FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
OzmoodPinglewood
Postovi: 247
Pridružen/a: 07 dec 2020, 13:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OzmoodPinglewood » 22 nov 2025, 18:26

bordobijeli je napisao/la:
22 nov 2025, 18:22
OzmoodPinglewood je napisao/la:
22 nov 2025, 18:18
Sad lagano Tarik i Nedim nek poljube trobojku na dresu i lagano sa aljkosima zapjevaju o Kosovu i Metohiji.
Momci žive od toga ne mogu igrati u Sarajevu igraju gdhe mogu . Ja ti momcima nista ne zamjeram.
Svi oni duplo zapnu protiv Sarajeva, valjda da nešto dokažu. Nisam vidio ovakvu lomljavu, trud i stisnute pesnice protiv druguh klubova. Yebat ih, ko i ove naše ikebane.
SARAJEVO SIAMO NOI

RaymondRed
Postovi: 252
Pridružen/a: 14 sep 2025, 13:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RaymondRed » 22 nov 2025, 18:32

ErosViverosViv je napisao/la:
22 nov 2025, 18:20
Djulboni je napisao/la:
22 nov 2025, 18:12
Za poraz ne krivim Maria, jer je ovo poraz našeg mentaliteta, a većina naših igrača nema mentalitet šampiona, a što se najbolje dalo primjeriti kad je kloc Bralić bio u krupnom kadru tamo nekad oko 6-7 minute (umro doslovno i hoda iskrivljen kao upitnik).

Ovoj ekipi nedostaje drčnosti, sportskog bezobrazluka i mentalitet pobjednika. Kad sve sabereš i oduzmeš ekipa za poziciju 3-5 i ko misli drugačije nije realan i objektivan.
Mentalitet pobjednika ne mozes dobiti kamaranjem igraca iz sibenika i takvih ekipa. Bolje klupa dinama od najboljeg igraca zadnje ekipe u ligi.
Bukvalno nema to veze. Sutra ces recu bolje najbolji igrac losije ekipe nego igrac s klupe dinama.

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3379
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 22 nov 2025, 18:37

RaymondRed je napisao/la:
22 nov 2025, 18:32
ErosViverosViv je napisao/la:
22 nov 2025, 18:20
Djulboni je napisao/la:
22 nov 2025, 18:12
Za poraz ne krivim Maria, jer je ovo poraz našeg mentaliteta, a većina naših igrača nema mentalitet šampiona, a što se najbolje dalo primjeriti kad je kloc Bralić bio u krupnom kadru tamo nekad oko 6-7 minute (umro doslovno i hoda iskrivljen kao upitnik).

Ovoj ekipi nedostaje drčnosti, sportskog bezobrazluka i mentalitet pobjednika. Kad sve sabereš i oduzmeš ekipa za poziciju 3-5 i ko misli drugačije nije realan i objektivan.
Mentalitet pobjednika ne mozes dobiti kamaranjem igraca iz sibenika i takvih ekipa. Bolje klupa dinama od najboljeg igraca zadnje ekipe u ligi.
Bukvalno nema to veze. Sutra ces recu bolje najbolji igrac losije ekipe nego igrac s klupe dinama.
ma i ne znam šta da mislim. Samo znam da me ovo više ne pogađa. Neka pogađa ove što mjesečno uzimaju kao prosječan čovjek za 2 godine. Pola kluba je večeras u nekoj kafani, što igrači što ostali uposlenici, a ja trebam da tugujem. Evo im kurrac svima.

Tatamata1946
Postovi: 2547
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 22 nov 2025, 18:42

OzmoodPinglewood je napisao/la:
22 nov 2025, 18:18
Sad lagano Tarik i Nedim nek poljube trobojku na dresu i lagano sa aljkosima zapjevaju o Kosovu i Metohiji.
Pa sta ce momci, kad nemaju mjesta kod nas moraju negdje igrati. Glupo ih je tako prozivati. Mislim da se Tarik nije htio ni radovati kako sam vidio

konjicanin01
Postovi: 667
Pridružen/a: 15 jul 2011, 18:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la konjicanin01 » 22 nov 2025, 18:43

Sta vam uradise s kluba ccc.

Avatar
Ajlah
Postovi: 544
Pridružen/a: 28 okt 2025, 19:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ajlah » 22 nov 2025, 18:47

Vico je kriv!

HordasFks
Postovi: 317
Pridružen/a: 21 mar 2021, 15:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HordasFks » 22 nov 2025, 18:50

konjicanin01 je napisao/la:
22 nov 2025, 18:43
Sta vam uradise s kluba ccc.
Yebem ti komplet familiju
Ko te nije volio,nije ni obolio❤️

RaymondRed
Postovi: 252
Pridružen/a: 14 sep 2025, 13:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RaymondRed » 22 nov 2025, 18:50

ErosViverosViv je napisao/la:
22 nov 2025, 18:37
RaymondRed je napisao/la:
22 nov 2025, 18:32
ErosViverosViv je napisao/la:
22 nov 2025, 18:20


Mentalitet pobjednika ne mozes dobiti kamaranjem igraca iz sibenika i takvih ekipa. Bolje klupa dinama od najboljeg igraca zadnje ekipe u ligi.
Bukvalno nema to veze. Sutra ces recu bolje najbolji igrac losije ekipe nego igrac s klupe dinama.
ma i ne znam šta da mislim. Samo znam da me ovo više ne pogađa. Neka pogađa ove što mjesečno uzimaju kao prosječan čovjek za 2 godine. Pola kluba je večeras u nekoj kafani, što igrači što ostali uposlenici, a ja trebam da tugujem. Evo im kurrac svima.
Ja smatram da je problem dovodjenje igraca koji uopce ne odgovaraju tvom sistemu ali bitno je da je to ljajic zvucno ime. A nikakav doprinos nije dao klubu do sad. I trebaju uvest premije. Smanji svima plate, ali kad budu dobro igrali daj dobar bonus. A kad odigraju ko veceras svima 20% od plate pa da vidimo

Avatar
James1987
Postovi: 970
Pridružen/a: 31 jul 2023, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la James1987 » 22 nov 2025, 18:51

Svorili su klub koji je dobra podloga za prodaju igraca eto sta zato ovdje dolaze da se prodaju i vidis danas na primjeru Mujkica i Mlinarica bitan je samo gol za statistiku. Ne bi mi to ni toliki problem bio da si ti ulozio u stadion ili napravio neki rezultat nego si ti doveo ove za zadnji ugovor i tako evo 5 godina "kupujes" navijace.
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 18860
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ronaldo99 » 22 nov 2025, 19:02

OzmoodPinglewood je napisao/la:
22 nov 2025, 18:18
Sad lagano Tarik i Nedim nek poljube trobojku na dresu i lagano sa aljkosima zapjevaju o Kosovu i Metohiji.
Glup komentar da gluplji ne moze biti, valjda bi trebali kad igraju protiv sarajeva sami sebi davati golove jel?

RaymondRed
Postovi: 252
Pridružen/a: 14 sep 2025, 13:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RaymondRed » 22 nov 2025, 19:03

ronaldo99 je napisao/la:
22 nov 2025, 19:02
OzmoodPinglewood je napisao/la:
22 nov 2025, 18:18
Sad lagano Tarik i Nedim nek poljube trobojku na dresu i lagano sa aljkosima zapjevaju o Kosovu i Metohiji.
Glup komentar da gluplji ne moze biti, valjda bi trebali kad igraju protiv sarajeva sami sebi davati golove jel?
Ma ramici najvece karine za fks, ko ih J**+

Avatar
OzmoodPinglewood
Postovi: 247
Pridružen/a: 07 dec 2020, 13:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OzmoodPinglewood » 22 nov 2025, 19:04

ronaldo99 je napisao/la:
22 nov 2025, 19:02
OzmoodPinglewood je napisao/la:
22 nov 2025, 18:18
Sad lagano Tarik i Nedim nek poljube trobojku na dresu i lagano sa aljkosima zapjevaju o Kosovu i Metohiji.
Glup komentar da gluplji ne moze biti, valjda bi trebali kad igraju protiv sarajeva sami sebi davati golove jel?
Probaj ne vrijeđat, ako može...

Da ponovim... Svi oni duplo zapnu protiv Sarajeva, valjda da nešto dokažu. Nisam vidio ovakvu lomljavu, trud i stisnute pesnice protiv druguh klubova. Yebat ih, ko i ove naše ikebane.
SARAJEVO SIAMO NOI

KosevoZove
Postovi: 1794
Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KosevoZove » 22 nov 2025, 19:06

Daj ba banujte ove debile ubacene da kuhaju ko boga vas molim!!
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻

Avatar
NazorUso
Postovi: 6867
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 22 nov 2025, 19:09

RaymondRed je napisao/la:
22 nov 2025, 17:49
NazorUso je napisao/la:
22 nov 2025, 17:48
Koja je uloga ljajica ???
Ja kad sam govorio sa sandzackog alkosa ne treba dovoditi, razapinjali me ovde...
Uloga je da bude seljacina iz pazara i da uzme koju marku ovdje
Onda mu dobro ide. Cestitam !
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

epidemija
Postovi: 176
Pridružen/a: 19 jun 2015, 15:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la epidemija » 22 nov 2025, 19:21

A jesu Tarik i Nedim zapeli zivotom danas. Fol se dokazuju, ma vi ste svakako za **** igraci i osudjeni da igrate za najlosije premijerligaske timove. Uskoro po federalci a onda neki minimalac negdje i penzija.

bordobijeli
Postovi: 18324
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 22 nov 2025, 19:24

epidemija je napisao/la:
22 nov 2025, 19:21
A jesu Tarik i Nedim zapeli zivotom danas. Fol se dokazuju, ma vi ste svakako za **** igraci i osudjeni da igrate za najlosije premijerligaske timove. Uskoro po federalci a onda neki minimalac negdje i penzija.
Pa logicno to je ljudski vi ocito niste bili u tim situacijama. Negdje gdje budes visak onda imas ogromnu zelju da pokazes suprotno i za to j 90% igraca koji kod nas bude odbaceno , kidaju kad igraju protiv nas . To je tako godinama.

Avatar
Maroon1946
Postovi: 2003
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 22 nov 2025, 19:30

bordobijeli je napisao/la:
22 nov 2025, 19:24
epidemija je napisao/la:
22 nov 2025, 19:21
A jesu Tarik i Nedim zapeli zivotom danas. Fol se dokazuju, ma vi ste svakako za **** igraci i osudjeni da igrate za najlosije premijerligaske timove. Uskoro po federalci a onda neki minimalac negdje i penzija.
Pa logicno to je ljudski vi ocito niste bili u tim situacijama. Negdje gdje budes visak onda imas ogromnu zelju da pokazes suprotno i za to j 90% igraca koji kod nas bude odbaceno , kidaju kad igraju protiv nas . To je tako godinama.
Ljudi igraju protiv najveceg kluba u RBiH logicno da ce zapeti, ne znam zasto ocekujemo da neko lose odigra jer je nas bivsi igrac..

Avatar
OzmoodPinglewood
Postovi: 247
Pridružen/a: 07 dec 2020, 13:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OzmoodPinglewood » 22 nov 2025, 19:36

Maroon1946 je napisao/la:
22 nov 2025, 19:30
bordobijeli je napisao/la:
22 nov 2025, 19:24
epidemija je napisao/la:
22 nov 2025, 19:21
A jesu Tarik i Nedim zapeli zivotom danas. Fol se dokazuju, ma vi ste svakako za **** igraci i osudjeni da igrate za najlosije premijerligaske timove. Uskoro po federalci a onda neki minimalac negdje i penzija.
Pa logicno to je ljudski vi ocito niste bili u tim situacijama. Negdje gdje budes visak onda imas ogromnu zelju da pokazes suprotno i za to j 90% igraca koji kod nas bude odbaceno , kidaju kad igraju protiv nas . To je tako godinama.
Ljudi igraju protiv najveceg kluba u RBiH logicno da ce zapeti, ne znam zasto ocekujemo da neko lose odigra jer je nas bivsi igrac..
Hajde, onda će bar njih dvojica sretni večeras zaspat, ja ne bi mogao... Mogli su ovako zapet protiv košpicara i ostalih, al dobro.
SARAJEVO SIAMO NOI

NajvecaRadosti
Postovi: 10167
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 22 nov 2025, 19:38

OzmoodPinglewood je napisao/la:
22 nov 2025, 18:18
Sad lagano Tarik i Nedim nek poljube trobojku na dresu i lagano sa aljkosima zapjevaju o Kosovu i Metohiji.
Nisam gotivio nijednog ni drugog ali momcima kapa do poda pogotovo Tariku kojeg su bas vrijedjali(prvi ja u nekim momentima)pa i Keranovicu koji uopste nije igrao za nas prvi tim i kojeg ce napusavati iz Banja Luke s obzirom da je njihov igrac ako se ne varam.

Sami smo sebi krivi.Nasa djeca ocitaju lekciju preplacenim zvijezdama.
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 22 nov 2025, 19:40, ukupno mijenjano 1 put.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Djulboni
Postovi: 128
Pridružen/a: 29 avg 2025, 07:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Djulboni » 22 nov 2025, 19:39

Do kojih granica mi idemo kad krivimo našu djecu što su nam zabili golove ? Da, istu djecu koja su zamjenjena (po zasluzi ne sporim) polovnjacima iz drugih balkanskih liga, djecu koja za hljeb zarađuju igrajući u **** Prijedoru. Da smo pravi prvi bi im makar stisli ruku i čestitati.

Druga stvar, naš klub je u očiglednoj krizi identiteta, npr. evo Juve ogroman klub, al kriza par godina i sad su tu igrači tipa Kostića, Shagreve, Kellya, Mckenia, Thurama itd (prije 10 godina, a da ne spominjem prije 25 god ne bi mogli biti na tribinama u Torinu)... Klub je izgubio kao FKS smjer u smislu razvoja, ko može igrati u klubu i da li taj ko igra može iznijeti najviše ambicije kluba i prenijeti pobjednički mentalitet kluba na teren.

Ako želiš dominirati premier ligim i biti faktor za vrh tabele svake sezone moraš igrati jednakim intenzitetom od prve minute pa dok sudija ne svira kraj. Svako podcjenjivanje nama se odbije od glavu, pa koliko derbija nismo dobili, jer smo izašli na teren i mislili valjda da pare igraju pa nas prebiju, prožvaču i ispljunu, a o gubitku 3 boda u derby tekmama nakon vodstva ne treba trošiti riječi. Neki i kad gube ginu i ganjaju, a neki laganini dok vode... U klub se uvukao luzerski mentalitet i to se iz aviona vidi. Poraz nije kraj, ali nažalost pitanje je da li ćemo nešto iz njega naučiti.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: alacious, Bajroni, Haksss, misstianopenaldo i 37 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []