FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- napoleon72
- Postovi: 7134
- Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kasnimo 14 bodova za prvim, u zadnje 4 sezone imamo jedno trece mjesto i tri cetvrta, jednom prebacili prvo pretkolo KL, posjeta nikad manja, clanskih nema, marketing uzasan, fanshop katastrofa, klub radi na principu "trial and error", i kae "ne valja ljudima nista na klubu". Pa haj evo reci ti sta valja? Trenutno koji segment kluba funkcionise kako treba? Ono da kazes, e u tom smo profesionalni i tako treba radit. Bukvalno nista.
GRMI SA SJEVERA!
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
-
Strosmajer
- Postovi: 66
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 09:14
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Lako je za kritičare, njihov motiv je jasan, ima ih na svakom forumu, ništa drugo ne možeš ni očekivati.
Ali fakat se trudim da se sto vise informisem iz svih mogucih izvora, nemam insajdera nikakvih ali dosta toga piše već u medijima ko želi citati. dodjem ovdje u nadi da ću šta novo pročitati i samo neke besmislice. Sto nema štand u ferhadiji na ovoj mećavi da učlanjujemo turiste i sto ne valja dizajn neke dukserice. Tačno me stid ako je ovo ovdje neki prosjek razmišljanja u bh. drustvu.
Ali fakat se trudim da se sto vise informisem iz svih mogucih izvora, nemam insajdera nikakvih ali dosta toga piše već u medijima ko želi citati. dodjem ovdje u nadi da ću šta novo pročitati i samo neke besmislice. Sto nema štand u ferhadiji na ovoj mećavi da učlanjujemo turiste i sto ne valja dizajn neke dukserice. Tačno me stid ako je ovo ovdje neki prosjek razmišljanja u bh. drustvu.
-
Tatamata1946
- Postovi: 2547
- Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Fino covjek kaze hvala svakome ko ulozi marku u Sarajevo. To je normalno razmisljanje. E jedini je problem sto nismo znali uzeti titule ali je i liga postala nezgodna zadnjih par sezona.
A nenormalno i morbidno razmisljanje je nazivati pogrdnim imenima svakog do sad investitora ili cak pisati da Bog da poginuo, avion mu se srusio i sl.
Pola godine kad bi ostali bez investitora bili bi u velikim problemima a ovako smo makar stabilni. Jedino fale ti rezultati. Valjda i to dodje bez obzira na jake i namazane konkurente (zrinjski,borac,zeljeznicar)
A nenormalno i morbidno razmisljanje je nazivati pogrdnim imenima svakog do sad investitora ili cak pisati da Bog da poginuo, avion mu se srusio i sl.
Pola godine kad bi ostali bez investitora bili bi u velikim problemima a ovako smo makar stabilni. Jedino fale ti rezultati. Valjda i to dodje bez obzira na jake i namazane konkurente (zrinjski,borac,zeljeznicar)
Re: FK Sarajevo
Zašto?
-
Sarajevo_BiH
- Postovi: 120
- Pridružen/a: 03 jan 2009, 22:47
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
botove na poklopljenom portalu na tangiraju cinjenice... prodali smo Celika i Jattu, to je bitno za klub. kaze kako fan shop ne valja a na duksericama pise saraEjvonapoleon72 je napisao/la: ↑04 jan 2026, 10:45Kasnimo 14 bodova za prvim, u zadnje 4 sezone imamo jedno trece mjesto i tri cetvrta, jednom prebacili prvo pretkolo KL, posjeta nikad manja, clanskih nema, marketing uzasan, fanshop katastrofa, klub radi na principu "trial and error", i kae "ne valja ljudima nista na klubu". Pa haj evo reci ti sta valja? Trenutno koji segment kluba funkcionise kako treba? Ono da kazes, e u tom smo profesionalni i tako treba radit. Bukvalno nista.
Re: FK Sarajevo
kako mirvah baca petobanke na forumasseeee mirvaaaa
-
Strosmajer
- Postovi: 66
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 09:14
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Opet pokušavaš izmjestiti klub iz realnosti i tu traziti neka rjesenja.napoleon72 je napisao/la: ↑04 jan 2026, 10:45Kasnimo 14 bodova za prvim, u zadnje 4 sezone imamo jedno trece mjesto i tri cetvrta, jednom prebacili prvo pretkolo KL, posjeta nikad manja, clanskih nema, marketing uzasan, fanshop katastrofa, klub radi na principu "trial and error", i kae "ne valja ljudima nista na klubu". Pa haj evo reci ti sta valja? Trenutno koji segment kluba funkcionise kako treba? Ono da kazes, e u tom smo profesionalni i tako treba radit. Bukvalno nista.
Ne funkcionise ništa, ali neće ni funkcionisati dok god u državi nemaš zakon o sportu i funkcionalan savez sa bar malo manjim uticajem politike.
Ja se krecem u nekom svijetu u kojem bi bilo potencijalnih dobrih menadžera za bilo koju firmu. Znaš ko normalan bi radio u ovom sistemu bez zakona koji regulise oblast u kojoj radis, sa direktnim uticajem stranaka na sve sto radis? Niko.
Zato u klubovima možemo naci ili samo neke klovnove koji nigdje drugo ne mogu raditi ili ljude koji su zaljubljenici i imaju pravi posao a sportom se bave usput. I tako će ostati sve dok se sistem ne uredi.
A u biti nije da ništa od nabrojanog ne valja, marketing i shop su izdignuti na znacajno visi nivo od bh prosjeka i od onog na čemu su bili. Nije savrseno, eto ima slovna greška na dukserici. ali daleko iznad očekivanja. Medjutim, problem je sto su to najmanje bitne stvari, ne vrijedi ih uopste spominjati. **** marketing i shop ako ne možeš normalno poslovati i ako ti rezultat kroje u Banjaluci i Mostaru.
Ovdje ljudima nije bitno sto se neki igrač prodao, a bitno je da li se ide na pripreme u Tursku ili u Zenicu i bitno je da su igraci motivisani, bitno je da ima štandova za karte… ne ide to pajdo moj jedno bez drugog. Treba zadržati neku vezu sa realnošću, pa da imamo o čemu pricati.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10169
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Da smo se od osnivanja kluba vodili ovim stavom 'podrska' 'strpljenje' i slicne idiotarije ovaj klub bi davno bio ugasen.napoleon72 je napisao/la: ↑04 jan 2026, 10:45Kasnimo 14 bodova za prvim, u zadnje 4 sezone imamo jedno trece mjesto i tri cetvrta, jednom prebacili prvo pretkolo KL, posjeta nikad manja, clanskih nema, marketing uzasan, fanshop katastrofa, klub radi na principu "trial and error", i kae "ne valja ljudima nista na klubu". Pa haj evo reci ti sta valja? Trenutno koji segment kluba funkcionise kako treba? Ono da kazes, e u tom smo profesionalni i tako treba radit. Bukvalno nista.
Znaci davno prije Boga pitaj koliko decenija.
Odlazite ublehe!
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
- napoleon72
- Postovi: 7134
- Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ne znaju paket isporucit, raja ceka po 3 mjeseca i na kraju dobiju info da je paket vracen. Bombasticno najave dresove i preorder pa bijelih dresova nema do kraja augusta u shopu, jos se popishaju na ljude koji su uradili preorder u julu jer cijeli august daju milion popusta na dresove. Ono, mogao si dres za 80 KM dobit da si samo mjesec dana sacekao, a ti ispao levat jer si prvi narucio novi dres. Mislim neka popusta al ne 20 dana nakon releasea. Isto su uradili kad su prodali sezonske po 200 KM pravdajuci se tim da su cijene pojedinacnih ulaznica vece, i onda nakon mjesec dana obore te cijene pojedinacnih. Slag na torti je ovo SARAEJVO na dukserici. Ocito da nikakve kontrole kvaliteta nema i da neko stanca AI dizajn bez i da pogleda sta ide u prodaju.
GRMI SA SJEVERA!
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
Re: FK Sarajevo
Ja eto, unazad 2 mjeseca nisu imali ispravne objave, šlag na tortu su ova 2 jada od dukserica sa pravopisnim greškama. Al šuti, to je sve dobro, ako je nećeš kupiti nemaš pravo ni kritikovati…
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
- napoleon72
- Postovi: 7134
- Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma razumijem ja sta ti hoces da kazes, al brate ako vec ne mozes krupne stvari sredit jer ti politika ne da, mozes barem ove sitnice. Marketing jest na solidnom nivou al se mnooogo grijesi. Maltene nema objave na drustvenim mrezama koja nema neki lapsus. Il ofulaju igraca u sastavu, il datum utakmice, one kalendare, domaca/gostujuca utakmica... ne znam cime se bavis, al koji posao u realnom sektoru danas trpi tolike pogreske i lapsuse? To je stvar gdje ti niko drugi ne utice i ne opstrujise te, samo malo koncentracije treba. Jbg, ako tebi ne smeta sto nam u klubu rade influenserice koje lakiraju nokte dok im AI smislja objave za drustvene mreze, meni smeta. Jer to nije profesionalno. Od sitnica se krece. Moze ti savez yebat sezonu kad ti ne da da pobijedis u Banjoj Luci, al te savez ne koci da napises ime kluba ispravno na proizvodu kojeg si stancao u mozda 500 primjeraka. To je bas ono "you had one job mate". Meni je to jako neozbiljno, ja da moram otic zubaru npr i vidim da mu na bilbordu pise "Stomakoloska ordinacija", zaobici cu ga i ic nekom drugom, jer ako on ne zna ispravno svoju titulu, sta ce mi onda sa zubima uradit?Strosmajer je napisao/la: ↑04 jan 2026, 10:59Opet pokušavaš izmjestiti klub iz realnosti i tu traziti neka rjesenja.napoleon72 je napisao/la: ↑04 jan 2026, 10:45Kasnimo 14 bodova za prvim, u zadnje 4 sezone imamo jedno trece mjesto i tri cetvrta, jednom prebacili prvo pretkolo KL, posjeta nikad manja, clanskih nema, marketing uzasan, fanshop katastrofa, klub radi na principu "trial and error", i kae "ne valja ljudima nista na klubu". Pa haj evo reci ti sta valja? Trenutno koji segment kluba funkcionise kako treba? Ono da kazes, e u tom smo profesionalni i tako treba radit. Bukvalno nista.
Ne funkcionise ništa, ali neće ni funkcionisati dok god u državi nemaš zakon o sportu i funkcionalan savez sa bar malo manjim uticajem politike.
Ja se krecem u nekom svijetu u kojem bi bilo potencijalnih dobrih menadžera za bilo koju firmu. Znaš ko normalan bi radio u ovom sistemu bez zakona koji regulise oblast u kojoj radis, sa direktnim uticajem stranaka na sve sto radis? Niko.
Zato u klubovima možemo naci ili samo neke klovnove koji nigdje drugo ne mogu raditi ili ljude koji su zaljubljenici i imaju pravi posao a sportom se bave usput. I tako će ostati sve dok se sistem ne uredi.
A u biti nije da ništa od nabrojanog ne valja, marketing i shop su izdignuti na znacajno visi nivo od bh prosjeka i od onog na čemu su bili. Nije savrseno, eto ima slovna greška na dukserici. ali daleko iznad očekivanja. Medjutim, problem je sto su to najmanje bitne stvari, ne vrijedi ih uopste spominjati. **** marketing i shop ako ne možeš normalno poslovati i ako ti rezultat kroje u Banjaluci i Mostaru.
Ovdje ljudima nije bitno sto se neki igrač prodao, a bitno je da li se ide na pripreme u Tursku ili u Zenicu i bitno je da su igraci motivisani, bitno je da ima štandova za karte… ne ide to pajdo moj jedno bez drugog. Treba zadržati neku vezu sa realnošću, pa da imamo o čemu pricati.
GRMI SA SJEVERA!
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
- DoktorXabaras
- Postovi: 2073
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Zavisi iz koje perspektive gledaš, tebi kao nekom ko Mirvića naziva "muflonom" a vjerovatno si Tana i Nama nazivao "kerojedima", logično da neće ništa valjati.napoleon72 je napisao/la: ↑04 jan 2026, 10:45Kasnimo 14 bodova za prvim, u zadnje 4 sezone imamo jedno trece mjesto i tri cetvrta, jednom prebacili prvo pretkolo KL, posjeta nikad manja, clanskih nema, marketing uzasan, fanshop katastrofa, klub radi na principu "trial and error", i kae "ne valja ljudima nista na klubu". Pa haj evo reci ti sta valja? Trenutno koji segment kluba funkcionise kako treba? Ono da kazes, e u tom smo profesionalni i tako treba radit. Bukvalno nista.
Šta je sa rezultatima, jesi ti uopće svjestan kakav je bio odnos saveza prema nama u posljednje dvije sezone, imaš jednog Zekića koji samo što ne plače govoreći šta su nam radili ili sezonu prije i suđenje kakvo je ima Borac, zatim sezona renoviranja terena i seljakanja po Zenici i Kaknju uz to sve cjelokupna situacija u klubu do ponovnog dolaska Tana. Nije baš da su za sve drugi krivi ali isto tako pričati sami smo za sve krivi i sve je do nas je opet prva rečenica koju sam napisao.
Šta je sa fan shopom? kad si zadnji put ušao u onaj u Fehadiji a da ne spominjem da si nešto kupio, da fula se sa nekim proizvodima što je normalno ali da je sad sve unutra katastrofa je baš preseravanje i to naveliko.
Članske, da ove godine je bezveze ovo i moralo je ranije biti ali šta bi se značajno promjenilo , eto na hiljade ljudi stoji ispred i čeka kad će početi proces učlanjivanja. Imali smo ranijih godina od 20 decembra učlanjivanje pa gdje smo dobacili šta to u suštini mjenja.
Šta je problem sa AKdemijom? to sad nevalja što su sve naše selekcije vodeće u svojim ligama (juniori drugi u bod), stipendije, školarinje oprema sve što treba, šta to nedostaje.
Prvi tim, nakon katastrofalnog početka isvega što se dešavalo konačno smo proigrali, sve više mladih igrača je u konkurenciji, par igrača koje močeš prodati, par iskusnijih koji se vidi da aktivno učestvuju u igri i doprinose a ne ko prije samo da se šetkaju na terenu i uzmu lovu za kraj karijere.
Posjeta nikad manja, pa to više govori o nama i našem odnosu prema klubu.
Niti je sve bajno ni sjajno, nti je sve idealno, jednostavnim rečeno ništa što se ne dešava u svakom normalnom klubu.
Opet i iznova, vratiš se na prvu rečenicu.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
-
Strosmajer
- Postovi: 66
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 09:14
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma dobro, ima grešaka, desavaju se stalno i očigledno treba zamijeniti osobu koja to objavljuje.napoleon72 je napisao/la: ↑04 jan 2026, 11:10Ma razumijem ja sta ti hoces da kazes, al brate ako vec ne mozes krupne stvari sredit jer ti politika ne da, mozes barem ove sitnice. Marketing jest na solidnom nivou al se mnooogo grijesi. Maltene nema objave na drustvenim mrezama koja nema neki lapsus. Il ofulaju igraca u sastavu, il datum utakmice, one kalendare, domaca/gostujuca utakmica... ne znam cime se bavis, al koji posao u realnom sektoru danas trpi tolike pogreske i lapsuse? To je stvar gdje ti niko drugi ne utice i ne opstrujise te, samo malo koncentracije treba. Jbg, ako tebi ne smeta sto nam u klubu rade influenserice koje lakiraju nokte dok im AI smislja objave za drustvene mreze, meni smeta. Jer to nije profesionalno. Od sitnica se krece. Moze ti savez yebat sezonu kad ti ne da da pobijedis u Banjoj Luci, al te savez ne koci da napises ime kluba ispravno na proizvodu kojeg si stancao u mozda 500 primjeraka. To je bas ono "you had one job mate". Meni je to jako neozbiljno, ja da moram otic zubaru npr i vidim da mu na bilbordu pise "Stomakoloska ordinacija", zaobici cu ga i ic nekom drugom, jer ako on ne zna ispravno svoju titulu, sta ce mi onda sa zubima uradit?Strosmajer je napisao/la: ↑04 jan 2026, 10:59Opet pokušavaš izmjestiti klub iz realnosti i tu traziti neka rjesenja.napoleon72 je napisao/la: ↑04 jan 2026, 10:45Kasnimo 14 bodova za prvim, u zadnje 4 sezone imamo jedno trece mjesto i tri cetvrta, jednom prebacili prvo pretkolo KL, posjeta nikad manja, clanskih nema, marketing uzasan, fanshop katastrofa, klub radi na principu "trial and error", i kae "ne valja ljudima nista na klubu". Pa haj evo reci ti sta valja? Trenutno koji segment kluba funkcionise kako treba? Ono da kazes, e u tom smo profesionalni i tako treba radit. Bukvalno nista.
Ne funkcionise ništa, ali neće ni funkcionisati dok god u državi nemaš zakon o sportu i funkcionalan savez sa bar malo manjim uticajem politike.
Ja se krecem u nekom svijetu u kojem bi bilo potencijalnih dobrih menadžera za bilo koju firmu. Znaš ko normalan bi radio u ovom sistemu bez zakona koji regulise oblast u kojoj radis, sa direktnim uticajem stranaka na sve sto radis? Niko.
Zato u klubovima možemo naci ili samo neke klovnove koji nigdje drugo ne mogu raditi ili ljude koji su zaljubljenici i imaju pravi posao a sportom se bave usput. I tako će ostati sve dok se sistem ne uredi.
A u biti nije da ništa od nabrojanog ne valja, marketing i shop su izdignuti na znacajno visi nivo od bh prosjeka i od onog na čemu su bili. Nije savrseno, eto ima slovna greška na dukserici. ali daleko iznad očekivanja. Medjutim, problem je sto su to najmanje bitne stvari, ne vrijedi ih uopste spominjati. **** marketing i shop ako ne možeš normalno poslovati i ako ti rezultat kroje u Banjaluci i Mostaru.
Ovdje ljudima nije bitno sto se neki igrač prodao, a bitno je da li se ide na pripreme u Tursku ili u Zenicu i bitno je da su igraci motivisani, bitno je da ima štandova za karte… ne ide to pajdo moj jedno bez drugog. Treba zadržati neku vezu sa realnošću, pa da imamo o čemu pricati.
Ali da sad u ovoj situaciji neki mirvic ili tan ili bilo ko u klubu krene time da se bavi, ja prvi bih rekao da je potpuno lud i totalni kreten.
Imamo većih problema, ako imamo osobu koja bi se sad time segmentom bavila, zapošljavala nove ljude u marketingu, otpustila stare, slala ih na edukacije ili šta već, prvo tu osobu treba otpustiti jer onda imamo viska uposlenika.
Re: FK Sarajevo
hahahah ovaj frajer proziva napoleona kad je i sta je kupio, pa majmune ti ne znas sta je taj momak sve uradio za klub
Re: FK Sarajevo
Tačno vidiš kako se odma upale neki novi nickovi...
Rečeno je pultovi po tržnim centrima, a ne da se neko mrzne....
Rečeno je pultovi po tržnim centrima, a ne da se neko mrzne....
- jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
U17 Akademija po meni jedina svijetla tacka u klubu.napoleon72 je napisao/la: ↑04 jan 2026, 10:45Kasnimo 14 bodova za prvim, u zadnje 4 sezone imamo jedno trece mjesto i tri cetvrta, jednom prebacili prvo pretkolo KL, posjeta nikad manja, clanskih nema, marketing uzasan, fanshop katastrofa, klub radi na principu "trial and error", i kae "ne valja ljudima nista na klubu". Pa haj evo reci ti sta valja? Trenutno koji segment kluba funkcionise kako treba? Ono da kazes, e u tom smo profesionalni i tako treba radit. Bukvalno nista.
-
bordobijeli
- Postovi: 18330
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Malo vani izadjite snijeg ,lopata malo oko kuće,zgrade ocistis, djecu na sanke , odmah budeš bolji , pozitivnije razmišljaš. Ponavljam meni najviše smeta sto nas nema vise od 3000 na stadionu a ova kozmetika, objave, fan shop, clanske , dizajn dresa itd to mi je nekako na začelju problema.
Re: FK Sarajevo
Što prije shvatite da nisu bitni igrači, trener, pomoćnici, analitičari, dok ovi ljudi vode klub lakše će vam biti.
Re: FK Sarajevo
Meni samo nije jasno zašto se mi djelimo na one kao što kritikuju trenutne nedostatke u radu kluba i one koji su vječni pozitivci, optimisti i uvijek bez kritike.
Ljudi, svi mi volimo klub, ali treba se ukazivati na nedostatke radi poboljšanja rada kluba u mnogim segmentima. Čovjek ako šuti onda se može zaključiti da mu je svejedno.
Evo fan shop, pa prodaju onu naljepnicu sa grbom kluba za auto, a nemaš zastavice za šoferšajbu da valja i da je kvalitetna. Manjak bilo kakve ideje na artiklima iz fan shopa je evidentan. Npr, zar ne bi bilo lijepo imati neki artikal sa V.Musemićem, Antićem, Fazlagićem, Papetom, Pajom i ostalim velikanima kluba ... Za malu raju imaš Vučka i pidžame, ne znam, al manjak ideja je evidentan.
Situacija vezana za članstvo jeste katastrofalna, pa svjetski velikani se bore za svakog fana, a mi u jeku praznika, grad pun dijaspore, pa i nešto se na platu dobilo dodatno ne da nismo ni počeli sa kampanjom članarina, već i ne znamo kad ista starta.
Ponašamo se kao da imamo milijarde i boli nas neka stvar, a tako se ne može rasti u bilo kojem smislu, a kamoli komercijalnom. Svako od nas ima pravo da kritikuje, jer klub volimo i stalni smo konzumenti njegovih produkata.
Naravno, kritika ne treba biti shvaćena kao katastrofa i neki dušmanluk prema klubu, ali treba uputiti kritiku ako za to ima razloga, a kod nas je trenutno situacija da prostora za kritike u cilju poboljšanja ima nažalost na pretek.
Mislim, prodaješ magnet sa grbom za auto koji mnogi neće kupiti, jer rizikuje oštećenje vozila, ali godinama najobičniju zastavicu za auto nisi sposoban napraviti.
Ljudi, svi mi volimo klub, ali treba se ukazivati na nedostatke radi poboljšanja rada kluba u mnogim segmentima. Čovjek ako šuti onda se može zaključiti da mu je svejedno.
Evo fan shop, pa prodaju onu naljepnicu sa grbom kluba za auto, a nemaš zastavice za šoferšajbu da valja i da je kvalitetna. Manjak bilo kakve ideje na artiklima iz fan shopa je evidentan. Npr, zar ne bi bilo lijepo imati neki artikal sa V.Musemićem, Antićem, Fazlagićem, Papetom, Pajom i ostalim velikanima kluba ... Za malu raju imaš Vučka i pidžame, ne znam, al manjak ideja je evidentan.
Situacija vezana za članstvo jeste katastrofalna, pa svjetski velikani se bore za svakog fana, a mi u jeku praznika, grad pun dijaspore, pa i nešto se na platu dobilo dodatno ne da nismo ni počeli sa kampanjom članarina, već i ne znamo kad ista starta.
Ponašamo se kao da imamo milijarde i boli nas neka stvar, a tako se ne može rasti u bilo kojem smislu, a kamoli komercijalnom. Svako od nas ima pravo da kritikuje, jer klub volimo i stalni smo konzumenti njegovih produkata.
Naravno, kritika ne treba biti shvaćena kao katastrofa i neki dušmanluk prema klubu, ali treba uputiti kritiku ako za to ima razloga, a kod nas je trenutno situacija da prostora za kritike u cilju poboljšanja ima nažalost na pretek.
Mislim, prodaješ magnet sa grbom za auto koji mnogi neće kupiti, jer rizikuje oštećenje vozila, ali godinama najobičniju zastavicu za auto nisi sposoban napraviti.
- DoktorXabaras
- Postovi: 2073
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Izvini druže ali moje raspoloženje u toku dana, sedmice direktno zavisi od rezultata koji klub ostvari u tom danu/sedmici.
Ti ako se možeš postavit da ti nije bitno ko će igrati i ko će biti trener a samim tim i koji će rezultat biti zašto onda i pratiš klub.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
Online
Trenutno korisnika/ca: InatSilniBosanski, Vanja8 i 9 gostiju.
.png)

