FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

TrofejiSuTu
Postovi: 1514
Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TrofejiSuTu » 27 sep 2025, 20:44

Cimi im namjesta gol cijelu tekmu,i kad je odradio posao zamijenjen :bow:
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!

Strahinja
Postovi: 42
Pridružen/a: 16 sep 2024, 07:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Strahinja » 27 sep 2025, 20:44

TrofejiSuTu je napisao/la:
27 sep 2025, 20:41
Sta je tu je i to je fudbal!

Idi gmazu yebo te onaj koji ti je dao priliku da nas sve maltretiras.

Idi i rasplaci se,brisi suze dolarimaa..

Sta nam uradise od kluba ovi dusmani,jel realno ovo ljudi??
Nije on kriv. Ljudi ga zvali, on prihvatio. Sve cisto, svak bi prihvatio sto da ne. Sve je bez ikakve vizije, apsolutne sve. On se tu samo uklopio.

Avatar
scholsey
Postovi: 2963
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la scholsey » 27 sep 2025, 20:44

Lakše bilo babu na liniju pratiti..
The saddest thing in life is wasted talent.

Avatar
riki46
Postovi: 467
Pridružen/a: 22 maj 2025, 21:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la riki46 » 27 sep 2025, 20:45

Jel moguće da ljudi na bojkot pozivaju :bow:
Vamos Rajvosa!
Ko te nije volio nije ni obolio...

zagorski
Postovi: 8310
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 27 sep 2025, 20:46

mosarajvosa83 je napisao/la:
27 sep 2025, 20:41
KarloIvandic je napisao/la:
27 sep 2025, 20:38
Vrijeme je svi od hordi do istinskih navijača da krenu da se otjera ovaj američki debil
Ti si svaki dodir sa realnim.svjetom izgubio izgleda.
Realnost je da se brukamo u svim segmentima i da se borimo za opstanak sa najskupljim ekipom u ligi, a krmka debelog naravno da treba otjerati,ako je to uopste moguce,pa kad bi od kantona krenuli

Avatar
ledesma
Postovi: 5768
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 27 sep 2025, 20:46

To je taj ekser u kovceg

Tako se to radii, bravo
Zadnja izmjena: ledesma, dana/u 27 sep 2025, 20:46, ukupno mijenjano 1 put.
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10890
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 27 sep 2025, 20:46

Nirton je napisao/la:
27 sep 2025, 20:44
0 0 4 na gostovanjima

0 0 4

Na čast i obraz svima koji su i 1% doprinijeli ovim brukama!
0 0 5 drug

Avatar
Fudo
Postovi: 5312
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fudo » 27 sep 2025, 20:46

Ne prizivam ga,ali zivotom garantujem da je npr dosao Fedja, kojeg nisam gotivio da bi imali 6-9 bodova vise . Njegovo vodjenje ima nekog smisla. Kao sto sam I prije govorio, kod Husrefa se to svodi sve na srecu, horuk, misice nabijanje itd. On je takticki Dejan Matic,koji NIKAD sam nece otici €€€
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Gomis99
Postovi: 768
Pridružen/a: 18 dec 2014, 11:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Gomis99 » 27 sep 2025, 20:47

Kabinet1987 je napisao/la:
27 sep 2025, 20:40
Poraz jeste itekako i Husrefov. Svakome ko ima imalo razuma je bilo jasno da smjena Zorana Zekića neće izaći na hajr i dobro. Nemojte samo da mi neko kaže da Zekić nije smijenjen nego da je podnio ostavku. ZORAN ZEKIĆ JE PODNIO OSTAVKU KOJA JE IZNUĐENA I KOJU JE MORAO PODNIJETI. Poslije Zekića teško ćemo imati takvog trenera. Jednostavno tjeranjem Zekića smo pomogli konkurentima i najviše smo obradovali vlastite dušmane.

Ali treba ići dalje, ovaj klub i dalje ima najveći potencijal i nikako se ne slažem sa katastrofičnim ocjenama koje ovdje čitamo. Hladne glave samo, nikakvo rasipanje emocija nam ne treba.
Naravno jer je natjeran od kurave i americkog bossa da podnese ostavku. Lik je otjeran od strane dvije neznalice, dva opskurna lika koji su loptu vidjeli samo na tjelesnom odgoju. Ajla Alimanovic ce u crnu zaviti Fk Sarajevo, a to joj je namjera, cim je vratio da odlucuje sve je krenulo niz brdo.

Avatar
THEC
Postovi: 4480
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la THEC » 27 sep 2025, 20:47

zagorski je napisao/la:
27 sep 2025, 20:46
mosarajvosa83 je napisao/la:
27 sep 2025, 20:41
KarloIvandic je napisao/la:
27 sep 2025, 20:38
Vrijeme je svi od hordi do istinskih navijača da krenu da se otjera ovaj američki debil
Ti si svaki dodir sa realnim.svjetom izgubio izgleda.
Realnost je da se brukamo u svim segmentima i da se borimo za opstanak sa najskupljim ekipom u ligi, a krmka debelog naravno da treba otjerati,ako je to uopste moguce,pa kad bi od kantona krenuli
pa u tome je sva poenta, nije on Baljak ili DIno Selimovic, uposlenici kluba, pa jedva i njih otjerasmo sa Hordama koje su mnogo jace bile, dok nekakvo tjeranje Ismira jednostavno nije moguce, ustvari jeste, da nadjemo neku budalu koja ce mu isplatiti ulozeno do sad i preuzeti klub, pa skontaj kolike su sanse za to
Pyro is not a crime !

PapakIzSa
Postovi: 419
Pridružen/a: 13 sep 2024, 18:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PapakIzSa » 27 sep 2025, 20:47

Krdzalic uso i pokazo klasu, takoder jos jedna pozitivna stvar je da je renanu opet stalo i da se polahko vraca
Za bordobijele boje

Avatar
Maroon1946
Postovi: 2001
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 27 sep 2025, 20:47

Zekić je vidio da od nas nema ništa i digao ruke
Tako će i Husref sada otići
Koji god trener da dodje kad vidi gdje je dosao ima da spakuje kofere
Iskreno sad cisto sumnjam da ce iko ozbiljan sjesti na klupu ovog cirkusa

misstianopenaldo
Postovi: 178
Pridružen/a: 06 jul 2024, 14:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la misstianopenaldo » 27 sep 2025, 20:48

NazorUso je napisao/la:
27 sep 2025, 20:35
ZEKICU ODLAZI !!!
Samo jedan moze voditi Sarajevo.
Hajde babuka, hajde yebi im mater i poredaj ih u 4231 !
Za sve nas, USRO je Sarajevo !!!
Do titule.
Sad ce on to da postroji. Kad im ebe mater to ce odma da proigra. On zna sta treba, jedan je od nas

insimadop
Postovi: 388
Pridružen/a: 02 dec 2023, 00:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la insimadop » 27 sep 2025, 20:48

riki46 je napisao/la:
27 sep 2025, 20:45
Jel moguće da ljudi na bojkot pozivaju :bow:
DA! Sve dok je Posref Musemic u klubu. Lakše mi je Ajlu gledati nego njega.

TrofejiSuTu
Postovi: 1514
Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TrofejiSuTu » 27 sep 2025, 20:48

Strahinja je napisao/la:
27 sep 2025, 20:44
TrofejiSuTu je napisao/la:
27 sep 2025, 20:41
Sta je tu je i to je fudbal!

Idi gmazu yebo te onaj koji ti je dao priliku da nas sve maltretiras.

Idi i rasplaci se,brisi suze dolarimaa..

Sta nam uradise od kluba ovi dusmani,jel realno ovo ljudi??
Nije on kriv. Ljudi ga zvali, on prihvatio. Sve cisto, svak bi prihvatio sto da ne. Sve je bez ikakve vizije, apsolutne sve. On se tu samo uklopio.
Odlicno. Sve to mi svi znamo.
I sta to govori o njemu kao covjeku,a??
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 27 sep 2025, 20:48

Sta vam je, kakvo tjeranje Mirvica, njegov klub, njegiva firma, njegove pare, niko njega otjerat nece
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

Avatar
Hamagara
Postovi: 721
Pridružen/a: 01 feb 2021, 23:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hamagara » 27 sep 2025, 20:48

Mirvicu, pokazi da si tu za dobrobit Sarajeva. Jos veceras komplet sportski segment otjeraj u pizdu materinu.

Dovedi LJUDE koji znaju, mogu i hoce.

Ako ne…. Mrš i ti u pripizdinu iz koje si dopuzao
JEDAN GRAD DVA KLUBA
JEDAN ŠPICA DRUGI TRUBA

Kaunas
Postovi: 13497
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kaunas » 27 sep 2025, 20:48

GianlucaPagliuca71 je napisao/la:
27 sep 2025, 20:31
Kaunas je napisao/la:
27 sep 2025, 20:26
Hvala ZZ na "pojacanjima"
Usta te ebem nije te stid to reci. Nije on Cimirota doveo..

Htjeli ste Husrefa, eto ga. U 88. minuti izmjene radi..
Jes vala trebao je Gündogana zaganjat sta ce mu Cimirot.

Treba prenocit, pa hladne glave vidjet sta i kako dalje al bojim se da ovdje ni Alonso ne bi puno promijenio.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Anex
Postovi: 3813
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anex » 27 sep 2025, 20:49

Husrefe yebo ti pas mater bezobraznu a i onome ko te je doveo
Zadnja izmjena: Anex, dana/u 27 sep 2025, 20:49, ukupno mijenjano 1 put.

zagorski
Postovi: 8310
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 27 sep 2025, 20:49

riki46 je napisao/la:
27 sep 2025, 20:45
Jel moguće da ljudi na bojkot pozivaju :bow:
Sta je tvoj prijedlog fkt?? Ti zadovoljan?!

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ammko99 i 21 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []