FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Argentina » 11 dec 2025, 08:00

Zulfo9 je napisao/la:
11 dec 2025, 06:48
Cuj ovog smetljara pobjedili na hajc🤣🤣🤣 misketov isprdak. Kakve šifre ovdje pišu, nafuro se levat da je Jusufbegovic na areni, analizira :urnebes: a budaletine

Istina, sve je krenulo povredom Sosica. Jednostavno nije bilo igraca koji ga je mogao zamijeniti. S druge strane struka je kriva sto je Sosic jedini igrac u timu da je donosio prevagu. Uz to dodati Adzemovo kaznjavanje I rezultat toga je da nije vise trener.
Sta je po tebi bilo dobro pod Adzemom:

Napadac kojeg je doveo?
Sportski ucinak jer se zakacio sa svakim igracem?
Promocija mladih igraca?
Sastavljanje tima koji je on birao?
Taktika koje nismo imali, osim ako napadnu nabij je Cvetanovskom? (Mi nismo nikoga nadigrali za 5 mjeseci)
Kurcenje i nebulozne izjave?
Ili na kraju da je opet prebacio sve na nekoga drugog i da mu je ulica kriva sto nije trener?
Covjek ima vise kartona nego zadnji vezni, to je vrhunac njegovog ponasanja. Papak!!!
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Avatar
jointunija
Postovi: 1034
Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jointunija » 11 dec 2025, 08:33

Ideneide je napisao/la:
10 dec 2025, 20:16
mamonelafo je napisao/la:
10 dec 2025, 15:05
Gospon jedan i gospon dva. Sminkice. Kamen gori val se pjeni....
slika
E ovdje vidimo sve potrebno. Ovo je fabula svega što se desilo i što se dešava.
Ma ja,Džafić je taj :puke:
Borac zadnju platu primio u septembru,ova stoka sa groblja u augustu,a naši "amnestirani"prošle sedmice!
Tuna,ne valjaš.....
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!

Avatar
NerminFatic
Postovi: 1940
Pridružen/a: 12 feb 2021, 10:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NerminFatic » 11 dec 2025, 08:40

Pravo pitanje je koga ce preostala “struka” s klupe izbaciti a koga uvesti u tim protiv bijeljinskih kupusara? Daj Boze i dvije promjene da budu.

Zulfo9
Postovi: 88
Pridružen/a: 04 dec 2025, 08:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zulfo9 » 11 dec 2025, 08:43

Argentina je napisao/la:
11 dec 2025, 08:00
Zulfo9 je napisao/la:
11 dec 2025, 06:48
Cuj ovog smetljara pobjedili na hajc🤣🤣🤣 misketov isprdak. Kakve šifre ovdje pišu, nafuro se levat da je Jusufbegovic na areni, analizira :urnebes: a budaletine

Istina, sve je krenulo povredom Sosica. Jednostavno nije bilo igraca koji ga je mogao zamijeniti. S druge strane struka je kriva sto je Sosic jedini igrac u timu da je donosio prevagu. Uz to dodati Adzemovo kaznjavanje I rezultat toga je da nije vise trener.
Sta je po tebi bilo dobro pod Adzemom:

Napadac kojeg je doveo?
Sportski ucinak jer se zakacio sa svakim igracem?
Promocija mladih igraca?
Sastavljanje tima koji je on birao?
Taktika koje nismo imali, osim ako napadnu nabij je Cvetanovskom? (Mi nismo nikoga nadigrali za 5 mjeseci)
Kurcenje i nebulozne izjave?
Ili na kraju da je opet prebacio sve na nekoga drugog i da mu je ulica kriva sto nije trener?
Covjek ima vise kartona nego zadnji vezni, to je vrhunac njegovog ponasanja. Papak!!!
Kako da ne. Coric primi pet komada, nikad laksi zdrijeb kupa ispadne od ekipe koja je ki.ta, igre nikakve nije bilo al zato strucnjaci pisu treba njega vratit.
Ovdje je samo problem što je Zeljin bivsi igrac, pa kerovi misketa laju dan, noc. A da se ovo desilo Coricu, pisali bi gospodin, trenercina. I da, ja ne branim Adzema na pocetku je bilo dobro, poslije Sosica sve se srusilo I otkaz je normalan. Ali necu ko vi veliki navijaci sad orgijat po covjeku bez razloga. I čudom uvijek jedni te isti acc pljuju po nasim igracima, bivsim trenerima, tako ih ko ti nazivaju papak. Samo pokazuje kakva si ti seljacina ortodoksna. Covjek nije na klupi, s pobjedom u zaostaloj utakmici smo opet na diobi treceg mjesta, umjesto normalan biti pišete takve gadosti fuj

itatabisine
Postovi: 661
Pridružen/a: 28 okt 2021, 13:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la itatabisine » 11 dec 2025, 09:19

Adzem je razjebo ekipu sa dva poteza.

Prvi potez su bile suspenzije igraca, a druga stvar je promjena formacije.

Prodjes ljetne pripreme dovedes igrace za sistem 4321 i onda u drugoj trecini prvenstva FORSIRAS 442 i naravano rezultat toga je da imas sve poraze.

Ako on to nije vidio a mi laici smo vidjeli onda je ocekivano bivsi.

Ljetos mi je bilo drago kada smo sredinom sedmice igrali utakmice protiv Slavije i Romanije, na tim utakmicama se isprobavaju igraci i formacije, ali se od toga jednostavno odustalo

Zhustri
Postovi: 99
Pridružen/a: 15 jul 2025, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zhustri » 11 dec 2025, 09:39

Ma dajte ljudi, kada budete radili trenerski posao sa iskustvom, onda pričajte o formacijama.

Avatar
Uniited
Postovi: 223
Pridružen/a: 06 feb 2025, 08:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Uniited » 11 dec 2025, 10:14

Zhustri je napisao/la:
11 dec 2025, 09:39
Ma dajte ljudi, kada budete radili trenerski posao sa iskustvom, onda pričajte o formacijama.
Nigdje veze ti je to što pričaš, i ti nisi automehaničar pa se razumiješ u auta.
To što se neko ne bavi s tim ne znači da nema pojma o tome.
Sve što je napisano je ispravo, cijelo vrijeme se igralo 4231 i onda on nešto glumi sa 442 i do čega nas je dovelo to da nemaš pobjede u 6 tekmi
Forza Željo
Željo je šampion
Ja sa strane sjedim, posmatram i ne vjerujem. Ićo

Avatar
dubioza144
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dubioza144 » 11 dec 2025, 10:20

Dobru poziciju uoci PLAVOG PROLJECA :hmmmmm:
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.

Bojudaosinebu
Postovi: 1339
Pridružen/a: 24 maj 2022, 19:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bojudaosinebu » 11 dec 2025, 10:25

Covjece imaju obraza nekog pozivati na utakmicu. Boze sacuvaj ni stida ni srama.

Avatar
Hrammm1921
Postovi: 1629
Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrammm1921 » 11 dec 2025, 10:26

Pobjedom protiv Radnika i Sloge ce se ipak zavrsiti zadovoljavajuce, al da Bog da do 2 boda

Dok se ne rijesi pitanje investitora , ne treba niko otici podrzati ovo. PRITISAK IM TREBA NAPRAVITI DA PRIHVATE USLOVE

Ostati trebaju

Muftic, Karamarko, Odinaka, Lagumdzija, Vini, Cvetanovski, Erik, Sosic se ‘ubrzo’ vraca i Alic

Eventualno jos: Jaganjac i Boljevic

Ostali trebaju da idu al sto prije

Pojacat se sa odlicnim stoperom, jos boljim veznim, a najboljim spicem, tako ce se izboriti evropa, drugacije opstanak.
Zadnja izmjena: Hrammm1921, dana/u 11 dec 2025, 10:34, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
BiHSportman
Postovi: 1237
Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BiHSportman » 11 dec 2025, 10:34

Dobio sam informaciju da se Krpić vraća.

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 3893
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 11 dec 2025, 10:59

DOGOVORITE TERMIN SA ARENOM U 13:00 H
Jeste li retardirani svi u klubu i savezu?
Danima magla u Sarajevu, od 15:30 pa nadalje ne vidiš pet metara ispred sebe..

Kajkutenjoyer
Postovi: 752
Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kajkutenjoyer » 11 dec 2025, 11:35

Zhustri je napisao/la:
11 dec 2025, 09:39
Ma dajte ljudi, kada budete radili trenerski posao sa iskustvom, onda pričajte o formacijama.
koliko god formacije bile problem i to forsiranje 442 koje po mom skromnom mišljenju funkcioniše protiv seljackih ekipa, a ne ekipa koje su tu dosle da se nadigravaju, jer vidis kako prodjes kad se nadigravas sa 442 , vise je uticalo to da je covjek izgubio svlačionicu, i to kad jednom izgubis nema nazad il ekipa ili trener
nek crknu dusmani, najjaci smo

itatabisine
Postovi: 661
Pridružen/a: 28 okt 2021, 13:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la itatabisine » 11 dec 2025, 11:48

Hrammm1921 je napisao/la:
11 dec 2025, 10:26
Pobjedom protiv Radnika i Sloge ce se ipak zavrsiti zadovoljavajuce, al da Bog da do 2 boda

Dok se ne rijesi pitanje investitora , ne treba niko otici podrzati ovo. PRITISAK IM TREBA NAPRAVITI DA PRIHVATE USLOVE

Ostati trebaju

Muftic, Karamarko, Odinaka, Lagumdzija, Vini, Cvetanovski, Erik, Sosic se ‘ubrzo’ vraca i Alic

Eventualno jos: Jaganjac i Boljevic

Ostali trebaju da idu al sto prije

Pojacat se sa odlicnim stoperom, jos boljim veznim, a najboljim spicem, tako ce se izboriti evropa, drugacije opstanak.


Za ovog igraca se ne bi slozio da treba ostat, ako ostane postat ce novi Kjosevsi. Muftic ovdje jednostavno nema s kim da radi i da se razvija, on je dostigao svoj vrhunac. Jos jedna sezona u nasem klubu i on ce "propast" kao golman.

Jednostavno Muftic mi je drag, nase je dijete, nas navijac, nas igrac, ali on ovdje nema sta novo da nauci i da se razvije. Pogledajte koji trening, pogledajte zagrijavanje i vidjet cete Gusine metode iz 2000-tih, dakle njemu je ova polusezona biti ili ne biti.

Muftic je klasicni linijski golman i golman koji je dobar 1/1, ali kada su centarsutevi u pitanju tu nastaje problem jer on svojim stacioniranim ponasanjem napravi problem cijeloj odbrani.

Moje misljenje je da treba da ide radi sebe a i mi moramo naci novog golmana.

Avatar
mamonelafo
Postovi: 1131
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 11 dec 2025, 12:21

Bojudaosinebu je napisao/la:
11 dec 2025, 10:25
Covjece imaju obraza nekog pozivati na utakmicu. Boze sacuvaj ni stida ni srama.
Imaju sve, jer je admir tunovic smetljar bez obraza. Covjek je, navodno, isposlovao da umjesto ostavke bude sporazumni sa adzemom i sad se slihta da ostane u klubu kada dodje za to vrijeme. tunovicu admire, ako je sve ovo istina, ody3b1 iz kluba, takvih ko ti imamo na bacanje, koji ce sebe ugradjivat u klub.

Nadam se da neko ima vise informacija, ali ovo sto sam ja nacuo, to je sramotan potez i cin prodavaca busilica.
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

Avatar
Ideneide
Postovi: 96
Pridružen/a: 02 apr 2025, 21:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ideneide » 11 dec 2025, 12:28

mamonelafo je napisao/la:
11 dec 2025, 12:21
Bojudaosinebu je napisao/la:
11 dec 2025, 10:25
Covjece imaju obraza nekog pozivati na utakmicu. Boze sacuvaj ni stida ni srama.
Imaju sve, jer je admir tunovic smetljar bez obraza. Covjek je, navodno, isposlovao da umjesto ostavke bude sporazumni sa adzemom i sad se slihta da ostane u klubu kada dodje za to vrijeme. tunovicu admire, ako je sve ovo istina, ody3b1 iz kluba, takvih ko ti imamo na bacanje, koji ce sebe ugradjivat u klub.
Nadam se da neko ima vise informacija, ali ovo sto sam ja nacuo, to je sramotan potez i cin prodavaca busilica.
Evo nije mi teško povjerovati u to.. Pa Jel moguće da mijenjaju trenere i svoje greške ko na traci i sad treba da ostanu. Pogotovo kad dođe investitor. To se neće desiti nadam se! Svi vani!
"Odlazim i gotovo je... Ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava"

Avatar
1921boy
Postovi: 7405
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 11 dec 2025, 12:30

Prvo se zapitajte dali je Adzem dao neopozivu ostavku il je stavio mandat na raspolaganje?Prvo naucte razliku izmedju tog dvoga,kad naucite tek onda komentariste.
Brko iz druge galaksije!

Avatar
Ideneide
Postovi: 96
Pridružen/a: 02 apr 2025, 21:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ideneide » 11 dec 2025, 12:32

1921boy je napisao/la:
11 dec 2025, 12:30
Prvo se zapitajte dali je Adzem dao neopozivu ostavku il je stavio mandat na raspolaganje?Prvo naucte razliku izmedju tog dvoga,kad naucite tek onda komentariste.
Od toga "dvoga" evo reci nam šta je bilo?
"Odlazim i gotovo je... Ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava"

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 11 dec 2025, 12:45

mamonelafo je napisao/la:
11 dec 2025, 12:21
Bojudaosinebu je napisao/la:
11 dec 2025, 10:25
Covjece imaju obraza nekog pozivati na utakmicu. Boze sacuvaj ni stida ni srama.
Imaju sve, jer je admir tunovic smetljar bez obraza. Covjek je, navodno, isposlovao da umjesto ostavke bude sporazumni sa adzemom i sad se slihta da ostane u klubu kada dodje za to vrijeme. tunovicu admire, ako je sve ovo istina, ody3b1 iz kluba, takvih ko ti imamo na bacanje, koji ce sebe ugradjivat u klub.

Nadam se da neko ima vise informacija, ali ovo sto sam ja nacuo, to je sramotan potez i cin prodavaca busilica.
:rol: :tokralju:
Fk Željezničar.

svemalim1
Postovi: 1211
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svemalim1 » 11 dec 2025, 12:46

mamonelafo je napisao/la:
11 dec 2025, 12:21
Bojudaosinebu je napisao/la:
11 dec 2025, 10:25
Covjece imaju obraza nekog pozivati na utakmicu. Boze sacuvaj ni stida ni srama.
Imaju sve, jer je admir tunovic smetljar bez obraza. Covjek je, navodno, isposlovao da umjesto ostavke bude sporazumni sa adzemom i sad se slihta da ostane u klubu kada dodje za to vrijeme. tunovicu admire, ako je sve ovo istina, ody3b1 iz kluba, takvih ko ti imamo na bacanje, koji ce sebe ugradjivat u klub.

Nadam se da neko ima vise informacija, ali ovo sto sam ja nacuo, to je sramotan potez i cin prodavaca busilica.
nemoj se ljutit, ali ovo veze nema sa zivotom. neko te dobro nafilovao.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 50 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []