FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

UltraNorth
Postovi: 73
Pridružen/a: 08 jul 2025, 19:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la UltraNorth » 03 dec 2025, 18:14

Ja kad sam prije 2 mjeseca pisao da kasne plate mnogi me napadose ovdje kako sam troler i unosim negativu

KosevoZove
Postovi: 1789
Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KosevoZove » 03 dec 2025, 18:17

UltraNorth je napisao/la:
03 dec 2025, 18:14
Ja kad sam prije 2 mjeseca pisao da kasne plate mnogi me napadose ovdje kako sam troler i unosim negativu
Naravno da kasne ma sjebat ce oni nas klub vjeruj mi, da cemo se vratiti u proslost kad smo bili u teskoj poziciji, prozivali upravu, majke im **** itd…..

Nadam se da grijesim klub je iznad svega , bio je prije mirvica bit ce i poslije kome nije jasno iz vrha od mirve neka mi se sagne, sad ce neko pisati njegove pare puca mi ****.
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻

Avatar
NazorUso
Postovi: 6848
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 03 dec 2025, 18:25

Dat ce gurbetima jug, treba para
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

KosevoZove
Postovi: 1789
Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KosevoZove » 03 dec 2025, 18:34

NazorUso je napisao/la:
03 dec 2025, 18:25
Dat ce gurbetima jug, treba para
1500 karata jesam li upravu?

Nisu im trebali dati nikako ko ih J**+!
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻

fks74
Postovi: 13462
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 03 dec 2025, 19:11

GalileoGalilei je napisao/la:
03 dec 2025, 13:22
Napapijri je napisao/la:
03 dec 2025, 12:50
Recite i nama kakva je situacija u klubu?! Ne kontam zbog cega ta misticnost, a lafo se pohvalite da znate kakvo je “stanje”.
Nisam mističan nego mislio sam da se već ovdje pisalo jer nisam čitao tekmu neko vrijeme.
Eto Napoleon je napisao, loša situacija je nažalost, od plata, sponzora, partnera, igrači traže da se namaknu pare čim prije, haman jedva u Prijedor da su otišli itd. Moje mišljenje je da je taj bojkot već počeo jer ovako ogavno igrati je nemoguće.

Nadam se da će što prije Mirvić otići i da nas preuzme princ ako Bog da.
Kako nemamo dugova, ako nema para ? Sve neki insajderi, kada nema rezultata.

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2815
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 03 dec 2025, 19:29

Hljebe dragi kakvi likovi..

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas1990 » 03 dec 2025, 19:30

GalileoGalilei je napisao/la:
03 dec 2025, 19:29
Hljebe dragi kakvi likovi..
Isto ko da je Sarajevo Peking pa treba vremena da se procuje nesto. 10 ljudi govori jedno, ali eto nije istina bombaju svi.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11448
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 03 dec 2025, 19:32


Ova odgovara trenutnoj situaciji :lol:
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
relativizam
Postovi: 1726
Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la relativizam » 03 dec 2025, 19:36

Mi nismo 3 loše utakmice uvezali a da iza toga nije bojkot neki, evo peta godina.
Ne do Bog da imamo pare na vrijeme tukli bi Psg

Ma nesposobni manekeni,poluamateri ...

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2036
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 03 dec 2025, 19:37

...jer je bordo Saraj'vo
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

DzemoSmjecanin
Postovi: 53
Pridružen/a: 05 mar 2024, 18:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DzemoSmjecanin » 03 dec 2025, 20:16

Plate su uvijek kasnile, pa su lijegale za 3 mjeseca. Kakve perfomanse pruzaju, a kolike su im plate, ne trebaju ni da ih dobiju po 3 mjeseca.

Fouzi1
Postovi: 182
Pridružen/a: 21 jul 2025, 13:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fouzi1 » 03 dec 2025, 20:17

Hahaha ovi nasi su stvarno nenormalni, evo prodje srijeda ni k od karata :bow:

Avatar
IstinskiPitar
Postovi: 69
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la IstinskiPitar » 03 dec 2025, 20:17

Siguran sam da će svi dobiti zaostale plate kroz nekih mjesec-dva. Blijede partije su počele puno ranije nego kašnjenja, to nije validan izgovor za ono što ekipa pruža. Sekirajte se za navijače i simpatizere koji to gledaju, ne za momke koji iz džepa mogu kupiti penthouse u centru Sarajeva večeras ako im je ćejf.

Avatar
Maroon1946
Postovi: 2001
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 03 dec 2025, 20:18

Jos bolje ako derbi bude u nedjelju iskreno, bolji termin i nasi igraci odmorniji. Nema izgovora, svi na Koševo!

Avatar
sonpenn
Postovi: 3514
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sonpenn » 03 dec 2025, 20:24

Derbi nedjelja
Sarajevo ljubavi moja.

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas1990 » 03 dec 2025, 20:26

Pa ako su im pomjerili za sutra sa Sirokim onda i mora bit derbi u nedjelju zbog vremenskog razmaka.

NajvecaRadosti
Postovi: 10157
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 03 dec 2025, 20:28

Fouzi1 je napisao/la:
03 dec 2025, 20:17
Hahaha ovi nasi su stvarno nenormalni, evo prodje srijeda ni k od karata :bow:
Vidis da ne znaju ni kad ce se igrati.Pomjereno za nedelju a termin cemo sutra saznati :mrgreen:
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
Oikamid
Postovi: 2827
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oikamid » 03 dec 2025, 20:34

GalileoGalilei je napisao/la:
03 dec 2025, 19:29
Hljebe dragi kakvi likovi..
Mislio sam nekada da su ovo Ajlini accounti, jer to definitivno zvuči kao nešto što bi uradila, al' ovo su samo oni malo napredniji Fejsbuk accounti iz svake vijesti :mrgreen:

SHZ82
Postovi: 965
Pridružen/a: 21 maj 2023, 21:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SHZ82 » 03 dec 2025, 20:42

debili kako padate pred svaki derbi na folove od sirotinje sa sugavice.
klub kao klub finansijski je stabilan, pare ulaze i plate se isplacuju, ako mislite da smo Engledka Premier liga pa svakog petka treba leci igracu to je kurko, plste igracima dolaze u kvartalnom periodu i to je svakom igracu jasno.

sad mi mozemo razglabat zasluzujel Cimirot 15k eurica i tako dalje i tako dublje, ali ta lova ce njemu biti isplacena.

Nego probajmo malo naci pozitive pred derbi, za nas jako bitna utakmica pobjeda bi nas bas oporavila od ove tmurne polusezone

fks74
Postovi: 13462
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 03 dec 2025, 20:47

I da je istina za plate, ne treba to iznositi pred važne utakmice. Ja sumnjam da je to istina, već neko namjerno širi dezinformacije.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: GBBP87, Haksss i 17 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []