FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
FKSzuti
Postovi: 2356
Pridružen/a: 22 avg 2023, 21:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FKSzuti » 04 dec 2025, 12:44

N3R3D je napisao/la:
04 dec 2025, 11:45
FKSzuti je napisao/la:
04 dec 2025, 11:22
:urnebes:
Kad je derbi?
Nedjelja u 13h, Arena je upravo potvrdila.
R.I.P. Edin Avdić (1979. - ∞)

boki86
Postovi: 5132
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 04 dec 2025, 12:55

Ma trebali su u 12, joj termina

Avatar
Maroon1946
Postovi: 2003
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 04 dec 2025, 14:06

Bruka ako se derbi ne dobije 2:0

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3377
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 04 dec 2025, 14:12

Maroon1946 je napisao/la:
04 dec 2025, 14:06
Bruka ako se derbi ne dobije 2:0
mi smo fk bruka

Avatar
trunks1946
Postovi: 355
Pridružen/a: 20 nov 2014, 23:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la trunks1946 » 04 dec 2025, 14:14

Maroon1946 je napisao/la:
04 dec 2025, 14:06
Bruka ako se derbi ne dobije 2:0
Zašto bruka odma? Derbi je derbi…
Tačno da je željo los ali netreba podcjenjivati odma, ništa mi nismo toliko bolji nažalost
orde del male

KarloIvandic
Postovi: 536
Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarloIvandic » 04 dec 2025, 14:19

Samo da Adzema ne otjeraju danas.

Avatar
Varijantas8
Postovi: 272
Pridružen/a: 01 nov 2022, 18:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Varijantas8 » 04 dec 2025, 14:26

boki86 je napisao/la:
04 dec 2025, 12:55
Ma trebali su u 12, joj termina
Termin idealan, nedjelja 13h, oni koji su van Sarajeva mogu stici da ne rane toliko, i vratiti se kuci u normalna doba, kako su znali kukali kad je kasno termin pa kasno dodju kuci. I da su u 10 stavili, nedjelja je jbt.

boki86
Postovi: 5132
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 04 dec 2025, 14:30

Varijantas8 je napisao/la:
04 dec 2025, 14:26
boki86 je napisao/la:
04 dec 2025, 12:55
Ma trebali su u 12, joj termina
Termin idealan, nedjelja 13h, oni koji su van Sarajeva mogu stici da ne rane toliko, i vratiti se kuci u normalna doba, kako su znali kukali kad je kasno termin pa kasno dodju kuci. I da su u 10 stavili, nedjelja je jbt.
Ma brate ja ne mogu poceti piti i mezit u 11 :D

KarloIvandic
Postovi: 536
Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarloIvandic » 04 dec 2025, 14:31

termin je top. Nedjelja ne radi niko, nema kise. Svi na Kosevo !

Amco46
Postovi: 206
Pridružen/a: 02 mar 2023, 16:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amco46 » 04 dec 2025, 14:33

Sta mi sami sebi uradimo, umjesto da u zadnje 3 tekme uzmemo min 7 bodova koji su i realni obzirom da smo FK Sarajevo, i udjemo u derbi u top raspolozenju protiv ovako rastimanog zeljeznicara.
Mi u haman istom kurcu ko oni...
Mirvicu i zenu i ajlu ti J***

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3377
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 04 dec 2025, 14:41

Amco46 je napisao/la:
04 dec 2025, 14:33
Sta mi sami sebi uradimo, umjesto da u zadnje 3 tekme uzmemo min 7 bodova koji su i realni obzirom da smo FK Sarajevo, i udjemo u derbi u top raspolozenju protiv ovako rastimanog zeljeznicara.
Mi u haman istom kurcu ko oni...
Mirvicu i zenu i ajlu ti ****
zamisli poslije 11 godina milionskih investicija, ulaganja na sve strane, duplih titula i ostalih trofeja, mi u istom kurrcu ko ekipa koja se skoro borila za opstanak, ne igra evropu, a titule nema 13 godina. Treba se potruditi pa doci do ovoga.

Avatar
Varijantas8
Postovi: 272
Pridružen/a: 01 nov 2022, 18:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Varijantas8 » 04 dec 2025, 14:45

boki86 je napisao/la:
04 dec 2025, 14:30
Varijantas8 je napisao/la:
04 dec 2025, 14:26
boki86 je napisao/la:
04 dec 2025, 12:55
Ma trebali su u 12, joj termina
Termin idealan, nedjelja 13h, oni koji su van Sarajeva mogu stici da ne rane toliko, i vratiti se kuci u normalna doba, kako su znali kukali kad je kasno termin pa kasno dodju kuci. I da su u 10 stavili, nedjelja je jbt.
Ma brate ja ne mogu poceti piti i mezit u 11 :D
Krenes u subotu navece :D

Amco46
Postovi: 206
Pridružen/a: 02 mar 2023, 16:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amco46 » 04 dec 2025, 14:49

ErosViverosViv je napisao/la:
04 dec 2025, 14:41
Amco46 je napisao/la:
04 dec 2025, 14:33
Sta mi sami sebi uradimo, umjesto da u zadnje 3 tekme uzmemo min 7 bodova koji su i realni obzirom da smo FK Sarajevo, i udjemo u derbi u top raspolozenju protiv ovako rastimanog zeljeznicara.
Mi u haman istom kurcu ko oni...
Mirvicu i zenu i ajlu ti ****
zamisli poslije 11 godina milionskih investicija, ulaganja na sve strane, duplih titula i ostalih trofeja, mi u istom kurrcu ko ekipa koja se skoro borila za opstanak, ne igra evropu, a titule nema 13 godina. Treba se potruditi pa doci do ovoga.
Ja se nadam odlasku homera uskoro, makar odlazak morao bit i na onaj svijet samo da ga vise ne gledam u blizini kluba...

Avatar
H8Z7
Postovi: 7197
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 04 dec 2025, 14:50

Ulaznice još nisu u prodaji?
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Fouzi1
Postovi: 182
Pridružen/a: 21 jul 2025, 13:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fouzi1 » 04 dec 2025, 15:01

H8Z7 je napisao/la:
04 dec 2025, 14:50
Ulaznice još nisu u prodaji?
Ja ocekujem da jave veceras

UltraNorth
Postovi: 73
Pridružen/a: 08 jul 2025, 19:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la UltraNorth » 04 dec 2025, 15:43

Kako bih volio da moze neki inat u nama proraditi i da nas dodje bar 15 hiljada u nedjelju . Ne mogu da vjerujem sta su nam uradili da se vecina ne raduje derbiju .

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8137
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 04 dec 2025, 15:47

Vidjecemo sutra sta ce bit; al ima dosta nelogicni stvari

PRAVIS B TIM, dovedes 20 igraca a duzan 15 k km za opremu.
Dovodis u akademiju 5-6 igraca u svaku kategoriju
Dolaziti naknadno cimirot adem a igracima kasni plata, zasto bi Adem dosao kao da je on dosao u FK SARAJEVO bez da he ikog pitao jel sve na vrijeme.

Avatar
relativizam
Postovi: 1729
Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la relativizam » 04 dec 2025, 16:12

I ovaj Zeljo kao i mi, kad nam treba gol kraj utakmice ne znamo sastaviti dva tri pasa da to izgleda smisleno.

Joj majko draga ako ne dobiju ovakav zeljeznicar sve ih poslati u b tim a ove iz b tima neka završe sezonu

boki86
Postovi: 5132
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 04 dec 2025, 16:13

Evo objavili su za karte

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas1990 » 04 dec 2025, 16:14

Pitar6785 je napisao/la:
04 dec 2025, 15:47
Vidjecemo sutra sta ce bit; al ima dosta nelogicni stvari

PRAVIS B TIM, dovedes 20 igraca a duzan 15 k km za opremu.
Dovodis u akademiju 5-6 igraca u svaku kategoriju
Dolaziti naknadno cimirot adem a igracima kasni plata, zasto bi Adem dosao kao da je on dosao u FK SARAJEVO bez da he ikog pitao jel sve na vrijeme.
Pa brate Ljajic je potpisao prije haman po godine.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ammko99, bosnas_, Fouzi1, Google Adsense [Bot], Sazg, Turo i 49 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []