FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Re: FK Željezničar
Samo drzati kurs bez obzira na igru i koji los rezultat. Ne treba zaboraviti da smo kao klub na prekratnici, sa jedne strane se gradi nas dom, a očekujemo svi ulazak investitora.
Ne treba sada od svega praviti dramu niti preveliko veselje.
Jako bitan period je pred nama.
Puna podrska Adžemu, puna podrška Upravi, i novoj Skupštini.
Svi u TUZLU!
Ne treba sada od svega praviti dramu niti preveliko veselje.
Jako bitan period je pred nama.
Puna podrska Adžemu, puna podrška Upravi, i novoj Skupštini.
Svi u TUZLU!
Zadnja izmjena: Admir74, dana/u 25 okt 2025, 20:35, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FK Željezničar
To jest tvoj nivo da se raspravljas s hulahopko nista vise od toga. A ostavi se ostalih stvari jer si glup za njih ocigledno.
Re: FK Željezničar
Re: FK Željezničar
Ma ganjati top4 kako god. Sve ostalo je smijesno nismo stvoreni za nesto vise.
Fk Željezničar.
- svrakino1921
- Postovi: 19869
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
- Ferroviere1987
- Postovi: 691
- Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Nesto ne stima u ekipi Azdem opet bilda ego tjera inat i ne stavlja Cvetu i Vinija realno medju opasnijim krilima lige zajedno da igraju, pa i da mora Boljevic igrat a mora, nek igra prednjeg veznog ne moze igrat krilo jer je PRESPOR UZASNO I DOSADNO JE SPOR I TROM.
Ado ako ovako nastavi srusit ce sve sto je izgradio a to je ekipa to jest Tim i opet je Boljevic taj koji je trn u oku, mislim momku dosla porodica da gleda on njega vadi na poluvremenu jer je “lose igro” to znam iz priv izvora i nema mi smisla takvom igracu rusit moral radi madafaking Boljevica. Cemu to Ado zasto rusit nesto dobro sto je izgradjeno dvojicu si odstranio odstrani i treceg pod cijenu raskida ugovora bez njega se moglo i moze i niko nije veci od kluba.
Imamo srece pa je momak ko beba pa ne otjera adzema u racKu bez obzira stvarno nisam ocekivo pozitivan rezultat danas al puno toga nije stimalo a ovo me izbacilo iz takta
Ado ako ovako nastavi srusit ce sve sto je izgradio a to je ekipa to jest Tim i opet je Boljevic taj koji je trn u oku, mislim momku dosla porodica da gleda on njega vadi na poluvremenu jer je “lose igro” to znam iz priv izvora i nema mi smisla takvom igracu rusit moral radi madafaking Boljevica. Cemu to Ado zasto rusit nesto dobro sto je izgradjeno dvojicu si odstranio odstrani i treceg pod cijenu raskida ugovora bez njega se moglo i moze i niko nije veci od kluba.
Imamo srece pa je momak ko beba pa ne otjera adzema u racKu bez obzira stvarno nisam ocekivo pozitivan rezultat danas al puno toga nije stimalo a ovo me izbacilo iz takta
Re: FK Željezničar
Pa pitari imaju ekipu za prvo mjesto pa nisu, nema to veze toliko kakva je ekipa, kada neke druge stvari funkcionišu.
Ovakva utakmica se mora dobiti, ne razumijem kako odvališ 3 jače ekipe od sebe a ne možeš Rudara dobit
Ovakva utakmica se mora dobiti, ne razumijem kako odvališ 3 jače ekipe od sebe a ne možeš Rudara dobit
63. minut, Švicarska vodi Italiju 2:0, a ono
“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho
“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho
- Riquelme1921
- Postovi: 1977
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ti zadovoljan kad te Rudar stisne poluvrijeme jel?jointunija je napisao/la: ↑25 okt 2025, 18:48Nemoj pratiti,prati Igman,dosta je i tvoje šuplje.Riquelme1921 je napisao/la: ↑25 okt 2025, 18:31Ma de ba ako ćemo se zadovoljiti egal utakmici sa Rudarom iz Prijedora ne znam koji qrac pratimo ovo uopšte. Kao da smo Igman a ne ŽELJEZNIČAR.
Grupa iznad svakog pojedinca.
-
zeljovolimte
- Postovi: 3775
- Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Do sad su igraci bili manekeni, nece da igraju, limitirani.
Ove godine je Adzem kriv..
Ove godine je Adzem kriv..
Re: FK Željezničar
Al cuj ovog dosla porodica da gleda zato treba igrati 90min 
-
ELDIABLO20
- Postovi: 1167
- Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Boljevicu svaka minuta na terenu je previse, lik je toliki boli ****.
Niti je opasan u napada, niti se vraca u odranu.
Niti je opasan u napada, niti se vraca u odranu.
- Ferroviere1987
- Postovi: 691
- Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Kretenu govorim razlog zasto je napustio igru jel to razlog da Matej izadje a da Boljevic igra? Jesi mi pametan ti si vjerovatno od onih sto im Krpic i Radovac trebaju igrat u prvoj, spomenem unutrasnji problem ti se pravis glup il se mozda ne pravis, jel trebam i prepiske objavit da ti nesto razumijes
Re: FK Željezničar
Cim negdje kiksamo pojavese gunjevi poput tebe da bez dokaza unose nemir s namjerom ociglednom. Jer ako nije namjera onda ste bas ograniceni I glupi. Cveta je prvo uz Boljevica bio najgori. I koga God da je izbacio ne bi bilo pogresno.Ferroviere1987 je napisao/la: ↑25 okt 2025, 21:58Kretenu govorim razlog zasto je napustio igru jel to razlog da Matej izadje a da Boljevic igra? Jesi mi pametan ti si vjerovatno od onih sto im Krpic i Radovac trebaju igrat u prvoj, spomenem unutrasnji problem ti se pravis glup il se mozda ne pravis, jel trebam i prepiske objavit da ti nesto razumijes
- Ferroviere1987
- Postovi: 691
- Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Brate pa ne mogu ja tek tako objavit razgovor uvalit mateja u probleme ko da ti ne znas ko sve prati ovaj forum ako nista bar pogledaj moje postove prosle nigdje nisam hejto ekipu samo samo prenjeo nesto sto bi vas moglo zanimat jednako volim zelju ko i tiMukiBek je napisao/la: ↑25 okt 2025, 22:06Cim negdje kiksamo pojavese gunjevi poput tebe da bez dokaza unose nemir s namjerom ociglednom. Jer ako nije namjera onda ste bas ograniceni I glupi. Cveta je prvo uz Boljevica bio najgori. I koga God da je izbacio ne bi bilo pogresno.Ferroviere1987 je napisao/la: ↑25 okt 2025, 21:58Kretenu govorim razlog zasto je napustio igru jel to razlog da Matej izadje a da Boljevic igra? Jesi mi pametan ti si vjerovatno od onih sto im Krpic i Radovac trebaju igrat u prvoj, spomenem unutrasnji problem ti se pravis glup il se mozda ne pravis, jel trebam i prepiske objavit da ti nesto razumijes
- BetonskiMozgovi
- Postovi: 445
- Pridružen/a: 25 sep 2019, 18:20
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Što se tiče Boljevića, uživo je još gore izgledao, ja ne znam šta je sa likom, tolika k.urcobolja, nezainteresovanost, trebao ga je izvesti na poluvremenu. Nekako su manje više slično svi slični bili danas, po mom mišljenju Jaganjac se borio, trčao, pravio pritisak.
Pohvale za MUP RS-a, ljudi uredni skroz.
Pohvale za MUP RS-a, ljudi uredni skroz.
Re: FK Željezničar
Budimo realni, najsiri i najkvalitetniji roster zadnjih 6/7 godina je ovaj.zeljovolimte je napisao/la: ↑25 okt 2025, 21:17Do sad su igraci bili manekeni, nece da igraju, limitirani.
Ove godine je Adzem kriv..
Fk Željezničar.
-
Bojudaosinebu
- Postovi: 1339
- Pridružen/a: 24 maj 2022, 19:08
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Za mene je ekstrem svako ko ocekuje nesto vise od 4. Pozicije. U zavisnosti od pitara mozda 3. Ova ekipa je izuetno netalentovana fudbalski. Nemas igraca koji moze povuci loptu 20 30 metara podvaliti pas. Nems igraca koji moze oredriblati nekog 1na 1. Krila manje vise svi istog kalibra, cekaju kontru i igraju na brzinu. Ekipa moze dobijsti na kontru i na grbavici uz publiku. Sve ostalo gdje se treba pokazati neki dodatni kvalitet je nacuna fantastika. Pa na ovakvim utakmicama se stvara neka bodovna prednost i razlika, okrenuce se raspored ici ces u banja luku mostar, na kosevo. Jel neko stvarno ocekuje bodove tu.
Re: FK Željezničar
Ne mogu da vjerujem da se toliko ljutite kao da se nismo borili za opsstanak prije 2 sezone
Sta vam je zrinjski ako dobije utakmicu i uzme bod borcu opet smo na dva tri boda do prvog mjesta
Uostalom da nas nisu zakinuli protiv sloge, radnika, sirokog mozda bi prvi bili
Kad udje investitor moramo se pojacati sa dva tri igraca, a do tad ovo je neki maksimum
Ovi na vrhu osim sto imaju vise para imaju, oni imaju sudije i ne birnu se kad im je los dan
Vidjeli smo borac velez cist gol za velez ponisten
Mozda bi pobjedili da je priznat odmah
Protiv rudara izmislili im golove…
Morate malo sagledati situaciju iz vise uglova i biti realni
Sta vam je zrinjski ako dobije utakmicu i uzme bod borcu opet smo na dva tri boda do prvog mjesta
Uostalom da nas nisu zakinuli protiv sloge, radnika, sirokog mozda bi prvi bili
Kad udje investitor moramo se pojacati sa dva tri igraca, a do tad ovo je neki maksimum
Ovi na vrhu osim sto imaju vise para imaju, oni imaju sudije i ne birnu se kad im je los dan
Vidjeli smo borac velez cist gol za velez ponisten
Mozda bi pobjedili da je priznat odmah
Protiv rudara izmislili im golove…
Morate malo sagledati situaciju iz vise uglova i biti realni
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: FK Željezničar
Nizozemci ne pruzaju sta se ocekivalo
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
-
itatabisine
- Postovi: 661
- Pridružen/a: 28 okt 2021, 13:12
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Niko nama nije kriv kada odigramo 4-5 utakmica prvih 45 minuta katastrofalno.
Tu je krivac strucni stab i igraci.
Zaista ih ne zelim napadat donijeli su nam puno radosti, ali pristupi i taktike u prvom poluvremenu su ocajni.
Sada nam slijede teze utakmice i pristup se mora promjeniti iz korjena
Tu je krivac strucni stab i igraci.
Zaista ih ne zelim napadat donijeli su nam puno radosti, ali pristupi i taktike u prvom poluvremenu su ocajni.
Sada nam slijede teze utakmice i pristup se mora promjeniti iz korjena
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 32 gosta.

/origin-imgresizer.eurosport.com/2024/06/12/image-b3c9ebe4-2186-4541-88ba-0b9790003858-85-2560-1440.jpeg)

