadaju ppbijedi ali Boga mole za izgubimo da se moze pljuvati jer kad dobijemo ko god nas vodi tema utihne nema materijala za pljuvanje.
mislim da je 80 posto navijaca nazalost za ovo drugo

Avatar
H8Z7
Postovi: 7203
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 25 sep 2025, 14:24

Hordas1990 je napisao/la:
25 sep 2025, 14:10
H8Z7 je napisao/la:
25 sep 2025, 14:01
_weella_ je napisao/la:
25 sep 2025, 13:57
Stavite nam anketu molim Vas sa dva pitanja:

Sta zelite u subotu i nakon subote?

1. Pobjeda u derbiju, zajednistvo sa trenutnom Upravom i strucnim stabom, ponovo povratak na pobjednicki kolosijek

2. Poraz, odlazak Husrefa, Ismira, Ajle i svih ostalih iz Uprave

Cisto da ogolimo malo “navijace” i one koji vole klub/rezultat/uspjeh a ne Uprave, trenere, sponzore, uslove na stadionu, objave, travu, uslove treninga.

Jer klima je takva da se POTAJNO nadaju ppbijedi ali Boga mole za izgubimo da se moze pljuvati jer kad dobijemo ko god nas vodi tema utihne nema materijala za pljuvanje.
Nema laži i tajne. H8Z7 glasa za 2.
??????

Za poraz nijedan normalan navijac ne moze biti nikad pogotovo kad je derbi u pitanju ko god bio na klupi, na terenu ili u upravi.

U subotu tih 90 min sve ostalo na stranu, samo pobjeda treba da nas zanima i apsolutno nista drugo.
Nege trebamo da produžimo ovu agoniju? Niko ne voli poraz, daleko od toga, ali pod datim opcijama apsolutno sam za drugu. Četiri godine nas lažu, vuku za nos. Hoćemo stadion, nećemo. Hoćemo u kantonalnu, nećemo. Hoćemo u savez, nećemo. Dovode se razni igrači, klub vode osobe koje očito ne znaju šta žele. A raspitajte se kako smo se sačuvali kazne da ne budemo izbačeni iz Europe. Butmir propada, Handžić radi u klubu. Je li ovo trebam podržati?
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas1990 » 25 sep 2025, 14:33

H8Z7 je napisao/la:
25 sep 2025, 14:24
Hordas1990 je napisao/la:
25 sep 2025, 14:10
H8Z7 je napisao/la:
25 sep 2025, 14:01


Nema laži i tajne. H8Z7 glasa za 2.
??????

Za poraz nijedan normalan navijac ne moze biti nikad pogotovo kad je derbi u pitanju ko god bio na klupi, na terenu ili u upravi.

U subotu tih 90 min sve ostalo na stranu, samo pobjeda treba da nas zanima i apsolutno nista drugo.
Nege trebamo da produžimo ovu agoniju? Niko ne voli poraz, daleko od toga, ali pod datim opcijama apsolutno sam za drugu. Četiri godine nas lažu, vuku za nos. Hoćemo stadion, nećemo. Hoćemo u kantonalnu, nećemo. Hoćemo u savez, nećemo. Dovode se razni igrači, klub vode osobe koje očito ne znaju šta žele. A raspitajte se kako smo se sačuvali kazne da ne budemo izbačeni iz Europe. Butmir propada, Handžić radi u klubu. Je li ovo trebam podržati?
Znam ja to sve i vise nego dobro i pisao sam 50 puta o tim stvarima od kurvanja sa Vicom do finansijskih malverzacija. Samo sto ovaj izbor ne postoji. Apsolutno nista ne garantuje da ce se povuci ako izgubimo niti da ce ostati ako dobijemo. Znaci teorija na osnovu bukvalano niceg, a inace onako generalno da je Amar Osim na celu kluba zajedno sa Vicom Zeljkovicem ja ne bi navijao da izgubimo!

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: iliyaa8, MSOZ101, skoJaa i 23 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []