Celik - Stupcanica
NK Jedinstvo Bihać
Moderator/ica: GracanicaAA
Re: NK Jedinstvo Bihać
Mrzim slogan
DIGNI GLAVU NISI SAM
prejadan, preglup…
BOL JE PROLAZNA, PONOS VJEČAN JE
je dobar
DIGNI GLAVU NISI SAM
prejadan, preglup…
BOL JE PROLAZNA, PONOS VJEČAN JE
je dobar
Re: NK Jedinstvo Bihać
Ma kad sam ja ikad dokazao da nas broadcasteri mrze, od City TV onoga do MyTV prenoseni smo mozda max 5 puta u 6-7 godina…
Re: NK Jedinstvo Bihać
Ja razumijem sto nas ne prenose kad igramo u Bihacu, al ovako u gostima ne razumijem kako se biraju utakmice.
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "
Re: NK Jedinstvo Bihać
Prenosice vqs kad budete igrqli kod nas u gostima
Ma niko nekonta kako oni to biraju
Rekoh vam da ce vas prenosit kad budete igrali sa Celikom
Zadnja izmjena: convict35, dana/u 29 sep 2025, 16:11, ukupno mijenjano 1 put.
Re: NK Jedinstvo Bihać
kod vas svakako ima prenos
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "
Re: NK Jedinstvo Bihać
yebem mu dan vise i mu.da, do kad cemo pickasto i bojati se radnika iz hadzica ko da idemo zrinjskom
NK Jedinstvo Bihać: Bilić, Jašarević, Farias, Petković, Salkanović, Mahmud, Zgonjanin, Fontemachi, Stipić, Hadrović, Božić.
Na klupi su: Stijepić, Šetkić, Campana, Branković, Zarić, Knežević, Guskić, Hošić, Blažević.
samo ti zera ostavljaj ove sto znaju sa loptom na klupi, pa cemo jedino golove moci dati iz prekida
NK Jedinstvo Bihać: Bilić, Jašarević, Farias, Petković, Salkanović, Mahmud, Zgonjanin, Fontemachi, Stipić, Hadrović, Božić.
Na klupi su: Stijepić, Šetkić, Campana, Branković, Zarić, Knežević, Guskić, Hošić, Blažević.
samo ti zera ostavljaj ove sto znaju sa loptom na klupi, pa cemo jedino golove moci dati iz prekida
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "
Re: NK Jedinstvo Bihać
Evo i crnjo možda danas uđe u igru...harden je napisao/la: ↑27 sep 2025, 14:40yebem mu dan vise i mu.da, do kad cemo pickasto i bojati se radnika iz hadzica ko da idemo zrinjskom
NK Jedinstvo Bihać: Bilić, Jašarević, Farias, Petković, Salkanović, Mahmud, Zgonjanin, Fontemachi, Stipić, Hadrović, Božić.
Na klupi su: Stijepić, Šetkić, Campana, Branković, Zarić, Knežević, Guskić, Hošić, Blažević.
samo ti zera ostavljaj ove sto znaju sa loptom na klupi, pa cemo jedino golove moci dati iz prekida
- SoloControTutti
- Postovi: 778
- Pridružen/a: 10 mar 2021, 19:47
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Zera izigrava Artetu, boji se svoje sjene. 
Re: NK Jedinstvo Bihać
Campana, Branković i Zarić su danas morali startati, Zeric previse glumi strucnjaka i vec svima pocinje ici na zivce.harden je napisao/la: ↑27 sep 2025, 14:40yebem mu dan vise i mu.da, do kad cemo pickasto i bojati se radnika iz hadzica ko da idemo zrinjskom
NK Jedinstvo Bihać: Bilić, Jašarević, Farias, Petković, Salkanović, Mahmud, Zgonjanin, Fontemachi, Stipić, Hadrović, Božić.
Na klupi su: Stijepić, Šetkić, Campana, Branković, Zarić, Knežević, Guskić, Hošić, Blažević.
samo ti zera ostavljaj ove sto znaju sa loptom na klupi, pa cemo jedino golove moci dati iz prekida
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!
Re: NK Jedinstvo Bihać
0 - 1
Re: NK Jedinstvo Bihać
Autogol, da se i nama vrati ono u Konjicu
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!
Re: NK Jedinstvo Bihać
0-2 hahaha idemoo
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "
Re: NK Jedinstvo Bihać
Salkanovic
Re: NK Jedinstvo Bihać
Iz penala
-
nebeskasila
- Postovi: 3693
- Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Valjda izdrzimo do kraja. Bojim se sudije sad zadnje ove minute
Re: NK Jedinstvo Bihać
Bar su iskoristili joker za penal ,sad je bitna koncentracija u odbrani
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!
-
BosnianRahatluk
- Postovi: 470
- Pridružen/a: 01 jun 2025, 17:28
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Ma ostace 1:2
