FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Nije ovo prvi put da naša ekipa zadnjih godina izgleda deset puta bolje od svake ostale ekipe u ligi. Realno gledajući i imamo najjaču ekipu, samo što neki drugi faktori nisu na našoj strani, nažalost...
SARAJEVO SIAMO NOI <3
- ErosViverosViv
- Postovi: 3375
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
udario ga je sakom onaj gurbet, to ga je motivisalo.KarloIvandic je napisao/la: ↑08 dec 2025, 12:03ovakva 2-3 igraca imati u ekipi i imali bi bar 10 bodova vise
Re: FK Sarajevo
Nego jel nam Mamic ovo dovodi na zimu Petkovica ? Vidim hr mediji dosta o tome pisu.
Re: FK Sarajevo
Ma kakvi
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
Re: FK Sarajevo
Ima li ko snimak kad Alijodzic udara Ristivskog, kazu da se vidjelo u prenosu.
Re: FK Sarajevo
Školski primjer nedojebanog papka. Kakva je to seljacina, ona faca njegova konjska…. Fuj
Ono mahanje rukama i njega i tik tokera… ma fuj, dva najodvratnija lika u gradu, definitivno
Ne treba mu se ovo zaboraviti
Zadnja izmjena: Hamagara, dana/u 08 dec 2025, 13:06, ukupno mijenjano 1 put.
JEDAN GRAD DVA KLUBA
JEDAN ŠPICA DRUGI TRUBA
JEDAN ŠPICA DRUGI TRUBA
Re: FK Sarajevo
-
KarloIvandic
- Postovi: 536
- Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
dajte klip
- teamnorth1989
- Postovi: 92
- Pridružen/a: 05 nov 2025, 14:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
papci zakuhali prije Ljajicevog slobodnjaka i da crveni izvuku, najpametniji potez jucer sto nisu sa njima u tunel skupa otisli
Re: FK Sarajevo
Ko god je to uradio i ostavio igrače na terenu, svaka mu čast. Navukli su nas jednom na onom derbiju gdje su imali dva crvena na poluvremenu.teamnorth1989 je napisao/la: ↑08 dec 2025, 13:17papci zakuhali prije Ljajicevog slobodnjaka i da crveni izvuku, najpametniji potez jucer sto nisu sa njima u tunel skupa otisli
-
KarloIvandic
- Postovi: 536
- Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ovo je udarac u lice i treba biti ozbiljnija kazna od crvenog. Uz to nije tesko procitati s usana sta papak psuje.
Re: FK Sarajevo
Dobra reakcija pomocnog jer je zadrzao Cvitanovica.. ciganija je na sve bila spremna.
Re: FK Sarajevo
Bile plate, mustuluk !!!
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Re: FK Sarajevo
Za ovaj udarac papku vratit sakom u glavu negdje naulici.Crveni je mala kazna..
Re: FK Sarajevo
Slazem se mora ovdje ici neka jaca suspenzija i novcana kazna. Da se prisjetimo kako su kaznili naseg predstavnika i fizioterapeuta nakon utakmice sa Velezom a koliko se sjećam niko nikoga nije udario ocekujem jos goru kaznu za ovoga papka.
"Tako je Mustafa Beridan, predstavnik FK Sarajevo, kažnjen sa 1.000 KM i zabranom vršenje funkcije na tri mjeseca zbog nesportskog ponašanja, počev od 28. maja ove godine. Identičnu kaznu dobio je i fizioterapeut bordo kluba Eldin Jarović."
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!


