Sve je krenulo od onog nesuđenog trećeg golmana reprezentacije i Karamarka. Kasnije Edo kada je vidio koje su smeće spustio ruku. Žao mi je što nije nastavio jer se vidi da bi se oni ostali igrači Želje sigurno pozdravili sa njim. Dno dna onakvo ponašanje jednog sportiste prema drugom ali stiže ga najgora moguća kazna da ga Ante ponizi panenkom i Pidro onim driblingom kada je ronio po Grbavici. Haskić ga prošle sezone lobova glavom na liniji. Nisu te traume od nedjelje
Sve je krenulo kad je prijeteci sudiji Gigovicu izdejstovao nepostojeci crveni karton Karamarku i suspenziju.
Ja bi ga pljunuo, ima sudija, ima 4. sudija ti ko sportista koji nisi ni bio tu lazes i tjeras nekog da da crveni.
Sta se pravis mutav cuj sve krenulo kad nije htio da ga pozdravi igrac kojem je udario na karijeru malte ne , da ne bi snimka ispao bi divljak najveci.
Duska, kod jacapi je poremecen sistem vrijednosti.
Pisu saopštenja sto stadion zvizdi firaunu Vehabovicu i sto ga igraci ne pozdravise a nikad se nisu ocitovali o cirkusu u tunelu u kakp ga zovu stadionu Rodjeni.
Samo govori o njima kakav su klub.
Ovaj papak koji ti replicira je glup ko ovo drvo na avataru a i za info njemu covjek se ne zove Siniša nego Slaviša Radović.
Licno sam očekivao da mu neko karijeru zavrsi na Grbavici ali grub start nad njim nije bio.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Da li je neko upratio desavanja na tekmi Plzen-Fener?
96min penal za Fener znaci iz aviona se vidi bukvalno, sudija ide gleda var i ne svira penal hahahahahaha, jos cisti crveni zadnji igrac skide mu sorc cupajuci ga.. Vrijeme je da se Uefa ugasi
Ako se pogledaju i analiziraju svi postupci Vice Zeljkovica odkad je dosao na celo saveza, vidi se da je prije dolaska sve u najsitnije detalje isplanirano.
Pa idemo redom; strateski naci nacin da se razbiju sarajevski klubovi i stvorit sto veci sukob izmedju ova dva kluba
Covic dodik beus vico, fer dogovor o broju titula 50/50, kupit 3-4 bosnjaka i MOZEMO RADIT STA ZELIMO.
Unistit bh fanatikose i to je to.
Kako ovo sve izvest; SMJENI SUDISKI KOMITET, postavi svoje ljude i zdravo.. PRIJE TOGA 95% trenera 3godine uzastopno falilo sudjenje, pricalo se tad da imamo bolje sudjenje nego HNL
Glavni cilj eleminisat FK SARAJEVO jer ima izvor finansiranja van bh i jedini klub koji je mogao i koji moze poremetit planove. Zeljo ako se bude budio njega samo balansirat pogurat kad treba ostetit kad treba i to je to, i ako se desi situacija da se velez i zeljo izdignu zajedno u istom momentu, njih pogurat maksimalno da uzmu to 3-4 mjesto da bi FK SARAJEVO ostalo bez evrope, i na taj nacin vrsit dodatni financiski udar na FK SARAJEVO..
Naravno svremena na vrijeme se desi neka situacija da se oklizne al i to su stvari koje su dogovorene da nebi bilo bas ofirno..
Jedino po mom misljenju ovo oko BH FANATIKOSA su se preracunali, i ako BH FANATIKOSI NE CUCNU moglo bi se svasta desit, posebno ako SNSD izgubi poziciju presjednika entiteta sad 23 novembra..
Da li je neko upratio desavanja na tekmi Plzen-Fener?
96min penal za Fener znaci iz aviona se vidi bukvalno, sudija ide gleda var i ne svira penal hahahahahaha, jos cisti crveni zadnji igrac skide mu sorc cupajuci ga.. Vrijeme je da se Uefa ugasi
Ako se pogledaju i analiziraju svi postupci Vice Zeljkovica odkad je dosao na celo saveza, vidi se da je prije dolaska sve u najsitnije detalje isplanirano.
Pa idemo redom; strateski naci nacin da se razbiju sarajevski klubovi i stvorit sto veci sukob izmedju ova dva kluba
Covic dodik beus vico, fer dogovor o broju titula 50/50, kupit 3-4 bosnjaka i MOZEMO RADIT STA ZELIMO.
Unistit bh fanatikose i to je to.
Kako ovo sve izvest; SMJENI SUDISKI KOMITET, postavi svoje ljude i zdravo.. PRIJE TOGA 95% trenera 3godine uzastopno falilo sudjenje, pricalo se tad da imamo bolje sudjenje nego HNL
Glavni cilj eleminisat FK SARAJEVO jer ima izvor finansiranja van bh i jedini klub koji je mogao i koji moze poremetit planove. Zeljo ako se bude budio njega samo balansirat pogurat kad treba ostetit kad treba i to je to, i ako se desi situacija da se velez i zeljo izdignu zajedno u istom momentu, njih pogurat maksimalno da uzmu to 3-4 mjesto da bi FK SARAJEVO ostalo bez evrope, i na taj nacin vrsit dodatni financiski udar na FK SARAJEVO..
Naravno svremena na vrijeme se desi neka situacija da se oklizne al i to su stvari koje su dogovorene da nebi bilo bas ofirno..
Jedino po mom misljenju ovo oko BH FANATIKOSA su se preracunali, i ako BH FANATIKOSI NE CUCNU moglo bi se svasta desit, posebno ako SNSD izgubi poziciju presjednika entiteta sad 23 novembra..
Mislim da nema veze to za 23. novembar. Sve dok bosnje po kantonalnim savezima dizu ruku i izglasavaju vicu
Ako se pogledaju i analiziraju svi postupci Vice Zeljkovica odkad je dosao na celo saveza, vidi se da je prije dolaska sve u najsitnije detalje isplanirano.
Pa idemo redom; strateski naci nacin da se razbiju sarajevski klubovi i stvorit sto veci sukob izmedju ova dva kluba
Covic dodik beus vico, fer dogovor o broju titula 50/50, kupit 3-4 bosnjaka i MOZEMO RADIT STA ZELIMO.
Unistit bh fanatikose i to je to.
Kako ovo sve izvest; SMJENI SUDISKI KOMITET, postavi svoje ljude i zdravo.. PRIJE TOGA 95% trenera 3godine uzastopno falilo sudjenje, pricalo se tad da imamo bolje sudjenje nego HNL
Glavni cilj eleminisat FK SARAJEVO jer ima izvor finansiranja van bh i jedini klub koji je mogao i koji moze poremetit planove. Zeljo ako se bude budio njega samo balansirat pogurat kad treba ostetit kad treba i to je to, i ako se desi situacija da se velez i zeljo izdignu zajedno u istom momentu, njih pogurat maksimalno da uzmu to 3-4 mjesto da bi FK SARAJEVO ostalo bez evrope, i na taj nacin vrsit dodatni financiski udar na FK SARAJEVO..
Naravno svremena na vrijeme se desi neka situacija da se oklizne al i to su stvari koje su dogovorene da nebi bilo bas ofirno..
Jedino po mom misljenju ovo oko BH FANATIKOSA su se preracunali, i ako BH FANATIKOSI NE CUCNU moglo bi se svasta desit, posebno ako SNSD izgubi poziciju presjednika entiteta sad 23 novembra..
Duska, izadji iz supka komsija i ne prosipaj se majke ti. 90% kapitena skace oko sudije i vrsi pritisak, vi se uhvatili ede vehabovica. Ako iko skace ko majmuni oko sudija za svaku sitnicu ne bil dosli do penala, kornera, auta ili cega vec to su komsije. Ne seri vise.
Ako se pogledaju i analiziraju svi postupci Vice Zeljkovica odkad je dosao na celo saveza, vidi se da je prije dolaska sve u najsitnije detalje isplanirano.
Pa idemo redom; strateski naci nacin da se razbiju sarajevski klubovi i stvorit sto veci sukob izmedju ova dva kluba
Covic dodik beus vico, fer dogovor o broju titula 50/50, kupit 3-4 bosnjaka i MOZEMO RADIT STA ZELIMO.
Unistit bh fanatikose i to je to.
Kako ovo sve izvest; SMJENI SUDISKI KOMITET, postavi svoje ljude i zdravo.. PRIJE TOGA 95% trenera 3godine uzastopno falilo sudjenje, pricalo se tad da imamo bolje sudjenje nego HNL
Glavni cilj eleminisat FK SARAJEVO jer ima izvor finansiranja van bh i jedini klub koji je mogao i koji moze poremetit planove. Zeljo ako se bude budio njega samo balansirat pogurat kad treba ostetit kad treba i to je to, i ako se desi situacija da se velez i zeljo izdignu zajedno u istom momentu, njih pogurat maksimalno da uzmu to 3-4 mjesto da bi FK SARAJEVO ostalo bez evrope, i na taj nacin vrsit dodatni financiski udar na FK SARAJEVO..
Naravno svremena na vrijeme se desi neka situacija da se oklizne al i to su stvari koje su dogovorene da nebi bilo bas ofirno..
Jedino po mom misljenju ovo oko BH FANATIKOSA su se preracunali, i ako BH FANATIKOSI NE CUCNU moglo bi se svasta desit, posebno ako SNSD izgubi poziciju presjednika entiteta sad 23 novembra..
A duša moja draga...
Pa ako i izgubi snsd doci ce ti sds i pdp sto je manje vise jos gora opcija jer su oni snsd na kvadrat sto se tice radikalnosti. Ali striktno gledano kao nasa liga da sudije nisu kakve jesu trenutno da imamo iole posteno sudjenje vico bi bio upamcen kao mozda najbolji predsjednik saveza sto se tice infrakstrukture ali sudjenje je fakat katastrofa. Sad ce biti i ostali su namjestali ali namjestalo se kad zapne 5 kola prije kraja a ne svaku mogucu utakmicu od pocetka do kraja sezone.
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Duska, izadji iz supka komsija i ne prosipaj se majke ti. 90% kapitena skace oko sudije i vrsi pritisak, vi se uhvatili ede vehabovica. Ako iko skace ko majmuni oko sudija za svaku sitnicu ne bil dosli do penala, kornera, auta ili cega vec to su komsije. Ne seri vise.
Otkad je stavio onaj potpis na izgubljenoj opkladi, totalno je poplavio
Nesto razmisljam da mu zabranim pisanje na nasoj temi...
e cuj niko se ne rukuje s njim jer je covjek izvrsio pritisak na sudiju i izborio igraca vise za svoj tim, zamisli ti tog mentaliteta, e pa zato i igrate u zelji
Dok su stila, krpic i bekric ganjali sudije po terenu do iznemoglosti, hvatali za ruke i sprecavali kartone tad su bili "kapiteni i lideri"
e cuj niko se ne rukuje s njim jer je covjek izvrsio pritisak na sudiju i izborio igraca vise za svoj tim, zamisli ti tog mentaliteta, e pa zato i igrate u zelji
Dok su stila, krpic i bekric ganjali sudije po terenu do iznemoglosti, hvatali za ruke i sprecavali kartone tad su bili "kapiteni i lideri"
Psuju Čelik i Zenicu dok sudija na terenu nakon nepostojećeg faula daje Pezeru drugi žuti, gospoda sa Grbavice.
e cuj niko se ne rukuje s njim jer je covjek izvrsio pritisak na sudiju i izborio igraca vise za svoj tim, zamisli ti tog mentaliteta, e pa zato i igrate u zelji
Dok su stila, krpic i bekric ganjali sudije po terenu do iznemoglosti, hvatali za ruke i sprecavali kartone tad su bili "kapiteni i lideri"
to je stvar filozofije, ne razumijes ti to.
vidis kako su fino nastimali snimak, zumirali da se vide muftara I kremenko.
e cuj niko se ne rukuje s njim jer je covjek izvrsio pritisak na sudiju i izborio igraca vise za svoj tim, zamisli ti tog mentaliteta, e pa zato i igrate u zelji
Dok su stila, krpic i bekric ganjali sudije po terenu do iznemoglosti, hvatali za ruke i sprecavali kartone tad su bili "kapiteni i lideri"
to je stvar filozofije, ne razumijes ti to.
vidis kako su fino nastimali snimak, zumirali da se vide muftara I kremenko.
ne smijem se skinut u kuci kontam objavit ce me zeljo official
e cuj niko se ne rukuje s njim jer je covjek izvrsio pritisak na sudiju i izborio igraca vise za svoj tim, zamisli ti tog mentaliteta, e pa zato i igrate u zelji
Dok su stila, krpic i bekric ganjali sudije po terenu do iznemoglosti, hvatali za ruke i sprecavali kartone tad su bili "kapiteni i lideri"
Psuju Čelik i Zenicu dok sudija na terenu nakon nepostojećeg faula daje Pezeru drugi žuti, gospoda sa Grbavice.
e cuj niko se ne rukuje s njim jer je covjek izvrsio pritisak na sudiju i izborio igraca vise za svoj tim, zamisli ti tog mentaliteta, e pa zato i igrate u zelji
Dok su stila, krpic i bekric ganjali sudije po terenu do iznemoglosti, hvatali za ruke i sprecavali kartone tad su bili "kapiteni i lideri"
Psuju Čelik i Zenicu dok sudija na terenu nakon nepostojećeg faula daje Pezeru drugi žuti, gospoda sa Grbavice.
za zatvora
Priča se da klupska legenda Samir Bekrić od sramote nije mjesec dana u čaršiju izašao, toliko su mu zamjerali zbog ove "nadrealisti" taktike.