Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
ado-hz
Postovi: 3880
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ado-hz » 02 nov 2025, 22:29

let3 je napisao/la:
02 nov 2025, 22:20
Sarajevski klubovi su i zasluzili da se Borac i Zrinjski sprdaju i cirkuzaju ovako sa njima, to jest sa citavom ligom. Ha ja.
I nek se zayebavaju ovako i narednih 5 godina :pray: Nista bolje nismo ni zasluzili.
Griješiš, nisu zaslužili sarajevski klubovi to.
Bošnjačka nacija u cjelini je zaslužila da ih Srbi i Hrvati yebu do iznemoglosti na svim poljima jer Bošnjo može svašta progutati i trpiti što niko drugi ne može.
I tako će sve biti do nekog novog rata, pa kad se i taj rat završi opet Bošnjo neće doći pameti. Jednostavno glup smo narod i tu završava sva priča.

let3
Postovi: 31804
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 02 nov 2025, 22:29

Najveca gluperda foruma standardno smara ovu temu sa zeljovcima.

ZaZelju
Postovi: 1569
Pridružen/a: 09 avg 2014, 23:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ZaZelju » 02 nov 2025, 22:29

Balorda je napisao/la:
02 nov 2025, 22:27
ZaZelju je napisao/la:
02 nov 2025, 22:25
Balorda je napisao/la:
02 nov 2025, 21:54
Bravo Borac :salut:
Je li bilo bravo kad vas pokradoše u BL.
Tad nije bilo bravo.
Borac ako ne pokrade, onda mu puste 4 ili 5 od 9 klubova u ligi.
Nikad im ne bi čestitao.

Avatar
Combattente87
Postovi: 1390
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 02 nov 2025, 22:30

Sajam šizofrenije, teorija zavjere, kompleksa i maloumlja...Čast izuzecima koji malo odudaraju i level su iznad, ali očigledno je da su upali u neki glič u matrixu...
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

let3
Postovi: 31804
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 02 nov 2025, 22:31

ado-hz je napisao/la:
02 nov 2025, 22:29
let3 je napisao/la:
02 nov 2025, 22:20
Sarajevski klubovi su i zasluzili da se Borac i Zrinjski sprdaju i cirkuzaju ovako sa njima, to jest sa citavom ligom. Ha ja.
I nek se zayebavaju ovako i narednih 5 godina :pray: Nista bolje nismo ni zasluzili.
Griješiš, nisu zaslužili sarajevski klubovi to.
Bošnjačka nacija u cjelini je zaslužila da ih Srbi i Hrvati yebu do iznemoglosti na svim poljima jer Bošnjo može svašta progutati i trpiti što niko drugi ne može.
I tako će sve biti do nekog novog rata, pa kad se i taj rat završi opet Bošnjo neće doći pameti. Jednostavno glup smo narod i tu završava sva priča.
Slazem se :salut:

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pendulum » 02 nov 2025, 22:32

jurisicduska je napisao/la:
02 nov 2025, 22:29
MikiPirs je napisao/la:
02 nov 2025, 22:26
Porodismo ovaj gol na kraju, na silu je uguran. Realno nemam sta tarziti u Sarajevu sl kolo, bez Vukovica, Karoline, Herere, Cavica plus ovaj pad forme i igre, sve ispod 3 gola za Sarajevo ce biti uspjeh.

Bilo je ovo mucno za gledati veceras, bas!
Ne igraju ni nama Banic, Elezi, Cimirot, Gojković, Ristovski 50-50, Ljaic ne može čitavu - sve prva ekipa :D
Mislim da nama malo više nedostaje igrača nego vama.
Tako da mojne mi izgovora te vrste.
A da ne pričamo o njihovim glavnim igračima koji neće nedostajati;
Sudije :yawn:
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 02 nov 2025, 22:35

Hrammm1921 je napisao/la:
02 nov 2025, 22:17
Ma Borac bez sudija ne bi bio tu gdje jest realno

Sarajevo nema kapacitet da uzme Borca zbog katastrofalne odbrane, mislim da ce Borac lako sanse praviti+ sudija je tu

Ocekujem jos jednu krizu udbaske oyebine
Ja ocekujem od plavih prosijaka, politicko-kriminalne prcije sad zestoku krizu, tacnije da se vrate u svoje prirodno stanje.

Avatar
Beli98
Postovi: 3259
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Beli98 » 02 nov 2025, 22:36

ado-hz je napisao/la:
02 nov 2025, 22:29
let3 je napisao/la:
02 nov 2025, 22:20
Sarajevski klubovi su i zasluzili da se Borac i Zrinjski sprdaju i cirkuzaju ovako sa njima, to jest sa citavom ligom. Ha ja.
I nek se zayebavaju ovako i narednih 5 godina :pray: Nista bolje nismo ni zasluzili.
Griješiš, nisu zaslužili sarajevski klubovi to.
Bošnjačka nacija u cjelini je zaslužila da ih Srbi i Hrvati yebu do iznemoglosti na svim poljima jer Bošnjo može svašta progutati i trpiti što niko drugi ne može.
I tako će sve biti do nekog novog rata, pa kad se i taj rat završi opet Bošnjo neće doći pameti. Jednostavno glup smo narod i tu završava sva priča.
Ubo.
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

zemuntrg
Postovi: 691
Pridružen/a: 09 okt 2021, 15:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zemuntrg » 02 nov 2025, 22:37

Plavo oko plakalo je...

Avatar
Hrammm1921
Postovi: 1629
Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hrammm1921 » 02 nov 2025, 22:37

avenija je napisao/la:
02 nov 2025, 22:24


slika

Hvala Ibro Rahimicu :D

Convicts u Hadžićima :kafa:

Sve ok al pjesme su vam u rangu posk.koka Posusje

Tuce11
Postovi: 462
Pridružen/a: 13 avg 2024, 23:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tuce11 » 02 nov 2025, 22:42

Djeco navijajte za Velež
slika

Marko1905
Postovi: 493
Pridružen/a: 26 jul 2023, 15:26
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Marko1905 » 02 nov 2025, 22:43

brig je napisao/la:
02 nov 2025, 16:41
Marko1905 je napisao/la:
02 nov 2025, 16:16
brig je napisao/la:
02 nov 2025, 15:51


Nemoj zajebavat. Doslovno prosle sezone vi i Borac se gonjali ko ce vecu lakrdiju napravit suđenjem. A sto nekad neće u gol, treba nekad i sreće pa se omakne ne dobijete i jedni i drugi (Borac na Grbavici npr ili vi na Pecari). Nemojte opravdavat ovo sranje od lige i suđenje jer je ovo dno na i bruka. Ovo nema smisla nikako više
Brig a kako se sudilo dok je Mijo bio na širokom !!
Zašto gospon novinar provokator nije odgovorio Štimcu ako se Zrinjski gura od sudaca kako nije dobio utakmicu 9 godina na Pecari?Hajmo vidjet ovu sezonu kako ste vi odnijeli bod iz Mostara u prvoj utakmici ove sezone, kako nam je Rudar uzeo bod u Mostaru , gdje su ti suci da nas poguraju , kako nas je željo dobio , protiv Sarajeva izvukli bod u zadnjoj minuti , na pobjede protiv Borca, Sarajeva ,Veleza ,Slavije ,Posusja,Radnika nitko nije imao primjedbe , pa gdje su ti poguranci.I hajde iskreno sad napisi kad pogledaš snimak kamere iza gola jeli sinoć Sesar, koji je inače jako nježan igrač, laktom momački opalio Duju u glavu i je li za crveni ili nije? Ili Šta je zaslužio Filip Matić u prvih 5 minuta kad je ušao u igru?
A šta je još u ta doba bilo? Da se nije mozda vas 2x u ligi ostavljalo?? I što se tiče tog doba koliko je gledatelja bilo? Ko zeli to gledat? Nitko. Ja prvi ne. Liga je lakrdija i to je to. Niste dobili na Pecari vasom krivicom u zadnje vrijeme (iako ste dobili u Pos i Čitluku). Niti u jednoj od tih 9-10 god niste oštećeni ili pokradeni. Nego bas suprotno. A zadnji put kad ste dobili bila je krađa 3:4 ako se sjećaš, Peljto sudio, nedavno u podcastu izjavio da nkad nije u karjeri pogrijesio ko tad kad vam je penal svirao. Vi ste trenutno kvalitetniji, imate novac (znamo kako i sta) i to je to. Realnije je da pobjedite. Al ne ide uvijek. Al nemoj se pravit blesav da ne vidis lakrdije koje se sviraju u vasj korist. Uzmi samo proslu sezonu. Ne trebas dalje ici. Malo realnosti jbt
Šta je bilo u to doba?Ja malo duže pamtim , tad ste vi imali para (znamo i kako i ko vam je pravio stadion i dovodio igrace a mi ni za sendviča nismo imali).utakmica 3-4 , Slazem se za penal , je li to bila čitava utakmica , ili ste i vi imali penal i promasili , je li bilo još nešto sporno? A ja Pamtim Naprimjer izmišljen faul na 18 metara i gol Šilica u 85 minuti za pobjedu širokog ili utakmica 1-1 Wagner u 92 nakon faula koji je bio na polovici širokog a izveden 20 m dalje na polovici Zrinjskog.Ali tada se nije dizala galama.Ponavljam uzeli ste bod na početku u Mostaru , uzeo je Rudar bod u Mostaru , jesu li nas suci pogurali , jesu li pobjede protiv Borca ,Sarajeva , Posusja, Veleza , Radnika, Slavije bile bez repova , remi sa Sarajevom , poraz od želje …a prije utakmica se unaprijed prozivalo suce iz Želje iz veleza iz Posusja a poslije utakmica tišina.I nisi mi odgovorio šta je sa crvenim sinoć Sesaru , jeli ili nije?
Usput Zrinjskom se spočitava titula 2017 zbog penala U Bijeljini a tu utakmicu Zrinjski igrao sa igracem manje čitavo drugo poluvrijeme jer je Stojkić (i to neopravdano) isključen , pa kako to sudija nateže za tebe a bez veze ti isključi igrača ….lani ruka Bilbije kod gola protiv veleza čitava država na nogama , čista ruka i ja se Slazem ali kako identična situacija 4 dana kasnije reprezentaciji BIH sudac Nizozemac isto gledao VAR i isto nije svirao ruku i još pohvaljen od Uefae i onda ga u BIH hvale a identična situacija.I ja kazem hajmo malo realno , pogledaj start sinoć Matica na Surdanovicu cim je ušao , još ga sudac opominje i pokazuje mi da je ušao đonom a on nakon 5 minuta opali samar Dujmovicu i još to ponavljaju.Čak i u sezonama kad je bilo 30 i 27 bodova razlike neki su nalazili zamjerke sucima , toliko o realnosti .
Volim Mostar pa makar i vaki

Avatar
AvantiBL
Postovi: 2751
Pridružen/a: 05 nov 2022, 13:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AvantiBL » 02 nov 2025, 22:46

Sloga definitivno došla igrati fudbal sa sve Maksimovićem na klupi i baš mi je drago zbog toga. Generalno, u drugom poluvremenu su ih vile nosale, nevjerovatno šta je Erić skidao, i definitivno zaslužena pobjeda.

E sad na Koševo bez Savića i Herrere. Kuku majko.
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926

ŽIŽOVIĆ MLADEN

Avatar
DoSmrtiOdani87
Postovi: 674
Pridružen/a: 06 okt 2025, 19:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DoSmrtiOdani87 » 02 nov 2025, 22:47

AvantiBL je napisao/la:
02 nov 2025, 22:46
E sad na Koševo bez Savića i Herrere. Kuku majko.
Ne sikiraj se ide Giggs
OSNOVALA PARTIJA, PODRŽALA ČARŠIJA

Zaboljesutra
Postovi: 644
Pridružen/a: 11 sep 2025, 19:53
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zaboljesutra » 02 nov 2025, 22:48

DoSmrtiOdani87 je napisao/la:
02 nov 2025, 22:47
AvantiBL je napisao/la:
02 nov 2025, 22:46
E sad na Koševo bez Savića i Herrere. Kuku majko.
Ne sikiraj se ide Giggs
Teško :kafa:
[email protected] utakmice FK Borca.
-datum utakmice
-ime sudije
-video materija
Što više mailova veća mogućnost za Uefa inspekciju!
Za bolje sutra BiH nogometa !!!

MikiPirs
Postovi: 1833
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 02 nov 2025, 22:50

AvantiBL je napisao/la:
02 nov 2025, 22:46
Sloga definitivno došla igrati fudbal sa sve Maksimovićem na klupi i baš mi je drago zbog toga. Generalno, u drugom poluvremenu su ih vile nosale, nevjerovatno šta je Erić skidao, i definitivno zaslužena pobjeda.

E sad na Koševo bez Savića i Herrere. Kuku majko.
Nema ni Savica? Kartoni? :eh: :eh:

Avatar
AvantiBL
Postovi: 2751
Pridružen/a: 05 nov 2022, 13:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AvantiBL » 02 nov 2025, 22:51

MikiPirs je napisao/la:
02 nov 2025, 22:50
AvantiBL je napisao/la:
02 nov 2025, 22:46
Sloga definitivno došla igrati fudbal sa sve Maksimovićem na klupi i baš mi je drago zbog toga. Generalno, u drugom poluvremenu su ih vile nosale, nevjerovatno šta je Erić skidao, i definitivno zaslužena pobjeda.

E sad na Koševo bez Savića i Herrere. Kuku majko.
Nema ni Savica? Kartoni? :eh: :eh:
Da.

Koliko god da sam se radovao pobjedi, toliko sam se radovao i X-u ili porazu jer bi konačno Vinko sjašio.
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926

ŽIŽOVIĆ MLADEN

Tuce11
Postovi: 462
Pridružen/a: 13 avg 2024, 23:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tuce11 » 02 nov 2025, 22:51

Fun fact
Velež je ekipa koja od početka sezone u prosjeku ima ubjedljivo najviše bh igrača u prvih 11.

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10890
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 02 nov 2025, 22:51

MikiPirs je napisao/la:
02 nov 2025, 22:50
AvantiBL je napisao/la:
02 nov 2025, 22:46
Sloga definitivno došla igrati fudbal sa sve Maksimovićem na klupi i baš mi je drago zbog toga. Generalno, u drugom poluvremenu su ih vile nosale, nevjerovatno šta je Erić skidao, i definitivno zaslužena pobjeda.

E sad na Koševo bez Savića i Herrere. Kuku majko.
Nema ni Savica? Kartoni? :eh: :eh:
nema Savić kartone. Ovo mu je bio drugi, prvi dobio protiv Veleža.

Herera Vukovic Karolina od bitnijih.
Zadnja izmjena: jurisicduska, dana/u 02 nov 2025, 22:52, ukupno mijenjano 1 put.

Vorovus
Postovi: 1236
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 02 nov 2025, 22:52

Beus je poslao Bandica, premirao Slogu, ali uzalud vam trud latini. Znam da ste se ponadali. :mrgreen:

slika
Zadnja izmjena: Vorovus, dana/u 02 nov 2025, 22:56, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []