Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
edvaE2
- Postovi: 475
- Pridružen/a: 04 nov 2024, 08:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la edvaE2 » 10 okt 2025, 13:20
DamirT je napisao/la: ↑10 okt 2025, 13:16
edvaE2 je napisao/la: ↑10 okt 2025, 13:06
1. Amar Osim
2. Feđa Dudić
3. Sergej Jakirović
4. Mladen Žižović
5. Krunoslav Rendulić
6. Miron Muslić
7. Admir Adžem
Evo onako iz glave, svi osim 3. i 6. bi došli za 30k i sve ih smatram sposobnijim od Barbareza. Mirnon je rekao da će možda nekada i biti selektor, Sergej vjerovatno nikad., ali kažem - iz glave sam pisao.
Ja lično ne bih stranca. Teško bi se on u ovom našem blatu snašao. Eno srbi su probali sa onim Advokatom pa se nisu proslavili.
Muslic bi mozda dosao i za te pare. Opet je "nas", pa bi bilo lakse vjerovatno. Jakirovic vec dosta teze. Yebe se njemu za reprezentacijom, svakako je nastupao jer nije mogao u HR.
Slažem se za Jakirovića.
A Miron je sigurno zainteresovan i to ne krije.
Iako se u prethodnom periodu spominjao kao jedan od glavnih kandidata da sjedne na klupu reprezentacije Bosne i Hercegovine, Muslić kaže da ga još uvijek nije niko kontaktirao.
- Trenerska imena se uvijek spominju s drugim klubovima, pa i reprezentacijama. To dok nije ozbiljno, ja ne bih komentarisao. Da li ja vidim sebe u budućnosti kao selektor Bosne i Hercegovine? Apsolutno i mislim da će taj dan i prilika za reprezentaciju doći. Ja se radujem zbog tog dana, ali sve u svoje vrijeme
-
Zglavkar
- Postovi: 1207
- Pridružen/a: 11 feb 2017, 20:53
-
Kontakt:
Post
Postao/la Zglavkar » 10 okt 2025, 13:26
Nije još vrijeme za Mirona, tek gradi svoju karijeru. Kad dostigne neki svoj plafon i malo se zasiti klubova, može se govoriti o njemu.
-
NazorUso
- Postovi: 6848
- Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
-
Kontakt:
Post
Postao/la NazorUso » 10 okt 2025, 13:34
Masqareda je napisao/la: ↑10 okt 2025, 01:17
19vendetta87 je napisao/la: ↑10 okt 2025, 00:28
Masqareda je napisao/la: ↑10 okt 2025, 00:19
Ganibeg je zasluzio svoju temu ovdje def.
Sta mislis tebra, hoce li Ganibeg nakon ovoga morati vratiti onu Kelme duksericu i trenerku sto je dobio?
Pokusali su ga kupiti i bili blizu. Ali Ganibeg jednostavno nije mogao preci preko ove sramote danas i sve je puklo.
Ljut je jer je dobio KELME a ne neki kvalitetniji brend

"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
-
jasmin10
- Postovi: 14897
- Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
- Lokacija: Jablanica
-
Kontakt:
Post
Postao/la jasmin10 » 10 okt 2025, 13:41
Miske forumaš godine.
-
DamirT
- Postovi: 30837
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 10 okt 2025, 13:42
jasmin10 je napisao/la: ↑10 okt 2025, 13:41
Miske forumaš godine.
+1
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
Bosanac90
- Postovi: 80
- Pridružen/a: 26 mar 2023, 22:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la Bosanac90 » 10 okt 2025, 13:46
Petev je bio bolji od sve i jednog trenera i dusmani ga otjeraše

-
Otelo
- Postovi: 25387
- Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
- Lokacija: Dark side of the moon
-
Kontakt:
Post
Postao/la Otelo » 10 okt 2025, 13:55
Ne do Bog da je dobio koga jaceg od Rumunije i San Marina, morao bi se crveni tepih prostirati ispred Sergeja kad negdje ulazi
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."
-
Vucevich
- Postovi: 11550
- Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Post
Postao/la Vucevich » 10 okt 2025, 13:55
Maroon1946 je napisao/la: ↑10 okt 2025, 12:34
Vucevich je napisao/la: ↑10 okt 2025, 11:30
Samo momentalni otkaz! Ništa drugo. Ovaj da ostane na klupi nema ni teoretske šanse da ćemo se plasirati na EP28. Valjda je svima do sada, nakon 15 utakmica na klupi, jasno da Barbarez nema nikakvog pojma niti pokazuje nikakav napredak niti spremnost za učenje.
Nikakav napredak dovoljno je pogledati zadnje kvalifikacije i gdje smo bili?
Evo i ja sam za da ide Barba ako ima neko bolje ime? Ko ce ti doci i raditi za platu od 30k? Southgate, Lew, Xavi su spremni...
Osim jedne sretne pobjede protiv Rumunije, gdje nas je realno sudija spasio, možeš li samo da mi kažeš koji je to napredak vidljiv
u igri u ovim kvalifikacijama u odnosu na prošle?
Sergej je imao tu sreću na početku kvalifikacija, iako se tada vidjelo da nemamo ni i od igre ali je ipak imao neki
rezultat, nažalost se odmah moglo vidjeti da je to neodrživo na duže staze. Regresija prema sredini i zakon velikih brojeva, bilo je samo pitanje vremena kada će rezultati biti u skladu s onim što pokazujemo na terenu, što smo vidjeli sinoć.
-
FKBilder
- Postovi: 2776
- Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la FKBilder » 10 okt 2025, 13:58
Dan kada Amar Osim preuzme repku neka je i ugase odma. Bolje i Sergej bez ikakvog iskustva nego Amar kojem je vrh karijere Zeljo.
Volio bi jednom vidjeti poznato svjetsko ime neka iskesiraju u pm
-
AllGunsBlazing
- Postovi: 9788
- Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
- Lokacija: 72000
-
Kontakt:
Post
Postao/la AllGunsBlazing » 10 okt 2025, 14:00
Svaki trener iz nase lige ima vise iskustva od njeg. Da ne pricamo o okruzenju. Nije moguce da niko nije voljan raditi za 15000 eura mjesecno. Da ne pricamo o trenerima strancima koji rade recimo u austrijskoj ligi ili nesto. Medjutim, Savez nije dorastao zadatku, stoga ni selektor nece. Zato se i igraci ponasaju kako se ponasaju.
Celik!3,2,2.
-
Kaunas
- Postovi: 13497
- Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
-
Kontakt:
Post
Postao/la Kaunas » 10 okt 2025, 14:00
Ko god dodje tjerat ce ga raja nakon 3 tekme.. raja ne razuumije da se sa ovim igracima ne moze vise, nemamo kvalitet da idemo na svako veliko takmicenje. To kad shvatimo realnije cemo gledat stvari.
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
-
Masqareda
- Postovi: 1658
- Pridružen/a: 25 jun 2025, 15:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la Masqareda » 10 okt 2025, 14:01
Vucevich je napisao/la: ↑10 okt 2025, 13:55
Maroon1946 je napisao/la: ↑10 okt 2025, 12:34
Vucevich je napisao/la: ↑10 okt 2025, 11:30
Samo momentalni otkaz! Ništa drugo. Ovaj da ostane na klupi nema ni teoretske šanse da ćemo se plasirati na EP28. Valjda je svima do sada, nakon 15 utakmica na klupi, jasno da Barbarez nema nikakvog pojma niti pokazuje nikakav napredak niti spremnost za učenje.
Nikakav napredak dovoljno je pogledati zadnje kvalifikacije i gdje smo bili?
Evo i ja sam za da ide Barba ako ima neko bolje ime? Ko ce ti doci i raditi za platu od 30k? Southgate, Lew, Xavi su spremni...
Osim jedne sretne pobjede protiv Rumunije, gdje nas je realno sudija spasio, možeš li samo da mi kažeš koji je to napredak vidljiv
u igri u ovim kvalifikacijama u odnosu na prošle?
Sergej je imao tu sreću na početku kvalifikacija, iako se tada vidjelo da nemamo ni i od igre ali je ipak imao neki
rezultat, nažalost se odmah moglo vidjeti da je to neodrživo na duže staze. Regresija prema sredini i zakon velikih brojeva, bilo je samo pitanje vremena kada će rezultati biti u skladu s onim što pokazujemo na terenu, što smo vidjeli sinoć.
Pa i sinoc je imao srece. Dva gola iz prekida i gresaka golmana. Ljudi imali duplo vise pasova i blizu 70% posjed lopte.
Samo je izgubljeno vrijeme forsirajuci Tahirovica, Gigovica i slicne od kojih nema nista.

-
DamirT
- Postovi: 30837
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 10 okt 2025, 14:04
Al bas onaj drugi gol cirkus zivi. Pa svu srecu svijeta smo ispucali u ovih 5-6 utakmica realno. Znaci sve zivo je islo nama u korist.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
19vendetta87
- Postovi: 10258
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la 19vendetta87 » 10 okt 2025, 14:04
Kaunas je napisao/la: ↑10 okt 2025, 14:00
Ko god dodje tjerat ce ga raja nakon 3 tekme.. raja ne razuumije da se sa ovim igracima ne moze vise, nemamo kvalitet da idemo na svako veliko takmicenje. To kad shvatimo realnije cemo gledat stvari.
Hoces da kazes da ova ekipa nije u stanju da se nosi s Kiprom, kojeg je Kosovo demoliralo u obje utakmice?
Da smo mi Kipar i da trebamo igrati protiv Bosne, garantujem da bi nas vecina unaprijed upisala poraz, jer nemamo sta da trazimo protiv ekipe koja ima 6 igraca u ligama petice.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
-
Maroon1946
- Postovi: 2001
- Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
-
Kontakt:
Post
Postao/la Maroon1946 » 10 okt 2025, 14:05
edvaE2 je napisao/la: ↑10 okt 2025, 13:06
1. Amar Osim
2. Feđa Dudić
3. Sergej Jakirović
4. Mladen Žižović
5. Krunoslav Rendulić
6. Miron Muslić
7. Admir Adžem
Evo onako iz glave, svi osim 3. i 6. bi došli za 30k i sve ih smatram sposobnijim od Barbareza. Mirnon je rekao da će možda nekada i biti selektor, Sergej vjerovatno nikad., ali kažem - iz glave sam pisao.
Ja lično ne bih stranca. Teško bi se on u ovom našem blatu snašao. Eno srbi su probali sa onim Advokatom pa se nisu proslavili.
Od tih imena samo Jakir dolazi u obzir
Mislim da ako Barbarez ovdje uspije prokockati baraz da je bivsi
-
QUARTERBACK
- Postovi: 12661
- Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
- Lokacija: Behind the offensive line
-
Kontakt:
Post
Postao/la QUARTERBACK » 10 okt 2025, 14:05
Sarun je napisao/la: ↑10 okt 2025, 12:12
QUARTERBACK je napisao/la: ↑10 okt 2025, 11:59
kad covjek ovako razmisli mozda je anel na zadnjem okupljanju namjerno slagao za povredu i 3 dana poslije zaigrao za sheffield s obzirom da je vidio kakve se malverzacije rade
ne opravdavam ga za taj potez, trebao je javno izaci i reci kako stoje stvari nije ni svjestan koliko bi ga narod postovao za to, al opet nije ni to lako uraditi ne znam da je ikad iko to skupio muda da uradi, ako nista progovorio je o kriterijima za pozive i igranje u ovom zadnjem intervju
treba dobro sagledati opet sva desavanja oko anela i kockara
Ahmedhodzic i Husejnbasic ispadose najpametniji
ne abolira ih niko od odgovornosti al realno gledano znaju jos vise nego mi izvana a i mi svi vidimo koliko ovo sve smrdi dovoljno je da imas mozak i razum
Kaunas je napisao/la: ↑10 okt 2025, 14:00
Ko god dodje tjerat ce ga raja nakon 3 tekme.. raja ne razuumije da se sa ovim igracima ne moze vise, nemamo kvalitet da idemo na svako veliko takmicenje. To kad shvatimo realnije cemo gledat stvari.
imamo dovoljno kvalitetne igrace da igramo 50% bolje od ovog sto igramo pod kockarom, ne opravdavajte nedostatkom kvalitete njegovo neznanje
-
Kaunas
- Postovi: 13497
- Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
-
Kontakt:
Post
Postao/la Kaunas » 10 okt 2025, 14:06
19vendetta87 je napisao/la: ↑10 okt 2025, 14:04
Kaunas je napisao/la: ↑10 okt 2025, 14:00
Ko god dodje tjerat ce ga raja nakon 3 tekme.. raja ne razuumije da se sa ovim igracima ne moze vise, nemamo kvalitet da idemo na svako veliko takmicenje. To kad shvatimo realnije cemo gledat stvari.
Hoces da kazes da ova ekipa nije u stanju da se nosi s Kiprom, kojeg je Kosovo demoliralo u obje utakmice?
Da smo mi Kipar i da trebamo igrati protiv Bosne, garantujem da bi nas vecina unaprijed upisala poraz, jer nemamo sta da trazimo protiv ekipe koja ima 6 igraca u ligama petice.
Omakne se i nama da uzmemo bod Italiji i Francuskoj na strani, Holandiji, da ne nabrajam dalje al to ne znaci da smo jaci od njih.
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
-
edvaE2
- Postovi: 475
- Pridružen/a: 04 nov 2024, 08:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la edvaE2 » 10 okt 2025, 14:07
Ma što se tiče igračkog kadra, imamo kvaliteta za više, pa bar od tog malog Kipra.
Nek nas pobijedi Češka, Poljska, Danska, Švedska, Austrija, Ukrajina i takve selekcije, nije problem. Ali nemoj da mi neko priča da smo nivo Luksemburga, Kipra, Andore, Malte. Jesmo sa ovim SS, ali da dođe neko ko zna svoj posao, onda smo definitivno po igračkom kadru bolji. Ako već pričamo o realnosti.
-
DamirT
- Postovi: 30837
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 10 okt 2025, 14:11
edvaE2 je napisao/la: ↑10 okt 2025, 14:07
Ma što se tiče igračkog kadra, imamo kvaliteta za više, pa bar od tog malog Kipra.
Nek nas pobijedi Češka, Poljska, Danska, Švedska, Austrija, Ukrajina i takve selekcije, nije problem. Ali nemoj da mi neko priča da smo nivo Luksemburga, Kipra, Andore, Malte. Jesmo sa ovim SS, ali da dođe neko ko zna svoj posao, onda smo definitivno po igračkom kadru bolji. Ako već pričamo o realnosti.
Jesmo njihov nivo jer su nam oni to utuvili u glavu. Ekipa koja u sastavu ima igrace Benfice, Stuttgarta, Sassuola, Atalante itd da ne nabrajam je sve samo ne nivo Kipra. Druga stvar sto Barbarez nema apsolutno nikakav plan, pa se zadovoljava nekakvim remijima, minimalnim porazima itd.
Primjer za prosli Euro, Slovacka peti sesir, halo peti, pa ode na EP i prodje jos i grupu. Nismo nivo Hrvatske, Engleske sigurno, ali smo sigurno nivo iznad Kipra, pa makar da se redovno plasiramo na ova prosirena EP, pa taman ispali u grupi. Druga stvar sto nas svaki put vodi neki priuceni strucnjak ili Jugosaurus koji je zapeo u 70-tim.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
Maverick
- Postovi: 522
- Pridružen/a: 30 avg 2015, 14:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Maverick » 10 okt 2025, 14:16
Kako je lakse gledat tekme repke kad si dosad ih pogledo stotine (i sve kontra Kipra) i unaprijed mozes naslutit tok i rezultat iste. Kod 0-2 sam samo cek'o 1-2. Kad je pao znao sam da pada i drugi. I tekma mi je vec u prvom poluvremenu bila gotova jer sam znao da ce mini Grki zabit jos najmanje 1.
Pozitivno je sto smo uspjeli izvuci remi jer poraz je ipak gori. Ako nista nek vam to bude utjeha.
'Papak se nikad gradu nece prilagoditi. Citav zivot ce probati preko reda, bacat ce otpad na ulicu i ako mu kazes: 'Ispalo Vam nesto', on ce te pokusati prebiti, ako zakljuci da je jaci od tebe' by SZ
Trenutno korisnika/ca: AgresivnaHercegovina, Cautinho, enobarca, Goalgetter, Google [Bot], Kljukusar, kouadio, LeCoq, Marokanci58, myself, Varta, Zglavkar i 49 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []