FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

fera
Postovi: 6770
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 07 dec 2025, 17:37

boki86 je napisao/la:
07 dec 2025, 17:26
fks74 je napisao/la:
07 dec 2025, 17:04
PapakIzSa je napisao/la:
07 dec 2025, 16:35
Jel im legla plata zna li se sta :rol: :rol:
Nije, da je legla bilo bi 7-0.
Dezurne seronje na aparatima, vidim nigdje ih :rol:
Nek malo odmore zasluzili su.
You are someone else I am still right here

Ismire odlazi!!!

Avatar
SilaMoc1946
Postovi: 349
Pridružen/a: 13 maj 2024, 17:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SilaMoc1946 » 07 dec 2025, 17:38

slika. hahahahahahahahahahahahahahahah e vrh Musafa mi :D
Sarajevo ljubavi moja 1946

Morpheus
Postovi: 2755
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Morpheus » 07 dec 2025, 17:41

HAĆKOOOOOOOOOOO

Fouzi1
Postovi: 182
Pridružen/a: 21 jul 2025, 13:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fouzi1 » 07 dec 2025, 17:41

slika
Nisam znao da ćeš plakati..

Avatar
H8Z7
Postovi: 7204
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 07 dec 2025, 17:44

Prelijep osjećaj, odličan pristup. Stvarno su svi borbeni bili, Ristovski samo takvu volju ima, Ljajić isto. Pohvale za sš i ostavljanje igrača na terenu dok gosti odu u svlačionicu. Svakako je bilo iskrica krajem poluvremena.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Lavcina
Postovi: 1758
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lavcina » 07 dec 2025, 17:59

Manuel je napisao/la:
07 dec 2025, 15:44
Guli je odigrao tekmu sezone.Ekipa odlicno postavljena.Zao mi je sto nisu bili na jugu da ih jos vise zaboli.

Kako lijep dan :kafa:
Znali su, da cemo ih natamburati pa nisu htjeli doci. Ovamo fol zbog karata :mrgreen:

harixs
Postovi: 1751
Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la harixs » 07 dec 2025, 17:59

Super Mariju i timu oproštene zadnje 3 za ovu danasnju rapsodiju. :bow:

Sad iz početka, ima sve igrače na raspolaganju uključujući i Renata tako da nema izgovora…

harixs
Postovi: 1751
Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la harixs » 07 dec 2025, 18:00

H8Z7 je napisao/la:
07 dec 2025, 17:44
Prelijep osjećaj, odličan pristup. Stvarno su svi borbeni bili, Ristovski samo takvu volju ima, Ljajić isto. Pohvale za sš i ostavljanje igrača na terenu dok gosti odu u svlačionicu. Svakako je bilo iskrica krajem poluvremena.
Mangupski potez za pohvalu

Avatar
Aduka87
Postovi: 10645
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 07 dec 2025, 18:06

Apsolutno, svaka cast sto su ostali dok su plavi uhljupi otisli u svlacionicu.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Lavcina
Postovi: 1758
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lavcina » 07 dec 2025, 18:06

H8Z7 je napisao/la:
07 dec 2025, 17:44
Prelijep osjećaj, odličan pristup. Stvarno su svi borbeni bili, Ristovski samo takvu volju ima, Ljajić isto. Pohvale za sš i ostavljanje igrača na terenu dok gosti odu u svlačionicu. Svakako je bilo iskrica krajem poluvremena.
Ja mislim, da nas je taj potez spasio crvenog kartona. Nesumnjam, da bi nam ona plava kuja Peljto rado pokazao crveni.
Bravo za potez!

bordobijeli
Postovi: 18332
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 07 dec 2025, 18:09

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
:ljepota: :ljepota: :ljepota: :ljepota: :ljepota: :ljepota:

goGlobal
Postovi: 287
Pridružen/a: 23 jul 2025, 20:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la goGlobal » 07 dec 2025, 18:19

Pantelija je napisao/la:
07 dec 2025, 13:25
Ignatkov malo usporava igru... Pas ide dobro ali on je dugo ovdjerava... Mora brze to
Ostalo top, najboljih naših 25 min ove sezonee
Ovaj sastav u ovoj fomaciji i da timski igraju kao danas nisam do sad gledao, a kad igraju timski moze se svasta.
Odigrali su momacki utakmicu, psihicki i naravno fizicki su iznijeli cijelu utakmicu samo tako i za to svaka cast.
Obradovali su nas baska ono..


slika
kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi..

goGlobal
Postovi: 287
Pridružen/a: 23 jul 2025, 20:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la goGlobal » 07 dec 2025, 18:20

NoProfit je napisao/la:
07 dec 2025, 11:59
Očekujem ziheraški pristup obje ekipe i miroljubivih 0:0, jer je poraz ravan apsolutnoj tragediji za obje ekipe koje su i bez današnjeg kiksa tragične same po sebi.
Ti si sam sebi dušman jaro.
kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi..

Avatar
Maroon1946
Postovi: 2003
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 07 dec 2025, 18:21

Ajlah je napisao/la:
06 dec 2025, 22:15
Ocekujem poraz bez da se igraci oznoje.
Guravo, ali dobismo nekako :beba:

goGlobal
Postovi: 287
Pridružen/a: 23 jul 2025, 20:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la goGlobal » 07 dec 2025, 18:22

Vanja8 je napisao/la:
07 dec 2025, 15:44
NAJBOLJI RODJENDANSKI POKLON ZA MENE...

Beskrajno vam zahvalan za danasnji dan... :bow:

Odoh sad u kafanu, pa neka mi zena vala i glavu poslije razbije... :wave:
Isti osjecaj imam. Hvala im i uljepsali su mi rodjendan. A i tebi neka je sretan svakako. Živ'jo!
kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi..

Avatar
Ajlah
Postovi: 544
Pridružen/a: 28 okt 2025, 19:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ajlah » 07 dec 2025, 18:25

Maroon1946 je napisao/la:
07 dec 2025, 18:21
Ajlah je napisao/la:
06 dec 2025, 22:15
Ocekujem poraz bez da se igraci oznoje.
Guravo, ali dobismo nekako :beba:
Jedva :think:


Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2078
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 07 dec 2025, 18:39

Ne znam da li je iko napisao ali detalj koji je po meni obilježio pobjedu je kad je Vaha na razglas rekao nakon četvrtog gola ....idemo ima još vremena :kralj:
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
Varijantas8
Postovi: 272
Pridružen/a: 01 nov 2022, 18:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Varijantas8 » 07 dec 2025, 18:44

Nisam mislio da cu ikad docekati ovakvo tamburanje malenih, hvala im za ovo, iako su zasluzili bar 6 da prime, veci mi je fleks sto nismo primili go.

Mogu se kladit da je 90% navijaca bukvalno znalo da ce Adem zabit onu golcinu, i sto se vise cekalo na sut, sve sam uvjereniji bio da ce ga uvalit.

Sad realno, igra se nije toliko razlikovala od zadnjih 5-6 tekmi, razlika je u tome sto smo bili skoncetrisaniji u zavrsnoj fazi napada i iskoristili prilike tj. zicere, i naravno prvi gol na vrijeme i da u startu ne masis zicere pa se sjebemo u glavu zbog tog.

Sto se Cimija tice, glupo je ikoga kritikovati nakon ovog derbija, ali mislim da je najbolje i za njega da igra negdje gdje nema pritiska, bas mi djeluje da igra pod nekim teretom, bas je kvalitetan igrac al nesto ga bas pere.

obrijanopile
Postovi: 1158
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obrijanopile » 07 dec 2025, 18:44

RaymondRed je napisao/la:
07 dec 2025, 17:16
Maroon1946 je napisao/la:
07 dec 2025, 17:14
RaymondRed je napisao/la:
07 dec 2025, 17:13

Pa i treba dati 10. A ne da odigra jednu, pa ga nema, pa igra bude los i sl. Samo govorim da on puno toga jos mora odraditi da opravda pare koje su se u njega ulozile. Ne treba ga dizati u nebesa zbog jednog slobodnjaka. To je mogao zabiti bilo ko drugi pa ga ne bi ste toliko u nebesa dizali.




Brate za tvoj klub ima tema "FK Zeljeznicar"
slika
Klasicni pitarluk. Budes razuman i realan optuze te za nesto. Dobro budi zatucan, sutra primi 5 od zrinjskog ali nema veze dobit ce se slabi zeljo. :rol:
A sta kod tebe razumno? Da smo se patili i igrali neriješeno da bi mi bili zatucani, a ti vrhunski znalci. Sta je kod tebe realno? Je li realno da su nas znali zakidati, poništavati čiste golove, ne svirati nam ciste penale? Ti bi uživao da smo kiksali, kao i većina onih koji trenutno nema na forumu. E, dobijes, ma sta dobijes, raskujes Želju, kakav god da je Zeljo, Zeljo je za borac i Zrinjski, sto se nas tiče najbitnija pobijeda, i koliko ima stranica napisanih na forumu , možda desetak, ako ne I manje. Da smo kiksali, ovde bi bilo do sada jedno trideset stranica tvojih i onih koji jedva čekaju kiks da bi ste nas uvjeravali kako ste znali ili nam govorili da smo nule. Hoces li ti biti, kako druge nazivaš, zatucan, ako ne izgubimo? Pojavio si se prije nekoliko mjeseci i veoma, ali bas vučeš na dmagoga i provokatora, a neću reći da navijaš za želju, mada tuknes. Umjesto da si sretan, ti mracis , razumno i realno...
Živ ti bio 4:0 smo dobili, a ako Bog da i u Mostaru ćemo dobro odigrati i uz Boziju pomoc pobijediti. Veseli se ba, ako ti dozvoli realnost i razum, a nije ti muka. Uzivaj
P.S. Znas li zašto Ljajic vrijedi 100k mjesecno? Zato sto sam ja bio ubijedjen da će zabiti gol iz one pozicije i samo sam čekao kako će ga dati. E, zato vrijedi svake marke.
Zadnja izmjena: obrijanopile, dana/u 07 dec 2025, 19:02, ukupno mijenjano 2 puta.
Evo i oni tebe selame!

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: trunks1946 i 21 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []