Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
Vanja8
- Postovi: 14087
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
-
Kontakt:
Post
Postao/la Vanja8 » 02 okt 2025, 16:09
Gomis99 je napisao/la: ↑02 okt 2025, 15:54
Vanja8 je napisao/la: ↑02 okt 2025, 15:43
mosarajvosa83 je napisao/la: ↑02 okt 2025, 15:30
Sad ide uobicajeno pljuvanje od strani legendi po klubu, nece Zoran ako mu je dozvoljeno trpiti nikakve ikebane tipa Skoro i slicni
Ja kad sam ovdje pisao da ce klub preuzeti ozbiljni sportski radnici i da ce marionete, neradnici i poslusnici
DOBITI NOGU, dosta njih se ovdje izrugivalo tom postu, nesto kao "dok stranac skonta gdje je dosao ode voz, a onda ce i oni otici..." Cuj stranac...
Ljudi jos uvijek ne shvataju ulogu Zorana Mamica, a samim tim i Zdravka i ko im je te ovlasti dao...
Sta ce im treca noga ? Mislim fazoni su ti na nivou osnovne skole.
Treca noga...
Treca noga, zna se gdje ona ide...

-
propoklopac
- Postovi: 723
- Pridružen/a: 16 jun 2021, 09:34
-
Kontakt:
Post
Postao/la propoklopac » 02 okt 2025, 16:11
Vanja8 je napisao/la: ↑02 okt 2025, 15:43
mosarajvosa83 je napisao/la: ↑02 okt 2025, 15:30
Sad ide uobicajeno pljuvanje od strani legendi po klubu, nece Zoran ako mu je dozvoljeno trpiti nikakve ikebane tipa Skoro i slicni
Ja kad sam ovdje pisao da ce klub preuzeti ozbiljni sportski radnici i da ce marionete, neradnici i poslusnici dobiti nogu, dosta njih se ovdje izrugivalo tom postu, nesto kao "dok stranac skonta gdje je dosao ode voz, a onda ce i oni otici..." Cuj stranac...
Ljudi jos uvijek ne shvataju ulogu Zorana Mamica, a samim tim i Zdravka i ko im je te ovlasti dao...

-
riki46
- Postovi: 467
- Pridružen/a: 22 maj 2025, 21:26
-
Kontakt:
Post
Postao/la riki46 » 02 okt 2025, 16:16
Vanja8 je napisao/la: ↑02 okt 2025, 16:08
riki46 je napisao/la: ↑02 okt 2025, 15:56
Vanja8 je napisao/la: ↑02 okt 2025, 15:43
Ja kad sam ovdje pisao da ce klub preuzeti ozbiljni sportski radnici i da ce marionete, neradnici i poslusnici dobiti nogu, dosta njih se ovdje izrugivalo tom postu, nesto kao "dok stranac skonta gdje je dosao ode voz, a onda ce i oni otici..." Cuj stranac...
Ljudi jos uvijek ne shvataju ulogu Zorana Mamica, a samim tim i Zdravka i ko im je te ovlasti dao...
Znaš li dokle je došlo to da ulaskom princa u klub? Mislim da si ti nedavno spominjao i da se priprema teren za Mirvicev odlazak.
Mirvic nece potpuno otici iz kluba, on ce biti tu jos neko vrijeme, ali njegova uloga u klubu ce biti na nivou Tana
Hvala drug

Vamos Rajvosa!
Ko te nije volio nije ni obolio...
-
skoroalen
- Postovi: 12505
- Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la skoroalen » 02 okt 2025, 16:19
Hvala gospodinu Ismiru Mirviću na ukazanom povjerenju. Jbg, nije išlo, ja se nadam da Akademija ide u bolje ruke. Ostajem vojnik kluba i vidimo se u ponedjeljak na zapadu!
#sarajevosiamonoi
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️
-
plisek
- Postovi: 1093
- Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la plisek » 02 okt 2025, 16:22
Vanja8 je napisao/la: ↑02 okt 2025, 16:08
riki46 je napisao/la: ↑02 okt 2025, 15:56
Vanja8 je napisao/la: ↑02 okt 2025, 15:43
Ja kad sam ovdje pisao da ce klub preuzeti ozbiljni sportski radnici i da ce marionete, neradnici i poslusnici dobiti nogu, dosta njih se ovdje izrugivalo tom postu, nesto kao "dok stranac skonta gdje je dosao ode voz, a onda ce i oni otici..." Cuj stranac...
Ljudi jos uvijek ne shvataju ulogu Zorana Mamica, a samim tim i Zdravka i ko im je te ovlasti dao...
Znaš li dokle je došlo to da ulaskom princa u klub? Mislim da si ti nedavno spominjao i da se priprema teren za Mirvicev odlazak.
Mirvic nece potpuno otici iz kluba, on ce biti tu jos neko vrijeme, ali njegova uloga u klubu ce biti na nivou Tana
Mirvic da bi otisao mora naci nekoga da preuzme njegov udio + sve preostale dugove/troskove + mora rijesiti klauzulu u kojoj u slucaju prekida investiranja mora Sarajevo obezbijediti finansije za sljedecih godinu dana. Evo malo preracunano, neko mora platiti 17.5 miliona njegov udio + dugovi troskovi ne bi trebalo bit preko 500k za tekucu sezonu+ 4 miliona za godinu plata i troskova poslovanja. Tek kad se Mirvic spremi poplacat ovo sve i naci nekog da otkupi njegov udio tada ce otici. Kad je Nam odlazio on je ostavio dug za sobom ogromon, nisam siguran koliko je bilo, ali se odrekao pola svog udjela da bi pokrio te dugove i nestao iz kluba. Nije tako lako dici sidro i otici, u statutu kluba su se osigurali da nas neko ne moze tek tako nabit nogom i otici
Zadnja izmjena:
plisek, dana/u 02 okt 2025, 16:23, ukupno mijenjano 1 put.
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
-
Turo
- Postovi: 1041
- Pridružen/a: 06 maj 2025, 19:56
-
Kontakt:
Post
Postao/la Turo » 02 okt 2025, 16:22
Prije dvije godine ste doveli najbolje igrače iz BiH, poput onih iz Željeznicara, Slobode ili Zrinjskog. kod Skore igrače iz Bosne Visoko, Unisa ili Famosa.
barem nešto pozitivno u klubu što ga više nema
-
N3R3D
- Postovi: 1389
- Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la N3R3D » 02 okt 2025, 16:39
Turo je napisao/la: ↑02 okt 2025, 16:22
Prije dvije godine ste doveli najbolje igrače iz BiH, poput onih iz Željeznicara, Slobode ili Zrinjskog. kod Skore igrače iz Bosne Visoko, Unisa ili Famosa.
barem nešto pozitivno u klubu što ga više nema
Misliš na akademiju?
-
Aduka87
- Postovi: 10644
- Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la Aduka87 » 02 okt 2025, 16:42
Rasulo u klubu jer se ugostitelj mice sa cela akademije brao
| SARAJEVO SIAMO NOI |
YEBEM TE LISTICO
-
tuitamo
- Postovi: 502
- Pridružen/a: 08 jul 2024, 14:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la tuitamo » 02 okt 2025, 16:42
Jel zna iko sta je sa onom serijom/dokumentarcem sto je bio najavljivan? Propalo ili ce bit?
-
Pendulum
- Postovi: 5304
- Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pendulum » 02 okt 2025, 16:50
skoroalen je napisao/la: ↑02 okt 2025, 16:19
Hvala gospodinu Ismiru Mirviću na ukazanom povjerenju. Jbg, nije išlo, ja se nadam da Akademija ide u bolje ruke. Ostajem vojnik kluba i vidimo se u ponedjeljak na zapadu!
#sarajevosiamonoi
Hvala za ništa.

Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
-
bordobijeli
- Postovi: 18320
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la bordobijeli » 02 okt 2025, 16:59
Pa daj vise zaposli nekog da bude u klubu bar 2 godine. Dok god budu šaltani treneri , direktori , kordinatori svaka 3 mjeseca, a autobus igraca dodje i ode od nas nema nista .
Mamicu momlim te ostavi Cvitanovica 3 godine pa nek i ispadnemo samo ne mjenjajte vise , dosta nam je novi pocetaka svako malo .Postali smo ozbiljan cirkus s ovim promjenama . Svi u ponedjeljak na kosevo , Vamos Rajvosa .
-
HordasFks
- Postovi: 317
- Pridružen/a: 21 mar 2021, 15:51
-
Kontakt:
Post
Postao/la HordasFks » 02 okt 2025, 17:07
Jel Mirvic ostaje il?
Ko te nije volio,nije ni obolio❤️
-
H8Z7
- Postovi: 7198
- Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la H8Z7 » 02 okt 2025, 17:10
Što se tiče gospođe Alimanović saradnja nikad nije prekinuta. Radi se o izvrsnoj osobi, pravom borcu, velikom profesionalcu i ona je u našim poslovnim poduhvatima u BiH i regionu važna karika. Jasno je da smo povukli niz pogrešnih poteza u okviru njenog angažmana u FK Sarajevo, prvenstveno u nekom segmentu komunikacija. Mi dolazimo iz korporativnog i poslovnog okruženja, a fudbal u BiH funkcioniše po potpuno drugim pravilima. Zbog toga je i razumljiva je averzija navijača koji ne mogu imati cjelokupnu sliku već samo fragmente koji su pokazani u javnosti.
Važno je reći da je upravo Ajla bila ta koja je predložila i insistirala da se povuče sa pozicije generalnog direktora. Shvatamo i bili smo spremni složiti se s njom i sa navijačima da ona nije pravo lice koje će predstavljati FK Sarajevo. S druge strane, samo ja mogu odlučiti kome ću dati povjerenje da vodi sve ostale poslove na kojima radimo i s tim nisam spreman trgovati, niti su to stvari o kojima bi bilo ko trebao imati neko značajno mišljenje.”
Ovim putem želim da se okonča manipulisanje navijačima FK Sarajevo koje za cilj ima nanošenje štete ovom klubu od pojedinaca koji su na sreću FK Sarajevo zauvijek odstranjeni iz ovog kluba. Otkako sam podnijela ostavku ja više ne radim u FK Sarajevo. Tačno je da obavljam druge poslove za Mirvića koji ima razvijene i druge biznise u BiH i van nje", rekla nam je Alimanović pa dodala:
"Po odlasku Letermea koji je klub defakto napustio prije mjesec dana, na molbu obojice većinskih investitora (Mirvića i Tana) uključila sam se kao ispomoć klubu da administrativno premostim vakuum koji je nastao i pomognem u kreiranju uslova za ulazak dodatnog investitora. Ovo je proces na kojem radimo već nekoliko mjeseci i moj angažman vezan za FK Sarajevo je u tom smislu privremen i prestaje čim se procedure okončaju, tačnije veoma brzo.

Ne znate ni lagati!
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la Hordas1990 » 02 okt 2025, 17:11
H8Z7 je napisao/la: ↑02 okt 2025, 17:10
Što se tiče gospođe Alimanović saradnja nikad nije prekinuta. Radi se o izvrsnoj osobi, pravom borcu, velikom profesionalcu i ona je u našim poslovnim poduhvatima u BiH i regionu važna karika. Jasno je da smo povukli niz pogrešnih poteza u okviru njenog angažmana u FK Sarajevo, prvenstveno u nekom segmentu komunikacija. Mi dolazimo iz korporativnog i poslovnog okruženja, a fudbal u BiH funkcioniše po potpuno drugim pravilima. Zbog toga je i razumljiva je averzija navijača koji ne mogu imati cjelokupnu sliku već samo fragmente koji su pokazani u javnosti.
Važno je reći da je upravo Ajla bila ta koja je predložila i insistirala da se povuče sa pozicije generalnog direktora. Shvatamo i bili smo spremni složiti se s njom i sa navijačima da ona nije pravo lice koje će predstavljati FK Sarajevo. S druge strane, samo ja mogu odlučiti kome ću dati povjerenje da vodi sve ostale poslove na kojima radimo i s tim nisam spreman trgovati, niti su to stvari o kojima bi bilo ko trebao imati neko značajno mišljenje.”
Ovim putem želim da se okonča manipulisanje navijačima FK Sarajevo koje za cilj ima nanošenje štete ovom klubu od pojedinaca koji su na sreću FK Sarajevo zauvijek odstranjeni iz ovog kluba. Otkako sam podnijela ostavku ja više ne radim u FK Sarajevo. Tačno je da obavljam druge poslove za Mirvića koji ima razvijene i druge biznise u BiH i van nje", rekla nam je Alimanović pa dodala:
"Po odlasku Letermea koji je klub defakto napustio prije mjesec dana, na molbu obojice većinskih investitora (Mirvića i Tana) uključila sam se kao ispomoć klubu da administrativno premostim vakuum koji je nastao i pomognem u kreiranju uslova za ulazak dodatnog investitora. Ovo je proces na kojem radimo već nekoliko mjeseci i moj angažman vezan za FK Sarajevo je u tom smislu privremen i prestaje čim se procedure okončaju, tačnije veoma brzo.

Ne znate ni lagati!
Ali pazi ovo kako A protiv Vice i Bojca ne smije da kaze
“Odnos je normalan, predsjednik saveza - predsjednik kluba. Zadovoljan sam infrastrukturom. Većina klubova ima nove terene i to je veliki napredak. Svaka čast. Drago mi je da su se stvari u A reprezentaciji počele mijenjati na bolje. I njima je trebalo vremena. Uvođenjem dvojne registracije otvorio se prostor za uvođenje igrača u prve timove. Treba razmišljati o broju stranaca za ubuduće da bi klubovi iz bh. lige postali konkurentni kada izađu na evropsku scenu.
Nisam zadovoljan kvalitetom suđenja. Volio bih da imamo fairplay i pravedniju ligu. To se mora mijenjati. Mora rasti u korak s vremenom. Krucijalna stvar na kojoj treba raditi je suđenje i vjerujem da je g. Zeljković toga vrlo svjestan. Zašto ne reći da Zrinjski ima najbolje suđenje u ligi, a o tome niko ne priča."
-
Lucas
- Postovi: 4859
- Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
-
Kontakt:
Post
Postao/la Lucas » 02 okt 2025, 17:13
Svaka čast za Škoru, manje vise na vrijeme je shvatio, da nije nikako za tog posla. Kamo srece, da je odmaj odbio tu poziciju, cim mu je ponuđena. Nadam se, da ce sada dovesti kompetentalnog čovjeka na to mjesto i ostaviti ga da radi, barem 5 godina.
-
Maroon1946
- Postovi: 2003
- Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
-
Kontakt:
Post
Postao/la Maroon1946 » 02 okt 2025, 17:16
Pola godine nisu isplaćene plate bile, pa da nije Mirvica fakat bi dozivjeli scenario Celika...
-
Zastone
- Postovi: 1736
- Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
-
Kontakt:
Post
Postao/la Zastone » 02 okt 2025, 17:17
Au placenog clanka sta je ovo


-
bozovic10
- Postovi: 155
- Pridružen/a: 17 okt 2020, 21:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la bozovic10 » 02 okt 2025, 17:24
Predsjednik sve rekao i objasnio. Ko ne shvata sada situaciju nece nikada. Nama je rezulrar sve, on gleda drugacije i ispravnije od nas. Zato on ima milione ami smo kokuzi.
-
scholsey
- Postovi: 2972
- Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
-
Kontakt:
Post
Postao/la scholsey » 02 okt 2025, 17:34
How to manipulacije napaćenim dušama u cilju skretanja pažnje sa ofirluka:
- Kapitalci (Ristovski, Ljajić, Cimirot)

- Husref in

- Husref out

- Mamići in

- Mirvić patetičan intervju

- Ajlina gola slika
pending
The saddest thing in life is wasted talent.
-
HeavyBassBlues
- Postovi: 163
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 08:23
-
Kontakt:
Post
Postao/la HeavyBassBlues » 02 okt 2025, 17:37
Budući da iz prethodno navedenih razloga ne mogu i ne zelim imati nista zajednicko sa klubom koji pruza utociste osuđenim kriminalcima, dok s druge strane godinama prozivaju željezničar zbog iste stvari, a ja se ježim tog i takvog licemjerja, kao i mnogih drugih utemeljenih i manje utemeljenih povoda, najljubaznije molim administratora, koordinatora ili kako se već nazivaju uređivači ovog pdf-a, da izbrišu moj profil, ili account.
Očigledno imamo različite zivotne principe i standarde, pa samim tim nema ni potrebe da pripadamo zajednickom navijackom ili bilo kojem krugu na bilo kojem nivou.
Hvala.
U nadi da cete ispuniti ovu moju skromnu zelju, srdacno vas pozdravljam.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []