FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Juniori uzeli u Širokom 1:3.
Re: FK Sarajevo
Derbi bez navijača, no worries.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Re: FK Sarajevo
Pobjede su ostvarile i ekipe u15 i u17
Pioniri FK Sarajevo upisali su novu, sigurnu pobjedu u sklopu zaostalog 5. kola Premijer omladinske lige BiH. Naši mladi bordo momci savladali su Borac rezultatom 2:0, a mrežu su pogađali Dudo i Šaldić
Kadeti FK Sarajevo uspješno su zaključili polusezonu!
U zaostaloj utakmici 5. kola, naši momci slavili su 3:0. Dva pogotka postigao je Amer Sirćo, dok se jednom u listu strijelaca upisao Salimović
Sirćo 14 utakmica i 27 golova.ali ne dobija poziv za U17 reprezentaciju BiH
Pioniri FK Sarajevo upisali su novu, sigurnu pobjedu u sklopu zaostalog 5. kola Premijer omladinske lige BiH. Naši mladi bordo momci savladali su Borac rezultatom 2:0, a mrežu su pogađali Dudo i Šaldić
Kadeti FK Sarajevo uspješno su zaključili polusezonu!
U zaostaloj utakmici 5. kola, naši momci slavili su 3:0. Dva pogotka postigao je Amer Sirćo, dok se jednom u listu strijelaca upisao Salimović
Sirćo 14 utakmica i 27 golova.ali ne dobija poziv za U17 reprezentaciju BiH
-
KarloIvandic
- Postovi: 536
- Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ne zna se ko je gori
Mi smo u minusu jer imamo trenera koji ne zna nista pa ni nahajcati igrace za razliku od adzema
Mi smo u minusu jer imamo trenera koji ne zna nista pa ni nahajcati igrace za razliku od adzema
Re: FK Sarajevo
Šteta za juniore, ali ako Bog da bit će na kraju sezone.Turo je napisao/la: ↑04 dec 2025, 16:24Pobjede su ostvarile i ekipe u15 i u17
Pioniri FK Sarajevo upisali su novu, sigurnu pobjedu u sklopu zaostalog 5. kola Premijer omladinske lige BiH. Naši mladi bordo momci savladali su Borac rezultatom 2:0, a mrežu su pogađali Dudo i Šaldić
Kadeti FK Sarajevo uspješno su zaključili polusezonu!
U zaostaloj utakmici 5. kola, naši momci slavili su 3:0. Dva pogotka postigao je Amer Sirćo, dok se jednom u listu strijelaca upisao Salimović
Sirćo 14 utakmica i 27 golova.ali ne dobija poziv za U17 reprezentaciju BiH![]()
-
AuroraBorealis
- Postovi: 31
- Pridružen/a: 28 jan 2025, 23:48
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pa koje su sad cijene za clanove a koje za one koji nisu
-
Tatamata1946
- Postovi: 2547
- Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Hajde braco ko moze na sjever u nedjelju
Vazno je da nas ima na sjeveru i da osjete igraci takav sjever
Vazno je da nas ima na sjeveru i da osjete igraci takav sjever
-
KarloIvandic
- Postovi: 536
- Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Tatamata1946 je napisao/la: ↑04 dec 2025, 16:36Hajde braco ko moze na sjever u nedjelju
Vazno je da nas ima na sjeveru i da osjete igraci takav sjever
- Maroon1946
- Postovi: 2003
- Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Malo mi za sriću triba
Samo jedna da sjedne Francisu na volej opet
Re: FK Sarajevo
Zeljkan 5 utakmica bez pobjede. Ko da gledam, da ce to prekinuti protiv ovih nasih balerina.
-
bordospartanac
- Postovi: 616
- Pridružen/a: 23 okt 2015, 22:22
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Tatamata1946 je napisao/la: ↑04 dec 2025, 16:36Hajde braco ko moze na sjever u nedjelju
Vazno je da nas ima na sjeveru i da osjete igraci takav sjever
[/quote
Re: FK Sarajevo
Trenutno smo mi dosta gori bas smo pali sa igrom a i golovi nas nece a oni ce doc nalozeni bas pogotovo nakon ovog danas a adzemu je biti ili ne biti.Kakve smo srece na nama ce niz prekinutKarloIvandic je napisao/la: ↑04 dec 2025, 16:29Ne zna se ko je gori
Mi smo u minusu jer imamo trenera koji ne zna nista pa ni nahajcati igrace za razliku od adzema
Re: FK Sarajevo
Pa dobro nije bas da smo gori.samoSA je napisao/la: ↑04 dec 2025, 17:10Trenutno smo mi dosta gori bas smo pali sa igrom a i golovi nas nece a oni ce doc nalozeni bas pogotovo nakon ovog danas a adzemu je biti ili ne biti.Kakve smo srece na nama ce niz prekinutKarloIvandic je napisao/la: ↑04 dec 2025, 16:29Ne zna se ko je gori
Mi smo u minusu jer imamo trenera koji ne zna nista pa ni nahajcati igrace za razliku od adzema

| SARAJEVO SIAMO NOI |
YEBEM TE LISTICO
YEBEM TE LISTICO
Re: FK Sarajevo
Koliko god losi bili kuci smo opet neporazeni haha.Aduka87 je napisao/la: ↑04 dec 2025, 17:37Pa dobro nije bas da smo gori.samoSA je napisao/la: ↑04 dec 2025, 17:10Trenutno smo mi dosta gori bas smo pali sa igrom a i golovi nas nece a oni ce doc nalozeni bas pogotovo nakon ovog danas a adzemu je biti ili ne biti.Kakve smo srece na nama ce niz prekinutKarloIvandic je napisao/la: ↑04 dec 2025, 16:29Ne zna se ko je gori
Mi smo u minusu jer imamo trenera koji ne zna nista pa ni nahajcati igrace za razliku od adzema
![]()
| SARAJEVO SIAMO NOI |
YEBEM TE LISTICO
YEBEM TE LISTICO
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10164
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ne bi se ja puno nasladjivao,ako se ne varam on nema poraza protiv nas uz 4 pobjede i 1 remi iz 5 utakmica.
Samo oprezno,zayebali smo se sto nismo dobili ove 3 utakmice i mirne glave usli u derbi prebacivsi sav pritisak na njih.Oni su bas u qurcu iz 5 kola svega 2 boda uzeli,ako budemo ekipa pobjedit cemo.Ako nastave tjerati ego i sebicnost zarad vlastite statistike X plafon.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
Gori smo u smislu da smo bas u losoj formi ne ide nas go a i psihicki smo bas pali.Da imamo na papiru bolje igrace to stojiAduka87 je napisao/la: ↑04 dec 2025, 17:37Pa dobro nije bas da smo gori.samoSA je napisao/la: ↑04 dec 2025, 17:10Trenutno smo mi dosta gori bas smo pali sa igrom a i golovi nas nece a oni ce doc nalozeni bas pogotovo nakon ovog danas a adzemu je biti ili ne biti.Kakve smo srece na nama ce niz prekinutKarloIvandic je napisao/la: ↑04 dec 2025, 16:29Ne zna se ko je gori
Mi smo u minusu jer imamo trenera koji ne zna nista pa ni nahajcati igrace za razliku od adzema
![]()
-
bordobijeli
- Postovi: 18317
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Baš tako,bordobijeli je napisao/la: ↑04 dec 2025, 17:59A i mi se satrali od pobjeda i bodova . Ako se ne pobjedi Zeljeznicar nek se kolektivno odreknu fudbala.
-
KosevoZove
- Postovi: 1793
- Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ne pobjede li kone neka se svi nose u tri lijepe materine, neka pocnu trenirati balet, ovo ocigledno nije za njih!
Neko ce reci da komentarisem manijake boze sacuvaj puca mi ****, ali im ocitati lekciju tj trebali su u MO sta znaci sad ova utakmica svima nama, a ne sve aplauz i njih libo tuki, mi svoju jetru pokidasmo za koga ???
Curice ..!!
Neko ce reci da komentarisem manijake boze sacuvaj puca mi ****, ali im ocitati lekciju tj trebali su u MO sta znaci sad ova utakmica svima nama, a ne sve aplauz i njih libo tuki, mi svoju jetru pokidasmo za koga ???
Curice ..!!
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻
Re: FK Sarajevo
Adem je podpisao cinimi se pred susret sa posusjem nekad oko polovine augusta 3,5 mjeseca, cimirot cinimi se posle toga to nisu igraci koji dolaze u klubove za male pare a jos manji gdje primanja nisu na vrijeme. SVAKI IGRAC GDJE SAM GLEDAO RAZNE PODKESTE UVJEK KAZE PRIJE NEGO PODPISE ugovor SE RADPITA JESUL PLATE NA VRIJEME.Hordas1990 je napisao/la: ↑04 dec 2025, 16:14Pa brate Ljajic je potpisao prije haman po godine.Pitar6785 je napisao/la: ↑04 dec 2025, 15:47Vidjecemo sutra sta ce bit; al ima dosta nelogicni stvari
PRAVIS B TIM, dovedes 20 igraca a duzan 15 k km za opremu.
Dovodis u akademiju 5-6 igraca u svaku kategoriju
Dolaziti naknadno cimirot adem a igracima kasni plata, zasto bi Adem dosao kao da je on dosao u FK SARAJEVO bez da he ikog pitao jel sve na vrijeme.
Pored toga napravis B TIM koji ima oko 20-25 igraca da si ih doveo na probu,moro bi potrosit na njih 50 k km hrana spavanje avio karte oprema.. NIKO JOS NIJE OTISAO IZ B TIMA.
I 3ce MAMIC GORAN nikad nebi dosao u nas klub a jos manje doveo Cvitanovica …
Nekazem da nismo duzni, nekazem da nismo u financiskoj dubiozi, ali ja nisam primjetio to. Mi igramo u zadnje vrijeme bolje svi igraci konkurisu.
Radnik sb velez bodovno totalni podbacaj; dali smo igrom zasluzili vise jesmo jesmol bili bolji od sve 3 ekipe jesmo, dali smo popravili dosta stvari u igri jesmo, dali imamo gresaka koje smo imali napocetku imamo SEBICNOST GULIJASHVILIJA, i losu realizaciju, al isto tako igramo bolje u odbrani i u sredini terena..
Ponavljam sigurno da bi od ove 3 utakmice zadnje imali bar 5 bodova samo da nije te proklete sebicnosti. SMATRAM TO KAO NAJVECOM MANOM CVITANOVICA, takodje mnogo mi je nejasno kako za 17 utakmica nijedan novinar nije pitao nijednog od 3 trenera zasto Gulijashvili nije kaznjen mislim izveden ili da nebude pocetnik radi ocigledne sebicnosti. On nije igrac koji je dao 7-8 golova 4-5 asistencija pa da se kaze da ima kredit, ok prosle godine je zasluzio kredit i dobio je novi ugovor dobio je traku bili smo vise nego fer i kao uprava a i navijaci su sve progutali i smatram da bi bilo bolje i zanjega i za klub da preseli na klupu ili da igra 60 minuta da se malo dozove
Online
Trenutno korisnika/ca: nedimmmm1337 i 19 gostiju.


