Ipak ste vi nosioci evropskih vrijednosti, ovo je po ljudskim i evropskim pravima kavez, ovo dole je za one sto nisu u EU.tutankamon1905 je napisao/la: ↑05 nov 2025, 21:29Jedan kavez odgovara dimenzijama za ljude, a drugi kavez odgovara dimenzijama za kerove - jedva
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jos gori, tako je. Postoji granica dokle je nesto podnosljivo.guadalupe je napisao/la: ↑05 nov 2025, 21:25Pa ko cuko su i u jednom i drugom samo ato je ovaj jos gori kavez, ali eto imaju dimenzije boksova koji odgovaraju ?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne mozes mahati barjakom ako je metar, a i dvomotka zapinje.Threeplanetrees je napisao/la: ↑05 nov 2025, 21:31Kakve veze ima jeli mreža metar ili pet metara iznad glave.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kako god okrenes bolje nego kod vas gdje ne mozes nikako doci. Ne bi ovog privremenog kaveza ni bilo da smo se ponijeli kao vi ili kao sto bi vjerovatno ostale grupe u drzavi i da nas je **** bolio hoce li gosti doci ili ne. Bilo bi fino radovi u toku, nema gostima dok se tribina ne zavrsi. Ali opet dovoljno govori ko pise po forumu kad se o ovom kavezu ispisalo 100 stranica a to sto ne mozes u BL ni 3 komentara.
Daj prvo da omogucimo svima da mogu doci, pa cemo o finesama poslije. Ne mozes ni pod BB na dobrom dijelu mahati zastavama, jer mozes rukom dirnuti mrezu na gornjem dijelu kaveza.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
To je mozda sa vama slucaj, nije svima isti, uvijek sve dozvole i skroz su okej od pretresa i drugih stvari. Zadnji put usli 30min prije utakmice.guadalupe je napisao/la: ↑05 nov 2025, 21:16Ti ocito nikad ne ides na gostujuce utakmice, gdje te bolan puste u vecini slucajeva udjes u 30 minuti pod Bijelim brijegom. Uvijek nabrijani i na rubu incidenta sa policijom, kavez ko da si cuko, ali daj da se napise, cuj mozes barjakom mahati i to ti uspjeh![]()
Gledaj lijepe tribine.
![]()
Fk Željezničar.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nisam siguran koji je rezultat da li 1:0 za Zrinjski,kad smo upali u los niz gostujuci, kisa lije, cak mislim da je Ramazan bio, 10/15 ljudi se pokusalo sakriti kod ulaza od kise, policija korektna bila, cak nam je i omogucena voda(ovo bi trebalo standardno biti) ali dobro je napomenuti. Naravno da ne valja ograda nigdje ali nije ni slicno ovo pod BB i Vrapcici.guadalupe je napisao/la: ↑05 nov 2025, 21:25Pa ko cuko su i u jednom i drugom samo ato je ovaj jos gori kavez, ali eto imaju dimenzije boksova koji odgovaraju ?
Fk Željezničar.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Lesinarima je dva puta onemogucen dolazak u Vrapcice u proljecnom dijelu sezone 2023/24. kad ste radili tribinu. Na obe utakmice je RA navijao.Rodjeni81 je napisao/la: ↑05 nov 2025, 21:45Kako god okrenes bolje nego kod vas gdje ne mozes nikako doci. Ne bi ovog privremenog kaveza ni bilo da smo se ponijeli kao vi ili kao sto bi vjerovatno ostale grupe u drzavi i da nas je **** bolio hoce li gosti doci ili ne. Bilo bi fino radovi u toku, nema gostima dok se tribina ne zavrsi. Ali opet dovoljno govori ko pise po forumu kad se o ovom kavezu ispisalo 100 stranica a to sto ne mozes u BL ni 3 komentara.
Daj prvo da omogucimo svima da mogu doci, pa cemo o finesama poslije. Ne mozes ni pod BB na dobrom dijelu mahati zastavama, jer mozes rukom dirnuti mrezu na gornjem dijelu kaveza.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vodimo se mišlju - ''Bolje je da slabije vidite kako vaša momčad gubi''.guadalupe je napisao/la: ↑05 nov 2025, 21:16Ti ocito nikad ne ides na gostujuce utakmice, gdje te bolan puste u vecini slucajeva udjes u 30 minuti pod Bijelim brijegom. Uvijek nabrijani i na rubu incidenta sa policijom, kavez ko da si cuko, ali daj da se napise, cuj mozes barjakom mahati i to ti uspjeh![]()
Gledaj lijepe tribine.
![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Čovjek je napisao istinu, poradite na ponašanju kada dođete u civilizaciju.Threeplanetrees je napisao/la: ↑05 nov 2025, 21:19Igy idi sadi paprike prčio majku seosku on zna ko je ugašen. Dobili osamnaest degeneka od onog **** lopovlukaLavoviGabela je napisao/la: ↑05 nov 2025, 20:53
Pa i jest ogradjen zato jer su podveleski kerovi u vise navrata bacali baklje na donju tribinu, gdje sjede nornalni ljudi sa djecom.
Srecom stoka je ugasena![]()
![]()
-
MostarNeretva
- Postovi: 727
- Pridružen/a: 11 jul 2024, 09:30
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zadnja izmjena: MostarNeretva, dana/u 05 nov 2025, 23:32, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dobar je sjever Bilinog.
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa pisali ste i vi jedno za autobus
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️
- tutankamon1905
- Postovi: 5246
- Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Povampireno dodje na stadion i konta da ce ih neko trpit i ponasat se isto kao prema normalnim navijacimaPablo11 je napisao/la: ↑05 nov 2025, 21:57Nisam siguran koji je rezultat da li 1:0 za Zrinjski,kad smo upali u los niz gostujuci, kisa lije, cak mislim da je Ramazan bio, 10/15 ljudi se pokusalo sakriti kod ulaza od kise, policija korektna bila, cak nam je i omogucena voda(ovo bi trebalo standardno biti) ali dobro je napomenuti. Naravno da ne valja ograda nigdje ali nije ni slicno ovo pod BB i Vrapcici.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Citiracu komsije:fks74 je napisao/la: ↑05 nov 2025, 21:30Kako se fino podupiru ovi iz trojnog pakta.![]()
Manijaci su izabrali stranu
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma neka klubovi odu u Italiju (konkretno Rim) i neka fino vide kako su debelim pleksiglasom, staklom ili kojim su već providnim materijalom ograđeni navijački sektori.
Nema izmišljanja tople vode.
Em će im gostujući sektor tribine ljepše izgledati, em će omogućiti normalan i bolji ugođaj gostujućim navijačima.
Ovako u ovim kavezima navijači isto kanarinci i nimfe iz petshopa.
Baš me interesuje kakav je stav UEFE po pitanju ovih kaveza na tribinama. Zna li ko ?
Nema izmišljanja tople vode.
Em će im gostujući sektor tribine ljepše izgledati, em će omogućiti normalan i bolji ugođaj gostujućim navijačima.
Ovako u ovim kavezima navijači isto kanarinci i nimfe iz petshopa.
Baš me interesuje kakav je stav UEFE po pitanju ovih kaveza na tribinama. Zna li ko ?
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
fks74 tajni agent mosada.
Uvalili mu da vozi autobus danas sa aerodroma. Prije toga radio treću smjenu, vozio vanrednu liniju Ajdinovići - Pionirska.
Uvalili mu da vozi autobus danas sa aerodroma. Prije toga radio treću smjenu, vozio vanrednu liniju Ajdinovići - Pionirska.
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jeste u Rimu pleksiglas, ali je visok dva metra. Preko njega Romini redovno zasipaju goste bakljama.Samba71 je napisao/la: ↑05 nov 2025, 22:51Ma neka klubovi odu u Italiju (konkretno Rim) i neka fino vide kako su debelim pleksiglasom, staklom ili kojim su već providnim materijalom ograđeni navijački sektori.
Nema izmišljanja tople vode.
Em će im gostujući sektor tribine ljepše izgledati, em će omogućiti normalan i bolji ugođaj gostujućim navijačima.
Ovako u ovim kavezima navijači isto kanarinci i nimfe iz petshopa.
Baš me interesuje kakav je stav UEFE po pitanju ovih kaveza na tribinama. Zna li ko ?
Stav UEFE? Dovoljno ti govori da Rijeka uredno igra Evropu na Rujevici i trpa goste u onaj zatvor.
-
zeljovolimte
- Postovi: 3775
- Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Valjda cekaju da im grad, opstina centar, pokloni autobus kako bi oni mogli to predstaviti kao svoje.
Sad bi i Centrotransu da odrede koga ce voziti i u kojem autobusu.. na ljeto opstini Centar prijete da nece vise igrati ako bude Dino Merlin odrhao koncert.
Sad bi i Centrotransu da odrede koga ce voziti i u kojem autobusu.. na ljeto opstini Centar prijete da nece vise igrati ako bude Dino Merlin odrhao koncert.
-
zeljovolimte
- Postovi: 3775
- Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
- Kontakt:
Online
Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Arma00, ArmandoMarenzi, DoktorXabaras, ludilompredozirani i 18 gostiju.

