FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Mali rezime poluvremena :
- Presing odličan u prvih 15 minuta sa kreiranim prilikama
- Borba i želja na nivou
- Posjed lopte u zadnjoj liniji sa maksimum pasom do Cimia koji ne može sam držati defanzivni i ofanzivni dio veznog reda.
- Sa ovom igrom i rizikom gubitka posjeda samo im dajemo priliku da poentiraju.
- Mi trebamo kao oni spustiti loptu, a ne nabijati i gledati Jovića kako se glupira po lijevoj strani.
- Previše smo statični kad imamo posjed, Cimi je valja, a ostali stoje i gledaju.
- Odbrana na njihove pasove ne zna odgovoriti.
Težiti pobijedi, ali remi odličan u ovom trenutku.
- Presing odličan u prvih 15 minuta sa kreiranim prilikama
- Borba i želja na nivou
- Posjed lopte u zadnjoj liniji sa maksimum pasom do Cimia koji ne može sam držati defanzivni i ofanzivni dio veznog reda.
- Sa ovom igrom i rizikom gubitka posjeda samo im dajemo priliku da poentiraju.
- Mi trebamo kao oni spustiti loptu, a ne nabijati i gledati Jovića kako se glupira po lijevoj strani.
- Previše smo statični kad imamo posjed, Cimi je valja, a ostali stoje i gledaju.
- Odbrana na njihove pasove ne zna odgovoriti.
Težiti pobijedi, ali remi odličan u ovom trenutku.
Re: FK Sarajevo
Nakon 70' mi smo gotovi nažalost.
Re: FK Sarajevo
Sudija gleda var kod slucaja guli, a ne gleda kod cvetanovskog, takodje cist zuti za erika 3 puta bez lopte udara mamasa. Mnogo vise ovo crveni nego Gulijev, jer guli udara podlaktic (ne laktom ) u prsa igraca zelje, zuti karon za Ristovskog smjesno..
Sudija sudi u korist zelje. Gojkove 3 greske ne svatljive i ono nebi igrac iz juniora radio i to 3x i svaki put sam
Sudija sudi u korist zelje. Gojkove 3 greske ne svatljive i ono nebi igrac iz juniora radio i to 3x i svaki put sam
Re: FK Sarajevo
Odbrana dosta spora, Cimirot pravi mnogo grešaka.
Re: FK Sarajevo
Mlinaric umjesto butica u napad desno ubacit kupresaka. Cimirot previse lagano igra izgubio je dvije lopte nakon kojih smo mogli primiti. Naprijed Rajvosa
Re: FK Sarajevo
U pravu si drug, sudjenje svetsko, **** crveni za Cvetanovskog, i zuti za Troupeea. Al da je dao crveni Cvetanovskom nebi bilo nervoze Gulija i onakvog starta. Zato ne pravdaj ga tako ti najmilijih, J*** li mu rod i porodHordas1990 je napisao/la: ↑27 sep 2025, 19:23Guli vani. Neko bi mu dao crveni za ono, namjerno u lice. Pogubljen i nervozan. Mamas, Butic drvosjece.
Prvih 15ak min dobro ostalo tanko opasniji su nekako.
Ne znam sto se zalite na sudjenje? Pustio je grublju igru mozda jedna dvije greske ali ok.
U drugom se paziti kontri past cemo fizicki a oni ce 100% onog Brazilca i Boljevica u igru.
https://****.com - Secret Dating - No Selfie - Anonymous Adult Dating - [url=https://****.com/girls.html] Verified Girls Chat [/url]
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1514
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Otvaranje je bilo ok,i opet ne znamo zabiti,zato iz nicega i pola sata ih nema i naizglednija situacija u prvom poluvremenu.
To smo mi.
Kao sto sam i rekao igra da ne izgubis.
Da smo s glavom dobri uzeli bi ih glat.
Sve nesto rezervisano,strah od greske,a mozemo,samo ne znamo.
Nema ko da vodi tekmu
Edit: Jovic uzasan,on ce nas i kostati.
Kupresak u ovoj postavi i nema mjesta,ali treba da igra,medjutim visimo onda pozadi skroz
To smo mi.
Kao sto sam i rekao igra da ne izgubis.
Da smo s glavom dobri uzeli bi ih glat.
Sve nesto rezervisano,strah od greske,a mozemo,samo ne znamo.
Nema ko da vodi tekmu
Edit: Jovic uzasan,on ce nas i kostati.
Kupresak u ovoj postavi i nema mjesta,ali treba da igra,medjutim visimo onda pozadi skroz
Zadnja izmjena: TrofejiSuTu, dana/u 27 sep 2025, 19:30, ukupno mijenjano 2 puta.
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Re: FK Sarajevo
'Nit smrdi 'nit mirise ovo zasad, neznam odkud ovaj Butic u rotaciji prvij 11 najednom. Cimi tanak, Jovic ne zna sta sa loptom... Mozda Ristic, Kupresak i Djordjevic IN
Re: FK Sarajevo
Peti u nizu nažalost,mi smo goli ****...
-
KosevoZove
- Postovi: 1789
- Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
I ja mislim i ovako nikakve igre nema kod nas, da je za oci merak iskreno ..
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1514
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ovo kljuse Ljajic se pogubio.
Nafuro se da zna,fol pusta igru,a start iznad koljena nije ni faul.
Pa zvaljooo
Nafuro se da zna,fol pusta igru,a start iznad koljena nije ni faul.
Pa zvaljooo
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Re: FK Sarajevo
Prvih 20 minuta trebamo oborit tempo, a od 60 minute sjecjat utakmicu 100% cemo im dat go, zeljo nema igru incikoviti jesu jer su dobili na sampouzdanju posle borca, smatram ako im damo go i povedemo i budemo igrali na sitne faulove da cemo ih glat dobit.
Al Ljaljic ce dat nama crveni jer covjek nije dorasto derbiju i silji zelji i to dobro, dat zuti ristovskom a nedat onom sto je mamasa udario je dokaz namjere ne neznanja
Al Ljaljic ce dat nama crveni jer covjek nije dorasto derbiju i silji zelji i to dobro, dat zuti ristovskom a nedat onom sto je mamasa udario je dokaz namjere ne neznanja
- jurisicduska
- Postovi: 10890
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Samo uvest Kupresaka i pomjerit Kyeremeha gore.
Kyeremeh je nas najopasniji igrač i on igra dole.
Kyeremeh je nas najopasniji igrač i on igra dole.
Re: FK Sarajevo
Poluvrijeme Butić out-Oliveira in, ako i dalje ne bude išlo Mlinarić i Mamas out- Chidi i Đorđević in. Meni se ovo ništa ne sviđa, a eto vam kako hoćete.
Re: FK Sarajevo
Daj ba uvedi Chidia
Re: FK Sarajevo
Osim prvih 15min gdje smo izasli s boljom energijom od njih, nista nismo napravili. Nismo konkretni. Kao i u zadnjih 4-5 utakmica uopste se ne zna sta to mi igramo i sta hocemo. Nabijamo loptu. Kyeremeh i Guli igraju po istoj strani! Igraci nabacani po pozicijama po ko zna kakvom sistemu. Mi ovako mozemo igrat tri utakmice gola necemo dat, pogotovo jer na klupi nemamo igraca koji moze unijeti nesto novo.
Nisu ni oni nista posebno, ali bojim se da ce njima neka frljoka ili kontra uci do kraja i to je to.
Nisu ni oni nista posebno, ali bojim se da ce njima neka frljoka ili kontra uci do kraja i to je to.
Re: FK Sarajevo
Dje zivi ovaj Ljajic? Bez lose namjere, jel u nasem dijelu ili ne, jel zeljovac?
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
- JuricaSpindl
- Postovi: 371
- Pridružen/a: 31 jul 2023, 00:16
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Hus ima naš DNK, nosi nam te moderne trenereRaymondRed je napisao/la: ↑27 sep 2025, 19:24Ma nemamo ideje, zekic nije imao derbija da ih nije nadigro totalno. Samo unazad idemo
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.


