Odgovorno trvdim da su svi ljudi kao Bosnjaci, svijet bi bio pet puta bolje mjestoMikiPirs je napisao/la: ↑01 dec 2025, 01:04Ne, nego cemo ostati u periodu 92-95 i unistiti sebi i ovo malo zivota sto nam je ostalo, zivjecemo u svadji, zadojeni mrznjom i fasizmom, sta ima veze bitno je da j… jedni drugima sve po redu a to sto je hljeb 2KM a plata 900KM to nista, rad je zavrsio prije vise od 30godina, veciba ucesnika ovog foruma nije ni zivjela u tom periodu i ne zna ni kakavo je to zlo, al eto zna j… cetnicku/ustasku/balijsku majku jer eto tako treba… umrite u mrznji!!!galia95 je napisao/la: ↑01 dec 2025, 00:59Predsjednik Srbije pod istragom u slučaju Snajperisti iznad Sarajeva. Predsjednik Srbije i kompletan državni vrh Srbije (dakle pričamo o Srbiji, ne o entitetu RS) i dalje negiraju genocid, negiraju učešće Srbije u agresiji na Bosnu i Hercegovinu, veličaju ratne zločince i slave 9. januar kad je formirana teroristička paratvorevina RS. I šta sad treba, da im aplaudiramo, možda da im razvijemo crveni tepih???Tramvaji29877 je napisao/la: ↑01 dec 2025, 00:50Delegacija iz Srbije je redovna na obilježavanju 9. januara, iako je to Ustavni sud BiH proglasio neustavnim.
I to ne dolaze neki nebitni članovi vlade, vec najvažniji ljudi u toj vladi.
"U Banjaluci, u prepunoj Sportskoj dvorani Borik, počela je Svečana akademija povodom obeležavanja 9.januara, Dana Republike na kojoj prisustvuju premijer Srbije Miloš Vučević, predsednica Narodne skupštine Srbije Ana Brnabić i brojna delegacija Vlade Srbije."
Da zanemarivo sve druge stvari, samo ovo bi bilo dovoljno da se zvizdi njihovoj himni i generalno da imaju buran docek.
Večerašnji komentari i ovo zgražavanje forumskih moralista zbog navijanja u Skenderiji savršeno oslikavaju stanje u kojem se nalaze Bošnjaci, Bosanci Hercegovci, patriote ove države. Anestezija, samo nek ne puca, budimo dobre komšije, rat je završio prije 30 godina, generalizacija, relativizacija...
...dakle zbog proslosti i sadasnjosti, nas i njih, tada i sada...mi ne smijemo sebi dozvolit da se pravdamo i za sta..jer oni to nisu zasluzili
Nakon 30 godina iz te iste srbije stizu poruke da i
je zao, ali ne jer su to uradili nego jer nisu uspjeli pa se nadaju da iduci put hoce...jel i to radi nas?





