Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Ajlah
Postovi: 544
Pridružen/a: 28 okt 2025, 19:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Ajlah » 17 nov 2025, 12:30

iz dosadašnjega NŠK ŽELJEZNIČAR u FUDBALSKI KLUB VASO MISKIN CRNI!
Ima li neko upuceniji da napise ili ovo Nšk ili Hšk?
Fala

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10892
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 17 nov 2025, 12:32

Samba71 je napisao/la:
17 nov 2025, 12:26
jurisicduska je napisao/la:
17 nov 2025, 12:08
Evo ih u nedostatku argumenata, ide Karadzic...
Kakvi debili
slika

Evo argument, pardon dokaz za tebe i onu đukelicu Ajlah.
😉👍🏻
Neka nama vas debila, da vas nema kome bi se smijali. 😁
Da da vi ste bas u poziciji da se nekom smijete. U posljednjih 15tak godina isto trofeja kao Olimpic imate.

Avatar
Samba71
Postovi: 799
Pridružen/a: 19 avg 2025, 12:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Samba71 » 17 nov 2025, 12:42

Em transvestit, em đukela, em debil kojeg NoDi naguzi za potpis. 😆😆😆😆😆
Kako bona/bolan (ne znaš ni šta si) da vam se ne smijemo ? 🫢
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️

NoProfit
Postovi: 2781
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoProfit » 17 nov 2025, 13:34

jurisicduska je napisao/la:
17 nov 2025, 12:08
Evo ih u nedostatku argumenata, ide Karadzic...
Kakvi debili
Pa mora da ga je napravio jedan sličan njemu, samo mu je majka to prešutjela.

Avatar
Samba71
Postovi: 799
Pridružen/a: 19 avg 2025, 12:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Samba71 » 17 nov 2025, 13:43

NoProfit je napisao/la:
17 nov 2025, 13:34
jurisicduska je napisao/la:
17 nov 2025, 12:08
Evo ih u nedostatku argumenata, ide Karadzic...
Kakvi debili
Pa mora da ga je napravio jedan sličan njemu, samo mu je majka to prešutjela.
NoProfit reci majci da podgrije paprike večeras i nek ostavi upaljen bojler kasnit ću. Treba li ti para za užine ?
💙🙂
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️

Avatar
Ajlah
Postovi: 544
Pridružen/a: 28 okt 2025, 19:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Ajlah » 17 nov 2025, 13:44

Samo eto ta nekakva sahovnica da se ne skida sa semafora i sve ce ko biva oni ispricati; i sta je ko radio i dje se kriju i sve sve sve.
I drug tito pristane.

NoProfit
Postovi: 2781
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoProfit » 17 nov 2025, 13:45

Samba71 je napisao/la:
17 nov 2025, 13:43
NoProfit je napisao/la:
17 nov 2025, 13:34
jurisicduska je napisao/la:
17 nov 2025, 12:08
Evo ih u nedostatku argumenata, ide Karadzic...
Kakvi debili
Pa mora da ga je napravio jedan sličan njemu, samo mu je majka to prešutjela.
NoProfit reci majci da podgrije paprike večeras i nek ostavi upaljen bojler kasnit ću večeras. Treba li ti para za užine ?
💙🙂
Mogu i ja to, samo se javi privatno. U srijedu sam u Sarajevu, gdje god hoćeš. :thumbup:

Vorovus
Postovi: 1242
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 17 nov 2025, 14:00

NajvecaRadosti je napisao/la:
16 nov 2025, 21:28
Veci cirkus ce biti kada Leotar kao 3.uguraju u PL
Nije odigrano ni pola utakmica, a ti vec znas da ce oni biti 3. iako za prvim kasne 5 bodova.

BarbareZeljin
Postovi: 1328
Pridružen/a: 27 jun 2020, 17:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la BarbareZeljin » 17 nov 2025, 14:25

jurisicduska je napisao/la:
16 nov 2025, 11:08
Argentina je napisao/la:
16 nov 2025, 10:25
eccehomo je napisao/la:
16 nov 2025, 09:41


Kakva ideologija, jadan. Pa to je najcrnji fašizam. Za tebe važi ono: čega se pametan stidi budala se ponosi
Naravni da je fasizam NDH, ali je laz za iznad napisano za nase predstavnike. Ponavljam, jedino tacno iz posta ovog pitara je to da je FKS nastalo silom na nas racun.
Hajd sve to na stranu ali :

To je značilo prelazak osam najboljih igrača Željezničara u redove novooformljenog kluba. Sedam igrača je prihvatilo prelazak u Torpedo, a samo jedan je odbio. Bio je to Joško Domorocki.

Jošku je, kako je kasnije govorio, tada nuđen stan, dva odijela i 'ministarski fasung'.

Malo je čudno priznat će se da se igrači na silu odvode a nude im se stanovi , odijela etc.

Meni zvuci kao klasičan transfer u zimskom prelaznom roku.

Također igro frajer sve utakmice od tad dok nije nečasno otjeran , mislim zanimljivo je reci “NE” državi i nastavit sasvim normalno igrat fudbal, zivjeti, raditi.

Uz to ne možeš legendu kluba otjerat nečasno i otpustit a kasnije to nigdje ne navodit da bi potkrijepio taj legendarni status. Posto frajer legenda 45 godina poslije odbijanja transfera.

Frajer odbio uslove možda da su mu dva stana ponudili bi i pristao. I to je sva priča. A ovo je bas patetisanje kad uzmeš historijski kontekst.

Uz to nema nigdje tragova o ovim namještaljkama suspenzijama etc. Vi morate prihvatit svoju historiju za početak.

Bonus :

Sjever Grbavice izgrađen od novca koji je ostao od Olimpijade i preusmjerila ga pogodit ces opet država dole.

Dakle zemlja, sjever, jug, pola istoka, travnjak, svlačionice - sve ti drzava napravi ili razne “države”.

Ja stvarno ne znam kako možete sebe nazvat radnički klub.
Hajde molim te reci mi kako i zasto su pojedini "objektivni"sarajevski mediji,izvjestavali sa prvog derbija nakon prelaska igraca,na taj nacin,da je igra Zeljeznicara bila losa,ali 3 puta se naglasava Domorockog posebno.
Ako u jednom dijelu tekstu kaze,fudbaleri Zeljeznicara danas dal nisu htijeli ili nisu znali, kao da su se takmicili ko ce biti losiji,Domorocki posebno. Tokom svih 90 minuta nismo vidjeli ni jednu izglednu priliku pred golom Sarajeva,izgledali su pogubljeno,Domorocki posebno. Niko od igraca Zeljeznicara nije pruzio igru vrijednu paznje,trebam li naglasiti ko posebno

Oprostices mi nemam trenutno tekst izvjestaja sa te tekme u formi slike,da ti pokazem. Takodjer cu ti napomenuti da 2 novina ,izvjestava sa iste utakmice. U jednoj sasvim normalan izvjestaj,a u drugom silovanje Domorockog.
Sarajevo je dobilo uvjerljivo tu utakmicu sa 4-0. Ali nacin na koji su zeljeli da se osvete Domorockom,je komicniji od Vucicevih medija.
Zato nemoj suplju prosipati da su to bili neki regularni transferi.

MukiBek
Postovi: 590
Pridružen/a: 22 sep 2025, 20:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MukiBek » 17 nov 2025, 16:36

Svaka cast nekome ko ozbiljno shvata dusku I njemu nesto objasnjava. Fakat

Avatar
Ajlah
Postovi: 544
Pridružen/a: 28 okt 2025, 19:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Ajlah » 17 nov 2025, 16:57

Šalu na stranu ali mene bas zanima zna li neko sta je tacno bio Domorocki?
U nekim dokumentima se pominje kao ugledan i strog satnik, ali vecina svjedoka koji su ga poznavali govorili su da nije imao nikakav čin nego jednostavno bio je najbolji, nepobjediv. Kao neka vrsta hrvatskog ramba.

MukiBek
Postovi: 590
Pridružen/a: 22 sep 2025, 20:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MukiBek » 17 nov 2025, 17:04

Ajlah je napisao/la:
17 nov 2025, 16:57
Šalu na stranu ali mene bas zanima zna li neko sta je tacno bio Domorocki?
U nekim dokumentima se pominje kao ugledan i strog satnik, ali vecina svjedoka koji su ga poznavali govorili su da nije imao nikakav čin nego jednostavno bio je najbolji, nepobjediv. Kao neka vrsta hrvatskog ramba.
Nije bio ko vas psiholog sigurno

SHZ82
Postovi: 971
Pridružen/a: 21 maj 2023, 21:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la SHZ82 » 17 nov 2025, 17:04

Venom je napisao/la:
16 nov 2025, 21:54
SHZ82 je napisao/la:
16 nov 2025, 20:39
je.bo vas Celik sta ga spomimjete ovde na temi, ima tamo federalka tema, ako udju slijedece sezone onda im treba dati prostor
Gdje si ti prije prostor davao? Eto tebe neko treba pitati, sta ce pisati, a sta nece.
posto vidim da si glup i odgojen kao sin naslijednik koji je opasan za sebe i okolinu morat cu ti jos jednom napisati, pa valjda razumis malo bolje

imaju pravila foruma i imaju teme za svako takmicenje/ligu/klub posebno
oni smaraju na temi na kojoj ne pripadaju

Avatar
Samba71
Postovi: 799
Pridružen/a: 19 avg 2025, 12:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Samba71 » 17 nov 2025, 17:11

Ajlah je napisao/la:
17 nov 2025, 16:57
Šalu na stranu ali mene bas zanima zna li neko sta je tacno bio Domorocki?
U nekim dokumentima se pominje kao ugledan i strog satnik, ali vecina svjedoka koji su ga poznavali govorili su da nije imao nikakav čin nego jednostavno bio je najbolji, nepobjediv. Kao neka vrsta hrvatskog ramba.
Sine šta bi ti u životu volio ?
Da si glup ili da Bogdo nisi ?
😆😆😆
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️

Avatar
Ajlah
Postovi: 544
Pridružen/a: 28 okt 2025, 19:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Ajlah » 17 nov 2025, 17:14

MukiBek je napisao/la:
17 nov 2025, 17:04
Ajlah je napisao/la:
17 nov 2025, 16:57
Šalu na stranu ali mene bas zanima zna li neko sta je tacno bio Domorocki?
U nekim dokumentima se pominje kao ugledan i strog satnik, ali vecina svjedoka koji su ga poznavali govorili su da nije imao nikakav čin nego jednostavno bio je najbolji, nepobjediv. Kao neka vrsta hrvatskog ramba.
Nije bio ko vas psiholog sigurno
Znam, odbio je naredbu KP i generalstaba da mora preci u Sarajevo. Zato me bas i zanima sta je tacno bio. Vjerovatno je imao neku nadnaravnu moć, kad ga se tito prepo. Ovi danasnj generacije ne znaju kakvo je to vrijeme bilo.
Otprilike kao kad bi sada u koreji Kim Jong Un naredio da neki njihov Joško mora preci iz kluba u klub i taj mu kaze NE! A ovaj se samo poklopi usima po glavi i kaze ok nema problema, ti ne moras! :bow:

Avatar
Ajlah
Postovi: 544
Pridružen/a: 28 okt 2025, 19:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Ajlah » 17 nov 2025, 17:49

Samba71 je napisao/la:
17 nov 2025, 17:11
Ajlah je napisao/la:
17 nov 2025, 16:57
Šalu na stranu ali mene bas zanima zna li neko sta je tacno bio Domorocki?
U nekim dokumentima se pominje kao ugledan i strog satnik, ali vecina svjedoka koji su ga poznavali govorili su da nije imao nikakav čin nego jednostavno bio je najbolji, nepobjediv. Kao neka vrsta hrvatskog ramba.
Sine šta bi ti u životu volio ?
Da si glup ili da Bogdo nisi ?
😆😆😆
slika

Avatar
Venom
Postovi: 2237
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Venom » 17 nov 2025, 18:16

SHZ82 je napisao/la:
17 nov 2025, 17:04
Venom je napisao/la:
16 nov 2025, 21:54
SHZ82 je napisao/la:
16 nov 2025, 20:39
je.bo vas Celik sta ga spomimjete ovde na temi, ima tamo federalka tema, ako udju slijedece sezone onda im treba dati prostor
Gdje si ti prije prostor davao? Eto tebe neko treba pitati, sta ce pisati, a sta nece.
posto vidim da si glup i odgojen kao sin naslijednik koji je opasan za sebe i okolinu morat cu ti jos jednom napisati, pa valjda razumis malo bolje

imaju pravila foruma i imaju teme za svako takmicenje/ligu/klub posebno
oni smaraju na temi na kojoj ne pripadaju
Ne bi ja rekao da ti ista vidis ali eto. Ako administracija foruma smatra da ti postovi nisu za ovu temu, neka ih izbrise lagano. A i ti hvala Bogu nisi na prisilnom citanju.

Sustina citave price je da se ne pitas o tome sta ce neko objaviti, a neces se nikad ni pitati. Milion postova na ovoj temi nema veze sa njom, ali eto tebi je bas Celik zasmetao. Zanimjlivo!
Srce, čast i ponos!

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 17 nov 2025, 19:36

Ajlah je napisao/la:
17 nov 2025, 16:57
Šalu na stranu ali mene bas zanima zna li neko sta je tacno bio Domorocki?
U nekim dokumentima se pominje kao ugledan i strog satnik, ali vecina svjedoka koji su ga poznavali govorili su da nije imao nikakav čin nego jednostavno bio je najbolji, nepobjediv. Kao neka vrsta hrvatskog ramba.
Pujdo, moran budi. Av av :tralala:
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

NajvecaRadosti
Postovi: 10166
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NajvecaRadosti » 17 nov 2025, 19:42

Vorovus je napisao/la:
17 nov 2025, 14:00
NajvecaRadosti je napisao/la:
16 nov 2025, 21:28
Veci cirkus ce biti kada Leotar kao 3.uguraju u PL
Nije odigrano ni pola utakmica, a ti vec znas da ce oni biti 3. iako za prvim kasne 5 bodova.
Volim kako vi ne odustajete u ubjedjivanju da je sve ovo realno i posteno :D
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
Ajlah
Postovi: 544
Pridružen/a: 28 okt 2025, 19:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Ajlah » 17 nov 2025, 20:09

Argentina je napisao/la:
17 nov 2025, 19:36
Ajlah je napisao/la:
17 nov 2025, 16:57
Šalu na stranu ali mene bas zanima zna li neko sta je tacno bio Domorocki?
U nekim dokumentima se pominje kao ugledan i strog satnik, ali vecina svjedoka koji su ga poznavali govorili su da nije imao nikakav čin nego jednostavno bio je najbolji, nepobjediv. Kao neka vrsta hrvatskog ramba.
Av av :tralala:
Kakve veze ima Aleksandar vucic sa ovom temom. Vi grbaviĆACI stvarno niste normalni. Idi skandiraj mu na vasem podforumu ili forumu, nemoj ovdje trovati temu sa vasima glupostima.
**** TE AV

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Combattente87, Giuseppe1, laszlo, LondonBlues i 5 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []