FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Re: FK Željezničar
Evo neko je gore napisao detaljnu analizu o sefu. I ja sad pitam na osnovu cega je to bum za ovu ligu? Za nas jeste ali to nije tesko u konkurenciji kakva je bila.zadnjih godina.
Vadi se statistika iz Zvezde od prije 13 godina. Mora se priznati da ima jak cv ali ne i rezultate. A zelim mu da kod nas i ostvari neie rezultate.
Naravno, sve ce biti jasnije i kad se on oglasi i kad nam se saopsti od novih struktura sta je to cilj uopste. Ja ne bih zurio sa velikim najavama i ciljevima za proljetni dio i narednu sezonu.
Vadi se statistika iz Zvezde od prije 13 godina. Mora se priznati da ima jak cv ali ne i rezultate. A zelim mu da kod nas i ostvari neie rezultate.
Naravno, sve ce biti jasnije i kad se on oglasi i kad nam se saopsti od novih struktura sta je to cilj uopste. Ja ne bih zurio sa velikim najavama i ciljevima za proljetni dio i narednu sezonu.
-
19vendetta87
- Postovi: 10272
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Da li je bas pametno baciti 400k na igraca koji ima 3 gola i 2 asistencije u 14 nastupa?Arma00 je napisao/la: ↑30 dec 2025, 14:46Neka se isprsi gazda i kešira 300-400k eura![]()
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
-
LoveFootball1987
- Postovi: 211
- Pridružen/a: 17 jun 2025, 10:50
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Nece biti tektonskih promjena u rosteru, nadati se da ce pojedinci sami pronaci timove i zatražiti sporazumni raskid ugovora.
Re: FK Željezničar
To neka oni procjene, očito ga Stojanović jako cijeni, vidim da je jako dobro ocijenjen na Sofi i da je konstantan, kreira dosta prilika i ima dosta ključnih dodavanja, a ne toliko asistencija, očito je i realizacija Kopera loša kao naša.19vendetta87 je napisao/la: ↑30 dec 2025, 15:05Da li je bas pametno baciti 400k na igraca koji ima 3 gola i 2 asistencije u 14 nastupa?![]()
Re: FK Željezničar
Tek napunio 24 godine, takav se za dvije sezone može masno prodati.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: FK Željezničar
Ja ne mogu da vjerujem da neko zali bikonkoga iz ekipe koja je derbi izgubila 4 rwzlike i 2 mjeseca nikog dobila nije,fkt ne razumijem ta vasa razmisljanja ,da je srecw da sve nogom mozemo nabiti i zabraniti da prilaze Grbavici.
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!
RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF
VOLIM ZELJEZNICAR!!
RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF
Re: FK Željezničar
Ako mislis na Lagumdziju on je usao sa klupe kad je vec bilo 3:0 i spasio je gol cini mi se
Nama je psiha veci problem nego kvalitet, jer ovi isti igraci su pobjedili zrinjski , borac i sarajevo, a poslije su svi potonuli i raspali se
Fali nam nekih pozicija poput napadaca golgetera, ali psiha i moral su pali toliko da bi se i s vrbanjusom mucili u onom periodu losih nizova
Mislim liverpool s ovakvim ulaganjima izgubi 1:4 od psva i od tad 6,7 utakmica ne znaju za poraz
To ti je dobra psiholska sprema, jer da toga nemaju potonuli bi nakon psva
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: FK Željezničar
Vidim Faktor objavio da napusta klub, zajedno sa njim Konings, Obradov, Abdulahovic...
Re: FK Željezničar
Ima za njega i za neke igrace jos,neznam za koje i kolke su pare al imaju ponude.Neznam ko sta ima probrat ovde.Jedino bi zalio za Cvetanoskim,ovo sve prodat sto god moze i postogod.
Brko iz druge galaksije!
Re: FK Željezničar
Ne vidim razlog zašto ne bi svoj put potražili podalje od Želje i Pejic, Troupe, Seedorf i Rakić..seha77 je napisao/la: ↑30 dec 2025, 15:54Vidim Faktor objavio da napusta klub, zajedno sa njim Konings, Obradov, Abdulahovic...
- imekorisnicko
- Postovi: 1242
- Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Od ove 4 samo kod Pejića nisam ni u jednom momentu vidio ništa iskoristivo. Adžemovo forsiranje njega je čisti bezobrazluk. Ovi ostali su imali dobre momente ili imaju neke dobre osobine. Ne kažem da se nužni moraju zadržati u klubu,ali ne treba ih se ni procjenjivati po izvedbama kada je sve otišlo nizbrdo i čitava ekipa bila nikakva.
Re: FK Željezničar
Ja i dalje ne mogu vjerovati da je Obradov uzimao platu kod nas sest mjeseci, a jos vise ne mogu vjerovati da je ovdje bilo majmuna koji su mene uvjeravali kako on moze biti dobra zamjena, kako ima dobar centarsut. Majko moja
Re: FK Željezničar
Dan po meni, svakako nije za Želje. Čovjek nema ništa (kontrola lopte nula, pas nula, kretnje nula, prijem nula, fudbalska inteligencija nula, jedino je visok). Odinaka, Seddorf, Osmanović, Obradov, Dan, Kolić, ŠAbić, Konings, Pejić, Rakić, Vinicius, pa ni JAganjac, Radovac, Abdulahović, ... nisu za WWlige a kamo li za Želje. Nrek nam je sretno sa strateškim partnerom, iskreno nemam neka očekivanja (vazda profulam).
-
LoveFootball1987
- Postovi: 211
- Pridružen/a: 17 jun 2025, 10:50
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Macak, izgleda da si ti pravi igrač za PL BiH.bablaz1 je napisao/la: ↑30 dec 2025, 16:12Dan po meni, svakako nije za Želje. Čovjek nema ništa (kontrola lopte nula, pas nula, kretnje nula, prijem nula, fudbalska inteligencija nula, jedino je visok). Odinaka, Seddorf, Osmanović, Obradov, Dan, Kolić, ŠAbić, Konings, Pejić, Rakić, Vinicius, pa ni JAganjac, Radovac, Abdulahović, ... nisu za WWlige a kamo li za Želje. Nrek nam je sretno sa strateškim partnerom, iskreno nemam neka očekivanja (vazda profulam).
Odvadi malo.
Re: FK Željezničar
Mene zanima kakav ce nam bit strucni stab.Nakon ovih zasad "pozitivni" promjena,ocekujem da se kompletan strucni stab raspusti i da Slavisa dobije odrijesene ruke da dovede svoje pomocnike,kompletan strucni stab.Jedino tako cu vjerovat da je ovo sve ozbiljno.Ostavit Dervisija koji cunjeve nemoze redat,koji je tu zbog babe Kolica,Gusu mahalca koji je pljuvo po Adzemu,prico svasta o njemu,na kraju mu pristo bit pomocnik i na kraju ona ubleha Krajina koja je prodavala taktiku drugim ekipama.Na sve ce se posrat ako ijedan ostane
Malo je falilo da Genjca zaboravim,na tm je dobio novu rolu,tehnicki asistent.
Za tog uhljeba se izmisljaju pozicije samo da ostane u klubu.Svaka cast za karijere,titule,al treba se svima zafalit i dovest strucne ljude.
Malo je falilo da Genjca zaboravim,na tm je dobio novu rolu,tehnicki asistent.
Za tog uhljeba se izmisljaju pozicije samo da ostane u klubu.Svaka cast za karijere,titule,al treba se svima zafalit i dovest strucne ljude.
Brko iz druge galaksije!
Re: FK Željezničar
S obzirom na najavljene promjene i u trenerskim strukturama, sta ce biti sa Starovlahom? Dosao je prije 3 mjeseca, nesto mi nema smisla da se raskida ugovor sa njim.
Online
Trenutno korisnika/ca: kontra, WeekendOffender i 64 gosta.



