*Ebemo i tebe i Ibricica rumenog klosaru jedan
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- MaroonWhite1946
- Postovi: 257
- Pridružen/a: 20 jul 2025, 14:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kaze: "Druga stvar je greška koju sam napravio za rahmetli Dženu. Tada mi je prišao Ibričić koji je obnašao funkciju sportskog direktora i rekao da Dženo neće da radi, neće da sluša i da ga on mora smijeniti. Žao mi je što sam mu to dopustio!"
*Ebemo i tebe i Ibricica rumenog klosaru jedan
*Ebemo i tebe i Ibricica rumenog klosaru jedan
...sve drugo ce proci! 🇱🇻
Re: FK Sarajevo
Putuj igumane i ne pitaj za manastirHeavyBassBlues je napisao/la: ↑02 okt 2025, 17:37Budući da iz prethodno navedenih razloga ne mogu i ne zelim imati nista zajednicko sa klubom koji pruza utociste osuđenim kriminalcima, dok s druge strane godinama prozivaju željezničar zbog iste stvari, a ja se ježim tog i takvog licemjerja, kao i mnogih drugih utemeljenih i manje utemeljenih povoda, najljubaznije molim administratora, koordinatora ili kako se već nazivaju uređivači ovog pdf-a, da izbrišu moj profil, ili account.
Očigledno imamo različite zivotne principe i standarde, pa samim tim nema ni potrebe da pripadamo zajednickom navijackom ili bilo kojem krugu na bilo kojem nivou.
Hvala.
U nadi da cete ispuniti ovu moju skromnu zelju, srdacno vas pozdravljam.
Re: FK Sarajevo
BegovicRamiz je napisao/la: ↑02 okt 2025, 17:46nevjerovatnoH8Z7 je napisao/la: ↑02 okt 2025, 17:10Što se tiče gospođe Alimanović saradnja nikad nije prekinuta. Radi se o izvrsnoj osobi, pravom borcu, velikom profesionalcu i ona je u našim poslovnim poduhvatima u BiH i regionu važna karika. Jasno je da smo povukli niz pogrešnih poteza u okviru njenog angažmana u FK Sarajevo, prvenstveno u nekom segmentu komunikacija. Mi dolazimo iz korporativnog i poslovnog okruženja, a fudbal u BiH funkcioniše po potpuno drugim pravilima. Zbog toga je i razumljiva je averzija navijača koji ne mogu imati cjelokupnu sliku već samo fragmente koji su pokazani u javnosti.
Važno je reći da je upravo Ajla bila ta koja je predložila i insistirala da se povuče sa pozicije generalnog direktora. Shvatamo i bili smo spremni složiti se s njom i sa navijačima da ona nije pravo lice koje će predstavljati FK Sarajevo. S druge strane, samo ja mogu odlučiti kome ću dati povjerenje da vodi sve ostale poslove na kojima radimo i s tim nisam spreman trgovati, niti su to stvari o kojima bi bilo ko trebao imati neko značajno mišljenje.”
Ovim putem želim da se okonča manipulisanje navijačima FK Sarajevo koje za cilj ima nanošenje štete ovom klubu od pojedinaca koji su na sreću FK Sarajevo zauvijek odstranjeni iz ovog kluba. Otkako sam podnijela ostavku ja više ne radim u FK Sarajevo. Tačno je da obavljam druge poslove za Mirvića koji ima razvijene i druge biznise u BiH i van nje", rekla nam je Alimanović pa dodala:
S koji su ti dušmani FKS-u, pore se ti se u stau košpicaru
"Po odlasku Letermea koji je klub defakto napustio prije mjesec dana, na molbu obojice većinskih investitora (Mirvića i Tana) uključila sam se kao ispomoć klubu da administrativno premostim vakuum koji je nastao i pomognem u kreiranju uslova za ulazak dodatnog investitora. Ovo je proces na kojem radimo već nekoliko mjeseci i moj angažman vezan za FK Sarajevo je u tom smislu privremen i prestaje čim se procedure okončaju, tačnije veoma brzo.Ne znate ni lagati!
uvodni dio licno Mirvic sastavio
poslije ovog nije ni bilo smisla citati do krajapored činjenice da je uporno izbjegavao zvanična pojavljivanja u medijima ili na društvenim događajima
evo i za ove sto kazu da nas mediji ne vole
avazu dres
ss ide u ponoc na aerodrom po trenera i intervju
bice bolje kad pokriju i njih i onda cemo citati kako je sve ekstra a opet cemo se boriti za evropu i time rijesiti sve nase probleme
Re: FK Sarajevo
Niko ti me brani da pređeš na drugu stranu Miljacke, gdje i pripadašOikamid je napisao/la: ↑02 okt 2025, 17:51To o medijima pričaju samo oni koji imaju IQ ispod 50 i nisu u stanju upamtiti šta su jučer ručali, a kamoli objektivno procjeniti šta se radi. Mediji su bili puno oštriji i bolji prije desetak godina, sada je i to najnižim granama ikada.
Intervju, tačnije ovi odgovori su sramotni. Sa ovim egotriperom nikada ništa nećemo osvojiti, štaviše čeka nas neko dno, u to sam svakim danom sve sigurniji.
Re: FK Sarajevo
Detaljno pročitao intervju, ništa sporno i pogrešno čovjek nije rekao. Očito je da imamo milion nogu koje nam se podmeću da padnemo. Jedna rečenica mi je zapela za oko : nama trebaju ulagači a ne pričalice i posmatrači sa 0 uloga.
Re: FK Sarajevo
Username checks out.eccehomo je napisao/la: ↑02 okt 2025, 18:54Niko ti me brani da pređeš na drugu stranu Miljacke, gdje i pripadašOikamid je napisao/la: ↑02 okt 2025, 17:51To o medijima pričaju samo oni koji imaju IQ ispod 50 i nisu u stanju upamtiti šta su jučer ručali, a kamoli objektivno procjeniti šta se radi. Mediji su bili puno oštriji i bolji prije desetak godina, sada je i to najnižim granama ikada.
Intervju, tačnije ovi odgovori su sramotni. Sa ovim egotriperom nikada ništa nećemo osvojiti, štaviše čeka nas neko dno, u to sam svakim danom sve sigurniji.
Re: FK Sarajevo
Nemoj lagati.bordobijeli je napisao/la: ↑02 okt 2025, 17:58Gospodine predsjednice investirate al mi ništa ne vidimo .
Stadion,kamp , rezultati , mladi igraci , sve isto kao i prije 15 godina.Niko vise ne puši ove priče predsjednice , interesuje nas rezultat sportski i uslovi na stadionu ostalo šuplja priča.
Re: FK Sarajevo
Pa tom je recenicom sve i rekao. Upravu covjek 100 %
Sve bi mi da odlucujemo i da tuđim kurcem mlatimo….
JEDAN GRAD DVA KLUBA
JEDAN ŠPICA DRUGI TRUBA
JEDAN ŠPICA DRUGI TRUBA
-
bordobijeli
- Postovi: 18316
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pricam o tome da 5 godina ne mozemo bolje od 3 mjesta . Isto ko i period 2005 do 2011 kad nismo imali ove silne investitore i pojacanja . A i stadion isti kao i tad . Kupim clansku , idem na utakmice 100 kilometara do koseva . Ne mogu šuplje, rezultat je mjerilo u sportu koliko je ko uspjesan.Pitar6785 je napisao/la: ↑02 okt 2025, 18:25Ocemu ti pricas kralju, FK SARAJEVO KOLIKO je imalo trifeja 95-2011. Svako 4 godine kup ili prvenstvo, pritom bez akademije bez kamp i sa dubiozom od oko 3 m km, (u ovom momentu je to kao 10 m km) i nismo ni blizu bili osteceni sudiskim kradjama kao u zadnje 4 godune.bordobijeli je napisao/la: ↑02 okt 2025, 17:41Sve postujem ali ovo je FK Sarajevo i navijace interesuje fudbal i rezultati a oni su katastrofa posljednjih 5 godina . Sva druga prica transferi , marketing , je lijepa al ovo je fudbalski klub gdje je pobjeda na terenu glavni faktor za radost navijaca . Ja nevjerujem da je neko poceo navijati za FK Sarajevo radi transfera ili marketinga .Rezultat nemamo a uslovi na stsdionu su nam uzasni , kisnemo , lisice hodaju po tribinama . Cijenim ulagnja al mi nista od tog ne vidimo gospodine Mirvic.
Igracki i ss roster, nikad nije bio jaci NIKAD, igra u zadnje 4 godine je bila dovoljno dobra bar za 3 kupa i jedno prvenstvo, AL AKO TI MISLIS STETU KOJU TI SAVEZ SUDIJE NANESU SUDJENJEM RENOVIRANJEM STADIONA (329 dana) i TAKODJE STO JE JOS VAZNIJE OGROMNIM POMAGANJU ZRINJSKOM I BORCU I STO SE TA CINJENICA KRIJE KAO FK SARAJEVO JE FUDBALSKI KLUB JARANE BEZ NOVCA PRODAJE SPORTSKE MREZE NEMOZE KLUB A KLUB MOZE BEZ REZULTATA JER SA IVAKVIM ULAGINJIMA I IGRACIMA I STVARANJE VRIJEDNOSTIMA SIGURNO CE DOC VRIJEME GDJECEMO
MI BIT ONO STO HE DINAMO U HRVASKOJ SA NEULAGANJIMA I BEZ OVOG STO MIRVIC PRICA BICES MNOGO SLABI NEGO ZRINJSKI I BORAC JER JE NJIHOVA POLITIKA ZALOZILA SVE NA NJIH DO SB SLOGA POSUSJE SU TU SAMO DA BI MOGLI MAZAT OCI, dok mi pored zelje koji trazi da bude prvak ne kroz kvalitet igara i na fer takmicenje vec kroz guranje politike kao i velez sloboda, ZATO I MORAMO OJACAT DOTE MJERE DA KAD DODJE VRIJEME SA OVI MALI KLUBOVI poput zelje veleza slobode celika nemaju tu koc da kroz politiku urusavaju nas klub i izbijaju nam titule politickim kanalima.
UPRAVUJE NASI LJUDI NIT IMAJU ZNANJE NIT PARE NIT KORAL NAJVECI USPJEH JE KOLIKO MOZE UPLIVAT U POLITIKU I DA stitom politike dodju do titule novca itd itd.
Mega mikser je pozajmnjivao klubu kojem je oresjednik novac sa 4% kamate. SVE JJASNO
Zadnja izmjena: bordobijeli, dana/u 02 okt 2025, 19:09, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FK Sarajevo
Nažalost ljudi komentarišu a nisu procitali. Svi mi hocemo rezultat. Kako? Realni nismo i prvi ja pa i ostali samo kenjamo. Osvojili titule sa Sabrinom i da on ili neko peti deseti nije posudio milion kljuc u bravu. Derbi u ponedjeljak, od karata necemo moci platiti hitnu i vatrogasce.IstinskiPitar je napisao/la: ↑02 okt 2025, 18:24Odličan interview Predsjednika Mirvića, zaista. Priznao je greške koje je pravio i otvoreno progovorio o nekim stvarima koje možda nisu popularne za reći, ali su itekako istinite i tačne.
Svaki navijač ima dužnost da ovaj intervju, ne samo pročita, nego dobro izanalizira. Koliko god su griješili oni u klubu, toliko smo i mi griješili kao navijači.
Jedan od glavnih razloga grešaka koje su se dešavale je upravo ovo:
Sve jasno. Iskustvo kroz koje su mnogi dobronamjerni ljudi iz dijaspore prošli.Znate, kad dođete u Bosnu i Hercegovinu sa imidžem nekog bogatog investitora, automatski ste meta oportunista, zlonamjernih, ali i dobronamjernih savjetodavaca. Iz današnjeg ugla, nema dileme da nismo uvijek slušali prave savjete. Treba vremena da se to sve shvati i da se nauči. Ali nismo odustali
Ovaj dio je posebno bolan, ali istinit:
I da, Predsjednik Mirvić je potpuno u pravu da Zrinjski ima najbolje suđenje u državi. I Borac ima kakvu-takvu protekciju, ali ni blizu kao Zrinjski. Zašto o tome ne pričati? I šta je loše u tome što ima korektan odnos sa predsjednikom saveza? Sviđalo se to nama ili ne, on je izabran demokratski od strane sve tri nacionalne komponente.Žao mi je što nismo proslavili osvojeni Kup. Toliko smo radili i zasluženo podigli trofej u trenutku kad je to vjerovatno bilo teže nego bilo koje druge godine. Izostala je satisfakcija da to i proslavimo sa svojim navijačima. Imam dojam da su nam zavist, trač i ljubomora to svima oduzeli.
Pa čak i što se tiče Ajle Alimanović, zašto bi nas zanimalo kakve ona poslove obavlja za Predsjednika Mirvića koji nisu vezani za klub? Budimo realni, da nam određene okolnosti i pehovi nisu dozvoljavali naprijed, iako se jeste griješilo, ali zar da to sve odbacimo u afektu i bijesu?
-
bordobijeli
- Postovi: 18316
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sta sam slagao ???fks74 je napisao/la: ↑02 okt 2025, 19:03Nemoj lagati.bordobijeli je napisao/la: ↑02 okt 2025, 17:58Gospodine predsjednice investirate al mi ništa ne vidimo .
Stadion,kamp , rezultati , mladi igraci , sve isto kao i prije 15 godina.Niko vise ne puši ove priče predsjednice , interesuje nas rezultat sportski i uslovi na stadionu ostalo šuplja priča.
Re: FK Sarajevo
I ovo za kup da nismo mogli cestito proslaviti, jbt kakav dusmanski potez hordi za sva vremena. Sami sebi smo najgori, ne trebaju nam neprijatelji
Re: FK Sarajevo
Ebo rezultate.
- feniksptica
- Postovi: 19115
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
On nije navijajc kluba. On je biznismen. Gledajuci iz te perspektive njegove sve ide ok. Sto i jest tako. Jebbiiga
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
BOT (ponude u inbox)
Re: FK Sarajevo
Kakva vam je #NewEra?
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
Re: FK Sarajevo
Kad ga scholsey pohvali, sve je jasno.
Na stranu to, najviše se ovdje spominju rezultati, titule i stadion nakon ovog intervjua.
Vlasnik kluba je javno, direktno i tačno rekao zasto rezultati i titule izostaju, treba samo skloniti drvo da vidite sumu. Da Vico nije predsjednik, imali bismo najmanje 1 ili 2 titule u ove 4 godine otkad je Ismir tu.
Stadion - ulaze u Butmir, to je njegovo, zasto bi ulagao u DRŽAVNU imovinu? Zasto niko od vas ne asfaltira rupe na cesti u svojoj ulici? Zasto ne popravite vodovodne cijevi u naselju? Ima raja koristi od toga, a vi ulažete pare u državno?
Ako se napravi privatizacija stadiona onda možemo očekivati renoviranje stadiona, OSIM ako ga ne renovira država, grad, opstina, budžet, jer je to njihova imovina.
ODLIČAN intervju gdje je sve receno, apsolutno je PRETACNO da je bio okružen pogrešnim ljudima, i ono sto mene najviše raduje jeste to da je napokon postao svjestan toga te da je priznao to i sebi i javno svima. Samo su gledali kako se ogrebati od klub, ušićariti koju hiljadu, i dobro je rekao sjedim u prostoriji sa 27 ljudi i jedini ja ne zivim od tog kluba, a svi pametni i hoce da se pitaju.
Naše je da damo podršku, idemo na utakmice, bodrimo klub a ne bojkotujemo najteze osvojeni trofej ikad. Rezultati će doci, to nije upitno, ali moramo biti najmanje 3x jači od Zrinjskog i Borca sve dok su tu Vico i Beus da bismo stavili ruke na trofej.
Re: FK Sarajevo
Evo procitah intervju I realno covjek nije nista pogresno rekao, nas najveci problem I jesu ljudi koji bi da se pitaju Bez da daju fening, mahala I satro navijaci kojima smeta kisa, since, vjetar, termini, cijena, boja stolica da bi dosli na utakmicu.
Ne kazem da je idealan investitor Ali kad uzmes kakva je drzava , okruzenje I koliko klubova se koprca da opstane MI smo u zlatnoj situaciji. jbt mi prodamo igraca koji je odigrao 19 utakmica I dobio 46 zutih kartona za 3.5 m KM a drugi se hvala sa 200-300 hiljada od transfera.
I ja bih volio titule I pobjede Ali uloga vlasnika/predsjednika je da stvori uslove za rad a to Mirvic radi dobro. Za rezultat su odgovorni sportski direktori, treneri I igraci a tu se najvise klub ostetio od strane saveza, sudija I bivsih uposlenika kluba
Nadam se da cemo ubosti jednom I sa ovim dijelom I konacno napraviti iskorak u Evropi.
Svako dobro
Ne kazem da je idealan investitor Ali kad uzmes kakva je drzava , okruzenje I koliko klubova se koprca da opstane MI smo u zlatnoj situaciji. jbt mi prodamo igraca koji je odigrao 19 utakmica I dobio 46 zutih kartona za 3.5 m KM a drugi se hvala sa 200-300 hiljada od transfera.
I ja bih volio titule I pobjede Ali uloga vlasnika/predsjednika je da stvori uslove za rad a to Mirvic radi dobro. Za rezultat su odgovorni sportski direktori, treneri I igraci a tu se najvise klub ostetio od strane saveza, sudija I bivsih uposlenika kluba
Nadam se da cemo ubosti jednom I sa ovim dijelom I konacno napraviti iskorak u Evropi.
Svako dobro
.. jer Stari je volio Sarajevo...
-
KosevoZove
- Postovi: 1793
- Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sve si ti to lijepo rekao , koliko smo skuplji od kona npr?, pa te otresu meda nismo mogli, borac, zrinjski te redovno tuku, svake sezone ode deset, dodje deset igraca gdje je greska, jer to tito ne moze uigrati, svake sezone mi cemo ovo, ono i onda evo sad u donjem dijelu smo tabele, tolike pare, satro igraci, pogledaj rezultata, o cemu pricamo?insimadop je napisao/la: ↑02 okt 2025, 19:37Kad ga scholsey pohvali, sve je jasno.![]()
Na stranu to, najviše se ovdje spominju rezultati, titule i stadion nakon ovog intervjua.
Vlasnik kluba je javno, direktno i tačno rekao zasto rezultati i titule izostaju, treba samo skloniti drvo da vidite sumu. Da Vico nije predsjednik, imali bismo najmanje 1 ili 2 titule u ove 4 godine otkad je Ismir tu.
Stadion - ulaze u Butmir, to je njegovo, zasto bi ulagao u DRŽAVNU imovinu? Zasto niko od vas ne asfaltira rupe na cesti u svojoj ulici? Zasto ne popravite vodovodne cijevi u naselju? Ima raja koristi od toga, a vi ulažete pare u državno?
Ako se napravi privatizacija stadiona onda možemo očekivati renoviranje stadiona, OSIM ako ga ne renovira država, grad, opstina, budžet, jer je to njihova imovina.
ODLIČAN intervju gdje je sve receno, apsolutno je PRETACNO da je bio okružen pogrešnim ljudima, i ono sto mene najviše raduje jeste to da je napokon postao svjestan toga te da je priznao to i sebi i javno svima. Samo su gledali kako se ogrebati od klub, ušićariti koju hiljadu, i dobro je rekao sjedim u prostoriji sa 27 ljudi i jedini ja ne zivim od tog kluba, a svi pametni i hoce da se pitaju.
Naše je da damo podršku, idemo na utakmice, bodrimo klub a ne bojkotujemo najteze osvojeni trofej ikad. Rezultati će doci, to nije upitno, ali moramo biti najmanje 3x jači od Zrinjskog i Borca sve dok su tu Vico i Beus da bismo stavili ruke na trofej.
Titulu zaboravi dok je ova bagra u savezu na celu sa vicom, pametno dosta….
Kriminal vlada u fudbalu ljudi dragi, nikad nasi klubovi nece vidjeti titule…
Mi naravno trebamo pratiti, bodriti ali nista vise od toga ocekivati, nas je domet 3, 4 mjesto i to je to nazalost.
Eto ti sad u pon svinjskog hocemo ih dobiti?
Tesko….
I da dokle god je ova ravaku u klubu i ona se za sve pita ako mozda niste znali , bukvalno sve necemo imati napretka itd….
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻
Re: FK Sarajevo
Bukvalno na kraju rece,kad je ‘upitan’ ima li poruku za navijace, da ga boli tuki za njih i da je njihovo da dolaze i navijaju a njegovo da vodi klub i da se oko toga ne pitaju nista i ne treba da ih interesuje.
Naravno kada se prevede ovo sto je rekao.
“Nemam poruku. Slali smo mnogo poruka do sada i mnoge su pogrešno protumačene ili su se zaista pokazale kao pogrešne. Više nemam poruka. Neka dođu na utakmicu i bodre klub najbolje što mogu, a mi ćemo raditi najbolje što možemo.”
Naravno kada se prevede ovo sto je rekao.
“Nemam poruku. Slali smo mnogo poruka do sada i mnoge su pogrešno protumačene ili su se zaista pokazale kao pogrešne. Više nemam poruka. Neka dođu na utakmicu i bodre klub najbolje što mogu, a mi ćemo raditi najbolje što možemo.”
Online
Trenutno korisnika/ca: johntravolta123 i 14 gostiju.

