FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Je l' za ove važne utakmice za koje navijači ne znaju ni kada će kupiti ulaznice? Doduše, pravi navijači su trebali kupiti 200% skuplju sezonsku!
Re: FK Sarajevo
Re: FK Sarajevo
Pišemo protiv Ismira i nastavit ćemo dok ne ode. Skoro pet godina patnje pod palicom Fude Zaganora i njegove desne ruke.
Bit će zanimljiva naredna dva dana, možda dobijemo i informacije o ulaznicama. A možda i neke druge
Bit će zanimljiva naredna dva dana, možda dobijemo i informacije o ulaznicama. A možda i neke druge
Re: FK Sarajevo
Valjda će više izdobrit
Re: FK Sarajevo
Dosta se ovdje lupeta, ali haj neka se nesto kotrlja...
- jurisicduska
- Postovi: 10889
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
-
Tatamata1946
- Postovi: 2547
- Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pa jos se ne zna kad se igra a da kupujemo ulaznice. Svakako se vecinom kupuju na dan utakmice pa ne znam sta je tolika frka da kupis ulaznicu 3-4 dana prije...
Drugo nasi(uprava, igraci, navijaci) su se sinoc kasno vratili iz Mostara. Veceras je trebalo se sve rijesiti u vezi derbija ali izgleda da je pomjeren.
Trece da smo u ponedjeljak sve organizovali za derbi bila bi prica ne razmisljaju o Velezu vec se okrenuli derbiju. Idemo utakmicu po utakmicu. Zasto rjesavati stvari za derbi prije Veleza...
Re: FK Sarajevo
SVI NA KOŠEVO!
IGRA SARAJ'VO!
IGRA SARAJ'VO!
Re: FK Sarajevo
Ma kakvi crni bojkoti, bezveze se napuhuje situacija. Imamo igrača da možemo sastaviti dvije ekipe, i to sasvim solidnih. Većina njih bi bez problema igrala u drugim klubovima u ligi. Svi oni znaju gdje dolaze i kakva je finansijska realnost u BiH fudbalu – nije nikakva senzacija ako plata kasni mjesec, dva, nekad i tri. To se zna prije potpisa.
Naši pravi problemi su sasvim druge prirode: milion promjena trenera, gubljenje minuta, pad samopouzdanja, svaki čas druga ideja igre… Plus, realno, igramo loše i to je to. Nema hemije, nema kontinuiteta.
I naravno, sve ovakve “ekskluzive” pojave se pred derbi. Baš slučajno, jel'? Svaki put ista priča.
A da budemo iskreni – 95% klubova u ligi ima veće finansijske probleme od nas, pa tamo niko ne spominje bojkot. Samo se kod nas odmah pravi drama.
Fan shop radi svoj posao, funkcioniše normalno. Sa partnerima ima trzavica, kao svugdje, ali nije sve crno-bijelo niti za sve postoji jedan „krivac“. Pozz
Naši pravi problemi su sasvim druge prirode: milion promjena trenera, gubljenje minuta, pad samopouzdanja, svaki čas druga ideja igre… Plus, realno, igramo loše i to je to. Nema hemije, nema kontinuiteta.
I naravno, sve ovakve “ekskluzive” pojave se pred derbi. Baš slučajno, jel'? Svaki put ista priča.
A da budemo iskreni – 95% klubova u ligi ima veće finansijske probleme od nas, pa tamo niko ne spominje bojkot. Samo se kod nas odmah pravi drama.
Fan shop radi svoj posao, funkcioniše normalno. Sa partnerima ima trzavica, kao svugdje, ali nije sve crno-bijelo niti za sve postoji jedan „krivac“. Pozz
Samo realno, samo iskreno, samo objektivno, samo istina, samo FK Sarajevo, od malena za sva vremena Sarajevo ljubavi jedina.
Re: FK Sarajevo
Je li to nešto provjereno ili pričaš naslijepo, neko svoje mišljenje daješ?Amcho1 je napisao/la: ↑03 dec 2025, 22:55Ma kakvi crni bojkoti, bezveze se napuhuje situacija. Imamo igrača da možemo sastaviti dvije ekipe, i to sasvim solidnih. Većina njih bi bez problema igrala u drugim klubovima u ligi. Svi oni znaju gdje dolaze i kakva je finansijska realnost u BiH fudbalu – nije nikakva senzacija ako plata kasni mjesec, dva, nekad i tri. To se zna prije potpisa.
Naši pravi problemi su sasvim druge prirode: milion promjena trenera, gubljenje minuta, pad samopouzdanja, svaki čas druga ideja igre… Plus, realno, igramo loše i to je to. Nema hemije, nema kontinuiteta.
I naravno, sve ovakve “ekskluzive” pojave se pred derbi. Baš slučajno, jel'? Svaki put ista priča.
A da budemo iskreni – 95% klubova u ligi ima veće finansijske probleme od nas, pa tamo niko ne spominje bojkot. Samo se kod nas odmah pravi drama.
Fan shop radi svoj posao, funkcioniše normalno. Sa partnerima ima trzavica, kao svugdje, ali nije sve crno-bijelo niti za sve postoji jedan „krivac“. Pozz
Re: FK Sarajevo
Plate ne kasne
Re: FK Sarajevo
Ne tvrdim da znam sve, ali ono što se vidi na terenu ne lažeMorpheus je napisao/la: ↑03 dec 2025, 23:00Je li to nešto provjereno ili pričaš naslijepo, neko svoje mišljenje daješ?Amcho1 je napisao/la: ↑03 dec 2025, 22:55Ma kakvi crni bojkoti, bezveze se napuhuje situacija. Imamo igrača da možemo sastaviti dvije ekipe, i to sasvim solidnih. Većina njih bi bez problema igrala u drugim klubovima u ligi. Svi oni znaju gdje dolaze i kakva je finansijska realnost u BiH fudbalu – nije nikakva senzacija ako plata kasni mjesec, dva, nekad i tri. To se zna prije potpisa.
Naši pravi problemi su sasvim druge prirode: milion promjena trenera, gubljenje minuta, pad samopouzdanja, svaki čas druga ideja igre… Plus, realno, igramo loše i to je to. Nema hemije, nema kontinuiteta.
I naravno, sve ovakve “ekskluzive” pojave se pred derbi. Baš slučajno, jel'? Svaki put ista priča.
A da budemo iskreni – 95% klubova u ligi ima veće finansijske probleme od nas, pa tamo niko ne spominje bojkot. Samo se kod nas odmah pravi drama.
Fan shop radi svoj posao, funkcioniše normalno. Sa partnerima ima trzavica, kao svugdje, ali nije sve crno-bijelo niti za sve postoji jedan „krivac“. Pozz
Samo realno, samo iskreno, samo objektivno, samo istina, samo FK Sarajevo, od malena za sva vremena Sarajevo ljubavi jedina.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10157
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Novi termin nedelja 13h izgleda
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
Otkud u 13h, zar nisu rekli da sutra treba satnica da se odredi?
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10157
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ne znam ni ja,tako faktor objavio
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
Glup termin u 13h al eto nadam se da ce bar u 15h biti, vidim isto listica i radnik igraju u 13h na areni pa kontam da nece uzet taj termin.
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10157
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Jos gore ce im bit ako bude u 15h jer je mostarski u 15:15 tako da sasvim moguce da je 13h definitivno.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
100% sam siguran da GULIJASHVILI odigra samo jednu utakmicu za tim, ili bude izmjenjen u 60 minuti ili da udje u 65 minuti da bi lagano pobjedjivali, al izgleda da ima kroz ugovor zagarantiranu minutazu
U zadnje 2 godine 3-4 puta je pisano kasne plate jos nijesan igrac nas nije tuzio.. plus bruku igraca smo istjerali i vjerujem bar 2-3 bi iz zinata pokrenuli tuzbu da ih je klub za pola marke zakino..
U zadnje 2 godine 3-4 puta je pisano kasne plate jos nijesan igrac nas nije tuzio.. plus bruku igraca smo istjerali i vjerujem bar 2-3 bi iz zinata pokrenuli tuzbu da ih je klub za pola marke zakino..
Online
Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], HeavyBassBlues, trunks1946 i 27 gostiju.


