Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Ajlah
Postovi: 544
Pridružen/a: 28 okt 2025, 19:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Ajlah » 16 nov 2025, 18:55

U jbt pa celik igra u ovim sarenim dresovima, a Ja sam mislio da su oni ovi bijeli. Zena mi otela daljinski i smanjila ton na nulu pa nisam odmah skontao. Halali bog ti dao.

Avatar
Ajlah
Postovi: 544
Pridružen/a: 28 okt 2025, 19:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Ajlah » 16 nov 2025, 19:55

Bravo čeliče

opalaopala
Postovi: 2642
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 16 nov 2025, 19:56

Čestitke Čeliku na pobjedi i nek su vratili pogranično selo gdje mu je mjesto. Čelik je velikan i klub iz velikog grada, za razliku od pograničnog sela
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

NajvecaRadosti
Postovi: 10168
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NajvecaRadosti » 16 nov 2025, 19:57

Velicanstveno od strane robije nema sta medjutim mora Celik dovesti 3-4 igraca da im PL ne dodje u pitanje
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
Hrammm1921
Postovi: 1629
Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hrammm1921 » 16 nov 2025, 20:25

NajvecaRadosti je napisao/la:
16 nov 2025, 19:57
Velicanstveno od strane robije nema sta medjutim mora Celik dovesti 3-4 igraca da im PL ne dodje u pitanje

Kakvih bolan 3-4 :rol:

Od 20ak njih, mogu 2 igrati premier ligu , treba njima 10-12 igraca

Avatar
prisonbreak
Postovi: 5329
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la prisonbreak » 16 nov 2025, 20:36

Hrammm1921 je napisao/la:
16 nov 2025, 20:25
NajvecaRadosti je napisao/la:
16 nov 2025, 19:57
Velicanstveno od strane robije nema sta medjutim mora Celik dovesti 3-4 igraca da im PL ne dodje u pitanje

Kakvih bolan 3-4 :rol:

Od 20ak njih, mogu 2 igrati premier ligu , treba njima 10-12 igraca
Sigurno. Velika se razlika napravila izmedju PL i prve lige.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

MukiBek
Postovi: 594
Pridružen/a: 22 sep 2025, 20:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MukiBek » 16 nov 2025, 20:36

Pobjeda Celika cista sreca. Ekipa Goska bila bolja, ovi ne bi dali gol da se igralo jos 180min. Sto se tice penala cist kao suza.

SHZ82
Postovi: 971
Pridružen/a: 21 maj 2023, 21:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la SHZ82 » 16 nov 2025, 20:39

je.bo vas Celik sta ga spomimjete ovde na temi, ima tamo federalka tema, ako udju slijedece sezone onda im treba dati prostor

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1571
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la signalidunapark » 16 nov 2025, 20:39

Hrammm1921 je napisao/la:
16 nov 2025, 20:25
NajvecaRadosti je napisao/la:
16 nov 2025, 19:57
Velicanstveno od strane robije nema sta medjutim mora Celik dovesti 3-4 igraca da im PL ne dodje u pitanje

Kakvih bolan 3-4 :rol:

Od 20ak njih, mogu 2 igrati premier ligu , treba njima 10-12 igraca
100%
Čak je i to upitno je li dovoljno za opstanak.
Treba dovesti prave igrače.

Avatar
Ajlah
Postovi: 544
Pridružen/a: 28 okt 2025, 19:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Ajlah » 16 nov 2025, 20:43

Drugovi i drugarice,
Zbog situacije u kojoj se našlo naše športsko društvo i nogometna sekcija u njemu, odlučili smo da vas u ime našega kolektiva a kao znak zahvalnosti i dokaz iskrenoga kajanja, zamolimo da nam dozvolite promjenu imena iz dosadašnjega NŠK ŽELJEZNIČAR u FUDBALSKI KLUB VASO MISKIN CRNI!
Iako nemamo revolucionarnu prošlost, iz posve razumljivih razloga, uvjeravamo vas, drugovi, da ćemo je steći ako to bude trebalo, jer smo životom spremni da branimo tekovine vaše borbe i izgradnje. Molimo vas da našu želju ispunite…

ŽIVIO DRUG TITO, ŽIVJELA PARTIJA!
:kafa: :bow:

Avatar
Truhlo
Postovi: 5429
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Truhlo » 16 nov 2025, 20:53

Neutral je napisao/la:
16 nov 2025, 18:26
Strašna posjeta, svaka čast.
slika

Protiv Tomislava, Banovića, Stupčanice, Viteza, Tuzla City i GOŠK prosjek skoro 5000, a tek se zahuktavamo :bih:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
Hrammm1921
Postovi: 1629
Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hrammm1921 » 16 nov 2025, 21:04

signalidunapark je napisao/la:
16 nov 2025, 20:39
Hrammm1921 je napisao/la:
16 nov 2025, 20:25
NajvecaRadosti je napisao/la:
16 nov 2025, 19:57
Velicanstveno od strane robije nema sta medjutim mora Celik dovesti 3-4 igraca da im PL ne dodje u pitanje

Kakvih bolan 3-4 :rol:

Od 20ak njih, mogu 2 igrati premier ligu , treba njima 10-12 igraca
100%
Čak je i to upitno je li dovoljno za opstanak.
Treba dovesti prave igrače.

E cuj fali im 3-4 igraca :rol:

Zelji fali 3-4 igraca npr za nesto vise
Celiku fali 10-12 igraca da bi opstali u drustvu najboljih slj sezone

zeljovolimte
Postovi: 3778
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zeljovolimte » 16 nov 2025, 21:12

Truhlo je napisao/la:
16 nov 2025, 20:53
Neutral je napisao/la:
16 nov 2025, 18:26
Strašna posjeta, svaka čast.
slika

Protiv Tomislava, Banovića, Stupčanice, Viteza, Tuzla City i GOŠK prosjek skoro 5000, a tek se zahuktavamo :bih:
Svaka cast!! :bih:

Ove sezone vi ulazite, sljedece Sloboda.

Kad od 10 klubova, pet bude Zeljeznicar, Sarajevo, Velez, Celik i Sloboda liga ce top biti.

Avatar
Beli98
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Beli98 » 16 nov 2025, 21:21

zeljovolimte je napisao/la:
16 nov 2025, 21:12
Truhlo je napisao/la:
16 nov 2025, 20:53
Neutral je napisao/la:
16 nov 2025, 18:26
Strašna posjeta, svaka čast.
slika

Protiv Tomislava, Banovića, Stupčanice, Viteza, Tuzla City i GOŠK prosjek skoro 5000, a tek se zahuktavamo :bih:
Svaka cast!! :bih:

Ove sezone vi ulazite, sljedece Sloboda.

Kad od 10 klubova, pet bude Zeljeznicar, Sarajevo, Velez, Celik i Sloboda liga ce top biti.
Pod uslovom da klubovi budu stabilni.
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

NajvecaRadosti
Postovi: 10168
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NajvecaRadosti » 16 nov 2025, 21:28

Hrammm1921 je napisao/la:
16 nov 2025, 20:25
NajvecaRadosti je napisao/la:
16 nov 2025, 19:57
Velicanstveno od strane robije nema sta medjutim mora Celik dovesti 3-4 igraca da im PL ne dodje u pitanje

Kakvih bolan 3-4 :rol:

Od 20ak njih, mogu 2 igrati premier ligu , treba njima 10-12 igraca
3-4 ce biti sasvim dovoljno da uzmu ovu ligu,a za premijer ligu treba skoro potpuna rekonstrukcija tima da ne bi bili kanta za nabijanje i odma ispali mada to je jos daleko

Veci cirkus ce biti kada Leotar kao 3.uguraju u PL
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

MukiBek
Postovi: 594
Pridružen/a: 22 sep 2025, 20:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MukiBek » 16 nov 2025, 21:34

Celik prvo treba da rijesi financije da moze uopce licencu dobiti za Pl

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10892
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 16 nov 2025, 21:35

NajvecaRadosti je napisao/la:
16 nov 2025, 21:28
Hrammm1921 je napisao/la:
16 nov 2025, 20:25
NajvecaRadosti je napisao/la:
16 nov 2025, 19:57
Velicanstveno od strane robije nema sta medjutim mora Celik dovesti 3-4 igraca da im PL ne dodje u pitanje

Kakvih bolan 3-4 :rol:

Od 20ak njih, mogu 2 igrati premier ligu , treba njima 10-12 igraca
3-4 ce biti sasvim dovoljno da uzmu ovu ligu,a za premijer ligu treba skoro potpuna rekonstrukcija tima da ne bi bili kanta za nabijanje i odma ispali mada to je jos daleko

Veci cirkus ce biti kada Leotar kao 3.uguraju u PL
Apsolutno ne
Nije uopste tolika razlika
Sa 5 ozbiljnih igraca mogu se nositi sa donjim dijelom PL.
Isto kao da ulaze u EPL pa im treba 23 igraca nova . 5 ozbiljnih uz juniore i već neke koje imaju koji su sad nivo PL.

Jesu nedavno dobili Posušje najnormalnije u Zenici. A nisam siguran da bi se i ekipe iz gornjeg doma usetale tamo i uzele 3 boda 100% čak i u ovim sad okolnostima.

Ovaj mali Telalovic će igrati lige 5. Nema u PL takav igrac.

Avatar
Herson
Postovi: 2793
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Herson » 16 nov 2025, 21:42

SHZ82 je napisao/la:
16 nov 2025, 20:39
je.bo vas Celik sta ga spomimjete ovde na temi, ima tamo federalka tema, ako udju slijedece sezone onda im treba dati prostor
Počinju smarati opasno. Iz kola u kolo ovdje šalju izvještaje i obavještavaju koliko je ljudi došlo na Rahić, Tomislav i kojekakve nižerazredne ekipe. Koga to zanima i šta bi mi trebali s tim informacijama? Još objašnjavaju kako utakmice protiv Goška, Slobode, Travnika nisu dovoljno atraktivne manifestacije za njih i kako bi ih još dolazilo da gostuju premijerligaške ekipe... kao da su igrali grupnu fazu LP prije koju sezonu, a ne kantonalnu ligu.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

Avatar
Balorda
Postovi: 5131
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 16 nov 2025, 21:45

Zeničani jesu dosadni,

Ali treba razumijeti euforiju i ushićenje nakon svega što su prošli.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Avatar
avenija
Postovi: 10834
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la avenija » 16 nov 2025, 21:52



Jeste dosadni Zeničani jeste dosadni :kuknjava: :kuknjava:

četnici i ustaše im seru po temi 3 mjeseca, usrali je, ugasili je ali bitno je da Čelik smeta. :plac:
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE:
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: avanti003, bvsic, rishovski i 17 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []