Ne samo Husrefa, nikog se ne smije vratiti u klub nakon sto ode iz kluba.PeppermintSA je napisao/la: ↑27 sep 2025, 20:58Husref kad ode zabraniti mu da ikad vise obnaša ikakvu funkciju u klubu, a naročito trenersku. U statut unijeti da ne HM ne može biti trener Sarajeva.
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
https://****.com - Secret Dating - No Selfie - Anonymous Adult Dating - [url=https://****.com/girls.html] Verified Girls Chat [/url]
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ne bih da amnestiram indolentan pristup igrača i slabu taktiku sš, ali mi smo večeras žestoko oštećeni.
Re: FK Sarajevo
Bog je nas ostetio cim u zivotu navijamo za uhljupe FK Sarajevoluckystrike je napisao/la: ↑27 sep 2025, 21:01Ne bih da amnestiram indolentan pristup igrača i slabu taktiku sš, ali mi smo večeras žestoko oštećeni.
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin
- Maroon1946
- Postovi: 2001
- Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma dzabe sad pricati, zamisli da su ovdje dobili crveni kao sto su trebali. Ali jednog dobrog sudiju mi nemamo u ovoj ligi.luckystrike je napisao/la: ↑27 sep 2025, 21:01Ne bih da amnestiram indolentan pristup igrača i slabu taktiku sš, ali mi smo večeras žestoko oštećeni.
Re: FK Sarajevo
Smeće od trenera, smeće od čovjeka.PeppermintSA je napisao/la: ↑27 sep 2025, 20:58Husref kad ode zabraniti mu da ikad vise obnaša ikakvu funkciju u klubu, a naročito trenersku. U statut unijeti da ne HM ne može biti trener Sarajeva.
Klub nam je zatrpan smećem od temelja do krova.
Do zadnjeg dana života mog' samo Sarajevo
🇵🇸
🇵🇸
-
obrijanopile
- Postovi: 1158
- Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nema ovde vađenja na sudjenje. Ovo je bruka koju je režirao Mirvic I ekipa oko njega, a izvođač radova HM nesposobnjakovic. Odlazi Mirvicu, makar se ugasili!!!!Maroon1946 je napisao/la: ↑27 sep 2025, 21:03Ma dzabe sad pricati, zamisli da su ovdje dobili crveni kao sto su trebali. Ali jednog dobrog sudiju mi nemamo u ovoj ligi.luckystrike je napisao/la: ↑27 sep 2025, 21:01Ne bih da amnestiram indolentan pristup igrača i slabu taktiku sš, ali mi smo večeras žestoko oštećeni.
Evo i oni tebe selame!
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1514
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma ne dere on po dzepu FKSnece ON to,ON je jedan od nas.
ON to udara Mirvicala po dzepu.
UBLEHOOOO FUDBALSKI NEPISMENJAKOVICU
I jos jednom da se ponovi:
On je sampionski tim ispalio potpisao iza ledja za cetnike CZ a ljudima u klubu i saigracima slagao da ce ostati!!!!!!
ON to udara Mirvicala po dzepu.
UBLEHOOOO FUDBALSKI NEPISMENJAKOVICU
I jos jednom da se ponovi:
On je sampionski tim ispalio potpisao iza ledja za cetnike CZ a ljudima u klubu i saigracima slagao da ce ostati!!!!!!
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Re: FK Sarajevo
Zoran Zekic !
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ko ce ti na ekipu prenijeti energiju,podici ih Obuca,Cosic?
Re: FK Sarajevo
Ma de ba uozbiljite se. Cist poraz kao suza, kakvi kurci, kakvi palci.Maroon1946 je napisao/la: ↑27 sep 2025, 21:03Ma dzabe sad pricati, zamisli da su ovdje dobili crveni kao sto su trebali. Ali jednog dobrog sudiju mi nemamo u ovoj ligi.luckystrike je napisao/la: ↑27 sep 2025, 21:01Ne bih da amnestiram indolentan pristup igrača i slabu taktiku sš, ali mi smo večeras žestoko oštećeni.
Ne znamo i gotovo.
I nikad necemo imati mentalitet pobjednika, nikad …
Kad su bili najlosiji, izgarali su protiv nas i nikad ih nismo pobjedili. Oni ga nama zakucase, sa merakom. **** ga , opet kazem Ne znamo i mozes nas ****.
Fakat je vakat
Zadnja izmjena: Hamagara, dana/u 27 sep 2025, 21:08, ukupno mijenjano 1 put.
JEDAN GRAD DVA KLUBA
JEDAN ŠPICA DRUGI TRUBA
JEDAN ŠPICA DRUGI TRUBA
-
KarloIvandic
- Postovi: 536
- Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Cuj Husrefa da je cimirot imao privatnih problema . Pa sto ga stavi **** ti on
Re: FK Sarajevo
Evo sve i da Husref da veceras ostavku, jel stvarno mislite da postoji trener koji ovako loše selektiranu ekipu može posložiti a tek se zatvorio prelazni rok
Re: FK Sarajevo
Evo da sam ja za smjenu Husrefa, MOZEL MENI NEKO OBJASNIT KAKO JE HUSREF KRIV STO JE NJIHOV GOLMAN ODBRANIO MNOGO TEZI SUT I SA BLIZE UDALJENOSTI, nas nije sa 28 m..
Kako je Husref kriv za gresku CIMIROTA, dali je Cimirot imao 3 opcije da doda dalije to bila isforsirana greska, sta je Adzem uradio na sta nije HUSREF odgovorio firmacijom taktikom izmjenama. Dalije zeljeznicar ostecen za nesto, tvrde da je Guli trebao dobit crveni je smjesno, zuti karton ristovskim jel trebao bit, dalije udarac djobom u bit faul za tu ekipu koja to radi, udaranje igraca 3x od tog 2x puta na zemlji, naravno to je upozorenje,
Husref je izgubio od borca 5-1 u bl bilo 2-1 PONISTEN GO crveni karton i primis 3 gola od tog jedan iz penala na 3-1
Protiv zrinjskog igra je bila slabija kao i protiv sb gdje se sb svira nepostojeci penal
Izgubili smo od prve 3 ekipe u gostima (sloga nije vodio hm)
Imamo 5 igraca povrijdjeni kako zato sve moze bit HUSREF KRIV
LAZE KO GOD KAZE DA SE DANAS NISU SVI BORILI, BILA BI OVDE DRUGA PRICA DA JE Adem il bar Elezi
Smeta nekom izjava HUSREFA sto je rekao sta je tu je
Banic
Adem
Elezi
Mujakic
100% od ova 4 igraca bi 3 bila u prvih 11 a cetvrti bi igrao bar 35 minuta minimum
Kako je Husref kriv za gresku CIMIROTA, dali je Cimirot imao 3 opcije da doda dalije to bila isforsirana greska, sta je Adzem uradio na sta nije HUSREF odgovorio firmacijom taktikom izmjenama. Dalije zeljeznicar ostecen za nesto, tvrde da je Guli trebao dobit crveni je smjesno, zuti karton ristovskim jel trebao bit, dalije udarac djobom u bit faul za tu ekipu koja to radi, udaranje igraca 3x od tog 2x puta na zemlji, naravno to je upozorenje,
Husref je izgubio od borca 5-1 u bl bilo 2-1 PONISTEN GO crveni karton i primis 3 gola od tog jedan iz penala na 3-1
Protiv zrinjskog igra je bila slabija kao i protiv sb gdje se sb svira nepostojeci penal
Izgubili smo od prve 3 ekipe u gostima (sloga nije vodio hm)
Imamo 5 igraca povrijdjeni kako zato sve moze bit HUSREF KRIV
LAZE KO GOD KAZE DA SE DANAS NISU SVI BORILI, BILA BI OVDE DRUGA PRICA DA JE Adem il bar Elezi
Smeta nekom izjava HUSREFA sto je rekao sta je tu je
Banic
Adem
Elezi
Mujakic
100% od ova 4 igraca bi 3 bila u prvih 11 a cetvrti bi igrao bar 35 minuta minimum
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma zlocin je sta nam rade i ovo jos nije vidjeno do sada,medjutim ova taktika Husrefa je zlocin kao i ovo sudjenje gdje nas unistavaju.luckystrike je napisao/la: ↑27 sep 2025, 21:01Ne bih da amnestiram indolentan pristup igrača i slabu taktiku sš, ali mi smo večeras žestoko oštećeni.
Re: FK Sarajevo
Ljiga koja je sad izgubila i ono malo postovanja sto je imao kod malog broja navijaca.Napoli je napisao/la: ↑27 sep 2025, 21:05Smeće od trenera, smeće od čovjeka.PeppermintSA je napisao/la: ↑27 sep 2025, 20:58Husref kad ode zabraniti mu da ikad vise obnaša ikakvu funkciju u klubu, a naročito trenersku. U statut unijeti da ne HM ne može biti trener Sarajeva.
Klub nam je zatrpan smećem od temelja do krova.
Jedini gori od njega je onaj ko ga je uopste doveo opet na klupu i ko je prethodno vrsio pritisak na Zekica da ode, a jos gori i od toga je debeli krmak koji je to sve dopustio
Re: FK Sarajevo
Ekipa je selektirana za 352 zadnja tri rok, što Husref gura 4231 niko mu nije kriv.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
Re: FK Sarajevo
Nije bilo tesko pogoditi izjavu, ima pet recenica u vokabularu, jos manje taktika.r3m1 je napisao/la: ↑27 sep 2025, 20:17Sta je tu jeSilaMoc1946 je napisao/la: ↑27 sep 2025, 20:15Jedva cekam da cujem izjavu naseg strucnjaka da cujem sta on ima reci na ovo kako je spremio igrace za derbi
Biti srcem vezan, u tome leži snaga
-
obrijanopile
- Postovi: 1158
- Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ja sam kriv jer je stavio Cimerota da igra, a ne Husref! Ja sam kriv jer ga je ostavio kada je vidjeo da mu glava nije u utakmici kod dvije katastrofalne greške! Kriv je on od crvene zvezde, Dzerzeleza , naplata i glupih taktika. Mirvicu odlaziPitar6785 je napisao/la: ↑27 sep 2025, 21:08Evo da sam ja za smjenu Husrefa, MOZEL MENI NEKO OBJASNIT KAKO JE HUSREF KRIV STO JE NJIHOV GOLMAN ODBRANIO MNOGO TEZI SUT I SA BLIZE UDALJENOSTI, nas nije sa 28 m..
Kako je Husref kriv za gresku CIMIROTA, dali je Cimirot imao 3 opcije da doda dalije to bila isforsirana greska, sta je Adzem uradio na sta nije HUSREF odgovorio firmacijom taktikom izmjenama. Dalije zeljeznicar ostecen za nesto, tvrde da je Guli trebao dobit crveni je smjesno, zuti karton ristovskim jel trebao bit, dalije udarac djobom u bit faul za tu ekipu koja to radi, udaranje igraca 3x od tog 2x puta na zemlji, naravno to je upozorenje,
Husref je izgubio od borca 5-1 u bl bilo 2-1 PONISTEN GO crveni karton i primis 3 gola od tog jedan iz penala na 3-1
Protiv zrinjskog igra je bila slabija kao i protiv sb gdje se sb svira nepostojeci penal
Izgubili smo od prve 3 ekipe u gostima (sloga nije vodio hm)
Imamo 5 igraca povrijdjeni kako zato sve moze bit HUSREF KRIV
LAZE KO GOD KAZE DA SE DANAS NISU SVI BORILI, BILA BI OVDE DRUGA PRICA DA JE Adem il bar Elezi
Smeta nekom izjava HUSREFA sto je rekao sta je tu je
Banic
Adem
Elezi
Mujakic
100% od ova 4 igraca bi 3 bila u prvih 11 a cetvrti bi igrao bar 35 minuta minimum
Evo i oni tebe selame!
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10160
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Volim sto imam ovu ligu u malom prstuHerson je napisao/la: ↑21 sep 2025, 08:44Ako može ikako bez ovih bezmudaških i luzerskih fraza tipa "nemamo šta tamo tražiti" i sl. Gostujemo na Grbavici, a ne na Emiratima. Derbi je i sve je otvoreno.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑21 sep 2025, 08:25Nemamo mi sta traziti u subotu,pokusati samo ne izgubiti nekako.
0-0-5 treba li se dodati sta
Ubijte se svi do jednog,ljudi nemaju mega pojacanja dobiju i nas i Borac i Zrinjski u mjesec dana.Galaktikosi za nas.Ni Evropu ne zasluzujemo ove sezone
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Online
Trenutno korisnika/ca: nedimmmm1337 i 17 gostiju.

