NK Jedinstvo Bihać

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
harden
Postovi: 21969
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 01 nov 2025, 14:34

Jeste li za smjenu Zere ako ne dobije sutra Slobodu?
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "

Nim
Postovi: 95
Pridružen/a: 19 jun 2025, 18:49
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Nim » 01 nov 2025, 15:51

harden je napisao/la:
01 nov 2025, 14:34
Jeste li za smjenu Zere ako ne dobije sutra Slobodu?
Da. Bar po meni ekipa nema neku posebnu igru, kuci ne osvaja bodove, amaterska greska u protokolu protiv Tomislava, neifkasnost i bezidejnost u napadu, ispadanje u kupu, eventualni poraz kuci od Slobode bi mu bio slag na tortu

Avatar
SoloControTutti
Postovi: 778
Pridružen/a: 10 mar 2021, 19:47
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la SoloControTutti » 01 nov 2025, 17:37

Nim je napisao/la:
01 nov 2025, 15:51
harden je napisao/la:
01 nov 2025, 14:34
Jeste li za smjenu Zere ako ne dobije sutra Slobodu?
Da. Bar po meni ekipa nema neku posebnu igru, kuci ne osvaja bodove, amaterska greska u protokolu protiv Tomislava, neifkasnost i bezidejnost u napadu, ispadanje u kupu, eventualni poraz kuci od Slobode bi mu bio slag na tortu
Slazem se s ovim i nema se sta dodati vise, samo je pitanje koga dovesti...?

BosnianRahatluk
Postovi: 470
Pridružen/a: 01 jun 2025, 17:28
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BosnianRahatluk » 01 nov 2025, 17:49

Ni meni Zera ne izgleda kao da moze iz ove ekipe izvuci maximum
Ali treba ga pustiti na miru , makar do zavrsetka polusezone

nebeskasila
Postovi: 3689
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 01 nov 2025, 21:18

Ostaviti ga tu do kraja polusezone i automatski dok se zavrsi utskmica zavrsiti i sa njim. Previse kikseva kuci. Drugi dio sezone ce biti tezi dva puta. Nema tad lake utakmice, svi ce proigrati i uz jedan kiks mozemo biti u opasnoj zoni. Ne bi se i to upustao sa njim.

LloriS
Postovi: 4218
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LloriS » 01 nov 2025, 22:02

Nama se je otvorio raspored dobro ove polusezone, vec sam spominjao da narednih pet utakmica igramo cak 4 kuci.

Dosta je kikseva bilo i sve osim 10-12 bodova u ovih pet kola je katastrofa.

Sutra nam je prvi mec, i vrijeme je da se kuci ostvari pobjeda.
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

nebeskasila
Postovi: 3689
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 02 nov 2025, 13:04

Idemooo do pobjedeeeeee

BosnianRahatluk
Postovi: 470
Pridružen/a: 01 jun 2025, 17:28
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BosnianRahatluk » 02 nov 2025, 14:26

Nije lose...Jos jedan zabiti i to je to

LloriS
Postovi: 4218
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LloriS » 02 nov 2025, 14:30

Teska utakmica, malo prilika stvaramo kuci, treba napasti u drugom sad a ne da se povucemo.

Valjda ove izmjene u drugom nas malo pokrenu, Campana, Brankovic, Bozic.
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

BosnianRahatluk
Postovi: 470
Pridružen/a: 01 jun 2025, 17:28
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BosnianRahatluk » 02 nov 2025, 14:46

Tako tako
Bravo za sudiju

Avatar
NebeskaSila96
Postovi: 712
Pridružen/a: 26 jun 2016, 20:35
Lokacija: U oblacima
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la NebeskaSila96 » 02 nov 2025, 14:53

Koji je fazon sa SN-om.Kakvo je sad nezadovoljstvo u pitanju ? Posto su bili zapalili baklje i napustili stadion poslije prvog poluvremena

Avatar
harden
Postovi: 21969
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 02 nov 2025, 15:00

Igramo 10 posto bolje samo imamo malo vise srece. Sloboda je qrcina, pali smo malo valjda se sacuva do kraja.
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "

Iceplayer
Postovi: 2182
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Iceplayer » 02 nov 2025, 15:25

Dok nas sudija ne mezi možemo igrati...

Trebali smo Slobodu natrpati sa 3 razlike...

nebeskasila
Postovi: 3689
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 02 nov 2025, 15:28

Za mene steta stp nismo pobijedili 4:0 . Sudija za 10. Igra za 10. Stce ns terenu. Jedini crnjo nikakav igrac.

Avatar
harden
Postovi: 21969
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 02 nov 2025, 15:32

Ovo na kraju sto smo promasili je stvarno sramota sve

Bitna pobjeda za samopouzdanje, idemo dalje. Bravo

Hadra perfekcija od meca
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "

nebeskasila
Postovi: 3689
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 02 nov 2025, 15:38

Ne znam sta netko napisa za Silu Nebesku? Kao njima sad nesto ne pase jel? Ne razumijem koji je to k, njih 6 ima i kad god klub krene kako treba njih 6 umisli nestp da to nije to, i da se oni trebaju pitati, da trebaju odlucivati o necem. Samo yebu atmosferu namjerno.

LloriS
Postovi: 4218
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LloriS » 02 nov 2025, 16:02

nebeskasila je napisao/la:
02 nov 2025, 15:38
Ne znam sta netko napisa za Silu Nebesku? Kao njima sad nesto ne pase jel? Ne razumijem koji je to k, njih 6 ima i kad god klub krene kako treba njih 6 umisli nestp da to nije to, i da se oni trebaju pitati, da trebaju odlucivati o necem. Samo yebu atmosferu namjerno.
Nema to veze sa klubom, nisu momci protiv kluba ne pisi tako.
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

BihacSN
Postovi: 596
Pridružen/a: 01 mar 2012, 16:05
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BihacSN » 02 nov 2025, 16:09

NebeskaSila96 je napisao/la:
02 nov 2025, 14:53
Koji je fazon sa SN-om.Kakvo je sad nezadovoljstvo u pitanju ? Posto su bili zapalili baklje i napustili stadion poslije prvog poluvremena
Koliko sam vidio nisu oni bacali peetarde i palili baklje nego grupa desno od njih.


Svaka čast na pobjedi i igri i dobrom sudjenju

Avatar
NeRi_K
Postovi: 1157
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la NeRi_K » 02 nov 2025, 16:52

Imran Bilić je danas bio perfektan i u njemu vidim dugogodišnju jedinicu ili dati mu profesionalni ugovor i nešto na njemu i zaraditi.

U odbrani smo bili sigurni, iako je Sloboda pravo loša. Sudija je bio dobar i imali smo bolju igru u odnosu na neke prijašnje utakmice, čak bi i viši rezultat bio opravdan.

Ja sam razočaran posjetom, razočaran sam zbog nerazgrnute zemlje iza gola koja stoji tamo mjesec dana, razočaran sam zbog nepostavljenih ploča koje pokrivaju kanal, razočaran sam da još uvijek stolice nisu postavljene i tribine ofarbane, te na kraju razočaran sam sa klupama za rezervne igrače, pravo jeftino izgledaju.
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

BosnianRahatluk
Postovi: 470
Pridružen/a: 01 jun 2025, 17:28
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BosnianRahatluk » 02 nov 2025, 17:38

Cestitke
Sve u svemu dobro je
U Banovice po 3 boda. Vratiti im za onu brutalnu krađu.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []