Sta je po tebi bilo dobro pod Adzemom:Zulfo9 je napisao/la: ↑11 dec 2025, 06:48Cuj ovog smetljara pobjedili na hajcmisketov isprdak. Kakve šifre ovdje pišu, nafuro se levat da je Jusufbegovic na areni, analizira
a budaletine
Istina, sve je krenulo povredom Sosica. Jednostavno nije bilo igraca koji ga je mogao zamijeniti. S druge strane struka je kriva sto je Sosic jedini igrac u timu da je donosio prevagu. Uz to dodati Adzemovo kaznjavanje I rezultat toga je da nije vise trener.
Napadac kojeg je doveo?
Sportski ucinak jer se zakacio sa svakim igracem?
Promocija mladih igraca?
Sastavljanje tima koji je on birao?
Taktika koje nismo imali, osim ako napadnu nabij je Cvetanovskom? (Mi nismo nikoga nadigrali za 5 mjeseci)
Kurcenje i nebulozne izjave?
Ili na kraju da je opet prebacio sve na nekoga drugog i da mu je ulica kriva sto nije trener?
Covjek ima vise kartona nego zadnji vezni, to je vrhunac njegovog ponasanja. Papak!!!




