FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

Avatar
Orvel
Postovi: 1827
Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Orvel » 30 dec 2025, 15:03

Evo neko je gore napisao detaljnu analizu o sefu. I ja sad pitam na osnovu cega je to bum za ovu ligu? Za nas jeste ali to nije tesko u konkurenciji kakva je bila.zadnjih godina.

Vadi se statistika iz Zvezde od prije 13 godina. Mora se priznati da ima jak cv ali ne i rezultate. A zelim mu da kod nas i ostvari neie rezultate.

Naravno, sve ce biti jasnije i kad se on oglasi i kad nam se saopsti od novih struktura sta je to cilj uopste. Ja ne bih zurio sa velikim najavama i ciljevima za proljetni dio i narednu sezonu.

19vendetta87
Postovi: 10273
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19vendetta87 » 30 dec 2025, 15:05

Arma00 je napisao/la:
30 dec 2025, 14:46
StrikeWarzone je napisao/la:
30 dec 2025, 14:28
Arma00 je napisao/la:
30 dec 2025, 12:39
Francuski internacionalac Kamil Manseri nalazi se na meti Željezničara, pišu slovenski mediji.

Ovo bi bila bomba, strašan igrač.
Nedavno ugovor produzio do 2028. godine...
Neka se isprsi gazda i kešira 300-400k eura :njanjanja:
Da li je bas pametno baciti 400k na igraca koji ima 3 gola i 2 asistencije u 14 nastupa? :mrgreen:
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

LoveFootball1987
Postovi: 211
Pridružen/a: 17 jun 2025, 10:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LoveFootball1987 » 30 dec 2025, 15:12

Nece biti tektonskih promjena u rosteru, nadati se da ce pojedinci sami pronaci timove i zatražiti sporazumni raskid ugovora.

Arma00
Postovi: 760
Pridružen/a: 08 dec 2025, 12:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Arma00 » 30 dec 2025, 15:13

19vendetta87 je napisao/la:
30 dec 2025, 15:05
Arma00 je napisao/la:
30 dec 2025, 14:46
StrikeWarzone je napisao/la:
30 dec 2025, 14:28


Nedavno ugovor produzio do 2028. godine...
Neka se isprsi gazda i kešira 300-400k eura :njanjanja:
Da li je bas pametno baciti 400k na igraca koji ima 3 gola i 2 asistencije u 14 nastupa? :mrgreen:
To neka oni procjene, očito ga Stojanović jako cijeni, vidim da je jako dobro ocijenjen na Sofi i da je konstantan, kreira dosta prilika i ima dosta ključnih dodavanja, a ne toliko asistencija, očito je i realizacija Kopera loša kao naša.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59764
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 30 dec 2025, 15:14

Tek napunio 24 godine, takav se za dvije sezone može masno prodati.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Grbavac
Postovi: 76
Pridružen/a: 19 apr 2022, 21:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Grbavac » 30 dec 2025, 15:22

seha77 je napisao/la:
30 dec 2025, 14:45
Je li samo meni krivo ako Dan ode? Ja mislim da je korektan igrac koji ima prostora za napredak.
Nek ide sto dalje,spor,inertan,nezainteresovan,ni u napadu,ni dole,nista...da nam je 11 ovakvih,ispali bi.

Avatar
1921boy
Postovi: 7413
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 30 dec 2025, 15:39

Za Dana ima ponuda,nece nigdje dzaba otic.
Brko iz druge galaksije!

Avatar
delinjo
Postovi: 21775
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 30 dec 2025, 15:42

Ja ne mogu da vjerujem da neko zali bikonkoga iz ekipe koja je derbi izgubila 4 rwzlike i 2 mjeseca nikog dobila nije,fkt ne razumijem ta vasa razmisljanja ,da je srecw da sve nogom mozemo nabiti i zabraniti da prilaze Grbavici.
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Redfire16
Postovi: 212
Pridružen/a: 20 jun 2025, 14:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Redfire16 » 30 dec 2025, 15:46

1921boy je napisao/la:
30 dec 2025, 15:39
Za Dana ima ponuda,nece nigdje dzaba otic.
Da mi je to samo vidjeti koji skaut je njega pozitivno ocijenio i koji je to klub spreman ponuditi odštetu.

NoDi80
Postovi: 18987
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 30 dec 2025, 15:46

delinjo je napisao/la:
30 dec 2025, 15:42
Ja ne mogu da vjerujem da neko zali bikonkoga iz ekipe koja je derbi izgubila 4 rwzlike i 2 mjeseca nikog dobila nije,fkt ne razumijem ta vasa razmisljanja ,da je srecw da sve nogom mozemo nabiti i zabraniti da prilaze Grbavici.
Ako mislis na Lagumdziju on je usao sa klupe kad je vec bilo 3:0 i spasio je gol cini mi se
Nama je psiha veci problem nego kvalitet, jer ovi isti igraci su pobjedili zrinjski , borac i sarajevo, a poslije su svi potonuli i raspali se
Fali nam nekih pozicija poput napadaca golgetera, ali psiha i moral su pali toliko da bi se i s vrbanjusom mucili u onom periodu losih nizova
Mislim liverpool s ovakvim ulaganjima izgubi 1:4 od psva i od tad 6,7 utakmica ne znaju za poraz
To ti je dobra psiholska sprema, jer da toga nemaju potonuli bi nakon psva
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

seha77
Postovi: 352
Pridružen/a: 21 jun 2025, 23:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la seha77 » 30 dec 2025, 15:54

jointunija je napisao/la:
30 dec 2025, 15:03
seha77 je napisao/la:
30 dec 2025, 14:45
Je li samo meni krivo ako Dan ode? Ja mislim da je korektan igrac koji ima prostora za napredak.
Kako misliš,ode?
Vidim Faktor objavio da napusta klub, zajedno sa njim Konings, Obradov, Abdulahovic...

Avatar
1921boy
Postovi: 7413
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 30 dec 2025, 16:01

Redfire16 je napisao/la:
30 dec 2025, 15:46
Da mi je to samo vidjeti koji skaut je njega pozitivno ocijenio i koji je to klub spreman ponuditi odštetu.
Ima za njega i za neke igrace jos,neznam za koje i kolke su pare al imaju ponude.Neznam ko sta ima probrat ovde.Jedino bi zalio za Cvetanoskim,ovo sve prodat sto god moze i postogod.
Brko iz druge galaksije!

Cwirek
Postovi: 517
Pridružen/a: 25 mar 2008, 20:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Cwirek » 30 dec 2025, 16:02

seha77 je napisao/la:
30 dec 2025, 15:54
jointunija je napisao/la:
30 dec 2025, 15:03
seha77 je napisao/la:
30 dec 2025, 14:45
Je li samo meni krivo ako Dan ode? Ja mislim da je korektan igrac koji ima prostora za napredak.
Kako misliš,ode?
Vidim Faktor objavio da napusta klub, zajedno sa njim Konings, Obradov, Abdulahovic...
Ne vidim razlog zašto ne bi svoj put potražili podalje od Želje i Pejic, Troupe, Seedorf i Rakić..

Avatar
imekorisnicko
Postovi: 1242
Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la imekorisnicko » 30 dec 2025, 16:06

Cwirek je napisao/la:
30 dec 2025, 16:02
seha77 je napisao/la:
30 dec 2025, 15:54
jointunija je napisao/la:
30 dec 2025, 15:03


Kako misliš,ode?
Vidim Faktor objavio da napusta klub, zajedno sa njim Konings, Obradov, Abdulahovic...
Ne vidim razlog zašto ne bi svoj put potražili podalje od Želje i Pejic, Troupe, Seedorf i Rakić..
Od ove 4 samo kod Pejića nisam ni u jednom momentu vidio ništa iskoristivo. Adžemovo forsiranje njega je čisti bezobrazluk. Ovi ostali su imali dobre momente ili imaju neke dobre osobine. Ne kažem da se nužni moraju zadržati u klubu,ali ne treba ih se ni procjenjivati po izvedbama kada je sve otišlo nizbrdo i čitava ekipa bila nikakva.

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3444
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 30 dec 2025, 16:10

Ja i dalje ne mogu vjerovati da je Obradov uzimao platu kod nas sest mjeseci, a jos vise ne mogu vjerovati da je ovdje bilo majmuna koji su mene uvjeravali kako on moze biti dobra zamjena, kako ima dobar centarsut. Majko moja

bablaz1
Postovi: 697
Pridružen/a: 03 maj 2015, 12:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bablaz1 » 30 dec 2025, 16:12

Dan po meni, svakako nije za Želje. Čovjek nema ništa (kontrola lopte nula, pas nula, kretnje nula, prijem nula, fudbalska inteligencija nula, jedino je visok). Odinaka, Seddorf, Osmanović, Obradov, Dan, Kolić, ŠAbić, Konings, Pejić, Rakić, Vinicius, pa ni JAganjac, Radovac, Abdulahović, ... nisu za WWlige a kamo li za Želje. Nrek nam je sretno sa strateškim partnerom, iskreno nemam neka očekivanja (vazda profulam).

Avatar
1921boy
Postovi: 7413
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 30 dec 2025, 16:15

Prodat Dana i dovest Hodzica mladjeg.
Brko iz druge galaksije!

LoveFootball1987
Postovi: 211
Pridružen/a: 17 jun 2025, 10:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LoveFootball1987 » 30 dec 2025, 16:19

bablaz1 je napisao/la:
30 dec 2025, 16:12
Dan po meni, svakako nije za Želje. Čovjek nema ništa (kontrola lopte nula, pas nula, kretnje nula, prijem nula, fudbalska inteligencija nula, jedino je visok). Odinaka, Seddorf, Osmanović, Obradov, Dan, Kolić, ŠAbić, Konings, Pejić, Rakić, Vinicius, pa ni JAganjac, Radovac, Abdulahović, ... nisu za WWlige a kamo li za Želje. Nrek nam je sretno sa strateškim partnerom, iskreno nemam neka očekivanja (vazda profulam).
Macak, izgleda da si ti pravi igrač za PL BiH.

Odvadi malo.

Avatar
1921boy
Postovi: 7413
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 30 dec 2025, 17:55

Mene zanima kakav ce nam bit strucni stab.Nakon ovih zasad "pozitivni" promjena,ocekujem da se kompletan strucni stab raspusti i da Slavisa dobije odrijesene ruke da dovede svoje pomocnike,kompletan strucni stab.Jedino tako cu vjerovat da je ovo sve ozbiljno.Ostavit Dervisija koji cunjeve nemoze redat,koji je tu zbog babe Kolica,Gusu mahalca koji je pljuvo po Adzemu,prico svasta o njemu,na kraju mu pristo bit pomocnik i na kraju ona ubleha Krajina koja je prodavala taktiku drugim ekipama.Na sve ce se posrat ako ijedan ostane

Malo je falilo da Genjca zaboravim,na tm je dobio novu rolu,tehnicki asistent. :urnebes:
Za tog uhljeba se izmisljaju pozicije samo da ostane u klubu.Svaka cast za karijere,titule,al treba se svima zafalit i dovest strucne ljude.
Brko iz druge galaksije!

Anpa
Postovi: 315
Pridružen/a: 22 okt 2018, 18:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Anpa » 30 dec 2025, 18:05

S obzirom na najavljene promjene i u trenerskim strukturama, sta ce biti sa Starovlahom? Dosao je prije 3 mjeseca, nesto mi nema smisla da se raskida ugovor sa njim.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: b00t, Bing [Bot], GBBP87, kenanktkt i 42 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []