FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
N3R3D
Postovi: 1389
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la N3R3D » 04 dec 2025, 16:16

Juniori uzeli u Širokom 1:3.

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 04 dec 2025, 16:22

H8Z7 je napisao/la:
04 dec 2025, 14:50
Ulaznice još nisu u prodaji?
Derbi bez navijača, no worries. :mrgreen:
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Turo
Postovi: 1041
Pridružen/a: 06 maj 2025, 19:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Turo » 04 dec 2025, 16:24

Pobjede su ostvarile i ekipe u15 i u17

Pioniri FK Sarajevo upisali su novu, sigurnu pobjedu u sklopu zaostalog 5. kola Premijer omladinske lige BiH. Naši mladi bordo momci savladali su Borac rezultatom 2:0, a mrežu su pogađali Dudo i Šaldić

Kadeti FK Sarajevo uspješno su zaključili polusezonu!
U zaostaloj utakmici 5. kola, naši momci slavili su 3:0. Dva pogotka postigao je Amer Sirćo, dok se jednom u listu strijelaca upisao Salimović

Sirćo 14 utakmica i 27 golova.ali ne dobija poziv za U17 reprezentaciju BiH :rol:

KarloIvandic
Postovi: 536
Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarloIvandic » 04 dec 2025, 16:29

Ne zna se ko je gori

Mi smo u minusu jer imamo trenera koji ne zna nista pa ni nahajcati igrace za razliku od adzema

Avatar
N3R3D
Postovi: 1389
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la N3R3D » 04 dec 2025, 16:31

Turo je napisao/la:
04 dec 2025, 16:24
Pobjede su ostvarile i ekipe u15 i u17

Pioniri FK Sarajevo upisali su novu, sigurnu pobjedu u sklopu zaostalog 5. kola Premijer omladinske lige BiH. Naši mladi bordo momci savladali su Borac rezultatom 2:0, a mrežu su pogađali Dudo i Šaldić

Kadeti FK Sarajevo uspješno su zaključili polusezonu!
U zaostaloj utakmici 5. kola, naši momci slavili su 3:0. Dva pogotka postigao je Amer Sirćo, dok se jednom u listu strijelaca upisao Salimović

Sirćo 14 utakmica i 27 golova.ali ne dobija poziv za U17 reprezentaciju BiH :rol:
Šteta za juniore, ali ako Bog da bit će na kraju sezone.

AuroraBorealis
Postovi: 31
Pridružen/a: 28 jan 2025, 23:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AuroraBorealis » 04 dec 2025, 16:34

Pa koje su sad cijene za clanove a koje za one koji nisu

Tatamata1946
Postovi: 2547
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 04 dec 2025, 16:36

Hajde braco ko moze na sjever u nedjelju
Vazno je da nas ima na sjeveru i da osjete igraci takav sjever

KarloIvandic
Postovi: 536
Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarloIvandic » 04 dec 2025, 16:42

Tatamata1946 je napisao/la:
04 dec 2025, 16:36
Hajde braco ko moze na sjever u nedjelju
Vazno je da nas ima na sjeveru i da osjete igraci takav sjever
:bih: :salut:

Avatar
Maroon1946
Postovi: 2003
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 04 dec 2025, 16:52



Malo mi za sriću triba :pray:

Samo jedna da sjedne Francisu na volej opet

Lavcina
Postovi: 1753
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lavcina » 04 dec 2025, 16:58

Zeljkan 5 utakmica bez pobjede. Ko da gledam, da ce to prekinuti protiv ovih nasih balerina.

bordospartanac
Postovi: 616
Pridružen/a: 23 okt 2015, 22:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordospartanac » 04 dec 2025, 17:08

Tatamata1946 je napisao/la:
04 dec 2025, 16:36
Hajde braco ko moze na sjever u nedjelju
Vazno je da nas ima na sjeveru i da osjete igraci takav sjever
[/quote
:thumbup:

Avatar
samoSA
Postovi: 1489
Pridružen/a: 15 jul 2015, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samoSA » 04 dec 2025, 17:10

KarloIvandic je napisao/la:
04 dec 2025, 16:29
Ne zna se ko je gori

Mi smo u minusu jer imamo trenera koji ne zna nista pa ni nahajcati igrace za razliku od adzema
Trenutno smo mi dosta gori bas smo pali sa igrom a i golovi nas nece a oni ce doc nalozeni bas pogotovo nakon ovog danas a adzemu je biti ili ne biti.Kakve smo srece na nama ce niz prekinut

Avatar
Aduka87
Postovi: 10644
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 04 dec 2025, 17:37

samoSA je napisao/la:
04 dec 2025, 17:10
KarloIvandic je napisao/la:
04 dec 2025, 16:29
Ne zna se ko je gori

Mi smo u minusu jer imamo trenera koji ne zna nista pa ni nahajcati igrace za razliku od adzema
Trenutno smo mi dosta gori bas smo pali sa igrom a i golovi nas nece a oni ce doc nalozeni bas pogotovo nakon ovog danas a adzemu je biti ili ne biti.Kakve smo srece na nama ce niz prekinut
Pa dobro nije bas da smo gori.

slika
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Avatar
Aduka87
Postovi: 10644
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 04 dec 2025, 17:44

Aduka87 je napisao/la:
04 dec 2025, 17:37
samoSA je napisao/la:
04 dec 2025, 17:10
KarloIvandic je napisao/la:
04 dec 2025, 16:29
Ne zna se ko je gori

Mi smo u minusu jer imamo trenera koji ne zna nista pa ni nahajcati igrace za razliku od adzema
Trenutno smo mi dosta gori bas smo pali sa igrom a i golovi nas nece a oni ce doc nalozeni bas pogotovo nakon ovog danas a adzemu je biti ili ne biti.Kakve smo srece na nama ce niz prekinut
Pa dobro nije bas da smo gori.

slika
Koliko god losi bili kuci smo opet neporazeni haha.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

NajvecaRadosti
Postovi: 10164
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 04 dec 2025, 17:45

KarloIvandic je napisao/la:
04 dec 2025, 14:19
Samo da Adzema ne otjeraju danas.
Ne bi se ja puno nasladjivao,ako se ne varam on nema poraza protiv nas uz 4 pobjede i 1 remi iz 5 utakmica.
Samo oprezno,zayebali smo se sto nismo dobili ove 3 utakmice i mirne glave usli u derbi prebacivsi sav pritisak na njih.Oni su bas u qurcu iz 5 kola svega 2 boda uzeli,ako budemo ekipa pobjedit cemo.Ako nastave tjerati ego i sebicnost zarad vlastite statistike X plafon.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
samoSA
Postovi: 1489
Pridružen/a: 15 jul 2015, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samoSA » 04 dec 2025, 17:57

Aduka87 je napisao/la:
04 dec 2025, 17:37
samoSA je napisao/la:
04 dec 2025, 17:10
KarloIvandic je napisao/la:
04 dec 2025, 16:29
Ne zna se ko je gori

Mi smo u minusu jer imamo trenera koji ne zna nista pa ni nahajcati igrace za razliku od adzema
Trenutno smo mi dosta gori bas smo pali sa igrom a i golovi nas nece a oni ce doc nalozeni bas pogotovo nakon ovog danas a adzemu je biti ili ne biti.Kakve smo srece na nama ce niz prekinut
Pa dobro nije bas da smo gori.

slika
Gori smo u smislu da smo bas u losoj formi ne ide nas go a i psihicki smo bas pali.Da imamo na papiru bolje igrace to stoji

bordobijeli
Postovi: 18317
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 04 dec 2025, 17:59

Lavcina je napisao/la:
04 dec 2025, 16:58
Zeljkan 5 utakmica bez pobjede. Ko da gledam, da ce to prekinuti protiv ovih nasih balerina.
A i mi se satrali od pobjeda i bodova . Ako se ne pobjedi Zeljeznicar nek se kolektivno odreknu fudbala.

Avatar
Morgen19
Postovi: 274
Pridružen/a: 23 mar 2023, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Morgen19 » 04 dec 2025, 18:01

bordobijeli je napisao/la:
04 dec 2025, 17:59
Lavcina je napisao/la:
04 dec 2025, 16:58
Zeljkan 5 utakmica bez pobjede. Ko da gledam, da ce to prekinuti protiv ovih nasih balerina.
A i mi se satrali od pobjeda i bodova . Ako se ne pobjedi Zeljeznicar nek se kolektivno odreknu fudbala.
Baš tako,

KosevoZove
Postovi: 1793
Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KosevoZove » 04 dec 2025, 18:04

Ne pobjede li kone neka se svi nose u tri lijepe materine, neka pocnu trenirati balet, ovo ocigledno nije za njih!

Neko ce reci da komentarisem manijake boze sacuvaj puca mi ****, ali im ocitati lekciju tj trebali su u MO sta znaci sad ova utakmica svima nama, a ne sve aplauz i njih libo tuki, mi svoju jetru pokidasmo za koga ???

Curice ..!!
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8137
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 04 dec 2025, 18:26

Hordas1990 je napisao/la:
04 dec 2025, 16:14
Pitar6785 je napisao/la:
04 dec 2025, 15:47
Vidjecemo sutra sta ce bit; al ima dosta nelogicni stvari

PRAVIS B TIM, dovedes 20 igraca a duzan 15 k km za opremu.
Dovodis u akademiju 5-6 igraca u svaku kategoriju
Dolaziti naknadno cimirot adem a igracima kasni plata, zasto bi Adem dosao kao da je on dosao u FK SARAJEVO bez da he ikog pitao jel sve na vrijeme.
Pa brate Ljajic je potpisao prije haman po godine.
Adem je podpisao cinimi se pred susret sa posusjem nekad oko polovine augusta 3,5 mjeseca, cimirot cinimi se posle toga to nisu igraci koji dolaze u klubove za male pare a jos manji gdje primanja nisu na vrijeme. SVAKI IGRAC GDJE SAM GLEDAO RAZNE PODKESTE UVJEK KAZE PRIJE NEGO PODPISE ugovor SE RADPITA JESUL PLATE NA VRIJEME.

Pored toga napravis B TIM koji ima oko 20-25 igraca da si ih doveo na probu,moro bi potrosit na njih 50 k km hrana spavanje avio karte oprema.. NIKO JOS NIJE OTISAO IZ B TIMA.

I 3ce MAMIC GORAN nikad nebi dosao u nas klub a jos manje doveo Cvitanovica …

Nekazem da nismo duzni, nekazem da nismo u financiskoj dubiozi, ali ja nisam primjetio to. Mi igramo u zadnje vrijeme bolje svi igraci konkurisu.

Radnik sb velez bodovno totalni podbacaj; dali smo igrom zasluzili vise jesmo jesmol bili bolji od sve 3 ekipe jesmo, dali smo popravili dosta stvari u igri jesmo, dali imamo gresaka koje smo imali napocetku imamo SEBICNOST GULIJASHVILIJA, i losu realizaciju, al isto tako igramo bolje u odbrani i u sredini terena..

Ponavljam sigurno da bi od ove 3 utakmice zadnje imali bar 5 bodova samo da nije te proklete sebicnosti. SMATRAM TO KAO NAJVECOM MANOM CVITANOVICA, takodje mnogo mi je nejasno kako za 17 utakmica nijedan novinar nije pitao nijednog od 3 trenera zasto Gulijashvili nije kaznjen mislim izveden ili da nebude pocetnik radi ocigledne sebicnosti. On nije igrac koji je dao 7-8 golova 4-5 asistencija pa da se kaze da ima kredit, ok prosle godine je zasluzio kredit i dobio je novi ugovor dobio je traku bili smo vise nego fer i kao uprava a i navijaci su sve progutali i smatram da bi bilo bolje i zanjega i za klub da preseli na klupu ili da igra 60 minuta da se malo dozove

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: nedimmmm1337 i 19 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []