Da li bi toliko branio i hvalio selektora da ima veze s nekim drugim klubom a ne veležom?
Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
- signalidunapark
- Postovi: 1549
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
U kojim godinama?Tracy3McGrady je napisao/la: ↑18 nov 2025, 23:39Hvala ti legendo, da smo ovo mogli birati prije kvalifikacija da završimo drugi, svi bi potpisali. Sad nam ne valja ni igranje za SP do zadnje minute.
Pored rezultatskog uspjeha, dobili smo bezbroj novih igrača koji će u budućnosti nositi ovu repku, I siguran sam da ćemo godinama biti redovni učesnici prvenstava.
U godinama kad nam u skupinama budu Englezi, Španjolci, Francuzi, Holanđani i Portugalci?
Ovo je bila jedinstvena prilika, nakon 2014. jedina takva.
- <3 LiMes <3
- Postovi: 1542
- Pridružen/a: 27 jan 2011, 20:26
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Eric Cantona: "Falcao sada može na miru da umre, sretan jer je stigao na sam vrh fudbala. Poslije Uniteda postoji samo nizbrdica".
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Umjetnik, sta je bio kad je vodio? Razlika izmedju tebe i Barbareza ko trenera je 15ak utakmica. Haman tebi treba crtati. Svaka cast, al ako ne prodjes baraz ceramo te, a majku ce ti moc svaki uhljup psovat. Sta ti znas kako voditi reprezentacijujasmin10 je napisao/la: ↑18 nov 2025, 23:38Tebi stvarno treba crtati ? Pep je vodio nekoga prije PRVOG tima Barcelone.
I vodio bih.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Selektora branim isključivo iz razloga što ga očigledni mentalni bolesnici, degenerici i krezubi nepismeni navijači hejtaju.
Pomoglo je i to što je usprkos svemu ostvario i odličan rezultat, pa ga je lakše braniti
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
- QUARTERBACK
- Postovi: 12666
- Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
- Lokacija: Behind the offensive line
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
znaci da ga nismo primili ne bi izvrsio izmjene jer STO CES MJENJAT KAD IDE
kad ide ne moras nista mjenjati PA IDE LJUDINO AL DOKLE pitanje je samo vremena bilo kad cemo kapitulirati jer smo disali na skrge grob te yebo i fudbal
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Samo zahvaljujući Barbarezu i ovom stručnom štabu smo izborili baraz. Bilo ko drugi da nas je vodio davno bismo kvalifikacije završili i u blatu se i dalje grcali, kao i prethodnih 10+ godina.
Naravno da će nas oni voditi u barazu.
Jeste li vi svjesni da smo igrali bez 4 standardna prvotimca: Kolasinac, Dedić, Demirović, Katić.
Iako tako oslabljeni, sekunda je falila protiv mnogo jačeg protivnika.
Realnost je da je klupa Austrije jača od našeg prvog tima a kamoli njihov prvi tim od naše hendikepirane ekipe bez 4 standardna prvotimca od kojih su trojica najbolji igrači našeg tima.
Malo realnosti nije na odmet.
Taktički odlično odrađena utakmica. Austrija za 90 minuta imala jedan šut sa 16 i to je to sto je bilo opasno. Mimo toga do nesretnog gola nikakvu priliku nisu imali.
Čak i uvođenje Gigovica umjesto napadača je ispravna promjena (samo da je umjesto Dzeke a ne Tabaka - ali i to je priča sbbkbb).
Povredom Karica smo morali potrošiti izmjenu neplanirano i zato su kasnile izmjene kasnije jer smo imali pravo samo još jednom mijenjati.
Licno ne bih ni krenuo s Dzekom, ali ako već jesi, onda ga vadi u 60.minuti. Teško da bi ga bilo koji selektor izvadio iz igre kad na terenu nemaš ni Dedica ni Kolasinca ni Demirovica kao zamjenske kapitene i vodje.
Sretno nam u barazu, nadamo se sa zdravim najbitnijim igračima i to je to.
- BoixosNois1899
- Postovi: 12613
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Hajde što nema on, ok, znali smo da je kockar i trenerski amater koji dana nije proveo na klupi bilo koje ekipe. Ali mi nije jasno da u stručnom štabu niko ne vidi te neke stvari. A svi kao imaju karijere igračke u fudbalu. Neshvatljivo nešto.QUARTERBACK je napisao/la: ↑18 nov 2025, 23:46Ma lik nema osjecaja za utakmicu, nije znao maksimizirati stanje svoje ekipe da bi izvukao najbolji rezultat.. moras imati i covjeka koji ce zaganjati i nekog ko ce istrcati i kontru kad se lopta uzme u ovakvoj utakmici gdje se od 15 minute bukvalno branimo ispred svog sesnesterca.. to svako normalan ko prati fudbal zna ali ne i ovi nasi u stabu
znaci da ga nismo primili ne bi izvrsio izmjene jer STO CES MJENJAT KAD IDE![]()
kad ide ne moras nista mjenjati PA IDE LJUDINO AL DOKLE pitanje je samo vremena bilo kad cemo kapitulirati jer smo disali na skrge grob te yebo i fudbal
FC Grizzlies
- JayCatwright
- Postovi: 9497
- Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Umro dabogda
- Threeplanetrees
- Postovi: 1779
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Je li stvarno ovo izjavio? Dugo gluplju izjavu nisam cuo. Pa nece te citavo vrijeme ici jbt.QUARTERBACK je napisao/la: ↑18 nov 2025, 23:46Ma lik nema osjecaja za utakmicu, nije znao maksimizirati stanje svoje ekipe da bi izvukao najbolji rezultat.. moras imati i covjeka koji ce zaganjati i nekog ko ce istrcati i kontru kad se lopta uzme u ovakvoj utakmici gdje se od 15 minute bukvalno branimo ispred svog sesnesterca.. to svako normalan ko prati fudbal zna ali ne i ovi nasi u stabu
znaci da ga nismo primili ne bi izvrsio izmjene jer STO CES MJENJAT KAD IDE![]()
kad ide ne moras nista mjenjati PA IDE LJUDINO AL DOKLE pitanje je samo vremena bilo kad cemo kapitulirati jer smo disali na skrge grob te yebo i fudbal
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Grob te yebo čovjek je ostavio najboljeg igraca iz napada na klupi.
-
Direktorcic
- Postovi: 2590
- Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Gdje
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
-
bhfanatic14
- Postovi: 5991
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Tek ide Fiasko u barazu i onda jos veci u kvalama za EP28. Ko to ne shvati je teski idiot nemoze biti bolje nakon uzasnih 18 utakmica pogresne taktike i pogresnih izmjena. Usrat ce jaku ekipu i generaciju jedan propali alkos sa kupljenom Diplomom u jablanici. On i staff njegov pojma nemaju o fudbalu taktici pristupu. Danas ga skolovo rangnick to je ta razlika ovaj radi 20 godina taj poso a ovaj godinu.<3 LiMes <3 je napisao/la: ↑18 nov 2025, 23:43Barbini pusikurci, njima je sve super, nek se ne puca i sve pet. Izvucite glave iz njegove guzice, pichketine raspale, djeca vam bila pametna kao vas mentor, smece raspalo.
Stadion Koševo
Online
Trenutno korisnika/ca: 0oo0, 19vendetta87, adrenaline323, ajaca, aqarius, Atlanta, atomac123, AzRimiRzA, bh22, Bing [Bot], Bosanac90, Brokula, CHR, cicmic7771, Cwirek, DanijelTZ, darker10, DzaniMehmet, eaglebvb09, Elddar, Enigmaa, enobarca, exampLe., farenhajt, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, GrbavicaHrammm, haklamas, HariTz, harko35, husrefbeg, Imamkarbarum, Iniesta12, James1987, jasmin10, jestamaji, Jurica95, karajlo, Kljukusar, KockarVicin007, kovac, Kylian, lakilone, Lavcina, legendarnadruga, LenyYoro15, Lynx, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, Micron, MostarReds22, NEZALAGANJE, Ozymandias, Pensioner26, r3m1, sagitarius, SanaBosna, Scholl, Shevko, Sheyi, smajke, Soba, soccerfan, StevieG8, Sveti, tobaccos, TripleThreat, unavita, Venom, Wilshere10, Wisey, Zaxon, Zeko87, Zgemboo89, Zglavkar, ZmajOdBosne33 i 641 gost.






