Uloga je da bude seljacina iz pazara i da uzme koju marku ovdje
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
RaymondRed
- Postovi: 252
- Pridružen/a: 14 sep 2025, 13:09
- Kontakt:
- MokraKifla
- Postovi: 692
- Pridružen/a: 06 sep 2024, 19:38
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Cestitke Mariju Civtanovicu na ispisanoj historiji kao prvi trener koji je uspio izgubiti od Rudara iz Prijedora u citavoj historiji svetinje.
- MokraKifla
- Postovi: 692
- Pridružen/a: 06 sep 2024, 19:38
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Cestitke Mariju Civtanovicu na ispisanoj historiji kao prvi trener koji je uspio izgubiti od Rudara iz Prijedora u citavoj historiji svetinje.
-
KarloIvandic
- Postovi: 537
- Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Samo da se završi sezona ovo je uzas za gledati. Losi rezultati, igraci ****, stadion se raspada a nek prodaju set za rostiljanje 50 km
Re: FK Sarajevo
Od kada udjose "zvijezde" mi padosmo u igri.
Ja bih svakom igracu stavio u ugovor 20% od plate kada izgubis od rudara, radnika I slicnih
Sjetim im se majke svima redom
Ja bih svakom igracu stavio u ugovor 20% od plate kada izgubis od rudara, radnika I slicnih
Sjetim im se majke svima redom
-
KosevoZove
- Postovi: 1796
- Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
J*** vam sve pisete ovdje kako cemo im jos dva do kraja, a na kraju popusimo kakvi mi ocm dragog , rudar te okrene to se nama samo moze desiti!!
Fuj!!
Fuj!!
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻
Re: FK Sarajevo
Banuj sam sebe botino.MokraKifla je napisao/la: ↑22 nov 2025, 17:50Cestitke Mariju Civtanovicu na ispisanoj historiji kao prvi trener koji je uspio izgubiti od Rudara iz Prijedora u citavoj historiji svetinje.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Re: FK Sarajevo
Loše, užasno. Debelo po džepu udariti za ovo. Pristup odvratan.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
-
strahmeipomisliti
- Postovi: 1101
- Pridružen/a: 25 avg 2023, 13:35
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Zamisli imas nesto protiv Maria Cvitanovica,a da zaboravio sam jos te boli jer ti je Suzref nabiven nogom u guzicu po 7i put u trenerskoj karijeriMokraKifla je napisao/la: ↑22 nov 2025, 17:50Cestitke Mariju Civtanovicu na ispisanoj historiji kao prvi trener koji je uspio izgubiti od Rudara iz Prijedora u citavoj historiji svetinje.
- OzmoodPinglewood
- Postovi: 247
- Pridružen/a: 07 dec 2020, 13:01
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nije dobro kad ovako gubimo od direktnih konkurenata.
Koja sramota moj brate fujjjjjjj
Koja sramota moj brate fujjjjjjj
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Jeb3m vam matere nesposobne, nezainteresovane i sebične.
Re: FK Sarajevo
Bravo glupani
-
KosevoZove
- Postovi: 1796
- Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sram vas bilo umjesto da zabijemo jos jedan, nas ljudi okrenu za 10 min jer ste se postavili pickasto!!
Listica mora pasti da se iskupite sad za ovu sramotu, umjesto da nas kone ganjaju ili mozda i kiksaju jok obrnuto ccc!!
Listica mora pasti da se iskupite sad za ovu sramotu, umjesto da nas kone ganjaju ili mozda i kiksaju jok obrnuto ccc!!
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻
Re: FK Sarajevo
BRUKA I SRAMOTA ....
Re: FK Sarajevo
Nisam mislio ništa pisati poslije ovakve utakmice, ali moram reći da je ovaj Ljajić ubjedljivo najveća prevara svih vremena-
Re: FK Sarajevo
Cvitanović i igrači MORAJU biti novčano kažnjeni za ovu utakmicu.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
-
bordobijeli
- Postovi: 18324
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kakav ba trener . Ovi igrači su ovdje onako odrađuju posao s pola snage . Nema ekipa karakter i to je to , plaćenici i to loši i bezobrazni.
Re: FK Sarajevo
I sta kad se zavrsi? Mi ovo gledamo evo 5 godina,opet ce biti sve istoKarloIvandic je napisao/la: ↑22 nov 2025, 17:50Samo da se završi sezona ovo je uzas za gledati. Losi rezultati, igraci ****, stadion se raspada a nek prodaju set za rostiljanje 50 km
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.


