Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
travuljasSs
- Postovi: 131
- Pridružen/a: 17 nov 2023, 21:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la travuljasSs » 16 nov 2025, 19:54
Arvid je napisao/la: ↑16 nov 2025, 19:48
Al kako je atmosfera bolja bez BHF-a
Baš obrnuto. Prvo poluvrijeme ko u pozorištu jer obicni navijaci navijaju samo posle gola/šanse. Jos kad gubiš svi ko popišani.
Al u Beču se sprema posebna atmosfera, info iz prve ruke
-
galia95
- Postovi: 3871
- Pridružen/a: 23 maj 2023, 00:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la galia95 » 16 nov 2025, 19:55
Sky9 je napisao/la: ↑16 nov 2025, 19:52
galia95 je napisao/la: ↑16 nov 2025, 19:32
Orban i Sijarto - otvoreni neprijatelji Bosne i Hercegovine i prijatelji neprijatelja Bosne i Hercegovine. Dok su oni na vlasti, to je fašistička neprijateljska država, taman da im je narod najdivniji na planeti.
Ovi navode Budimpeštu kao primjer.
Pa i u Bg je puno bolje nego u Šumadiji i RS npr.

Zadnja izmjena:
galia95, dana/u 16 nov 2025, 22:01, ukupno mijenjano 2 puta.
-
Uknaac
- Postovi: 267
- Pridružen/a: 09 apr 2023, 00:05
-
Kontakt:
Post
Postao/la Uknaac » 16 nov 2025, 19:58
FoxMulder je napisao/la: ↑16 nov 2025, 19:46
Sky9 je napisao/la: ↑16 nov 2025, 19:24
FoxMulder je napisao/la: ↑16 nov 2025, 18:16
Po čemu su te zemlje fašističke?
Istraži.
Fašisti zbog svoje politike prema imigrantima?
To nije fašizam.
A ako te iste imigrante samo mrze zbog toga sto su islamske vjere jesuli onda Fašisti ???
-
galia95
- Postovi: 3871
- Pridružen/a: 23 maj 2023, 00:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la galia95 » 16 nov 2025, 20:00
galia95 je napisao/la: ↑16 nov 2025, 19:55
Sky9 je napisao/la: ↑16 nov 2025, 19:52
galia95 je napisao/la: ↑16 nov 2025, 19:32
Orban i Sijarto - otvoreni neprijatelji Bosne i Hercegovine i prijatelji neprijatelja Bosne i Hercegovine. Dok su oni na vlasti, to je fašistička neprijateljska država, taman da im je narod najdivniji na planeti.
Ovi navode Budimpeštu kao primjer.
Pa i u Bg je puno bolje nego u Šumadiji i RS npr.
Ma pusti ovog levata, garant se i njegovi stavovi podudaraju sa mađarskim fašizmom, šovinizmom, ksenofobijom i islamofobijom pa su mu toliko dragi.
Ista situacija i sa Češkom i Slovačkom gdje su na vlast došli okorjeli desničarski diktatori i fašisti.
-
L-Train
- Postovi: 18451
- Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
-
Kontakt:
Post
Postao/la L-Train » 16 nov 2025, 20:00
Al rumuni ne posustaju sa kmecanjem

Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.
-
DamirT
- Postovi: 30966
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 16 nov 2025, 20:02
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
galia95
- Postovi: 3871
- Pridružen/a: 23 maj 2023, 00:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la galia95 » 16 nov 2025, 20:05
DamirT je napisao/la: ↑16 nov 2025, 20:02
Možda griješim, ali bolja nam je prilika pobijediti Austriju u Beču pred 20.000 naših navijača, nego kasnije se peglati po ovim fucking baražima. Jedino ako dobijemo Ukrajinu pa da im se osvetimo za prethodni baraž hahahaha. Inače baraž mi je vjerovatno najodvratnija riječ u našem vokabularu.


-
signalidunapark
- Postovi: 1551
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la signalidunapark » 16 nov 2025, 20:07
galia95 je napisao/la: ↑16 nov 2025, 20:05
DamirT je napisao/la: ↑16 nov 2025, 20:02
Možda griješim, ali bolja nam je prilika pobijediti Austriju u Beču pred 20.000 naših navijača, nego kasnije se peglati po ovim fucking baražima. Jedino ako dobijemo Ukrajinu pa da im se osvetimo za prethodni baraž hahahaha. Inače baraž mi je vjerovatno najodvratnija riječ u našem vokabularu.

Ma 100%.
Neću ni gledat ako bude baraž. Nemam živaca.
-
DamirT
- Postovi: 30966
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 16 nov 2025, 20:07
galia95 je napisao/la: ↑16 nov 2025, 20:05
DamirT je napisao/la: ↑16 nov 2025, 20:02
Možda griješim, ali bolja nam je prilika pobijediti Austriju u Beču pred 20.000 naših navijača, nego kasnije se peglati po ovim fucking baražima. Jedino ako dobijemo Ukrajinu pa da im se osvetimo za prethodni baraž hahahaha. Inače baraž mi je vjerovatno najodvratnija riječ u našem vokabularu.

Ma ne grijesis. Laksi nam je ovaj novembarski baraz, nego onaj pravi u martu. Eto 50% posla obavljeno. Daj jos 50% pa da sve gori aBd.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
Lavcina
- Postovi: 1748
- Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la Lavcina » 16 nov 2025, 20:08
Ukrajinu ne mozemo dobiti. Samo ove ekipe iz Pota2.
-
kolezeljovac
- Postovi: 4696
- Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
-
Kontakt:
Post
Postao/la kolezeljovac » 16 nov 2025, 20:09
Allahu molim te da iskoristimo prvu Match loptu u utorak navečer.... ko bi mart cekao
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!
-
travuljasSs
- Postovi: 131
- Pridružen/a: 17 nov 2023, 21:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la travuljasSs » 16 nov 2025, 20:10
Hoće li nas biti 10 000 u Titovoj ako se plasiramo?
-
baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
-
Kontakt:
Post
Postao/la baboedindzeko09 » 16 nov 2025, 20:10
Samo Ukrajinu iz prvog pota, to je idealna prilika jer su pretanki, bukvalno su na neviđenu dozu nafake prošli sad protiv Islanda. Ne bih bio iznenađen da ih neko iz ovog pot4 odma izbaci. Ne bi ni Poljska možda bila baš katastrofa. Samo ne žabari ili Turci, iako su oni epski chokeri.
Što se tiče ovih iz drugog pota prva tekma, mi ne znamo igrati sa ovim reprezentacijama sa otoka, tj. ne odgovara nam taj stil igre. Smatram da bi protiv Slovačke bili favoriti a sa Česima tu negdje, možda 60-40% za njih, oni imaju po imenima dobru reprezentaciju ali ovo što oni igraju je baš baš loše.
Ali hajde da mi dobijemo Austriju pa da ne razmišljamo o ovome, nek lažni nijemci razmišljaju o tome

DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
-
Nirton
- Postovi: 7530
- Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
-
Kontakt:
Post
Postao/la Nirton » 16 nov 2025, 20:11
Lavcina je napisao/la: ↑16 nov 2025, 20:08
Ukrajinu ne mozemo dobiti. Samo ove ekipe iz Pota2.
Podrazumijeva se da prodjemo polufinale, na Ukrajince idemo u finalu.

24. oktobar 1946 - ostalo je historija. Ostalo je emocija, otrov i lijek, porodica, život, strast
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
-
galia95
- Postovi: 3871
- Pridružen/a: 23 maj 2023, 00:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la galia95 » 16 nov 2025, 20:13
Lavcina je napisao/la: ↑16 nov 2025, 20:08
Ukrajinu ne mozemo dobiti. Samo ove ekipe iz Pota2.
Pa možemo je dobiti u drugoj utakmici, ako u prvoj pobijedimo ekipu iz Pota 2. Zato bolje zapeti u utorak svim snagama da kako znamo i umijemo dobijemo Austriju i ne čekamo mart i yebeni baraž.

-
signalidunapark
- Postovi: 1551
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la signalidunapark » 16 nov 2025, 20:14
baboedindzeko09 je napisao/la: ↑16 nov 2025, 20:10
Samo Ukrajinu iz prvog pota, to je idealna prilika jer su pretanki, bukvalno su na neviđenu dozu nafake prošli sad protiv Islanda. Ne bih bio iznenađen da ih neko iz ovog pot4 odma izbaci. Ne bi ni Poljska možda bila baš katastrofa. Samo ne žabari ili Turci, iako su oni epski chokeri.
Što se tiče ovih iz drugog pota prva tekma, mi ne znamo igrati sa ovim reprezentacijama sa otoka, tj. ne odgovara nam taj stil igre. Smatram da bi protiv Slovačke bili favoriti a sa Česima tu negdje, možda 60-40% za njih, oni imaju po imenima dobru reprezentaciju ali ovo što oni igraju je baš baš loše.
Ali hajde da mi dobijemo Austriju pa da ne razmišljamo o ovome, nek lažni nijemci razmišljaju o tome
Uf, Česi su čudna ekipa. Gledao sam ih protiv Hrvatske i jako su čvrsti i rastrčani.
-
izdzezveubrazil
- Postovi: 3324
- Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la izdzezveubrazil » 16 nov 2025, 20:14
Ma nećemo dva gostovanja zaredom proći sigurno, treba nam i sreća u baražu. Nije niko iz prvog pota neprolazan kući, čak ni Italija, ali treba nam da igramo kući da bi imali ikakve šanse.
-
invincible1921
- Postovi: 11429
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
-
Kontakt:
Post
Postao/la invincible1921 » 16 nov 2025, 20:16
galia95 je napisao/la: ↑16 nov 2025, 20:13
Lavcina je napisao/la: ↑16 nov 2025, 20:08
Ukrajinu ne mozemo dobiti. Samo ove ekipe iz Pota2.
Pa možemo je dobiti u drugoj utakmici, ako u prvoj pobijedimo ekipu iz Pota 2. Zato bolje zapeti u utorak svim snagama da kako znamo i umijemo dobijemo Austriju i ne čekamo mart i yebeni baraž.
Najidealniji scenario na papiru bar je Slovacka u gostima pa Ukrajina u finalu...
Iskreno duplo lakse dobit Austriju u becu nego proc ove dvije...a kakve smo srece u finalu bi nas cekala
italija
=\_1921_/=
-
Carti
- Postovi: 2696
- Pridružen/a: 03 dec 2021, 15:25
-
Kontakt:
Post
Postao/la Carti » 16 nov 2025, 20:17
imamo srece sto choda ne igra ove dvije utakmice, ne bi se nasao ni u polusansi
-
baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
-
Kontakt:
Post
Postao/la baboedindzeko09 » 16 nov 2025, 20:18
signalidunapark je napisao/la: ↑16 nov 2025, 20:14
Uf, Česi su čudna ekipa. Gledao sam ih protiv Hrvatske i jako su čvrsti i rastrčani.
Ma čudna ekipa, javnost nije zadovoljna nikako s njihovim igrama i selektorom, kad gledaš na papiru imaju baš dobra imena, dosta igrača igra zajedno, a na terenu to izgleda toliko nekad nepovezano da oči krvare. Recimo, protiv Hrvatske u gostima su izgledali ko amateri, a da ne pričam tek o epskom debaklu na Farskim Otocima
Imaju dosta oscilacija u igri, nikad ne znaš kakvu ćeš Češku dobiti taj dan, jedan dan su u stanju iznenaditi neku baš jaku reprezentaciju, dok drugi dan se brukaju protiv Farskih Otoka, Gruzija im zabija 5 golova i sl.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
Trenutno korisnika/ca: AnelMid, bh22, Bing [Bot], bordobijeli, CAGarfia, CHR, dariolovrinovic00, EnesSS, farenhajt, GrbavicaHrammm, HariTz, invincible1921, Kaunas, kenanktkt, LenyYoro15, Majstorinho, Marokanci58, MundijalVibes26, myself, Nakata, nerkolfc, Shevko, sidras, StevieG8, THEC, UnitedWA, Wilshere10, ZmajOdBosne33 i 290 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []