FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

Admir74
Postovi: 3738
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 25 okt 2025, 20:33

Samo drzati kurs bez obzira na igru i koji los rezultat. Ne treba zaboraviti da smo kao klub na prekratnici, sa jedne strane se gradi nas dom, a očekujemo svi ulazak investitora.
Ne treba sada od svega praviti dramu niti preveliko veselje.
Jako bitan period je pred nama.

Puna podrska Adžemu, puna podrška Upravi, i novoj Skupštini.


Svi u TUZLU!
Zadnja izmjena: Admir74, dana/u 25 okt 2025, 20:35, ukupno mijenjano 1 put.

MukiBek
Postovi: 581
Pridružen/a: 22 sep 2025, 20:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MukiBek » 25 okt 2025, 20:34

let3 je napisao/la:
25 okt 2025, 20:32
MukiBek je napisao/la:
25 okt 2025, 20:31


Ti si kao hulahopka klasicni glupan nista vise od toga.
:tokralju:

Fasciniran sam tvojim intelektualnim kapacitetom i kulturom komuniciranja :salut:
To jest tvoj nivo da se raspravljas s hulahopko nista vise od toga. A ostavi se ostalih stvari jer si glup za njih ocigledno.

let3
Postovi: 31812
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 25 okt 2025, 20:35

MukiBek je napisao/la:
25 okt 2025, 20:34
let3 je napisao/la:
25 okt 2025, 20:32
MukiBek je napisao/la:
25 okt 2025, 20:31


Ti si kao hulahopka klasicni glupan nista vise od toga.
:tokralju:

Fasciniran sam tvojim intelektualnim kapacitetom i kulturom komuniciranja :salut:
To jest tvoj nivo da se raspravljas s hulahopko nista vise od toga. A ostavi se ostalih stvari jer si glup za njih ocigledno.
Vazda nesto dobaci na kraju :rol: mongoloid bi i na pakash progovorio :bow:
Ne moze, jace od njega :mrgreen:

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 25 okt 2025, 20:41

Ma ganjati top4 kako god. Sve ostalo je smijesno nismo stvoreni za nesto vise.
Fk Željezničar.


Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 691
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ferroviere1987 » 25 okt 2025, 20:49

Nesto ne stima u ekipi Azdem opet bilda ego tjera inat i ne stavlja Cvetu i Vinija realno medju opasnijim krilima lige zajedno da igraju, pa i da mora Boljevic igrat a mora, nek igra prednjeg veznog ne moze igrat krilo jer je PRESPOR UZASNO I DOSADNO JE SPOR I TROM.
Ado ako ovako nastavi srusit ce sve sto je izgradio a to je ekipa to jest Tim i opet je Boljevic taj koji je trn u oku, mislim momku dosla porodica da gleda on njega vadi na poluvremenu jer je “lose igro” to znam iz priv izvora i nema mi smisla takvom igracu rusit moral radi madafaking Boljevica. Cemu to Ado zasto rusit nesto dobro sto je izgradjeno dvojicu si odstranio odstrani i treceg pod cijenu raskida ugovora bez njega se moglo i moze i niko nije veci od kluba.
Imamo srece pa je momak ko beba pa ne otjera adzema u racKu bez obzira stvarno nisam ocekivo pozitivan rezultat danas al puno toga nije stimalo a ovo me izbacilo iz takta

Avatar
Lynx
Postovi: 1714
Pridružen/a: 10 avg 2022, 21:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lynx » 25 okt 2025, 21:06

Pa pitari imaju ekipu za prvo mjesto pa nisu, nema to veze toliko kakva je ekipa, kada neke druge stvari funkcionišu.

Ovakva utakmica se mora dobiti, ne razumijem kako odvališ 3 jače ekipe od sebe a ne možeš Rudara dobit
63. minut, Švicarska vodi Italiju 2:0, a ono

“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1977
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Riquelme1921 » 25 okt 2025, 21:15

jointunija je napisao/la:
25 okt 2025, 18:48
Riquelme1921 je napisao/la:
25 okt 2025, 18:31
Ma de ba ako ćemo se zadovoljiti egal utakmici sa Rudarom iz Prijedora ne znam koji qrac pratimo ovo uopšte. Kao da smo Igman a ne ŽELJEZNIČAR.
Nemoj pratiti,prati Igman,dosta je i tvoje šuplje.
Ti zadovoljan kad te Rudar stisne poluvrijeme jel?
Grupa iznad svakog pojedinca.

zeljovolimte
Postovi: 3775
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovolimte » 25 okt 2025, 21:17

Do sad su igraci bili manekeni, nece da igraju, limitirani.

Ove godine je Adzem kriv..

MukiBek
Postovi: 581
Pridružen/a: 22 sep 2025, 20:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MukiBek » 25 okt 2025, 21:19

Al cuj ovog dosla porodica da gleda zato treba igrati 90min :rol:

ELDIABLO20
Postovi: 1168
Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ELDIABLO20 » 25 okt 2025, 21:56

Boljevicu svaka minuta na terenu je previse, lik je toliki boli ****.
Niti je opasan u napada, niti se vraca u odranu.

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 691
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ferroviere1987 » 25 okt 2025, 21:58

MukiBek je napisao/la:
25 okt 2025, 21:19
Al cuj ovog dosla porodica da gleda zato treba igrati 90min :rol:
Kretenu govorim razlog zasto je napustio igru jel to razlog da Matej izadje a da Boljevic igra? Jesi mi pametan ti si vjerovatno od onih sto im Krpic i Radovac trebaju igrat u prvoj, spomenem unutrasnji problem ti se pravis glup il se mozda ne pravis, jel trebam i prepiske objavit da ti nesto razumijes

MukiBek
Postovi: 581
Pridružen/a: 22 sep 2025, 20:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MukiBek » 25 okt 2025, 22:06

Ferroviere1987 je napisao/la:
25 okt 2025, 21:58
MukiBek je napisao/la:
25 okt 2025, 21:19
Al cuj ovog dosla porodica da gleda zato treba igrati 90min :rol:
Kretenu govorim razlog zasto je napustio igru jel to razlog da Matej izadje a da Boljevic igra? Jesi mi pametan ti si vjerovatno od onih sto im Krpic i Radovac trebaju igrat u prvoj, spomenem unutrasnji problem ti se pravis glup il se mozda ne pravis, jel trebam i prepiske objavit da ti nesto razumijes
Cim negdje kiksamo pojavese gunjevi poput tebe da bez dokaza unose nemir s namjerom ociglednom. Jer ako nije namjera onda ste bas ograniceni I glupi. Cveta je prvo uz Boljevica bio najgori. I koga God da je izbacio ne bi bilo pogresno.

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 691
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ferroviere1987 » 25 okt 2025, 22:09

MukiBek je napisao/la:
25 okt 2025, 22:06
Ferroviere1987 je napisao/la:
25 okt 2025, 21:58
MukiBek je napisao/la:
25 okt 2025, 21:19
Al cuj ovog dosla porodica da gleda zato treba igrati 90min :rol:
Kretenu govorim razlog zasto je napustio igru jel to razlog da Matej izadje a da Boljevic igra? Jesi mi pametan ti si vjerovatno od onih sto im Krpic i Radovac trebaju igrat u prvoj, spomenem unutrasnji problem ti se pravis glup il se mozda ne pravis, jel trebam i prepiske objavit da ti nesto razumijes
Cim negdje kiksamo pojavese gunjevi poput tebe da bez dokaza unose nemir s namjerom ociglednom. Jer ako nije namjera onda ste bas ograniceni I glupi. Cveta je prvo uz Boljevica bio najgori. I koga God da je izbacio ne bi bilo pogresno.
Brate pa ne mogu ja tek tako objavit razgovor uvalit mateja u probleme ko da ti ne znas ko sve prati ovaj forum ako nista bar pogledaj moje postove prosle nigdje nisam hejto ekipu samo samo prenjeo nesto sto bi vas moglo zanimat jednako volim zelju ko i ti

Avatar
BetonskiMozgovi
Postovi: 445
Pridružen/a: 25 sep 2019, 18:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BetonskiMozgovi » 25 okt 2025, 22:25

Što se tiče Boljevića, uživo je još gore izgledao, ja ne znam šta je sa likom, tolika k.urcobolja, nezainteresovanost, trebao ga je izvesti na poluvremenu. Nekako su manje više slično svi slični bili danas, po mom mišljenju Jaganjac se borio, trčao, pravio pritisak.
Pohvale za MUP RS-a, ljudi uredni skroz.

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 25 okt 2025, 23:52

zeljovolimte je napisao/la:
25 okt 2025, 21:17
Do sad su igraci bili manekeni, nece da igraju, limitirani.

Ove godine je Adzem kriv..
Budimo realni, najsiri i najkvalitetniji roster zadnjih 6/7 godina je ovaj.
Fk Željezničar.

Bojudaosinebu
Postovi: 1339
Pridružen/a: 24 maj 2022, 19:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bojudaosinebu » 25 okt 2025, 23:53

Za mene je ekstrem svako ko ocekuje nesto vise od 4. Pozicije. U zavisnosti od pitara mozda 3. Ova ekipa je izuetno netalentovana fudbalski. Nemas igraca koji moze povuci loptu 20 30 metara podvaliti pas. Nems igraca koji moze oredriblati nekog 1na 1. Krila manje vise svi istog kalibra, cekaju kontru i igraju na brzinu. Ekipa moze dobijsti na kontru i na grbavici uz publiku. Sve ostalo gdje se treba pokazati neki dodatni kvalitet je nacuna fantastika. Pa na ovakvim utakmicama se stvara neka bodovna prednost i razlika, okrenuce se raspored ici ces u banja luku mostar, na kosevo. Jel neko stvarno ocekuje bodove tu.

NoDi80
Postovi: 18976
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 26 okt 2025, 02:03

Ne mogu da vjerujem da se toliko ljutite kao da se nismo borili za opsstanak prije 2 sezone
Sta vam je zrinjski ako dobije utakmicu i uzme bod borcu opet smo na dva tri boda do prvog mjesta
Uostalom da nas nisu zakinuli protiv sloge, radnika, sirokog mozda bi prvi bili
Kad udje investitor moramo se pojacati sa dva tri igraca, a do tad ovo je neki maksimum
Ovi na vrhu osim sto imaju vise para imaju, oni imaju sudije i ne birnu se kad im je los dan
Vidjeli smo borac velez cist gol za velez ponisten
Mozda bi pobjedili da je priznat odmah
Protiv rudara izmislili im golove…
Morate malo sagledati situaciju iz vise uglova i biti realni
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15091
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 26 okt 2025, 08:23

Nizozemci ne pruzaju sta se ocekivalo
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

itatabisine
Postovi: 661
Pridružen/a: 28 okt 2021, 13:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la itatabisine » 26 okt 2025, 08:53

Niko nama nije kriv kada odigramo 4-5 utakmica prvih 45 minuta katastrofalno.
Tu je krivac strucni stab i igraci.
Zaista ih ne zelim napadat donijeli su nam puno radosti, ali pristupi i taktike u prvom poluvremenu su ocajni.

Sada nam slijede teze utakmice i pristup se mora promjeniti iz korjena

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bordo10, ELDIABLO20, Hajdeee, Maestro^^ i 20 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []