FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Hoss
Postovi: 123
Pridružen/a: 02 jan 2014, 03:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hoss » 27 sep 2025, 21:01

PeppermintSA je napisao/la:
27 sep 2025, 20:58
Husref kad ode zabraniti mu da ikad vise obnaša ikakvu funkciju u klubu, a naročito trenersku. U statut unijeti da ne HM ne može biti trener Sarajeva.
Ne samo Husrefa, nikog se ne smije vratiti u klub nakon sto ode iz kluba.
https://****.com - Secret Dating - No Selfie - Anonymous Adult Dating - [url=https://****.com/girls.html] Verified Girls Chat [/url]

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 27 sep 2025, 21:01

Ne bih da amnestiram indolentan pristup igrača i slabu taktiku sš, ali mi smo večeras žestoko oštećeni.


Avatar
ledesma
Postovi: 5768
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 27 sep 2025, 21:03

luckystrike je napisao/la:
27 sep 2025, 21:01
Ne bih da amnestiram indolentan pristup igrača i slabu taktiku sš, ali mi smo večeras žestoko oštećeni.

Bog je nas ostetio cim u zivotu navijamo za uhljupe FK Sarajevo
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
Maroon1946
Postovi: 2001
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 27 sep 2025, 21:03

luckystrike je napisao/la:
27 sep 2025, 21:01
Ne bih da amnestiram indolentan pristup igrača i slabu taktiku sš, ali mi smo večeras žestoko oštećeni.

Ma dzabe sad pricati, zamisli da su ovdje dobili crveni kao sto su trebali. Ali jednog dobrog sudiju mi nemamo u ovoj ligi.

Avatar
Napoli
Postovi: 873
Pridružen/a: 21 avg 2009, 00:13
Lokacija: West
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napoli » 27 sep 2025, 21:05

PeppermintSA je napisao/la:
27 sep 2025, 20:58
Husref kad ode zabraniti mu da ikad vise obnaša ikakvu funkciju u klubu, a naročito trenersku. U statut unijeti da ne HM ne može biti trener Sarajeva.
Smeće od trenera, smeće od čovjeka.
Klub nam je zatrpan smećem od temelja do krova.
Do zadnjeg dana života mog' samo Sarajevo
🇵🇸

obrijanopile
Postovi: 1158
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obrijanopile » 27 sep 2025, 21:05

Maroon1946 je napisao/la:
27 sep 2025, 21:03
luckystrike je napisao/la:
27 sep 2025, 21:01
Ne bih da amnestiram indolentan pristup igrača i slabu taktiku sš, ali mi smo večeras žestoko oštećeni.

Ma dzabe sad pricati, zamisli da su ovdje dobili crveni kao sto su trebali. Ali jednog dobrog sudiju mi nemamo u ovoj ligi.
Nema ovde vađenja na sudjenje. Ovo je bruka koju je režirao Mirvic I ekipa oko njega, a izvođač radova HM nesposobnjakovic. Odlazi Mirvicu, makar se ugasili!!!!
Evo i oni tebe selame!

TrofejiSuTu
Postovi: 1514
Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TrofejiSuTu » 27 sep 2025, 21:05

Ma ne dere on po dzepu FKSnece ON to,ON je jedan od nas.

ON to udara Mirvicala po dzepu.

UBLEHOOOO FUDBALSKI NEPISMENJAKOVICU

I jos jednom da se ponovi:

On je sampionski tim ispalio potpisao iza ledja za cetnike CZ a ljudima u klubu i saigracima slagao da ce ostati!!!!!!

„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!

ubipara
Postovi: 1035
Pridružen/a: 01 feb 2020, 20:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ubipara » 27 sep 2025, 21:06

Zoran Zekic !

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 27 sep 2025, 21:07

Ko ce ti na ekipu prenijeti energiju,podici ih Obuca,Cosic?

Avatar
Hamagara
Postovi: 721
Pridružen/a: 01 feb 2021, 23:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hamagara » 27 sep 2025, 21:07

Maroon1946 je napisao/la:
27 sep 2025, 21:03
luckystrike je napisao/la:
27 sep 2025, 21:01
Ne bih da amnestiram indolentan pristup igrača i slabu taktiku sš, ali mi smo večeras žestoko oštećeni.

Ma dzabe sad pricati, zamisli da su ovdje dobili crveni kao sto su trebali. Ali jednog dobrog sudiju mi nemamo u ovoj ligi.
Ma de ba uozbiljite se. Cist poraz kao suza, kakvi kurci, kakvi palci.

Ne znamo i gotovo.

I nikad necemo imati mentalitet pobjednika, nikad …

Kad su bili najlosiji, izgarali su protiv nas i nikad ih nismo pobjedili. Oni ga nama zakucase, sa merakom. **** ga , opet kazem Ne znamo i mozes nas ****.

Fakat je vakat 😉
Zadnja izmjena: Hamagara, dana/u 27 sep 2025, 21:08, ukupno mijenjano 1 put.
JEDAN GRAD DVA KLUBA
JEDAN ŠPICA DRUGI TRUBA

KarloIvandic
Postovi: 535
Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarloIvandic » 27 sep 2025, 21:07

Cuj Husrefa da je cimirot imao privatnih problema . Pa sto ga stavi **** ti on

mire971
Postovi: 80
Pridružen/a: 22 jul 2025, 09:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mire971 » 27 sep 2025, 21:08

Evo sve i da Husref da veceras ostavku, jel stvarno mislite da postoji trener koji ovako loše selektiranu ekipu može posložiti a tek se zatvorio prelazni rok

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8127
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 27 sep 2025, 21:08

Evo da sam ja za smjenu Husrefa, MOZEL MENI NEKO OBJASNIT KAKO JE HUSREF KRIV STO JE NJIHOV GOLMAN ODBRANIO MNOGO TEZI SUT I SA BLIZE UDALJENOSTI, nas nije sa 28 m..

Kako je Husref kriv za gresku CIMIROTA, dali je Cimirot imao 3 opcije da doda dalije to bila isforsirana greska, sta je Adzem uradio na sta nije HUSREF odgovorio firmacijom taktikom izmjenama. Dalije zeljeznicar ostecen za nesto, tvrde da je Guli trebao dobit crveni je smjesno, zuti karton ristovskim jel trebao bit, dalije udarac djobom u bit faul za tu ekipu koja to radi, udaranje igraca 3x od tog 2x puta na zemlji, naravno to je upozorenje,

Husref je izgubio od borca 5-1 u bl bilo 2-1 PONISTEN GO crveni karton i primis 3 gola od tog jedan iz penala na 3-1

Protiv zrinjskog igra je bila slabija kao i protiv sb gdje se sb svira nepostojeci penal

Izgubili smo od prve 3 ekipe u gostima (sloga nije vodio hm)

Imamo 5 igraca povrijdjeni kako zato sve moze bit HUSREF KRIV

LAZE KO GOD KAZE DA SE DANAS NISU SVI BORILI, BILA BI OVDE DRUGA PRICA DA JE Adem il bar Elezi


Smeta nekom izjava HUSREFA sto je rekao sta je tu je


Banic
Adem
Elezi
Mujakic

100% od ova 4 igraca bi 3 bila u prvih 11 a cetvrti bi igrao bar 35 minuta minimum

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 27 sep 2025, 21:08

luckystrike je napisao/la:
27 sep 2025, 21:01
Ne bih da amnestiram indolentan pristup igrača i slabu taktiku sš, ali mi smo večeras žestoko oštećeni.

Ma zlocin je sta nam rade i ovo jos nije vidjeno do sada,medjutim ova taktika Husrefa je zlocin kao i ovo sudjenje gdje nas unistavaju.

zagorski
Postovi: 8310
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 27 sep 2025, 21:09

Napoli je napisao/la:
27 sep 2025, 21:05
PeppermintSA je napisao/la:
27 sep 2025, 20:58
Husref kad ode zabraniti mu da ikad vise obnaša ikakvu funkciju u klubu, a naročito trenersku. U statut unijeti da ne HM ne može biti trener Sarajeva.
Smeće od trenera, smeće od čovjeka.
Klub nam je zatrpan smećem od temelja do krova.
Ljiga koja je sad izgubila i ono malo postovanja sto je imao kod malog broja navijaca.
Jedini gori od njega je onaj ko ga je uopste doveo opet na klupu i ko je prethodno vrsio pritisak na Zekica da ode, a jos gori i od toga je debeli krmak koji je to sve dopustio

Avatar
H8Z7
Postovi: 7184
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 27 sep 2025, 21:10

mire971 je napisao/la:
27 sep 2025, 21:08
Evo sve i da Husref da veceras ostavku, jel stvarno mislite da postoji trener koji ovako loše selektiranu ekipu može posložiti a tek se zatvorio prelazni rok
Ekipa je selektirana za 352 zadnja tri rok, što Husref gura 4231 niko mu nije kriv.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

r3m1
Postovi: 703
Pridružen/a: 03 sep 2013, 10:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la r3m1 » 27 sep 2025, 21:10

r3m1 je napisao/la:
27 sep 2025, 20:17
SilaMoc1946 je napisao/la:
27 sep 2025, 20:15
Jedva cekam da cujem izjavu naseg strucnjaka da cujem sta on ima reci na ovo kako je spremio igrace za derbi
Sta je tu je
Nije bilo tesko pogoditi izjavu, ima pet recenica u vokabularu, jos manje taktika.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga

fks74
Postovi: 13462
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 27 sep 2025, 21:10

mire971 je napisao/la:
27 sep 2025, 21:08
Evo sve i da Husref da veceras ostavku, jel stvarno mislite da postoji trener koji ovako loše selektiranu ekipu može posložiti a tek se zatvorio prelazni rok
Ekipa je dobra, da je Zekić ostao on nebi imao 5 porsza.

obrijanopile
Postovi: 1158
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obrijanopile » 27 sep 2025, 21:11

Pitar6785 je napisao/la:
27 sep 2025, 21:08
Evo da sam ja za smjenu Husrefa, MOZEL MENI NEKO OBJASNIT KAKO JE HUSREF KRIV STO JE NJIHOV GOLMAN ODBRANIO MNOGO TEZI SUT I SA BLIZE UDALJENOSTI, nas nije sa 28 m..

Kako je Husref kriv za gresku CIMIROTA, dali je Cimirot imao 3 opcije da doda dalije to bila isforsirana greska, sta je Adzem uradio na sta nije HUSREF odgovorio firmacijom taktikom izmjenama. Dalije zeljeznicar ostecen za nesto, tvrde da je Guli trebao dobit crveni je smjesno, zuti karton ristovskim jel trebao bit, dalije udarac djobom u bit faul za tu ekipu koja to radi, udaranje igraca 3x od tog 2x puta na zemlji, naravno to je upozorenje,

Husref je izgubio od borca 5-1 u bl bilo 2-1 PONISTEN GO crveni karton i primis 3 gola od tog jedan iz penala na 3-1

Protiv zrinjskog igra je bila slabija kao i protiv sb gdje se sb svira nepostojeci penal

Izgubili smo od prve 3 ekipe u gostima (sloga nije vodio hm)

Imamo 5 igraca povrijdjeni kako zato sve moze bit HUSREF KRIV

LAZE KO GOD KAZE DA SE DANAS NISU SVI BORILI, BILA BI OVDE DRUGA PRICA DA JE Adem il bar Elezi


Smeta nekom izjava HUSREFA sto je rekao sta je tu je


Banic
Adem
Elezi
Mujakic

100% od ova 4 igraca bi 3 bila u prvih 11 a cetvrti bi igrao bar 35 minuta minimum
Ja sam kriv jer je stavio Cimerota da igra, a ne Husref! Ja sam kriv jer ga je ostavio kada je vidjeo da mu glava nije u utakmici kod dvije katastrofalne greške! Kriv je on od crvene zvezde, Dzerzeleza , naplata i glupih taktika. Mirvicu odlazi
Evo i oni tebe selame!

NajvecaRadosti
Postovi: 10158
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 27 sep 2025, 21:12

Herson je napisao/la:
21 sep 2025, 08:44
NajvecaRadosti je napisao/la:
21 sep 2025, 08:25
Nemamo mi sta traziti u subotu,pokusati samo ne izgubiti nekako.
Ako može ikako bez ovih bezmudaških i luzerskih fraza tipa "nemamo šta tamo tražiti" i sl. Gostujemo na Grbavici, a ne na Emiratima. Derbi je i sve je otvoreno.
Volim sto imam ovu ligu u malom prstu

0-0-5 treba li se dodati sta
Ubijte se svi do jednog,ljudi nemaju mega pojacanja dobiju i nas i Borac i Zrinjski u mjesec dana.Galaktikosi za nas.Ni Evropu ne zasluzujemo ove sezone
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []