FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

Avatar
maldini3
Postovi: 1789
Pridružen/a: 31 jan 2017, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la maldini3 » 25 okt 2025, 17:59

Radnik i rudar 3 od 12 bodova
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije

Cwirek
Postovi: 517
Pridružen/a: 25 mar 2008, 20:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Cwirek » 25 okt 2025, 17:59

Bez da ikoga uvrijedim mislim da Pejic, Conings, Rakić i Boljevic nisu trenutno za ovu ekipu Želje. Jedva čekamo Ismaila, Garsiju.
Lagumdzija može i mora bolje.
Iskreno ne znam zašto je vadio Cvetu na poluvremenu. Losa bas odluka…
Na Hair.

let3
Postovi: 31830
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 25 okt 2025, 17:59

Rakic ko zadnji amater. Prvo pogresan pas koji pravi njima kontru, a onda jos crveni fasuje. Dva retardirana poteza u roku od 5 sekundi :oops: a sto je najsmijesnije tek bio usao, nema govora o nekom umoru, padu koncentracije i sl. Jednostavno fali igracke inteligencije.
Boljevicu nije do zivota, a kamoli do fudbala. Fali Sosic to se odmah vidi.

Bod ko kuca na vro nezgodnom gostovanju.

Avatar
Lynx
Postovi: 1719
Pridružen/a: 10 avg 2022, 21:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lynx » 25 okt 2025, 18:00

Da je trijumfe od prošle sezone protiv ovakvih ekipa i trijumfe ove sezone protiv velikih. Debeli kiks

Tačno ne možemo spojiti normalnu sezonu.
63. minut, Švicarska vodi Italiju 2:0, a ono

“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho

zeljovolimte
Postovi: 3777
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovolimte » 25 okt 2025, 18:01

Ejnur je napisao/la:
25 okt 2025, 17:57
Ovaj kiks ide na dusu Adzema.
Pejic i Boljevic katastrofa.
Ti na poluvremenu vadis Cvetanovskog koji moze jedini svojom brzinom iskoristiti ovu ofnazivnu igru Rudara.
A pri tome ostavljas mrrvog Boljevica.
Konings ako sada nije mogao igrati kao poluspic umjesto Sosica koji si ga **** dovodio.
Ni ovi sto su usli nista nisu pokazali. A i Cveta nije dotakao lopte.

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4701
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 25 okt 2025, 18:02

Čim krenemo van kantona mi ne znamo pasa sastaviti
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Argentina » 25 okt 2025, 18:03

maldini3 je napisao/la:
25 okt 2025, 17:59
Radnik i rudar 3 od 12 bodova
Pravo dobro igramo protiv Borca, Sarajeva i Zrinjskog. A protiv ostalih kao da smo druga ekipa, nazalost.

Lose igramo, nismo u formi, moramo se dozvati i to dobro.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

NoDi80
Postovi: 19022
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 25 okt 2025, 18:03

1:1 ok, drugi smo na tabeli
Nismo Real nakon toliko godina da dodjemo i odjednom dominiramo bez padova u igri
Bice to dobro, jedva cekam pauzu
Konings, Pejic, Boljevic nisu igraci za Zelje u ovom trenutku
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 25 okt 2025, 18:03, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
Valter
Postovi: 1202
Pridružen/a: 01 avg 2013, 20:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Valter » 25 okt 2025, 18:03

Igrali su trečeplasirani tim lige protiv fenjeraša. Samo što smo mi izgledali kao fenjeraši. Ljudi mnogo bolji, zaslužili tri boda. Sve ostalo je šminkanje situacije. Sjetih se i 35 minuta protiv Posušja. Tri pasa za nas su misaona imenica. Španci nam ogadili fudbal.

zeljovolimte
Postovi: 3777
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovolimte » 25 okt 2025, 18:06

Lynx je napisao/la:
25 okt 2025, 18:00
Da je trijumfe od prošle sezone protiv ovakvih ekipa i trijumfe ove sezone protiv velikih. Debeli kiks

Tačno ne možemo spojiti normalnu sezonu.
Nema vise Goska, mrtve Slobode i Igmana. Gosk je za 33 kola imao cetri pobjede, Sloboda jednu, Igman
Ova liga je puno jaca u odnosu na proslu i puno vise kompetativnija.

Avatar
bhsport
Postovi: 13529
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 25 okt 2025, 18:07

Ejnur je napisao/la:
25 okt 2025, 16:56
bhsport je napisao/la:
25 okt 2025, 16:50
Katastrofa, mrtva ekipa.
Boljevic mrtvac najveci, vadi ga Adzeme od kako ulazi nema nas nigdje.
Pejica nigdje.
Sudjenje tu i tamo, Alicu zuti nizasta a njihov igrac napucava loptom djecaka koji dohvaca lopte bez zutog i zatim vuc Alica za dres sa ledja bez zutog.
Adzem odgovoran za ovaj debakl.
Sudjenje je dobro,nemojte molim vas pitarluka da skacete i kad treba i kad ne treba.
Ako je i bila to je neka mala greskica,al nije za napisat sudjenje tu i tamo.
Tu i tamo baš tako. Nabijanje lopte poslije sudijskog zvizduka je zuti karton. Povlačenje sa obje ruke duze vrijeme je zuti karton.
Svaki kontakt je Lagumdžiji svirao.
To sto nisu ponistili gol nije znak da je sudjenje bilo dobro.
Omjer faulova u jednom momentu 1-8.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

zeljovolimte
Postovi: 3777
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovolimte » 25 okt 2025, 18:08

Ulazimo katastrofalno u utakmice. Prvi 30ak minuta nam je patnja protiv svakog protivnika..

Trebali bi ispratiti par igraca Rudara. Mohedano, Gutierez, ovaj Gruzijac, lijevi bek, Keranovic.

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 3893
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 25 okt 2025, 18:08

Vidjet ćete da ni protiv Slobode neće biti šta bolje..
Mi imamo opasnih mana,koje su sve evidentnije.
Nisam se do sada bojao narednij protivnika, ali ne vidim optimizam pred Tušanj i pred stoku iz Vrapčića.

NoDi80
Postovi: 19022
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 25 okt 2025, 18:09

Treba nam napadac ozbiljan, treba nam brzo krilo
Ne znam kakav je Ibraheem da ga vrate
Nije lako ni otici na gostovanje kad si prethodna dva gostovanja zakinut zestoko
1:1 ok nije smak svijeta
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 25 okt 2025, 18:10, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
bhsport
Postovi: 13529
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 25 okt 2025, 18:09

Ferroviere1987 je napisao/la:
25 okt 2025, 17:20
Sto li je cvetu izvadio na poluvremenu nema mi logike ta izmjena nikako
Da mrtvog Boljevica pokusa vratiti u formu.
Sa kim mi imamo dvojnu registraciju, daj ga tamo nek ga onu vracaju, ovdje nema vise sta traziti.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Alipasino
Postovi: 9007
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 25 okt 2025, 18:11

Nezasluzen bod.

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 25 okt 2025, 18:12

avalPacidoroP je napisao/la:
25 okt 2025, 18:08
Vidjet ćete da ni protiv Slobode neće biti šta bolje..
Mi imamo opasnih mana,koje su sve evidentnije.
Nisam se do sada bojao narednij protivnika, ali ne vidim optimizam pred Tušanj i pred stoku iz Vrapčića.
Patnja ce biti ove dvije, pogotovo se spremiti za pijacare, satrat ih u svakom smislu.
Fk Željezničar.

BarbareZeljin
Postovi: 1327
Pridružen/a: 27 jun 2020, 17:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BarbareZeljin » 25 okt 2025, 18:16

avalPacidoroP je napisao/la:
25 okt 2025, 18:08
Vidjet ćete da ni protiv Slobode neće biti šta bolje..
Mi imamo opasnih mana,koje su sve evidentnije.
Nisam se do sada bojao narednij protivnika, ali ne vidim optimizam pred Tušanj i pred stoku iz Vrapčića.
Slazem se sa tobom brate,ozbiljnih nedostataka imamo. Rudar je veceras djelovao kao preozbiljna ekipa za nas.

NoDi80
Postovi: 19022
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 25 okt 2025, 18:16

U17 Željezničar - Rudar 5:1
U15 Željezničar - Rudar 6:1
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
bhsport
Postovi: 13529
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 25 okt 2025, 18:17

Alipasino je napisao/la:
25 okt 2025, 18:11
Nezasluzen bod.
Po čemu?
Sta je Rudar stvorio mimo gola?

Sta smo mi imali mimo gola?

Igra je bila loša ali necemo ici u krajnost.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot], perodeformero, RoadRunner85 i 56 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []