NK Jedinstvo Bihać
Moderator/ica: GracanicaAA
Re: NK Jedinstvo Bihać
Jeste li za smjenu Zere ako ne dobije sutra Slobodu?
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "
Re: NK Jedinstvo Bihać
Da. Bar po meni ekipa nema neku posebnu igru, kuci ne osvaja bodove, amaterska greska u protokolu protiv Tomislava, neifkasnost i bezidejnost u napadu, ispadanje u kupu, eventualni poraz kuci od Slobode bi mu bio slag na tortu
- SoloControTutti
- Postovi: 778
- Pridružen/a: 10 mar 2021, 19:47
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Slazem se s ovim i nema se sta dodati vise, samo je pitanje koga dovesti...?
-
BosnianRahatluk
- Postovi: 470
- Pridružen/a: 01 jun 2025, 17:28
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Ni meni Zera ne izgleda kao da moze iz ove ekipe izvuci maximum
Ali treba ga pustiti na miru , makar do zavrsetka polusezone
Ali treba ga pustiti na miru , makar do zavrsetka polusezone
-
nebeskasila
- Postovi: 3689
- Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Ostaviti ga tu do kraja polusezone i automatski dok se zavrsi utskmica zavrsiti i sa njim. Previse kikseva kuci. Drugi dio sezone ce biti tezi dva puta. Nema tad lake utakmice, svi ce proigrati i uz jedan kiks mozemo biti u opasnoj zoni. Ne bi se i to upustao sa njim.
Re: NK Jedinstvo Bihać
Nama se je otvorio raspored dobro ove polusezone, vec sam spominjao da narednih pet utakmica igramo cak 4 kuci.
Dosta je kikseva bilo i sve osim 10-12 bodova u ovih pet kola je katastrofa.
Sutra nam je prvi mec, i vrijeme je da se kuci ostvari pobjeda.
Dosta je kikseva bilo i sve osim 10-12 bodova u ovih pet kola je katastrofa.
Sutra nam je prvi mec, i vrijeme je da se kuci ostvari pobjeda.
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!
-
nebeskasila
- Postovi: 3689
- Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Idemooo do pobjedeeeeee
-
BosnianRahatluk
- Postovi: 470
- Pridružen/a: 01 jun 2025, 17:28
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Nije lose...Jos jedan zabiti i to je to
Re: NK Jedinstvo Bihać
Teska utakmica, malo prilika stvaramo kuci, treba napasti u drugom sad a ne da se povucemo.
Valjda ove izmjene u drugom nas malo pokrenu, Campana, Brankovic, Bozic.
Valjda ove izmjene u drugom nas malo pokrenu, Campana, Brankovic, Bozic.
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!
-
BosnianRahatluk
- Postovi: 470
- Pridružen/a: 01 jun 2025, 17:28
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Tako tako
Bravo za sudiju
Bravo za sudiju
- NebeskaSila96
- Postovi: 712
- Pridružen/a: 26 jun 2016, 20:35
- Lokacija: U oblacima
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Koji je fazon sa SN-om.Kakvo je sad nezadovoljstvo u pitanju ? Posto su bili zapalili baklje i napustili stadion poslije prvog poluvremena
Re: NK Jedinstvo Bihać
Igramo 10 posto bolje samo imamo malo vise srece. Sloboda je qrcina, pali smo malo valjda se sacuva do kraja.
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "
Re: NK Jedinstvo Bihać
Dok nas sudija ne mezi možemo igrati...
Trebali smo Slobodu natrpati sa 3 razlike...
Trebali smo Slobodu natrpati sa 3 razlike...
-
nebeskasila
- Postovi: 3689
- Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Za mene steta stp nismo pobijedili 4:0 . Sudija za 10. Igra za 10. Stce ns terenu. Jedini crnjo nikakav igrac.
Re: NK Jedinstvo Bihać
Ovo na kraju sto smo promasili je stvarno sramota sve
Bitna pobjeda za samopouzdanje, idemo dalje. Bravo
Hadra perfekcija od meca
Bitna pobjeda za samopouzdanje, idemo dalje. Bravo
Hadra perfekcija od meca
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "
-
nebeskasila
- Postovi: 3689
- Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Ne znam sta netko napisa za Silu Nebesku? Kao njima sad nesto ne pase jel? Ne razumijem koji je to k, njih 6 ima i kad god klub krene kako treba njih 6 umisli nestp da to nije to, i da se oni trebaju pitati, da trebaju odlucivati o necem. Samo yebu atmosferu namjerno.
Re: NK Jedinstvo Bihać
Nema to veze sa klubom, nisu momci protiv kluba ne pisi tako.nebeskasila je napisao/la: ↑02 nov 2025, 15:38Ne znam sta netko napisa za Silu Nebesku? Kao njima sad nesto ne pase jel? Ne razumijem koji je to k, njih 6 ima i kad god klub krene kako treba njih 6 umisli nestp da to nije to, i da se oni trebaju pitati, da trebaju odlucivati o necem. Samo yebu atmosferu namjerno.
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!
Re: NK Jedinstvo Bihać
Koliko sam vidio nisu oni bacali peetarde i palili baklje nego grupa desno od njih.NebeskaSila96 je napisao/la: ↑02 nov 2025, 14:53Koji je fazon sa SN-om.Kakvo je sad nezadovoljstvo u pitanju ? Posto su bili zapalili baklje i napustili stadion poslije prvog poluvremena
Svaka čast na pobjedi i igri i dobrom sudjenju
Re: NK Jedinstvo Bihać
Imran Bilić je danas bio perfektan i u njemu vidim dugogodišnju jedinicu ili dati mu profesionalni ugovor i nešto na njemu i zaraditi.
U odbrani smo bili sigurni, iako je Sloboda pravo loša. Sudija je bio dobar i imali smo bolju igru u odnosu na neke prijašnje utakmice, čak bi i viši rezultat bio opravdan.
Ja sam razočaran posjetom, razočaran sam zbog nerazgrnute zemlje iza gola koja stoji tamo mjesec dana, razočaran sam zbog nepostavljenih ploča koje pokrivaju kanal, razočaran sam da još uvijek stolice nisu postavljene i tribine ofarbane, te na kraju razočaran sam sa klupama za rezervne igrače, pravo jeftino izgledaju.
U odbrani smo bili sigurni, iako je Sloboda pravo loša. Sudija je bio dobar i imali smo bolju igru u odnosu na neke prijašnje utakmice, čak bi i viši rezultat bio opravdan.
Ja sam razočaran posjetom, razočaran sam zbog nerazgrnute zemlje iza gola koja stoji tamo mjesec dana, razočaran sam zbog nepostavljenih ploča koje pokrivaju kanal, razočaran sam da još uvijek stolice nisu postavljene i tribine ofarbane, te na kraju razočaran sam sa klupama za rezervne igrače, pravo jeftino izgledaju.
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****
-
BosnianRahatluk
- Postovi: 470
- Pridružen/a: 01 jun 2025, 17:28
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Cestitke
Sve u svemu dobro je
U Banovice po 3 boda. Vratiti im za onu brutalnu krađu.
Sve u svemu dobro je
U Banovice po 3 boda. Vratiti im za onu brutalnu krađu.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

