FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Igrat na niski blok sa gulijem i keremehom u napadu 100% sa siguran da necemo primit go, jer zeljo nikom go nije dao na postavljenu obranu, a isto tako GULI KEREMEH ce 100% imat 2-3 100% sanse i da 2 gola..
Licno i da je adem 100% spreman ja njega nebi koristio id prve minute ako je mamas i elezi spremni..
Licno i da je adem 100% spreman ja njega nebi koristio id prve minute ako je mamas i elezi spremni..
Re: FK Sarajevo
Nista to, ne igra 4231
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
-
KarloIvandic
- Postovi: 537
- Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
- Kontakt:
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1521
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Necemo se nagledati nekog aman zaman fudbala.
Daleko od toga da ce nas nesto kao nadigrati,nema ni od toga nista.
Bolji smo i ovakvi kakvi smo trenutno,i sanse u derbiju su uvijek 50:50 bez obzira na trenutno stanje bilo koga.
Ako nas i okrenu to ce biti u zadnjoj cetvrtini utakmice,i to na njihov poznati hajp i cavrlame koje oni prosipaju decenijama.
Ja ovdje pisem o tome kako ne mozemo nista pripremiti za njih i samim tim okrenuli derbi u svoju korist.
4231
Daleko od toga da ce nas nesto kao nadigrati,nema ni od toga nista.
Bolji smo i ovakvi kakvi smo trenutno,i sanse u derbiju su uvijek 50:50 bez obzira na trenutno stanje bilo koga.
Ako nas i okrenu to ce biti u zadnjoj cetvrtini utakmice,i to na njihov poznati hajp i cavrlame koje oni prosipaju decenijama.
Ja ovdje pisem o tome kako ne mozemo nista pripremiti za njih i samim tim okrenuli derbi u svoju korist.
4231
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
- jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma dobit ćemo ih lakše od očekivanog.
Ove X sto su izvlačili na jedvite jade su izvlačili jer su se branili 80 od 90 minuta sad misle da su bolji sto otvara prostor.
Ove X sto su izvlačili na jedvite jade su izvlačili jer su se branili 80 od 90 minuta sad misle da su bolji sto otvara prostor.
-
ventilateur
- Postovi: 112
- Pridružen/a: 24 nov 2020, 23:17
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Turkesu hvala i sretno
Mozda je trebao imati vise minuta ali ok.
Mozda je trebao imati vise minuta ali ok.
„Ne razumeš ti mene, moja Vahdo, ja volim Sarajevo više nego sebe" - Asim Ferhatovic Hase
Re: FK Sarajevo
E j.ebi ga, samo sam se ovog bojao...jurisicduska je napisao/la: ↑26 sep 2025, 15:33Ma dobit ćemo ih lakše od očekivanog.
Ove X sto su izvlačili na jedvite jade su izvlačili jer su se branili 80 od 90 minuta sad misle da su bolji sto otvara prostor.
Re: FK Sarajevo
Vanja8 je napisao/la: ↑26 sep 2025, 15:48E j.ebi ga, samo sam se ovog bojao...jurisicduska je napisao/la: ↑26 sep 2025, 15:33Ma dobit ćemo ih lakše od očekivanog.
Ove X sto su izvlačili na jedvite jade su izvlačili jer su se branili 80 od 90 minuta sad misle da su bolji sto otvara prostor.![]()
![]()
Re: FK Sarajevo
Lakše od očekivanog, ako Bog da vidjet ćete
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
- Maroon1946
- Postovi: 2003
- Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Mislim da bi bilo top da i naš klub počne ove vlogove snimati i objavljivati na yt
Re: FK Sarajevo
Idealna prilika da zaposle jos 28 ljudi pretezno iz sfk za to.Maroon1946 je napisao/la: ↑26 sep 2025, 16:01Mislim da bi bilo top da i naš klub počne ove vlogove snimati i objavljivati na yt
Re: FK Sarajevo
Kazem ti ja nemamo sanseVanja8 je napisao/la: ↑26 sep 2025, 15:48E j.ebi ga, samo sam se ovog bojao...jurisicduska je napisao/la: ↑26 sep 2025, 15:33Ma dobit ćemo ih lakše od očekivanog.
Ove X sto su izvlačili na jedvite jade su izvlačili jer su se branili 80 od 90 minuta sad misle da su bolji sto otvara prostor.![]()
![]()
You are someone else I am still right here
Ismire odlazi!!!
Ismire odlazi!!!
Re: FK Sarajevo
U zadnje nam je vrijeme kao da smo na heroinu brateVarijantas8 je napisao/la: ↑26 sep 2025, 13:24Ma svi mi koji pratimo i navijamo za Sarajevo smo vec navuceni na najgoru drogu, droga koja te izjede do bola, a nekad te digne na najviše visine.
You are someone else I am still right here
Ismire odlazi!!!
Ismire odlazi!!!
Re: FK Sarajevo
Mi smo bruda , kad igra Sarajevo, vazda ko na heroinu...fera je napisao/la: ↑26 sep 2025, 16:14U zadnje nam je vrijeme kao da smo na heroinu brateVarijantas8 je napisao/la: ↑26 sep 2025, 13:24Ma svi mi koji pratimo i navijamo za Sarajevo smo vec navuceni na najgoru drogu, droga koja te izjede do bola, a nekad te digne na najviše visine.
Re: FK Sarajevo
Sta smo mi Bogu skrivili...fera je napisao/la: ↑26 sep 2025, 16:12Kazem ti ja nemamo sanseVanja8 je napisao/la: ↑26 sep 2025, 15:48E j.ebi ga, samo sam se ovog bojao...jurisicduska je napisao/la: ↑26 sep 2025, 15:33Ma dobit ćemo ih lakše od očekivanog.
Ove X sto su izvlačili na jedvite jade su izvlačili jer su se branili 80 od 90 minuta sad misle da su bolji sto otvara prostor.![]()
![]()
- jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
-
ajdohordas
- Postovi: 4428
- Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Karlo Lulić jedan je od nas !
Re: FK Sarajevo
100%, izrazio zelju da ostane, dobije ugovor. Navodno puno nam bilo 200.000 dati za njega...
Imo je oscilacija u formi, ali uvijek je pokazivao zar i volju. Imao je tu neku drskost, fakinluk, sto moras imati ako igras za najveci klub u drzavi. Decko zna lopte i zavolio je klub i grad, sto je rijetkost kod igraca koji nisu odavde. Njega mi je najvise zao sto ga nismo zadrzali... Valjda se trazio jos jedan "projekat igrac" umjesto njega da se proda za milionski iznos, pa smo doveli Mamasa, Elezija... Nista protiv nijednog ni drugog, ali Lulicu se trebalo obezbijediti mjesto sa ugovorom 1+1, pa kad istekne ruka ruci.
Re: FK Sarajevo
dobio/izgubio derbi Musemic je od decembra bivsi
Sopic nas preuzima
Sopic nas preuzima
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.



