FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
Oikamid
Postovi: 2822
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oikamid » 03 dec 2025, 20:56

Je l' za ove važne utakmice za koje navijači ne znaju ni kada će kupiti ulaznice? Doduše, pravi navijači su trebali kupiti 200% skuplju sezonsku!

fks74
Postovi: 13462
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 03 dec 2025, 21:05

Oikamid je napisao/la:
03 dec 2025, 20:34
GalileoGalilei je napisao/la:
03 dec 2025, 19:29
Hljebe dragi kakvi likovi..
Mislio sam nekada da su ovo Ajlini accounti, jer to definitivno zvuči kao nešto što bi uradila, al' ovo su samo oni malo napredniji Fejsbuk accounti iz svake vijesti :mrgreen:
Čiji ste vi, što stalno nešto protiv kluba pišete ?

Avatar
Oikamid
Postovi: 2822
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oikamid » 03 dec 2025, 21:15

Pišemo protiv Ismira i nastavit ćemo dok ne ode. Skoro pet godina patnje pod palicom Fude Zaganora i njegove desne ruke.

Bit će zanimljiva naredna dva dana, možda dobijemo i informacije o ulaznicama. A možda i neke druge :hmmmmm:

Avatar
N3R3D
Postovi: 1386
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la N3R3D » 03 dec 2025, 21:25

Valjda će više izdobrit

Avatar
Vanja8
Postovi: 14075
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 03 dec 2025, 21:30

Dosta se ovdje lupeta, ali haj neka se nesto kotrlja...

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10889
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 03 dec 2025, 21:36

Vanja8 je napisao/la:
03 dec 2025, 21:30
Dosta se ovdje lupeta, ali haj neka se nesto kotrlja...
Ma evo sad će vanredna sjednica pa će biti jasnije sto sta.

bvsic
Postovi: 4833
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 03 dec 2025, 21:38

Vanja8 je napisao/la:
03 dec 2025, 21:30
Dosta se ovdje lupeta, ali haj neka se nesto kotrlja...
Ti nam pricaj, uvjerljivo izgledas :urnebes:

Svaki put pred derbi je bilo kasne plate, losa situacija ovo ono. Poprilicno sam siguran da je losa situacija da bi cuo tako da sumnjam

Avatar
Vanja8
Postovi: 14075
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 03 dec 2025, 21:47

bvsic je napisao/la:
03 dec 2025, 21:38
Vanja8 je napisao/la:
03 dec 2025, 21:30
Dosta se ovdje lupeta, ali haj neka se nesto kotrlja...
Ti nam pricaj, uvjerljivo izgledas :urnebes:

Svaki put pred derbi je bilo kasne plate, losa situacija ovo ono. Poprilicno sam siguran da je losa situacija da bi cuo tako da sumnjam
Jok ba, ja sve info dobijam od Duske... :kafa:

Tatamata1946
Postovi: 2547
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 03 dec 2025, 22:07

Oikamid je napisao/la:
03 dec 2025, 20:56
Je l' za ove važne utakmice za koje navijači ne znaju ni kada će kupiti ulaznice? Doduše, pravi navijači su trebali kupiti 200% skuplju sezonsku!
Pa jos se ne zna kad se igra a da kupujemo ulaznice. Svakako se vecinom kupuju na dan utakmice pa ne znam sta je tolika frka da kupis ulaznicu 3-4 dana prije...

Drugo nasi(uprava, igraci, navijaci) su se sinoc kasno vratili iz Mostara. Veceras je trebalo se sve rijesiti u vezi derbija ali izgleda da je pomjeren.
Trece da smo u ponedjeljak sve organizovali za derbi bila bi prica ne razmisljaju o Velezu vec se okrenuli derbiju. Idemo utakmicu po utakmicu. Zasto rjesavati stvari za derbi prije Veleza...

Morpheus
Postovi: 2750
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Morpheus » 03 dec 2025, 22:37

SVI NA KOŠEVO!
IGRA SARAJ'VO!

Amcho1
Postovi: 1142
Pridružen/a: 23 nov 2022, 23:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amcho1 » 03 dec 2025, 22:55

Ma kakvi crni bojkoti, bezveze se napuhuje situacija. Imamo igrača da možemo sastaviti dvije ekipe, i to sasvim solidnih. Većina njih bi bez problema igrala u drugim klubovima u ligi. Svi oni znaju gdje dolaze i kakva je finansijska realnost u BiH fudbalu – nije nikakva senzacija ako plata kasni mjesec, dva, nekad i tri. To se zna prije potpisa.

Naši pravi problemi su sasvim druge prirode: milion promjena trenera, gubljenje minuta, pad samopouzdanja, svaki čas druga ideja igre… Plus, realno, igramo loše i to je to. Nema hemije, nema kontinuiteta.

I naravno, sve ovakve “ekskluzive” pojave se pred derbi. Baš slučajno, jel'? Svaki put ista priča.

A da budemo iskreni – 95% klubova u ligi ima veće finansijske probleme od nas, pa tamo niko ne spominje bojkot. Samo se kod nas odmah pravi drama.

Fan shop radi svoj posao, funkcioniše normalno. Sa partnerima ima trzavica, kao svugdje, ali nije sve crno-bijelo niti za sve postoji jedan „krivac“. Pozz
Samo realno, samo iskreno, samo objektivno, samo istina, samo FK Sarajevo, od malena za sva vremena Sarajevo ljubavi jedina.

Morpheus
Postovi: 2750
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Morpheus » 03 dec 2025, 23:00

Amcho1 je napisao/la:
03 dec 2025, 22:55
Ma kakvi crni bojkoti, bezveze se napuhuje situacija. Imamo igrača da možemo sastaviti dvije ekipe, i to sasvim solidnih. Većina njih bi bez problema igrala u drugim klubovima u ligi. Svi oni znaju gdje dolaze i kakva je finansijska realnost u BiH fudbalu – nije nikakva senzacija ako plata kasni mjesec, dva, nekad i tri. To se zna prije potpisa.

Naši pravi problemi su sasvim druge prirode: milion promjena trenera, gubljenje minuta, pad samopouzdanja, svaki čas druga ideja igre… Plus, realno, igramo loše i to je to. Nema hemije, nema kontinuiteta.

I naravno, sve ovakve “ekskluzive” pojave se pred derbi. Baš slučajno, jel'? Svaki put ista priča.

A da budemo iskreni – 95% klubova u ligi ima veće finansijske probleme od nas, pa tamo niko ne spominje bojkot. Samo se kod nas odmah pravi drama.

Fan shop radi svoj posao, funkcioniše normalno. Sa partnerima ima trzavica, kao svugdje, ali nije sve crno-bijelo niti za sve postoji jedan „krivac“. Pozz
Je li to nešto provjereno ili pričaš naslijepo, neko svoje mišljenje daješ?

Avatar
Ajlah
Postovi: 544
Pridružen/a: 28 okt 2025, 19:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ajlah » 03 dec 2025, 23:13

Plate ne kasne

Amcho1
Postovi: 1142
Pridružen/a: 23 nov 2022, 23:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amcho1 » 03 dec 2025, 23:16

Morpheus je napisao/la:
03 dec 2025, 23:00
Amcho1 je napisao/la:
03 dec 2025, 22:55
Ma kakvi crni bojkoti, bezveze se napuhuje situacija. Imamo igrača da možemo sastaviti dvije ekipe, i to sasvim solidnih. Većina njih bi bez problema igrala u drugim klubovima u ligi. Svi oni znaju gdje dolaze i kakva je finansijska realnost u BiH fudbalu – nije nikakva senzacija ako plata kasni mjesec, dva, nekad i tri. To se zna prije potpisa.

Naši pravi problemi su sasvim druge prirode: milion promjena trenera, gubljenje minuta, pad samopouzdanja, svaki čas druga ideja igre… Plus, realno, igramo loše i to je to. Nema hemije, nema kontinuiteta.

I naravno, sve ovakve “ekskluzive” pojave se pred derbi. Baš slučajno, jel'? Svaki put ista priča.

A da budemo iskreni – 95% klubova u ligi ima veće finansijske probleme od nas, pa tamo niko ne spominje bojkot. Samo se kod nas odmah pravi drama.

Fan shop radi svoj posao, funkcioniše normalno. Sa partnerima ima trzavica, kao svugdje, ali nije sve crno-bijelo niti za sve postoji jedan „krivac“. Pozz
Je li to nešto provjereno ili pričaš naslijepo, neko svoje mišljenje daješ?
Ne tvrdim da znam sve, ali ono što se vidi na terenu ne laže ;) Plata kasni, da/možda, ali bojkot? NE. Pravi problem je stalna promjena trenera, gubljenje minuta, promjene sistema i naravno loša igra, to ptice na grani znaju. Sve ostalo su samo priče pred derbi. Nadam se da će se ovo što prije riješiti i da ćemo napokon postići kontinuitet – jednom u životu bi valjalo baš, svi smo pomalo umorni.pozz
Samo realno, samo iskreno, samo objektivno, samo istina, samo FK Sarajevo, od malena za sva vremena Sarajevo ljubavi jedina.

NajvecaRadosti
Postovi: 10157
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 03 dec 2025, 23:27

Novi termin nedelja 13h izgleda
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Fouzi1
Postovi: 182
Pridružen/a: 21 jul 2025, 13:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fouzi1 » 03 dec 2025, 23:40

NajvecaRadosti je napisao/la:
03 dec 2025, 23:27
Novi termin nedelja 13h izgleda
Otkud u 13h, zar nisu rekli da sutra treba satnica da se odredi?

NajvecaRadosti
Postovi: 10157
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 03 dec 2025, 23:43

Fouzi1 je napisao/la:
03 dec 2025, 23:40
NajvecaRadosti je napisao/la:
03 dec 2025, 23:27
Novi termin nedelja 13h izgleda
Otkud u 13h, zar nisu rekli da sutra treba satnica da se odredi?
Ne znam ni ja,tako faktor objavio
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
James1987
Postovi: 965
Pridružen/a: 31 jul 2023, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la James1987 » 04 dec 2025, 00:02

Glup termin u 13h al eto nadam se da ce bar u 15h biti, vidim isto listica i radnik igraju u 13h na areni pa kontam da nece uzet taj termin.
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!

NajvecaRadosti
Postovi: 10157
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 04 dec 2025, 00:09

James1987 je napisao/la:
04 dec 2025, 00:02
Glup termin u 13h al eto nadam se da ce bar u 15h biti, vidim isto listica i radnik igraju u 13h na areni pa kontam da nece uzet taj termin.
Jos gore ce im bit ako bude u 15h jer je mostarski u 15:15 tako da sasvim moguce da je 13h definitivno.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8126
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 04 dec 2025, 05:55

100% sam siguran da GULIJASHVILI odigra samo jednu utakmicu za tim, ili bude izmjenjen u 60 minuti ili da udje u 65 minuti da bi lagano pobjedjivali, al izgleda da ima kroz ugovor zagarantiranu minutazu

U zadnje 2 godine 3-4 puta je pisano kasne plate jos nijesan igrac nas nije tuzio.. plus bruku igraca smo istjerali i vjerujem bar 2-3 bi iz zinata pokrenuli tuzbu da ih je klub za pola marke zakino..

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], HeavyBassBlues, trunks1946 i 27 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []