Sead Kolašinac
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Sead Kolašinac
Nadam se da ce i on i Demirovic i Malic ako Bog da bit spremni za Rumuniju/Austriju.
Definitivno bi nam sa njima porasle sanse da mozemo proci neporazeni protiv Rumuna.
Re: Sead Kolašinac
-
19vendetta87
- Postovi: 10276
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Sead Kolašinac
Sta tacno Malic moze da doprinese ovoj ekipi?
Re: Sead Kolašinac
Kakav bolan Malic, o cemu pricate. Dijete nije odigralo 5 seniorski utakmica a vi ga dizete u nebesa kao da je Cafu. Dijete ni sam nezna koju poziciju igra. Forsiraju ga na 3 strane...
Re: Sead Kolašinac
Ima vise minuta za prvi tim od Bajraktarevica pa pisete kako Esmir mora da igra kao da je Pape Susic
Re: Sead Kolašinac
Jer nemas neka krila koja imaju kvalitet. Bekova makar sada imamo koliko hoces.Roki50 je napisao/la: ↑16 okt 2025, 14:59Ima vise minuta za prvi tim od Bajraktarevica pa pisete kako Esmir mora da igra kao da je Pape Susic
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
19vendetta87
- Postovi: 10276
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Sead Kolašinac
Inace Sturm i PSV su tu negdje po kvaliteti...
Re: Sead Kolašinac
Pisu budale koji nemaju veze sa nogometom. Kakav Esmir i bakraciRoki50 je napisao/la: ↑16 okt 2025, 14:59Ima vise minuta za prvi tim od Bajraktarevica pa pisete
kako Esmir mora da igra kao da je Pape Susic
Re: Sead Kolašinac
Ne razumijem ja ljudi kako vi razmisljate.
Ko je rezervni desni bek kao zamjena za Dedica, ako ne Malic?
Koliko sam ja do sada primjetio Barbarez ga gotivi i forsira, a s druge strane trenutna situacija sa Gazibegovicem ne obecava....
Re: Sead Kolašinac
Re: Sead Kolašinac
Re: Sead Kolašinac
Vraca se momciluk
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
Coolpanda24
- Postovi: 3180
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Sead Kolašinac
Re: Sead Kolašinac
Ma igrat ce sigurno. Imaju 7 meceva do pauze.Coolpanda24 je napisao/la: ↑18 okt 2025, 18:57Baš raduje njegov povratak u ovako važnim utakmicama, on nam je pola ekipe. Nadam se da će zaigrati u klubu prije okupljanja, inače se bojim da mu klub neće možda ni dozvoliti da ide u repku.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Sead Kolašinac
sve i da klub ne zeli pustit ja sam ubjedjen da bi sejo sam dosao,jer svi poznajemo njegov mentalni sklopCoolpanda24 je napisao/la: ↑18 okt 2025, 18:57Baš raduje njegov povratak u ovako važnim utakmicama, on nam je pola ekipe. Nadam se da će zaigrati u klubu prije okupljanja, inače se bojim da mu klub neće možda ni dozvoliti da ide u repku.
-
Coolpanda24
- Postovi: 3180
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Sead Kolašinac
I to što kažeš. Čini mi se da je Barbarez negdje rekao da je htio doći i sad na oktobarsko okupljanje. Momčilukzikerrz21 je napisao/la: ↑18 okt 2025, 19:08sve i da klub ne zeli pustit ja sam ubjedjen da bi sejo sam dosao,jer svi poznajemo njegov mentalni sklopCoolpanda24 je napisao/la: ↑18 okt 2025, 18:57Baš raduje njegov povratak u ovako važnim utakmicama, on nam je pola ekipe. Nadam se da će zaigrati u klubu prije okupljanja, inače se bojim da mu klub neće možda ni dozvoliti da ide u repku.
Re: Sead Kolašinac
bice nam zlata vrijedan u novembru,makar po 60min kad bi odigro top.Coolpanda24 je napisao/la: ↑18 okt 2025, 19:14I to što kažeš. Čini mi se da je Barbarez negdje rekao da je htio doći i sad na oktobarsko okupljanje. Momčilukzikerrz21 je napisao/la: ↑18 okt 2025, 19:08sve i da klub ne zeli pustit ja sam ubjedjen da bi sejo sam dosao,jer svi poznajemo njegov mentalni sklopCoolpanda24 je napisao/la: ↑18 okt 2025, 18:57Baš raduje njegov povratak u ovako važnim utakmicama, on nam je pola ekipe. Nadam se da će zaigrati u klubu prije okupljanja, inače se bojim da mu klub neće možda ni dozvoliti da ide u repku.![]()
ne do bog da burnic ili mujakic moraju cuvat ovog Manna protiv Rumuna
Re: Sead Kolašinac
Moraju pustiti igraca na okupljanje, ne mogu zabraniti.zikerrz21 je napisao/la: ↑18 okt 2025, 19:08sve i da klub ne zeli pustit ja sam ubjedjen da bi sejo sam dosao,jer svi poznajemo njegov mentalni sklopCoolpanda24 je napisao/la: ↑18 okt 2025, 18:57Baš raduje njegov povratak u ovako važnim utakmicama, on nam je pola ekipe. Nadam se da će zaigrati u klubu prije okupljanja, inače se bojim da mu klub neće možda ni dozvoliti da ide u repku.
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015
-
Coolpanda24
- Postovi: 3180
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Sead Kolašinac
Mujakić je kartoniran, njega nema protiv Rumuna. Dakle Burnić ili Sejo, a mene čak ne bi iznenadilo ni Dedića da stavi tamo. Ko zna kakve su Barbarezove zamislizikerrz21 je napisao/la: ↑18 okt 2025, 19:19bice nam zlata vrijedan u novembru,makar po 60min kad bi odigro top.Coolpanda24 je napisao/la: ↑18 okt 2025, 19:14I to što kažeš. Čini mi se da je Barbarez negdje rekao da je htio doći i sad na oktobarsko okupljanje. Momčiluk![]()
ne do bog da burnic ili mujakic moraju cuvat ovog Manna protiv Rumuna
Re: Sead Kolašinac
samo da ne izmislja sad neku toplu vodu opet ko sto je znao do sad,u najvaznijoj utakmici da probava neke nebuloze. ko protiv sm gigovica i hajradinovica po krilima hahhaha.Coolpanda24 je napisao/la: ↑18 okt 2025, 19:24Mujakić je kartoniran, njega nema protiv Rumuna. Dakle Burnić ili Sejo, a mene čak ne bi iznenadilo ni Dedića da stavi tamo. Ko zna kakve su Barbarezove zamislizikerrz21 je napisao/la: ↑18 okt 2025, 19:19bice nam zlata vrijedan u novembru,makar po 60min kad bi odigro top.Coolpanda24 je napisao/la: ↑18 okt 2025, 19:14
I to što kažeš. Čini mi se da je Barbarez negdje rekao da je htio doći i sad na oktobarsko okupljanje. Momčiluk![]()
ne do bog da burnic ili mujakic moraju cuvat ovog Manna protiv Rumuna![]()
a sto se tice lba,samo glup covjek bi stavio burnica pored seje u prvih 11,naravno pod uslovom da je sejo zdrav
Online
Trenutno korisnika/ca: adrenaline323, ajaca, Alucard, ANamelessGhoul, aqarius, ArtemisFowl, AzRimiRzA, BarbareZeljin, bavariapivo, Beli98, bh22, boki86, bordobijeli, Bosnjo22, CAGarfia, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Cwirek, Daduli, dariolovrinovic00, darker10, deda, delko, DjaniTarik, Drum, eaglebvb09, ELDIABLO20, Enigmaa, enobarca, farenhajt, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, GG3, GIBRA, Goalgetter, GokuSSJG, GrbavicaHrammm, greenwood, guillermo, haklamas, HariTz, Hazre, IgmanskiVukovi, InatSilniBosanski, Iniesta12, James1987, jasmin10, Jet2Holiday, JimmyPage, Kaunas, Kljukusar, komax, Kylian, lakilone, Lavcina, legendarnadruga, MacArsla, Majstorinho, marlostanf1eld, MaroonBjelave, Marsal, Micron, Mocvara1991, MokraKifla, MostarNeretva, Napapijri, nebeskasila, Obdunsmen, Paromlinac, PeppermintSA, RajvoSa89, Rio12345, rishovski, s4mke, safun79, sagitarius, SanaBosna, seha77, Sheyi, Soba, soccerfan, StevieG8, TefalTava, TETRAPAK, tobaccos, unavita, Venom, VensanKasel, visarionovich, Wilshere10, Wisey, Zgemboo89, ZmajOdBosne33 i 861 gost.


