FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
UltraNorth
- Postovi: 73
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 19:20
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ja kad sam prije 2 mjeseca pisao da kasne plate mnogi me napadose ovdje kako sam troler i unosim negativu
-
KosevoZove
- Postovi: 1789
- Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Naravno da kasne ma sjebat ce oni nas klub vjeruj mi, da cemo se vratiti u proslost kad smo bili u teskoj poziciji, prozivali upravu, majke im **** itd…..UltraNorth je napisao/la: ↑03 dec 2025, 18:14Ja kad sam prije 2 mjeseca pisao da kasne plate mnogi me napadose ovdje kako sam troler i unosim negativu
Nadam se da grijesim klub je iznad svega , bio je prije mirvica bit ce i poslije kome nije jasno iz vrha od mirve neka mi se sagne, sad ce neko pisati njegove pare puca mi ****.
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻
Re: FK Sarajevo
Dat ce gurbetima jug, treba para
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
-
KosevoZove
- Postovi: 1789
- Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
1500 karata jesam li upravu?
Nisu im trebali dati nikako ko ih J**+!
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻
Re: FK Sarajevo
Kako nemamo dugova, ako nema para ? Sve neki insajderi, kada nema rezultata.GalileoGalilei je napisao/la: ↑03 dec 2025, 13:22Nisam mističan nego mislio sam da se već ovdje pisalo jer nisam čitao tekmu neko vrijeme.
Eto Napoleon je napisao, loša situacija je nažalost, od plata, sponzora, partnera, igrači traže da se namaknu pare čim prije, haman jedva u Prijedor da su otišli itd. Moje mišljenje je da je taj bojkot već počeo jer ovako ogavno igrati je nemoguće.
Nadam se da će što prije Mirvić otići i da nas preuzme princ ako Bog da.
- GalileoGalilei
- Postovi: 2810
- Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Hljebe dragi kakvi likovi..
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Isto ko da je Sarajevo Peking pa treba vremena da se procuje nesto. 10 ljudi govori jedno, ali eto nije istina bombaju svi.
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11448
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
- relativizam
- Postovi: 1726
- Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Mi nismo 3 loše utakmice uvezali a da iza toga nije bojkot neki, evo peta godina.
Ne do Bog da imamo pare na vrijeme tukli bi Psg
Ma nesposobni manekeni,poluamateri ...
Ne do Bog da imamo pare na vrijeme tukli bi Psg
Ma nesposobni manekeni,poluamateri ...
- DoktorXabaras
- Postovi: 2029
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
...jer je bordo Saraj'vo
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
-
DzemoSmjecanin
- Postovi: 53
- Pridružen/a: 05 mar 2024, 18:20
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Plate su uvijek kasnile, pa su lijegale za 3 mjeseca. Kakve perfomanse pruzaju, a kolike su im plate, ne trebaju ni da ih dobiju po 3 mjeseca.
Re: FK Sarajevo
Hahaha ovi nasi su stvarno nenormalni, evo prodje srijeda ni k od karata 
- IstinskiPitar
- Postovi: 69
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:20
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Siguran sam da će svi dobiti zaostale plate kroz nekih mjesec-dva. Blijede partije su počele puno ranije nego kašnjenja, to nije validan izgovor za ono što ekipa pruža. Sekirajte se za navijače i simpatizere koji to gledaju, ne za momke koji iz džepa mogu kupiti penthouse u centru Sarajeva večeras ako im je ćejf.
- Maroon1946
- Postovi: 1999
- Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Jos bolje ako derbi bude u nedjelju iskreno, bolji termin i nasi igraci odmorniji. Nema izgovora, svi na Koševo!
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pa ako su im pomjerili za sutra sa Sirokim onda i mora bit derbi u nedjelju zbog vremenskog razmaka.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10157
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Vidis da ne znaju ni kad ce se igrati.Pomjereno za nedelju a termin cemo sutra saznati
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
Mislio sam nekada da su ovo Ajlini accounti, jer to definitivno zvuči kao nešto što bi uradila, al' ovo su samo oni malo napredniji Fejsbuk accounti iz svake vijesti
Re: FK Sarajevo
debili kako padate pred svaki derbi na folove od sirotinje sa sugavice.
klub kao klub finansijski je stabilan, pare ulaze i plate se isplacuju, ako mislite da smo Engledka Premier liga pa svakog petka treba leci igracu to je kurko, plste igracima dolaze u kvartalnom periodu i to je svakom igracu jasno.
sad mi mozemo razglabat zasluzujel Cimirot 15k eurica i tako dalje i tako dublje, ali ta lova ce njemu biti isplacena.
Nego probajmo malo naci pozitive pred derbi, za nas jako bitna utakmica pobjeda bi nas bas oporavila od ove tmurne polusezone
klub kao klub finansijski je stabilan, pare ulaze i plate se isplacuju, ako mislite da smo Engledka Premier liga pa svakog petka treba leci igracu to je kurko, plste igracima dolaze u kvartalnom periodu i to je svakom igracu jasno.
sad mi mozemo razglabat zasluzujel Cimirot 15k eurica i tako dalje i tako dublje, ali ta lova ce njemu biti isplacena.
Nego probajmo malo naci pozitive pred derbi, za nas jako bitna utakmica pobjeda bi nas bas oporavila od ove tmurne polusezone
Re: FK Sarajevo
I da je istina za plate, ne treba to iznositi pred važne utakmice. Ja sumnjam da je to istina, već neko namjerno širi dezinformacije.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.


.png)

