Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Beli98
Postovi: 3257
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Beli98 » 13 nov 2025, 20:07

Dok god je viconi na celu, nema od postenog sudjenja nista. Bzvz se nadate.
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59748
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 13 nov 2025, 20:11

SHZ82 je napisao/la:
13 nov 2025, 20:01
Njihovi nalogadvci ce ih usmjeravat u ono sta zele kad bi Colina dosao za orvog covjeka, jer sitne duse i balkanski mentalitet ne moze niko iskorijeniti

Usmjeriće ih jednom i nikad se više neće približiti nekom od stadiona. ;)

Imaju oni (UEFA) mnogo iskustva kako se rješavaju ti problemi. Ovo je samo prvi korak. Ja sam priželjkivao neko zvučnije ime, Mažića, Skominu ili nekoga u tom rangu.

feniksptica je napisao/la:
13 nov 2025, 20:06
Covjek gura ojebinu Vincica da sudi najbolje utakamice u LP a da ovdje bude sve tip top.
Neozbiljni ste vi koji mislite da Čeferin ima bilo kakve veze sa sudijskim komitetom UEFA-e, odnosno da može uticati na njega.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10889
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 13 nov 2025, 20:26

Malo bi izgradnja evo hoće kroz opstinsko vijeće kupovinu ulaznica. Pa kako vas nije vise sramota ?

bvsic
Postovi: 4825
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 13 nov 2025, 20:28

Virtu4l je napisao/la:
13 nov 2025, 20:11
SHZ82 je napisao/la:
13 nov 2025, 20:01
Njihovi nalogadvci ce ih usmjeravat u ono sta zele kad bi Colina dosao za orvog covjeka, jer sitne duse i balkanski mentalitet ne moze niko iskorijeniti

Usmjeriće ih jednom i nikad se više neće približiti nekom od stadiona. ;)

Imaju oni (UEFA) mnogo iskustva kako se rješavaju ti problemi. Ovo je samo prvi korak. Ja sam priželjkivao neko zvučnije ime, Mažića, Skominu ili nekoga u tom rangu.

feniksptica je napisao/la:
13 nov 2025, 20:06
Covjek gura ojebinu Vincica da sudi najbolje utakamice u LP a da ovdje bude sve tip top.
Neozbiljni ste vi koji mislite da Čeferin ima bilo kakve veze sa sudijskim komitetom UEFA-e, odnosno da može uticati na njega.
Ma ima i Ceferin iznad sebe puno ljudi sigurno. Samo sto on mora odgovarat za sve sto se radi za razliku od ovih iznad
Vjerovatno se ne smije ni on zayebavat, pod lupom je sigurno. Nista manji kriminalac od ovih nasih ostalih balkanaca. Kad je bilo za one kuravele neke kod nas ovde i slicno

boki86
Postovi: 5107
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la boki86 » 13 nov 2025, 20:28

Je li ono slovenacki sudija onomad uhapsen u bijeljini u onim orgijama sa srbijanskim kuravama? Kakvi slovenci i integritet

Avatar
denimen99
Postovi: 3676
Pridružen/a: 05 maj 2022, 19:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la denimen99 » 13 nov 2025, 20:33

Neće puno pomoći ovaj Čeferin, kod nas jednostavno VAR kombi mora da gori. Mislim da nema drugog lijeka
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)

Avatar
hazarder
Postovi: 3141
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la hazarder » 13 nov 2025, 20:42

Samo uz snimke budućih lakrdija vezati ime Darko prezime Čeferin pa i ako ima namjeru da šenluči s Vicom mora nakon nekog vremena da prst na čelo prisloni pa razmisli je li tamo neko osrednje bijelo, osrednje pare i osrednje qrve u kukuruz ligi zemlje trećeg svijeta vrijedno teško stečene reputacije.

Ako bude i za 20% bolje dobro je. Da bar ona otkidanja nogu ne budu faul u napadu to je već elham i pomak naprijed.

Avatar
Jet2Holiday
Postovi: 1020
Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Jet2Holiday » 13 nov 2025, 20:43

Pomoci ce dovoljno da se ne desavaju bruke s penalima borcu, bilbijinoj ruci, nedosudjenom crvenom kartonom posusju na grbavici, itd
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶

„Nothing beats a Jet2 holiday!”

Avatar
feniksptica
Postovi: 19096
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la feniksptica » 13 nov 2025, 20:47

Jet2Holiday je napisao/la:
13 nov 2025, 20:43
Pomoci ce dovoljno da se ne desavaju bruke s penalima borcu, bilbijinoj ruci, nedosudjenom crvenom kartonom posusju na grbavici, itd
Dobro sad to zadnje je pretesko iskorijeniti odmah.
Plavo oko plakalo je.

BOT (ponude u inbox)

Avatar
rishovski
Postovi: 4995
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 13 nov 2025, 21:10

Sve dok u ovoj ligi i po ovom kružnom sistemu bude igralo 4 ili cak 5 ekipa iz RS,uvijek ce Borac biti glavni kandidat za titulu,taman da sude stranci svako kolo.
Oni će lagano pred Borcem spustiti glavu a u medijima gumit sportsko nadmetanje i najavljivat ko zna sta.
Tako da uzalud radovanje... Kad liga ostane sa Borcem i Radnikom kao predstavnicima iz RS,tad se moze pricati o suđenju i nekom napretku. Do tad cemo gledati cirkus...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 13 nov 2025, 21:43

Nemanja99 je napisao/la:
13 nov 2025, 10:03
Pact1921 je napisao/la:
13 nov 2025, 07:26
Nemanja99 je napisao/la:
12 nov 2025, 20:24
Šteta utošenog vremena na pisanje ove plahte, izvan sarajevske županije nitko ni ne zna da se igrate nogometa.
Evo sto vi iz zapadnog mostara volite hrvatsku odi u centar zagreba ili splita i pitaj narod nasumicno znaju li ijedan klub iz BH svi ce ti reci ili Zeljeznicar ili Sarajevo . Isto tako i da odes u srbiju u sred Beograda ili Novog Sada. Jer ko zna za neki klub koji je nastao 1993 u medugorju pored 2 najtrofejnija kluba u drzavi koji su osvajali titule jugoslavije. Jos je Zeljeznicar zajedno sa velezom u jugoslaviji bio poznat kao drugi najdrazi klub lupam navijas za Dinamo ali ti je drugi najdrazi klub Zeljeznicar. I to vas lomi u mostaru mozete vi osvojiti jos 10 titula sto se mene tice ali vi nikad necete biti na nasem nivou.
Nisi ti sav svoj, pa i u Kongu spomeneš Mostar, prva asocijacija je Modrić, Zrinjski. Da pitam? Ja kao državljanin RH i građanin EU ću ti iz prve ruke reći da su ponosni na HŠKZ. Željezničar recimo mijenjaju sa Lokomotivom, dok im je asocijacija na Sarajevo burek s mesom i ćevap.
[/quote]

Je li Zrinjski ili Zrinski ispravno?
Pitam za jarane iz Zagreba, oni imaju NK Zrinski.

P.S. Kad si vec kod drzavljanstva HR, u BiH ima 1.1 milion ljudi HR/EU pasos. Tako da evo raja iz Sarajeva koja ima kao i ti dvojno drzavljanatvo kaze da nije niko ponosan na Zrinjski/Zrinski, ne poznaju ljudi klub :kafa:
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

HeavyBassBlues
Postovi: 155
Pridružen/a: 08 jul 2025, 08:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HeavyBassBlues » 13 nov 2025, 21:48

chily-rz je napisao/la:
13 nov 2025, 14:50
HeavyBassBlues je napisao/la:
13 nov 2025, 13:45
BH je tolik9 bitna u europskim okvirima da školska djeca placu i traze zastitu djecijeg pravobranitelja kad dobiju keca iz geografije, jer im je nastavnica rekla da na karti pokazu BiH.
Zato Erceg Bosnu zna pokazati svaki...
ustaša
Erceg Bosna je u BiH, pa se isto odnosi i na nju, majmune.

napapijri1987
Postovi: 1098
Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la napapijri1987 » 13 nov 2025, 22:14

HeavyBassBlues je napisao/la:
13 nov 2025, 21:48
chily-rz je napisao/la:
13 nov 2025, 14:50
HeavyBassBlues je napisao/la:
13 nov 2025, 13:45
BH je tolik9 bitna u europskim okvirima da školska djeca placu i traze zastitu djecijeg pravobranitelja kad dobiju keca iz geografije, jer im je nastavnica rekla da na karti pokazu BiH.
Zato Erceg Bosnu zna pokazati svaki...
ustaša
Erceg Bosna je u BiH, pa se isto odnosi i na nju, majmune.
Ta fasisticka crkotina je tacno tamo gdje i treba da bude: na smetljistu historije,truhne,smrdi...

zeljovolimte
Postovi: 3775
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zeljovolimte » 13 nov 2025, 23:16

Joj smradova na ovom portalu nabijem na **** i vas i Srbiju i Paunovica i Zvezdu i Hrvatsku.

Koga boli **** sto smradovi nece igrati na SP?

Mislim da na svijwtu nema zemlje i portala koiji vise pisu o dusmanskoj zemlji i kao takvu je promoviau.

Pact1921
Postovi: 1075
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pact1921 » 14 nov 2025, 00:34

HeavyBassBlues je napisao/la:
13 nov 2025, 21:48
chily-rz je napisao/la:
13 nov 2025, 14:50
HeavyBassBlues je napisao/la:
13 nov 2025, 13:45
BH je tolik9 bitna u europskim okvirima da školska djeca placu i traze zastitu djecijeg pravobranitelja kad dobiju keca iz geografije, jer im je nastavnica rekla da na karti pokazu BiH.
Zato Erceg Bosnu zna pokazati svaki...
ustaša
Erceg Bosna je u BiH, pa se isto odnosi i na nju, majmune.
Jeli Erceg ili Herceg znam da ovi ostali narodi ne vole bas puno slovo H.
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

HeavyBassBlues
Postovi: 155
Pridružen/a: 08 jul 2025, 08:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HeavyBassBlues » 14 nov 2025, 06:06

napapijri1987 je napisao/la:
13 nov 2025, 22:14
HeavyBassBlues je napisao/la:
13 nov 2025, 21:48
chily-rz je napisao/la:
13 nov 2025, 14:50


Zato Erceg Bosnu zna pokazati svaki...
ustaša
Erceg Bosna je u BiH, pa se isto odnosi i na nju, majmune.
Ta fasisticka crkotina je tacno tamo gdje i treba da bude: na smetljistu historije,truhne,smrdi...
Tačno si rekao. U BiH. Na smetljištu. Smeće je na deponiji. Tačno tamo gdje treba biti.

HeavyBassBlues
Postovi: 155
Pridružen/a: 08 jul 2025, 08:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HeavyBassBlues » 14 nov 2025, 06:10

Pact1921 je napisao/la:
14 nov 2025, 00:34
HeavyBassBlues je napisao/la:
13 nov 2025, 21:48
chily-rz je napisao/la:
13 nov 2025, 14:50


Zato Erceg Bosnu zna pokazati svaki...
ustaša
Erceg Bosna je u BiH, pa se isto odnosi i na nju, majmune.
Jeli Erceg ili Herceg znam da ovi ostali narodi ne vole bas puno slovo H.
Svi narodi u BiH, kojima se ovog puta sjetim najbližih, generalno ne vole slova. Kao da je bitno da li je to H, F, D, M, O..., osim kad se od njih mogu praviti nacionalistički simboli, u koje im se, usput budi rečeno, dobrano pokenjam.

Avatar
LavoviGabela
Postovi: 618
Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LavoviGabela » 14 nov 2025, 11:19

Opasni forumaš avenija :urnebes:
*izbrisati točku iz naslova
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

Avatar
Nemanja99
Postovi: 304
Pridružen/a: 07 okt 2025, 10:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Nemanja99 » 14 nov 2025, 11:54

Argentina je napisao/la:
13 nov 2025, 21:43
Nemanja99 je napisao/la:
13 nov 2025, 10:03
Pact1921 je napisao/la:
13 nov 2025, 07:26

Šteta utošenog vremena na pisanje ove plahte, izvan sarajevske županije nitko ni ne zna da se igrate nogometa.
Evo sto vi iz zapadnog mostara volite hrvatsku odi u centar zagreba ili splita i pitaj narod nasumicno znaju li ijedan klub iz BH svi ce ti reci ili Zeljeznicar ili Sarajevo . Isto tako i da odes u srbiju u sred Beograda ili Novog Sada. Jer ko zna za neki klub koji je nastao 1993 u medugorju pored 2 najtrofejnija kluba u drzavi koji su osvajali titule jugoslavije. Jos je Zeljeznicar zajedno sa velezom u jugoslaviji bio poznat kao drugi najdrazi klub lupam navijas za Dinamo ali ti je drugi najdrazi klub Zeljeznicar. I to vas lomi u mostaru mozete vi osvojiti jos 10 titula sto se mene tice ali vi nikad necete biti na nasem nivou.
Nisi ti sav svoj, pa i u Kongu spomeneš Mostar, prva asocijacija je Modrić, Zrinjski. Da pitam? Ja kao državljanin RH i građanin EU ću ti iz prve ruke reći da su ponosni na HŠKZ. Željezničar recimo mijenjaju sa Lokomotivom, dok im je asocijacija na Sarajevo burek s mesom i ćevap.
Je li Zrinjski ili Zrinski ispravno?
Pitam za jarane iz Zagreba, oni imaju NK Zrinski.

P.S. Kad si vec kod drzavljanstva HR, u BiH ima 1.1 milion ljudi HR/EU pasos. Tako da evo raja iz Sarajeva koja ima kao i ti dvojno drzavljanatvo kaze da nije niko ponosan na Zrinjski/Zrinski, ne poznaju ljudi klub :kafa:
[/quote]

Po hrvatskom pravopisu iz te davne 1905. je Zrinjski, po sadašnjem Zrinski.
Više puta pročitajte gornju rečenicu, da ne budem morao isto pisati nakon dvije stranice.

P.S.
Sretan im skorašnji odlazak u HV.

Avatar
Samba71
Postovi: 785
Pridružen/a: 19 avg 2025, 12:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Samba71 » 14 nov 2025, 12:31

Dobro ovaj Pupovac znade hrvatski jezik. 😁
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Venom i 9 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []