Nedjelja u 13h, Arena je upravo potvrdila.
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Ma trebali su u 12, joj termina
- Maroon1946
- Postovi: 2003
- Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Bruka ako se derbi ne dobije 2:0
- ErosViverosViv
- Postovi: 3377
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
mi smo fk bruka
- trunks1946
- Postovi: 355
- Pridružen/a: 20 nov 2014, 23:42
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Zašto bruka odma? Derbi je derbi…
Tačno da je željo los ali netreba podcjenjivati odma, ništa mi nismo toliko bolji nažalost
orde del male
-
KarloIvandic
- Postovi: 536
- Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Samo da Adzema ne otjeraju danas.
- Varijantas8
- Postovi: 272
- Pridružen/a: 01 nov 2022, 18:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma brate ja ne mogu poceti piti i mezit u 11Varijantas8 je napisao/la: ↑04 dec 2025, 14:26Termin idealan, nedjelja 13h, oni koji su van Sarajeva mogu stici da ne rane toliko, i vratiti se kuci u normalna doba, kako su znali kukali kad je kasno termin pa kasno dodju kuci. I da su u 10 stavili, nedjelja je jbt.
-
KarloIvandic
- Postovi: 536
- Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
termin je top. Nedjelja ne radi niko, nema kise. Svi na Kosevo !
Re: FK Sarajevo
Sta mi sami sebi uradimo, umjesto da u zadnje 3 tekme uzmemo min 7 bodova koji su i realni obzirom da smo FK Sarajevo, i udjemo u derbi u top raspolozenju protiv ovako rastimanog zeljeznicara.
Mi u haman istom kurcu ko oni...
Mirvicu i zenu i ajlu ti J***
Mi u haman istom kurcu ko oni...
Mirvicu i zenu i ajlu ti J***
- ErosViverosViv
- Postovi: 3377
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
zamisli poslije 11 godina milionskih investicija, ulaganja na sve strane, duplih titula i ostalih trofeja, mi u istom kurrcu ko ekipa koja se skoro borila za opstanak, ne igra evropu, a titule nema 13 godina. Treba se potruditi pa doci do ovoga.
- Varijantas8
- Postovi: 272
- Pridružen/a: 01 nov 2022, 18:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Krenes u subotu naveceboki86 je napisao/la: ↑04 dec 2025, 14:30Ma brate ja ne mogu poceti piti i mezit u 11Varijantas8 je napisao/la: ↑04 dec 2025, 14:26Termin idealan, nedjelja 13h, oni koji su van Sarajeva mogu stici da ne rane toliko, i vratiti se kuci u normalna doba, kako su znali kukali kad je kasno termin pa kasno dodju kuci. I da su u 10 stavili, nedjelja je jbt.![]()
Re: FK Sarajevo
Ja se nadam odlasku homera uskoro, makar odlazak morao bit i na onaj svijet samo da ga vise ne gledam u blizini kluba...ErosViverosViv je napisao/la: ↑04 dec 2025, 14:41zamisli poslije 11 godina milionskih investicija, ulaganja na sve strane, duplih titula i ostalih trofeja, mi u istom kurrcu ko ekipa koja se skoro borila za opstanak, ne igra evropu, a titule nema 13 godina. Treba se potruditi pa doci do ovoga.
Re: FK Sarajevo
Ulaznice još nisu u prodaji?
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
-
UltraNorth
- Postovi: 73
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 19:20
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kako bih volio da moze neki inat u nama proraditi i da nas dodje bar 15 hiljada u nedjelju . Ne mogu da vjerujem sta su nam uradili da se vecina ne raduje derbiju .
Re: FK Sarajevo
Vidjecemo sutra sta ce bit; al ima dosta nelogicni stvari
PRAVIS B TIM, dovedes 20 igraca a duzan 15 k km za opremu.
Dovodis u akademiju 5-6 igraca u svaku kategoriju
Dolaziti naknadno cimirot adem a igracima kasni plata, zasto bi Adem dosao kao da je on dosao u FK SARAJEVO bez da he ikog pitao jel sve na vrijeme.
PRAVIS B TIM, dovedes 20 igraca a duzan 15 k km za opremu.
Dovodis u akademiju 5-6 igraca u svaku kategoriju
Dolaziti naknadno cimirot adem a igracima kasni plata, zasto bi Adem dosao kao da je on dosao u FK SARAJEVO bez da he ikog pitao jel sve na vrijeme.
- relativizam
- Postovi: 1729
- Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
I ovaj Zeljo kao i mi, kad nam treba gol kraj utakmice ne znamo sastaviti dva tri pasa da to izgleda smisleno.
Joj majko draga ako ne dobiju ovakav zeljeznicar sve ih poslati u b tim a ove iz b tima neka završe sezonu
Joj majko draga ako ne dobiju ovakav zeljeznicar sve ih poslati u b tim a ove iz b tima neka završe sezonu
Re: FK Sarajevo
Evo objavili su za karte
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pa brate Ljajic je potpisao prije haman po godine.Pitar6785 je napisao/la: ↑04 dec 2025, 15:47Vidjecemo sutra sta ce bit; al ima dosta nelogicni stvari
PRAVIS B TIM, dovedes 20 igraca a duzan 15 k km za opremu.
Dovodis u akademiju 5-6 igraca u svaku kategoriju
Dolaziti naknadno cimirot adem a igracima kasni plata, zasto bi Adem dosao kao da je on dosao u FK SARAJEVO bez da he ikog pitao jel sve na vrijeme.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.


