Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
U jbt pa celik igra u ovim sarenim dresovima, a Ja sam mislio da su oni ovi bijeli. Zena mi otela daljinski i smanjila ton na nulu pa nisam odmah skontao. Halali bog ti dao.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bravo čeliče
-
opalaopala
- Postovi: 2642
- Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Čestitke Čeliku na pobjedi i nek su vratili pogranično selo gdje mu je mjesto. Čelik je velikan i klub iz velikog grada, za razliku od pograničnog sela
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles
#Fuckthenobles
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10168
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Velicanstveno od strane robije nema sta medjutim mora Celik dovesti 3-4 igraca da im PL ne dodje u pitanje
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
- Hrammm1921
- Postovi: 1629
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
NajvecaRadosti je napisao/la: ↑16 nov 2025, 19:57Velicanstveno od strane robije nema sta medjutim mora Celik dovesti 3-4 igraca da im PL ne dodje u pitanje
Kakvih bolan 3-4
Od 20ak njih, mogu 2 igrati premier ligu , treba njima 10-12 igraca
- prisonbreak
- Postovi: 5329
- Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sigurno. Velika se razlika napravila izmedju PL i prve lige.Hrammm1921 je napisao/la: ↑16 nov 2025, 20:25NajvecaRadosti je napisao/la: ↑16 nov 2025, 19:57Velicanstveno od strane robije nema sta medjutim mora Celik dovesti 3-4 igraca da im PL ne dodje u pitanje
Kakvih bolan 3-4![]()
Od 20ak njih, mogu 2 igrati premier ligu , treba njima 10-12 igraca
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..
Samo godine bola i nadanja..
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pobjeda Celika cista sreca. Ekipa Goska bila bolja, ovi ne bi dali gol da se igralo jos 180min. Sto se tice penala cist kao suza.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
je.bo vas Celik sta ga spomimjete ovde na temi, ima tamo federalka tema, ako udju slijedece sezone onda im treba dati prostor
- signalidunapark
- Postovi: 1571
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
100%Hrammm1921 je napisao/la: ↑16 nov 2025, 20:25NajvecaRadosti je napisao/la: ↑16 nov 2025, 19:57Velicanstveno od strane robije nema sta medjutim mora Celik dovesti 3-4 igraca da im PL ne dodje u pitanje
Kakvih bolan 3-4![]()
Od 20ak njih, mogu 2 igrati premier ligu , treba njima 10-12 igraca
Čak je i to upitno je li dovoljno za opstanak.
Treba dovesti prave igrače.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Drugovi i drugarice,
Zbog situacije u kojoj se našlo naše športsko društvo i nogometna sekcija u njemu, odlučili smo da vas u ime našega kolektiva a kao znak zahvalnosti i dokaz iskrenoga kajanja, zamolimo da nam dozvolite promjenu imena iz dosadašnjega NŠK ŽELJEZNIČAR u FUDBALSKI KLUB VASO MISKIN CRNI!
Iako nemamo revolucionarnu prošlost, iz posve razumljivih razloga, uvjeravamo vas, drugovi, da ćemo je steći ako to bude trebalo, jer smo životom spremni da branimo tekovine vaše borbe i izgradnje. Molimo vas da našu želju ispunite…
ŽIVIO DRUG TITO, ŽIVJELA PARTIJA!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Protiv Tomislava, Banovića, Stupčanice, Viteza, Tuzla City i GOŠK prosjek skoro 5000, a tek se zahuktavamo
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.
- Hrammm1921
- Postovi: 1629
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
signalidunapark je napisao/la: ↑16 nov 2025, 20:39100%Hrammm1921 je napisao/la: ↑16 nov 2025, 20:25NajvecaRadosti je napisao/la: ↑16 nov 2025, 19:57Velicanstveno od strane robije nema sta medjutim mora Celik dovesti 3-4 igraca da im PL ne dodje u pitanje
Kakvih bolan 3-4![]()
Od 20ak njih, mogu 2 igrati premier ligu , treba njima 10-12 igraca
Čak je i to upitno je li dovoljno za opstanak.
Treba dovesti prave igrače.
E cuj fali im 3-4 igraca
Zelji fali 3-4 igraca npr za nesto vise
Celiku fali 10-12 igraca da bi opstali u drustvu najboljih slj sezone
-
zeljovolimte
- Postovi: 3778
- Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Svaka cast!!
Ove sezone vi ulazite, sljedece Sloboda.
Kad od 10 klubova, pet bude Zeljeznicar, Sarajevo, Velez, Celik i Sloboda liga ce top biti.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pod uslovom da klubovi budu stabilni.zeljovolimte je napisao/la: ↑16 nov 2025, 21:12Svaka cast!!![]()
Ove sezone vi ulazite, sljedece Sloboda.
Kad od 10 klubova, pet bude Zeljeznicar, Sarajevo, Velez, Celik i Sloboda liga ce top biti.
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10168
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
3-4 ce biti sasvim dovoljno da uzmu ovu ligu,a za premijer ligu treba skoro potpuna rekonstrukcija tima da ne bi bili kanta za nabijanje i odma ispali mada to je jos dalekoHrammm1921 je napisao/la: ↑16 nov 2025, 20:25NajvecaRadosti je napisao/la: ↑16 nov 2025, 19:57Velicanstveno od strane robije nema sta medjutim mora Celik dovesti 3-4 igraca da im PL ne dodje u pitanje
Kakvih bolan 3-4![]()
Od 20ak njih, mogu 2 igrati premier ligu , treba njima 10-12 igraca
Veci cirkus ce biti kada Leotar kao 3.uguraju u PL
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Celik prvo treba da rijesi financije da moze uopce licencu dobiti za Pl
- jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Apsolutno neNajvecaRadosti je napisao/la: ↑16 nov 2025, 21:283-4 ce biti sasvim dovoljno da uzmu ovu ligu,a za premijer ligu treba skoro potpuna rekonstrukcija tima da ne bi bili kanta za nabijanje i odma ispali mada to je jos dalekoHrammm1921 je napisao/la: ↑16 nov 2025, 20:25NajvecaRadosti je napisao/la: ↑16 nov 2025, 19:57Velicanstveno od strane robije nema sta medjutim mora Celik dovesti 3-4 igraca da im PL ne dodje u pitanje
Kakvih bolan 3-4![]()
Od 20ak njih, mogu 2 igrati premier ligu , treba njima 10-12 igraca
Veci cirkus ce biti kada Leotar kao 3.uguraju u PL
Nije uopste tolika razlika
Sa 5 ozbiljnih igraca mogu se nositi sa donjim dijelom PL.
Isto kao da ulaze u EPL pa im treba 23 igraca nova . 5 ozbiljnih uz juniore i već neke koje imaju koji su sad nivo PL.
Jesu nedavno dobili Posušje najnormalnije u Zenici. A nisam siguran da bi se i ekipe iz gornjeg doma usetale tamo i uzele 3 boda 100% čak i u ovim sad okolnostima.
Ovaj mali Telalovic će igrati lige 5. Nema u PL takav igrac.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Počinju smarati opasno. Iz kola u kolo ovdje šalju izvještaje i obavještavaju koliko je ljudi došlo na Rahić, Tomislav i kojekakve nižerazredne ekipe. Koga to zanima i šta bi mi trebali s tim informacijama? Još objašnjavaju kako utakmice protiv Goška, Slobode, Travnika nisu dovoljno atraktivne manifestacije za njih i kako bi ih još dolazilo da gostuju premijerligaške ekipe... kao da su igrali grupnu fazu LP prije koju sezonu, a ne kantonalnu ligu.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zeničani jesu dosadni,
Ali treba razumijeti euforiju i ushićenje nakon svega što su prošli.
Ali treba razumijeti euforiju i ushićenje nakon svega što su prošli.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jeste dosadni Zeničani jeste dosadni
četnici i ustaše im seru po temi 3 mjeseca, usrali je, ugasili je ali bitno je da Čelik smeta.
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE:
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA




