FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8137
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 26 sep 2025, 14:11

Igrat na niski blok sa gulijem i keremehom u napadu 100% sa siguran da necemo primit go, jer zeljo nikom go nije dao na postavljenu obranu, a isto tako GULI KEREMEH ce 100% imat 2-3 100% sanse i da 2 gola..

Licno i da je adem 100% spreman ja njega nebi koristio id prve minute ako je mamas i elezi spremni..

Avatar
NazorUso
Postovi: 6867
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 26 sep 2025, 14:37

Lucas je napisao/la:
26 sep 2025, 09:39
NazorUso je napisao/la:
25 sep 2025, 22:27
Najveca prednost Zeljeznicara u derbiju je Husref Musemic !
Izgubimo li sutra, odmah zaganjati Radomira Đalovića.
Nista to, ne igra 4231
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

KarloIvandic
Postovi: 537
Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarloIvandic » 26 sep 2025, 14:43

Lucas je napisao/la:
26 sep 2025, 09:39
NazorUso je napisao/la:
25 sep 2025, 22:27
Najveca prednost Zeljeznicara u derbiju je Husref Musemic !
Izgubimo li sutra, odmah zaganjati Radomira Đalovića.
da bogda mi uzeli sutra i doveli Radomira :D

TrofejiSuTu
Postovi: 1521
Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TrofejiSuTu » 26 sep 2025, 15:18

Necemo se nagledati nekog aman zaman fudbala.
Daleko od toga da ce nas nesto kao nadigrati,nema ni od toga nista.

Bolji smo i ovakvi kakvi smo trenutno,i sanse u derbiju su uvijek 50:50 bez obzira na trenutno stanje bilo koga.

Ako nas i okrenu to ce biti u zadnjoj cetvrtini utakmice,i to na njihov poznati hajp i cavrlame koje oni prosipaju decenijama.

Ja ovdje pisem o tome kako ne mozemo nista pripremiti za njih i samim tim okrenuli derbi u svoju korist.

4231
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10892
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 26 sep 2025, 15:33

Ma dobit ćemo ih lakše od očekivanog.
Ove X sto su izvlačili na jedvite jade su izvlačili jer su se branili 80 od 90 minuta sad misle da su bolji sto otvara prostor.

ventilateur
Postovi: 112
Pridružen/a: 24 nov 2020, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ventilateur » 26 sep 2025, 15:35

Turkesu hvala i sretno
Mozda je trebao imati vise minuta ali ok. :salut:
„Ne razumeš ti mene, moja Vahdo, ja volim Sarajevo više nego sebe" - Asim Ferhatovic Hase

Avatar
Vanja8
Postovi: 14089
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 26 sep 2025, 15:45

fera je napisao/la:
26 sep 2025, 13:06
Mi s Husrefom ako derbi ne izgubimo ja cu se poceti drogirati :mrgreen:
Znaci, vratices zastavu u ormar ? :urnebes:

Avatar
Vanja8
Postovi: 14089
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 26 sep 2025, 15:48

jurisicduska je napisao/la:
26 sep 2025, 15:33
Ma dobit ćemo ih lakše od očekivanog.
Ove X sto su izvlačili na jedvite jade su izvlačili jer su se branili 80 od 90 minuta sad misle da su bolji sto otvara prostor.
E j.ebi ga, samo sam se ovog bojao... :facepalm: :facepalm:

Avatar
N3R3D
Postovi: 1389
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la N3R3D » 26 sep 2025, 15:48

Vanja8 je napisao/la:
26 sep 2025, 15:48
jurisicduska je napisao/la:
26 sep 2025, 15:33
Ma dobit ćemo ih lakše od očekivanog.
Ove X sto su izvlačili na jedvite jade su izvlačili jer su se branili 80 od 90 minuta sad misle da su bolji sto otvara prostor.
E j.ebi ga, samo sam se ovog bojao... :facepalm: :facepalm:

:rol:

Avatar
H8Z7
Postovi: 7203
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 26 sep 2025, 15:50

Lakše od očekivanog, ako Bog da vidjet ćete
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Maroon1946
Postovi: 2003
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 26 sep 2025, 16:01

Mislim da bi bilo top da i naš klub počne ove vlogove snimati i objavljivati na yt

maroon46
Postovi: 566
Pridružen/a: 16 jan 2025, 21:48

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la maroon46 » 26 sep 2025, 16:03

Maroon1946 je napisao/la:
26 sep 2025, 16:01
Mislim da bi bilo top da i naš klub počne ove vlogove snimati i objavljivati na yt
Idealna prilika da zaposle jos 28 ljudi pretezno iz sfk za to.

fera
Postovi: 6770
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 26 sep 2025, 16:12

Vanja8 je napisao/la:
26 sep 2025, 15:48
jurisicduska je napisao/la:
26 sep 2025, 15:33
Ma dobit ćemo ih lakše od očekivanog.
Ove X sto su izvlačili na jedvite jade su izvlačili jer su se branili 80 od 90 minuta sad misle da su bolji sto otvara prostor.
E j.ebi ga, samo sam se ovog bojao... :facepalm: :facepalm:
Kazem ti ja nemamo sanse
You are someone else I am still right here

Ismire odlazi!!!

fera
Postovi: 6770
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 26 sep 2025, 16:14

Varijantas8 je napisao/la:
26 sep 2025, 13:24
fera je napisao/la:
26 sep 2025, 13:06
Mi s Husrefom ako derbi ne izgubimo ja cu se poceti drogirati :mrgreen:
Ma svi mi koji pratimo i navijamo za Sarajevo smo vec navuceni na najgoru drogu, droga koja te izjede do bola, a nekad te digne na najviše visine.
U zadnje nam je vrijeme kao da smo na heroinu brate
You are someone else I am still right here

Ismire odlazi!!!

Avatar
Vanja8
Postovi: 14089
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 26 sep 2025, 16:19

fera je napisao/la:
26 sep 2025, 16:14
Varijantas8 je napisao/la:
26 sep 2025, 13:24
fera je napisao/la:
26 sep 2025, 13:06
Mi s Husrefom ako derbi ne izgubimo ja cu se poceti drogirati :mrgreen:
Ma svi mi koji pratimo i navijamo za Sarajevo smo vec navuceni na najgoru drogu, droga koja te izjede do bola, a nekad te digne na najviše visine.
U zadnje nam je vrijeme kao da smo na heroinu brate
Mi smo bruda , kad igra Sarajevo, vazda ko na heroinu...

Avatar
Vanja8
Postovi: 14089
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 26 sep 2025, 16:21

fera je napisao/la:
26 sep 2025, 16:12
Vanja8 je napisao/la:
26 sep 2025, 15:48
jurisicduska je napisao/la:
26 sep 2025, 15:33
Ma dobit ćemo ih lakše od očekivanog.
Ove X sto su izvlačili na jedvite jade su izvlačili jer su se branili 80 od 90 minuta sad misle da su bolji sto otvara prostor.
E j.ebi ga, samo sam se ovog bojao... :facepalm: :facepalm:
Kazem ti ja nemamo sanse
Sta smo mi Bogu skrivili... :damn:

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10892
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 26 sep 2025, 16:33

Vanja8 je napisao/la:
26 sep 2025, 16:21
fera je napisao/la:
26 sep 2025, 16:12
Vanja8 je napisao/la:
26 sep 2025, 15:48


E j.ebi ga, samo sam se ovog bojao... :facepalm: :facepalm:
Kazem ti ja nemamo sanse
Sta smo mi Bogu skrivili... :damn:
hahahahahaha

ajdohordas
Postovi: 4428
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 26 sep 2025, 16:45

Karlo Lulić jedan je od nas !

Bejker
Postovi: 370
Pridružen/a: 19 maj 2025, 15:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bejker » 26 sep 2025, 17:07

ajdohordas je napisao/la:
26 sep 2025, 16:45
Karlo Lulić jedan je od nas !
100%, izrazio zelju da ostane, dobije ugovor. Navodno puno nam bilo 200.000 dati za njega...
Imo je oscilacija u formi, ali uvijek je pokazivao zar i volju. Imao je tu neku drskost, fakinluk, sto moras imati ako igras za najveci klub u drzavi. Decko zna lopte i zavolio je klub i grad, sto je rijetkost kod igraca koji nisu odavde. Njega mi je najvise zao sto ga nismo zadrzali... Valjda se trazio jos jedan "projekat igrac" umjesto njega da se proda za milionski iznos, pa smo doveli Mamasa, Elezija... Nista protiv nijednog ni drugog, ali Lulicu se trebalo obezbijediti mjesto sa ugovorom 1+1, pa kad istekne ruka ruci.

SHZ82
Postovi: 971
Pridružen/a: 21 maj 2023, 21:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SHZ82 » 26 sep 2025, 17:31

dobio/izgubio derbi Musemic je od decembra bivsi
Sopic nas preuzima

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []