FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1514
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Cimi im namjesta gol cijelu tekmu,i kad je odradio posao zamijenjen 
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Re: FK Sarajevo
Nije on kriv. Ljudi ga zvali, on prihvatio. Sve cisto, svak bi prihvatio sto da ne. Sve je bez ikakve vizije, apsolutne sve. On se tu samo uklopio.TrofejiSuTu je napisao/la: ↑27 sep 2025, 20:41Sta je tu je i to je fudbal!
Idi gmazu yebo te onaj koji ti je dao priliku da nas sve maltretiras.
Idi i rasplaci se,brisi suze dolarimaa..
Sta nam uradise od kluba ovi dusmani,jel realno ovo ljudi??
Re: FK Sarajevo
Jel moguće da ljudi na bojkot pozivaju 
Vamos Rajvosa!
Ko te nije volio nije ni obolio...
Ko te nije volio nije ni obolio...
Re: FK Sarajevo
Realnost je da se brukamo u svim segmentima i da se borimo za opstanak sa najskupljim ekipom u ligi, a krmka debelog naravno da treba otjerati,ako je to uopste moguce,pa kad bi od kantona krenulimosarajvosa83 je napisao/la: ↑27 sep 2025, 20:41Ti si svaki dodir sa realnim.svjetom izgubio izgleda.KarloIvandic je napisao/la: ↑27 sep 2025, 20:38Vrijeme je svi od hordi do istinskih navijača da krenu da se otjera ovaj američki debil
Re: FK Sarajevo
To je taj ekser u kovceg
Tako se to radii, bravo
Tako se to radii, bravo
Zadnja izmjena: ledesma, dana/u 27 sep 2025, 20:46, ukupno mijenjano 1 put.
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin
- jurisicduska
- Postovi: 10890
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ne prizivam ga,ali zivotom garantujem da je npr dosao Fedja, kojeg nisam gotivio da bi imali 6-9 bodova vise . Njegovo vodjenje ima nekog smisla. Kao sto sam I prije govorio, kod Husrefa se to svodi sve na srecu, horuk, misice nabijanje itd. On je takticki Dejan Matic,koji NIKAD sam nece otici €€€
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool
Re: FK Sarajevo
Naravno jer je natjeran od kurave i americkog bossa da podnese ostavku. Lik je otjeran od strane dvije neznalice, dva opskurna lika koji su loptu vidjeli samo na tjelesnom odgoju. Ajla Alimanovic ce u crnu zaviti Fk Sarajevo, a to joj je namjera, cim je vratio da odlucuje sve je krenulo niz brdo.Kabinet1987 je napisao/la: ↑27 sep 2025, 20:40Poraz jeste itekako i Husrefov. Svakome ko ima imalo razuma je bilo jasno da smjena Zorana Zekića neće izaći na hajr i dobro. Nemojte samo da mi neko kaže da Zekić nije smijenjen nego da je podnio ostavku. ZORAN ZEKIĆ JE PODNIO OSTAVKU KOJA JE IZNUĐENA I KOJU JE MORAO PODNIJETI. Poslije Zekića teško ćemo imati takvog trenera. Jednostavno tjeranjem Zekića smo pomogli konkurentima i najviše smo obradovali vlastite dušmane.
Ali treba ići dalje, ovaj klub i dalje ima najveći potencijal i nikako se ne slažem sa katastrofičnim ocjenama koje ovdje čitamo. Hladne glave samo, nikakvo rasipanje emocija nam ne treba.
Re: FK Sarajevo
pa u tome je sva poenta, nije on Baljak ili DIno Selimovic, uposlenici kluba, pa jedva i njih otjerasmo sa Hordama koje su mnogo jace bile, dok nekakvo tjeranje Ismira jednostavno nije moguce, ustvari jeste, da nadjemo neku budalu koja ce mu isplatiti ulozeno do sad i preuzeti klub, pa skontaj kolike su sanse za tozagorski je napisao/la: ↑27 sep 2025, 20:46Realnost je da se brukamo u svim segmentima i da se borimo za opstanak sa najskupljim ekipom u ligi, a krmka debelog naravno da treba otjerati,ako je to uopste moguce,pa kad bi od kantona krenulimosarajvosa83 je napisao/la: ↑27 sep 2025, 20:41Ti si svaki dodir sa realnim.svjetom izgubio izgleda.KarloIvandic je napisao/la: ↑27 sep 2025, 20:38Vrijeme je svi od hordi do istinskih navijača da krenu da se otjera ovaj američki debil
Pyro is not a crime !
Re: FK Sarajevo
Krdzalic uso i pokazo klasu, takoder jos jedna pozitivna stvar je da je renanu opet stalo i da se polahko vraca
Za bordobijele boje
- Maroon1946
- Postovi: 2001
- Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Zekić je vidio da od nas nema ništa i digao ruke
Tako će i Husref sada otići
Koji god trener da dodje kad vidi gdje je dosao ima da spakuje kofere
Iskreno sad cisto sumnjam da ce iko ozbiljan sjesti na klupu ovog cirkusa
Tako će i Husref sada otići
Koji god trener da dodje kad vidi gdje je dosao ima da spakuje kofere
Iskreno sad cisto sumnjam da ce iko ozbiljan sjesti na klupu ovog cirkusa
-
misstianopenaldo
- Postovi: 178
- Pridružen/a: 06 jul 2024, 14:41
- Kontakt:
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1514
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Odlicno. Sve to mi svi znamo.Strahinja je napisao/la: ↑27 sep 2025, 20:44Nije on kriv. Ljudi ga zvali, on prihvatio. Sve cisto, svak bi prihvatio sto da ne. Sve je bez ikakve vizije, apsolutne sve. On se tu samo uklopio.TrofejiSuTu je napisao/la: ↑27 sep 2025, 20:41Sta je tu je i to je fudbal!
Idi gmazu yebo te onaj koji ti je dao priliku da nas sve maltretiras.
Idi i rasplaci se,brisi suze dolarimaa..
Sta nam uradise od kluba ovi dusmani,jel realno ovo ljudi??
I sta to govori o njemu kao covjeku,a??
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Re: FK Sarajevo
Sta vam je, kakvo tjeranje Mirvica, njegov klub, njegiva firma, njegove pare, niko njega otjerat nece
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
Re: FK Sarajevo
Mirvicu, pokazi da si tu za dobrobit Sarajeva. Jos veceras komplet sportski segment otjeraj u pizdu materinu.
Dovedi LJUDE koji znaju, mogu i hoce.
Ako ne…. Mrš i ti u pripizdinu iz koje si dopuzao
Dovedi LJUDE koji znaju, mogu i hoce.
Ako ne…. Mrš i ti u pripizdinu iz koje si dopuzao
JEDAN GRAD DVA KLUBA
JEDAN ŠPICA DRUGI TRUBA
JEDAN ŠPICA DRUGI TRUBA
Re: FK Sarajevo
Jes vala trebao je Gündogana zaganjat sta ce mu Cimirot.GianlucaPagliuca71 je napisao/la: ↑27 sep 2025, 20:31Usta te ebem nije te stid to reci. Nije on Cimirota doveo..
Htjeli ste Husrefa, eto ga. U 88. minuti izmjene radi..
Treba prenocit, pa hladne glave vidjet sta i kako dalje al bojim se da ovdje ni Alonso ne bi puno promijenio.
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Re: FK Sarajevo
Husrefe yebo ti pas mater bezobraznu a i onome ko te je doveo
Zadnja izmjena: Anex, dana/u 27 sep 2025, 20:49, ukupno mijenjano 1 put.
Online
Trenutno korisnika/ca: Ado_77, Ammko99, Fouzi1, nedimmmm1337 i 25 gostiju.


