Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dok god je viconi na celu, nema od postenog sudjenja nista. Bzvz se nadate.
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Usmjeriće ih jednom i nikad se više neće približiti nekom od stadiona.
Imaju oni (UEFA) mnogo iskustva kako se rješavaju ti problemi. Ovo je samo prvi korak. Ja sam priželjkivao neko zvučnije ime, Mažića, Skominu ili nekoga u tom rangu.
Neozbiljni ste vi koji mislite da Čeferin ima bilo kakve veze sa sudijskim komitetom UEFA-e, odnosno da može uticati na njega.feniksptica je napisao/la: ↑13 nov 2025, 20:06Covjek gura ojebinu Vincica da sudi najbolje utakamice u LP a da ovdje bude sve tip top.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
- jurisicduska
- Postovi: 10889
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Malo bi izgradnja evo hoće kroz opstinsko vijeće kupovinu ulaznica. Pa kako vas nije vise sramota ?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma ima i Ceferin iznad sebe puno ljudi sigurno. Samo sto on mora odgovarat za sve sto se radi za razliku od ovih iznadVirtu4l je napisao/la: ↑13 nov 2025, 20:11
Usmjeriće ih jednom i nikad se više neće približiti nekom od stadiona.![]()
Imaju oni (UEFA) mnogo iskustva kako se rješavaju ti problemi. Ovo je samo prvi korak. Ja sam priželjkivao neko zvučnije ime, Mažića, Skominu ili nekoga u tom rangu.
Neozbiljni ste vi koji mislite da Čeferin ima bilo kakve veze sa sudijskim komitetom UEFA-e, odnosno da može uticati na njega.feniksptica je napisao/la: ↑13 nov 2025, 20:06Covjek gura ojebinu Vincica da sudi najbolje utakamice u LP a da ovdje bude sve tip top.
Vjerovatno se ne smije ni on zayebavat, pod lupom je sigurno. Nista manji kriminalac od ovih nasih ostalih balkanaca. Kad je bilo za one kuravele neke kod nas ovde i slicno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Je li ono slovenacki sudija onomad uhapsen u bijeljini u onim orgijama sa srbijanskim kuravama? Kakvi slovenci i integritet
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Neće puno pomoći ovaj Čeferin, kod nas jednostavno VAR kombi mora da gori. Mislim da nema drugog lijeka
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Samo uz snimke budućih lakrdija vezati ime Darko prezime Čeferin pa i ako ima namjeru da šenluči s Vicom mora nakon nekog vremena da prst na čelo prisloni pa razmisli je li tamo neko osrednje bijelo, osrednje pare i osrednje qrve u kukuruz ligi zemlje trećeg svijeta vrijedno teško stečene reputacije.
Ako bude i za 20% bolje dobro je. Da bar ona otkidanja nogu ne budu faul u napadu to je već elham i pomak naprijed.
Ako bude i za 20% bolje dobro je. Da bar ona otkidanja nogu ne budu faul u napadu to je već elham i pomak naprijed.
- Jet2Holiday
- Postovi: 1020
- Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pomoci ce dovoljno da se ne desavaju bruke s penalima borcu, bilbijinoj ruci, nedosudjenom crvenom kartonom posusju na grbavici, itd
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
- feniksptica
- Postovi: 19096
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dobro sad to zadnje je pretesko iskorijeniti odmah.Jet2Holiday je napisao/la: ↑13 nov 2025, 20:43Pomoci ce dovoljno da se ne desavaju bruke s penalima borcu, bilbijinoj ruci, nedosudjenom crvenom kartonom posusju na grbavici, itd
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
BOT (ponude u inbox)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sve dok u ovoj ligi i po ovom kružnom sistemu bude igralo 4 ili cak 5 ekipa iz RS,uvijek ce Borac biti glavni kandidat za titulu,taman da sude stranci svako kolo.
Oni će lagano pred Borcem spustiti glavu a u medijima gumit sportsko nadmetanje i najavljivat ko zna sta.
Tako da uzalud radovanje... Kad liga ostane sa Borcem i Radnikom kao predstavnicima iz RS,tad se moze pricati o suđenju i nekom napretku. Do tad cemo gledati cirkus...
Oni će lagano pred Borcem spustiti glavu a u medijima gumit sportsko nadmetanje i najavljivat ko zna sta.
Tako da uzalud radovanje... Kad liga ostane sa Borcem i Radnikom kao predstavnicima iz RS,tad se moze pricati o suđenju i nekom napretku. Do tad cemo gledati cirkus...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nisi ti sav svoj, pa i u Kongu spomeneš Mostar, prva asocijacija je Modrić, Zrinjski. Da pitam? Ja kao državljanin RH i građanin EU ću ti iz prve ruke reći da su ponosni na HŠKZ. Željezničar recimo mijenjaju sa Lokomotivom, dok im je asocijacija na Sarajevo burek s mesom i ćevap.Nemanja99 je napisao/la: ↑13 nov 2025, 10:03Evo sto vi iz zapadnog mostara volite hrvatsku odi u centar zagreba ili splita i pitaj narod nasumicno znaju li ijedan klub iz BH svi ce ti reci ili Zeljeznicar ili Sarajevo . Isto tako i da odes u srbiju u sred Beograda ili Novog Sada. Jer ko zna za neki klub koji je nastao 1993 u medugorju pored 2 najtrofejnija kluba u drzavi koji su osvajali titule jugoslavije. Jos je Zeljeznicar zajedno sa velezom u jugoslaviji bio poznat kao drugi najdrazi klub lupam navijas za Dinamo ali ti je drugi najdrazi klub Zeljeznicar. I to vas lomi u mostaru mozete vi osvojiti jos 10 titula sto se mene tice ali vi nikad necete biti na nasem nivou.
[/quote]
Je li Zrinjski ili Zrinski ispravno?
Pitam za jarane iz Zagreba, oni imaju NK Zrinski.
P.S. Kad si vec kod drzavljanstva HR, u BiH ima 1.1 milion ljudi HR/EU pasos. Tako da evo raja iz Sarajeva koja ima kao i ti dvojno drzavljanatvo kaze da nije niko ponosan na Zrinjski/Zrinski, ne poznaju ljudi klub
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
-
HeavyBassBlues
- Postovi: 156
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 08:23
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Erceg Bosna je u BiH, pa se isto odnosi i na nju, majmune.chily-rz je napisao/la: ↑13 nov 2025, 14:50Zato Erceg Bosnu zna pokazati svaki...HeavyBassBlues je napisao/la: ↑13 nov 2025, 13:45BH je tolik9 bitna u europskim okvirima da školska djeca placu i traze zastitu djecijeg pravobranitelja kad dobiju keca iz geografije, jer im je nastavnica rekla da na karti pokazu BiH.
-
napapijri1987
- Postovi: 1103
- Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ta fasisticka crkotina je tacno tamo gdje i treba da bude: na smetljistu historije,truhne,smrdi...HeavyBassBlues je napisao/la: ↑13 nov 2025, 21:48Erceg Bosna je u BiH, pa se isto odnosi i na nju, majmune.chily-rz je napisao/la: ↑13 nov 2025, 14:50Zato Erceg Bosnu zna pokazati svaki...HeavyBassBlues je napisao/la: ↑13 nov 2025, 13:45BH je tolik9 bitna u europskim okvirima da školska djeca placu i traze zastitu djecijeg pravobranitelja kad dobiju keca iz geografije, jer im je nastavnica rekla da na karti pokazu BiH.
-
zeljovolimte
- Postovi: 3775
- Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Joj smradova na ovom portalu nabijem na **** i vas i Srbiju i Paunovica i Zvezdu i Hrvatsku.
Koga boli **** sto smradovi nece igrati na SP?
Mislim da na svijwtu nema zemlje i portala koiji vise pisu o dusmanskoj zemlji i kao takvu je promoviau.
Koga boli **** sto smradovi nece igrati na SP?
Mislim da na svijwtu nema zemlje i portala koiji vise pisu o dusmanskoj zemlji i kao takvu je promoviau.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jeli Erceg ili Herceg znam da ovi ostali narodi ne vole bas puno slovo H.HeavyBassBlues je napisao/la: ↑13 nov 2025, 21:48Erceg Bosna je u BiH, pa se isto odnosi i na nju, majmune.chily-rz je napisao/la: ↑13 nov 2025, 14:50Zato Erceg Bosnu zna pokazati svaki...HeavyBassBlues je napisao/la: ↑13 nov 2025, 13:45BH je tolik9 bitna u europskim okvirima da školska djeca placu i traze zastitu djecijeg pravobranitelja kad dobiju keca iz geografije, jer im je nastavnica rekla da na karti pokazu BiH.
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
-
HeavyBassBlues
- Postovi: 156
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 08:23
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Tačno si rekao. U BiH. Na smetljištu. Smeće je na deponiji. Tačno tamo gdje treba biti.napapijri1987 je napisao/la: ↑13 nov 2025, 22:14Ta fasisticka crkotina je tacno tamo gdje i treba da bude: na smetljistu historije,truhne,smrdi...HeavyBassBlues je napisao/la: ↑13 nov 2025, 21:48Erceg Bosna je u BiH, pa se isto odnosi i na nju, majmune.
-
HeavyBassBlues
- Postovi: 156
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 08:23
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Svi narodi u BiH, kojima se ovog puta sjetim najbližih, generalno ne vole slova. Kao da je bitno da li je to H, F, D, M, O..., osim kad se od njih mogu praviti nacionalistički simboli, u koje im se, usput budi rečeno, dobrano pokenjam.Pact1921 je napisao/la: ↑14 nov 2025, 00:34Jeli Erceg ili Herceg znam da ovi ostali narodi ne vole bas puno slovo H.HeavyBassBlues je napisao/la: ↑13 nov 2025, 21:48Erceg Bosna je u BiH, pa se isto odnosi i na nju, majmune.
- LavoviGabela
- Postovi: 618
- Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Opasni forumaš avenija
*izbrisati točku iz naslova
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Je li Zrinjski ili Zrinski ispravno?Argentina je napisao/la: ↑13 nov 2025, 21:43Nisi ti sav svoj, pa i u Kongu spomeneš Mostar, prva asocijacija je Modrić, Zrinjski. Da pitam? Ja kao državljanin RH i građanin EU ću ti iz prve ruke reći da su ponosni na HŠKZ. Željezničar recimo mijenjaju sa Lokomotivom, dok im je asocijacija na Sarajevo burek s mesom i ćevap.Nemanja99 je napisao/la: ↑13 nov 2025, 10:03Evo sto vi iz zapadnog mostara volite hrvatsku odi u centar zagreba ili splita i pitaj narod nasumicno znaju li ijedan klub iz BH svi ce ti reci ili Zeljeznicar ili Sarajevo . Isto tako i da odes u srbiju u sred Beograda ili Novog Sada. Jer ko zna za neki klub koji je nastao 1993 u medugorju pored 2 najtrofejnija kluba u drzavi koji su osvajali titule jugoslavije. Jos je Zeljeznicar zajedno sa velezom u jugoslaviji bio poznat kao drugi najdrazi klub lupam navijas za Dinamo ali ti je drugi najdrazi klub Zeljeznicar. I to vas lomi u mostaru mozete vi osvojiti jos 10 titula sto se mene tice ali vi nikad necete biti na nasem nivou.
Pitam za jarane iz Zagreba, oni imaju NK Zrinski.
P.S. Kad si vec kod drzavljanstva HR, u BiH ima 1.1 milion ljudi HR/EU pasos. Tako da evo raja iz Sarajeva koja ima kao i ti dvojno drzavljanatvo kaze da nije niko ponosan na Zrinjski/Zrinski, ne poznaju ljudi klub
[/quote]
Po hrvatskom pravopisu iz te davne 1905. je Zrinjski, po sadašnjem Zrinski.
Više puta pročitajte gornju rečenicu, da ne budem morao isto pisati nakon dvije stranice.
P.S.
Sretan im skorašnji odlazak u HV.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dobro ovaj Pupovac znade hrvatski jezik. 
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️
Online
Trenutno korisnika/ca: DoktorXabaras, Marokanci58, mnon46 i 18 gostiju.


