FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 04 jan 2026, 10:45

Kasnimo 14 bodova za prvim, u zadnje 4 sezone imamo jedno trece mjesto i tri cetvrta, jednom prebacili prvo pretkolo KL, posjeta nikad manja, clanskih nema, marketing uzasan, fanshop katastrofa, klub radi na principu "trial and error", i kae "ne valja ljudima nista na klubu". Pa haj evo reci ti sta valja? Trenutno koji segment kluba funkcionise kako treba? Ono da kazes, e u tom smo profesionalni i tako treba radit. Bukvalno nista.
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

Strosmajer
Postovi: 66
Pridružen/a: 24 sep 2025, 09:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Strosmajer » 04 jan 2026, 10:46

Lako je za kritičare, njihov motiv je jasan, ima ih na svakom forumu, ništa drugo ne možeš ni očekivati.

Ali fakat se trudim da se sto vise informisem iz svih mogucih izvora, nemam insajdera nikakvih ali dosta toga piše već u medijima ko želi citati. dodjem ovdje u nadi da ću šta novo pročitati i samo neke besmislice. Sto nema štand u ferhadiji na ovoj mećavi da učlanjujemo turiste i sto ne valja dizajn neke dukserice. Tačno me stid ako je ovo ovdje neki prosjek razmišljanja u bh. drustvu.

Tatamata1946
Postovi: 2547
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 04 jan 2026, 10:48

Fino covjek kaze hvala svakome ko ulozi marku u Sarajevo. To je normalno razmisljanje. E jedini je problem sto nismo znali uzeti titule ali je i liga postala nezgodna zadnjih par sezona.

A nenormalno i morbidno razmisljanje je nazivati pogrdnim imenima svakog do sad investitora ili cak pisati da Bog da poginuo, avion mu se srusio i sl.
Pola godine kad bi ostali bez investitora bili bi u velikim problemima a ovako smo makar stabilni. Jedino fale ti rezultati. Valjda i to dodje bez obzira na jake i namazane konkurente (zrinjski,borac,zeljeznicar)

Turo
Postovi: 1041
Pridružen/a: 06 maj 2025, 19:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Turo » 04 jan 2026, 10:50

napoleon72 je napisao/la:
04 jan 2026, 10:45
fanshop katastrofa
Zašto?

Sarajevo_BiH
Postovi: 120
Pridružen/a: 03 jan 2009, 22:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajevo_BiH » 04 jan 2026, 10:53

napoleon72 je napisao/la:
04 jan 2026, 10:45
Kasnimo 14 bodova za prvim, u zadnje 4 sezone imamo jedno trece mjesto i tri cetvrta, jednom prebacili prvo pretkolo KL, posjeta nikad manja, clanskih nema, marketing uzasan, fanshop katastrofa, klub radi na principu "trial and error", i kae "ne valja ljudima nista na klubu". Pa haj evo reci ti sta valja? Trenutno koji segment kluba funkcionise kako treba? Ono da kazes, e u tom smo profesionalni i tako treba radit. Bukvalno nista.
botove na poklopljenom portalu na tangiraju cinjenice... prodali smo Celika i Jattu, to je bitno za klub. kaze kako fan shop ne valja a na duksericama pise saraEjvo

JalaBrat
Postovi: 91
Pridružen/a: 21 dec 2024, 19:26

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JalaBrat » 04 jan 2026, 10:55

kako mirvah baca petobanke na forumasseeee mirvaaaa

Strosmajer
Postovi: 66
Pridružen/a: 24 sep 2025, 09:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Strosmajer » 04 jan 2026, 10:59

napoleon72 je napisao/la:
04 jan 2026, 10:45
Kasnimo 14 bodova za prvim, u zadnje 4 sezone imamo jedno trece mjesto i tri cetvrta, jednom prebacili prvo pretkolo KL, posjeta nikad manja, clanskih nema, marketing uzasan, fanshop katastrofa, klub radi na principu "trial and error", i kae "ne valja ljudima nista na klubu". Pa haj evo reci ti sta valja? Trenutno koji segment kluba funkcionise kako treba? Ono da kazes, e u tom smo profesionalni i tako treba radit. Bukvalno nista.
Opet pokušavaš izmjestiti klub iz realnosti i tu traziti neka rjesenja.

Ne funkcionise ništa, ali neće ni funkcionisati dok god u državi nemaš zakon o sportu i funkcionalan savez sa bar malo manjim uticajem politike.

Ja se krecem u nekom svijetu u kojem bi bilo potencijalnih dobrih menadžera za bilo koju firmu. Znaš ko normalan bi radio u ovom sistemu bez zakona koji regulise oblast u kojoj radis, sa direktnim uticajem stranaka na sve sto radis? Niko.

Zato u klubovima možemo naci ili samo neke klovnove koji nigdje drugo ne mogu raditi ili ljude koji su zaljubljenici i imaju pravi posao a sportom se bave usput. I tako će ostati sve dok se sistem ne uredi.

A u biti nije da ništa od nabrojanog ne valja, marketing i shop su izdignuti na znacajno visi nivo od bh prosjeka i od onog na čemu su bili. Nije savrseno, eto ima slovna greška na dukserici. ali daleko iznad očekivanja. Medjutim, problem je sto su to najmanje bitne stvari, ne vrijedi ih uopste spominjati. **** marketing i shop ako ne možeš normalno poslovati i ako ti rezultat kroje u Banjaluci i Mostaru.

Ovdje ljudima nije bitno sto se neki igrač prodao, a bitno je da li se ide na pripreme u Tursku ili u Zenicu i bitno je da su igraci motivisani, bitno je da ima štandova za karte… ne ide to pajdo moj jedno bez drugog. Treba zadržati neku vezu sa realnošću, pa da imamo o čemu pricati.

NajvecaRadosti
Postovi: 10169
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 04 jan 2026, 10:59

napoleon72 je napisao/la:
04 jan 2026, 10:45
Kasnimo 14 bodova za prvim, u zadnje 4 sezone imamo jedno trece mjesto i tri cetvrta, jednom prebacili prvo pretkolo KL, posjeta nikad manja, clanskih nema, marketing uzasan, fanshop katastrofa, klub radi na principu "trial and error", i kae "ne valja ljudima nista na klubu". Pa haj evo reci ti sta valja? Trenutno koji segment kluba funkcionise kako treba? Ono da kazes, e u tom smo profesionalni i tako treba radit. Bukvalno nista.
Da smo se od osnivanja kluba vodili ovim stavom 'podrska' 'strpljenje' i slicne idiotarije ovaj klub bi davno bio ugasen.
Znaci davno prije Boga pitaj koliko decenija.

Odlazite ublehe!
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 04 jan 2026, 11:00

Turo je napisao/la:
04 jan 2026, 10:50
napoleon72 je napisao/la:
04 jan 2026, 10:45
fanshop katastrofa
Zašto?
Ne znaju paket isporucit, raja ceka po 3 mjeseca i na kraju dobiju info da je paket vracen. Bombasticno najave dresove i preorder pa bijelih dresova nema do kraja augusta u shopu, jos se popishaju na ljude koji su uradili preorder u julu jer cijeli august daju milion popusta na dresove. Ono, mogao si dres za 80 KM dobit da si samo mjesec dana sacekao, a ti ispao levat jer si prvi narucio novi dres. Mislim neka popusta al ne 20 dana nakon releasea. Isto su uradili kad su prodali sezonske po 200 KM pravdajuci se tim da su cijene pojedinacnih ulaznica vece, i onda nakon mjesec dana obore te cijene pojedinacnih. Slag na torti je ovo SARAEJVO na dukserici. Ocito da nikakve kontrole kvaliteta nema i da neko stanca AI dizajn bez i da pogleda sta ide u prodaju.
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

Avatar
mnon46
Postovi: 5200
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 04 jan 2026, 11:03

Ja eto, unazad 2 mjeseca nisu imali ispravne objave, šlag na tortu su ova 2 jada od dukserica sa pravopisnim greškama. Al šuti, to je sve dobro, ako je nećeš kupiti nemaš pravo ni kritikovati…
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 04 jan 2026, 11:10

Strosmajer je napisao/la:
04 jan 2026, 10:59
napoleon72 je napisao/la:
04 jan 2026, 10:45
Kasnimo 14 bodova za prvim, u zadnje 4 sezone imamo jedno trece mjesto i tri cetvrta, jednom prebacili prvo pretkolo KL, posjeta nikad manja, clanskih nema, marketing uzasan, fanshop katastrofa, klub radi na principu "trial and error", i kae "ne valja ljudima nista na klubu". Pa haj evo reci ti sta valja? Trenutno koji segment kluba funkcionise kako treba? Ono da kazes, e u tom smo profesionalni i tako treba radit. Bukvalno nista.
Opet pokušavaš izmjestiti klub iz realnosti i tu traziti neka rjesenja.

Ne funkcionise ništa, ali neće ni funkcionisati dok god u državi nemaš zakon o sportu i funkcionalan savez sa bar malo manjim uticajem politike.

Ja se krecem u nekom svijetu u kojem bi bilo potencijalnih dobrih menadžera za bilo koju firmu. Znaš ko normalan bi radio u ovom sistemu bez zakona koji regulise oblast u kojoj radis, sa direktnim uticajem stranaka na sve sto radis? Niko.

Zato u klubovima možemo naci ili samo neke klovnove koji nigdje drugo ne mogu raditi ili ljude koji su zaljubljenici i imaju pravi posao a sportom se bave usput. I tako će ostati sve dok se sistem ne uredi.

A u biti nije da ništa od nabrojanog ne valja, marketing i shop su izdignuti na znacajno visi nivo od bh prosjeka i od onog na čemu su bili. Nije savrseno, eto ima slovna greška na dukserici. ali daleko iznad očekivanja. Medjutim, problem je sto su to najmanje bitne stvari, ne vrijedi ih uopste spominjati. **** marketing i shop ako ne možeš normalno poslovati i ako ti rezultat kroje u Banjaluci i Mostaru.

Ovdje ljudima nije bitno sto se neki igrač prodao, a bitno je da li se ide na pripreme u Tursku ili u Zenicu i bitno je da su igraci motivisani, bitno je da ima štandova za karte… ne ide to pajdo moj jedno bez drugog. Treba zadržati neku vezu sa realnošću, pa da imamo o čemu pricati.
Ma razumijem ja sta ti hoces da kazes, al brate ako vec ne mozes krupne stvari sredit jer ti politika ne da, mozes barem ove sitnice. Marketing jest na solidnom nivou al se mnooogo grijesi. Maltene nema objave na drustvenim mrezama koja nema neki lapsus. Il ofulaju igraca u sastavu, il datum utakmice, one kalendare, domaca/gostujuca utakmica... ne znam cime se bavis, al koji posao u realnom sektoru danas trpi tolike pogreske i lapsuse? To je stvar gdje ti niko drugi ne utice i ne opstrujise te, samo malo koncentracije treba. Jbg, ako tebi ne smeta sto nam u klubu rade influenserice koje lakiraju nokte dok im AI smislja objave za drustvene mreze, meni smeta. Jer to nije profesionalno. Od sitnica se krece. Moze ti savez yebat sezonu kad ti ne da da pobijedis u Banjoj Luci, al te savez ne koci da napises ime kluba ispravno na proizvodu kojeg si stancao u mozda 500 primjeraka. To je bas ono "you had one job mate". Meni je to jako neozbiljno, ja da moram otic zubaru npr i vidim da mu na bilbordu pise "Stomakoloska ordinacija", zaobici cu ga i ic nekom drugom, jer ako on ne zna ispravno svoju titulu, sta ce mi onda sa zubima uradit?
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2071
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 04 jan 2026, 11:15

napoleon72 je napisao/la:
04 jan 2026, 10:45
Kasnimo 14 bodova za prvim, u zadnje 4 sezone imamo jedno trece mjesto i tri cetvrta, jednom prebacili prvo pretkolo KL, posjeta nikad manja, clanskih nema, marketing uzasan, fanshop katastrofa, klub radi na principu "trial and error", i kae "ne valja ljudima nista na klubu". Pa haj evo reci ti sta valja? Trenutno koji segment kluba funkcionise kako treba? Ono da kazes, e u tom smo profesionalni i tako treba radit. Bukvalno nista.
Zavisi iz koje perspektive gledaš, tebi kao nekom ko Mirvića naziva "muflonom" a vjerovatno si Tana i Nama nazivao "kerojedima", logično da neće ništa valjati.
Šta je sa rezultatima, jesi ti uopće svjestan kakav je bio odnos saveza prema nama u posljednje dvije sezone, imaš jednog Zekića koji samo što ne plače govoreći šta su nam radili ili sezonu prije i suđenje kakvo je ima Borac, zatim sezona renoviranja terena i seljakanja po Zenici i Kaknju uz to sve cjelokupna situacija u klubu do ponovnog dolaska Tana. Nije baš da su za sve drugi krivi ali isto tako pričati sami smo za sve krivi i sve je do nas je opet prva rečenica koju sam napisao.
Šta je sa fan shopom? kad si zadnji put ušao u onaj u Fehadiji a da ne spominjem da si nešto kupio, da fula se sa nekim proizvodima što je normalno ali da je sad sve unutra katastrofa je baš preseravanje i to naveliko.
Članske, da ove godine je bezveze ovo i moralo je ranije biti ali šta bi se značajno promjenilo , eto na hiljade ljudi stoji ispred i čeka kad će početi proces učlanjivanja. Imali smo ranijih godina od 20 decembra učlanjivanje pa gdje smo dobacili šta to u suštini mjenja.

Šta je problem sa AKdemijom? to sad nevalja što su sve naše selekcije vodeće u svojim ligama (juniori drugi u bod), stipendije, školarinje oprema sve što treba, šta to nedostaje.
Prvi tim, nakon katastrofalnog početka isvega što se dešavalo konačno smo proigrali, sve više mladih igrača je u konkurenciji, par igrača koje močeš prodati, par iskusnijih koji se vidi da aktivno učestvuju u igri i doprinose a ne ko prije samo da se šetkaju na terenu i uzmu lovu za kraj karijere.
Posjeta nikad manja, pa to više govori o nama i našem odnosu prema klubu.
Niti je sve bajno ni sjajno, nti je sve idealno, jednostavnim rečeno ništa što se ne dešava u svakom normalnom klubu.
Opet i iznova, vratiš se na prvu rečenicu.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Strosmajer
Postovi: 66
Pridružen/a: 24 sep 2025, 09:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Strosmajer » 04 jan 2026, 11:16

napoleon72 je napisao/la:
04 jan 2026, 11:10
Strosmajer je napisao/la:
04 jan 2026, 10:59
napoleon72 je napisao/la:
04 jan 2026, 10:45
Kasnimo 14 bodova za prvim, u zadnje 4 sezone imamo jedno trece mjesto i tri cetvrta, jednom prebacili prvo pretkolo KL, posjeta nikad manja, clanskih nema, marketing uzasan, fanshop katastrofa, klub radi na principu "trial and error", i kae "ne valja ljudima nista na klubu". Pa haj evo reci ti sta valja? Trenutno koji segment kluba funkcionise kako treba? Ono da kazes, e u tom smo profesionalni i tako treba radit. Bukvalno nista.
Opet pokušavaš izmjestiti klub iz realnosti i tu traziti neka rjesenja.

Ne funkcionise ništa, ali neće ni funkcionisati dok god u državi nemaš zakon o sportu i funkcionalan savez sa bar malo manjim uticajem politike.

Ja se krecem u nekom svijetu u kojem bi bilo potencijalnih dobrih menadžera za bilo koju firmu. Znaš ko normalan bi radio u ovom sistemu bez zakona koji regulise oblast u kojoj radis, sa direktnim uticajem stranaka na sve sto radis? Niko.

Zato u klubovima možemo naci ili samo neke klovnove koji nigdje drugo ne mogu raditi ili ljude koji su zaljubljenici i imaju pravi posao a sportom se bave usput. I tako će ostati sve dok se sistem ne uredi.

A u biti nije da ništa od nabrojanog ne valja, marketing i shop su izdignuti na znacajno visi nivo od bh prosjeka i od onog na čemu su bili. Nije savrseno, eto ima slovna greška na dukserici. ali daleko iznad očekivanja. Medjutim, problem je sto su to najmanje bitne stvari, ne vrijedi ih uopste spominjati. **** marketing i shop ako ne možeš normalno poslovati i ako ti rezultat kroje u Banjaluci i Mostaru.

Ovdje ljudima nije bitno sto se neki igrač prodao, a bitno je da li se ide na pripreme u Tursku ili u Zenicu i bitno je da su igraci motivisani, bitno je da ima štandova za karte… ne ide to pajdo moj jedno bez drugog. Treba zadržati neku vezu sa realnošću, pa da imamo o čemu pricati.
Ma razumijem ja sta ti hoces da kazes, al brate ako vec ne mozes krupne stvari sredit jer ti politika ne da, mozes barem ove sitnice. Marketing jest na solidnom nivou al se mnooogo grijesi. Maltene nema objave na drustvenim mrezama koja nema neki lapsus. Il ofulaju igraca u sastavu, il datum utakmice, one kalendare, domaca/gostujuca utakmica... ne znam cime se bavis, al koji posao u realnom sektoru danas trpi tolike pogreske i lapsuse? To je stvar gdje ti niko drugi ne utice i ne opstrujise te, samo malo koncentracije treba. Jbg, ako tebi ne smeta sto nam u klubu rade influenserice koje lakiraju nokte dok im AI smislja objave za drustvene mreze, meni smeta. Jer to nije profesionalno. Od sitnica se krece. Moze ti savez yebat sezonu kad ti ne da da pobijedis u Banjoj Luci, al te savez ne koci da napises ime kluba ispravno na proizvodu kojeg si stancao u mozda 500 primjeraka. To je bas ono "you had one job mate". Meni je to jako neozbiljno, ja da moram otic zubaru npr i vidim da mu na bilbordu pise "Stomakoloska ordinacija", zaobici cu ga i ic nekom drugom, jer ako on ne zna ispravno svoju titulu, sta ce mi onda sa zubima uradit?
Ma dobro, ima grešaka, desavaju se stalno i očigledno treba zamijeniti osobu koja to objavljuje.

Ali da sad u ovoj situaciji neki mirvic ili tan ili bilo ko u klubu krene time da se bavi, ja prvi bih rekao da je potpuno lud i totalni kreten.

Imamo većih problema, ako imamo osobu koja bi se sad time segmentom bavila, zapošljavala nove ljude u marketingu, otpustila stare, slala ih na edukacije ili šta već, prvo tu osobu treba otpustiti jer onda imamo viska uposlenika.

JalaBrat
Postovi: 91
Pridružen/a: 21 dec 2024, 19:26

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JalaBrat » 04 jan 2026, 11:25

hahahah ovaj frajer proziva napoleona kad je i sta je kupio, pa majmune ti ne znas sta je taj momak sve uradio za klub

Avatar
N3R3D
Postovi: 1389
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la N3R3D » 04 jan 2026, 11:33

Tačno vidiš kako se odma upale neki novi nickovi...

Rečeno je pultovi po tržnim centrima, a ne da se neko mrzne....

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10892
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 04 jan 2026, 11:40

napoleon72 je napisao/la:
04 jan 2026, 10:45
Kasnimo 14 bodova za prvim, u zadnje 4 sezone imamo jedno trece mjesto i tri cetvrta, jednom prebacili prvo pretkolo KL, posjeta nikad manja, clanskih nema, marketing uzasan, fanshop katastrofa, klub radi na principu "trial and error", i kae "ne valja ljudima nista na klubu". Pa haj evo reci ti sta valja? Trenutno koji segment kluba funkcionise kako treba? Ono da kazes, e u tom smo profesionalni i tako treba radit. Bukvalno nista.
U17 Akademija po meni jedina svijetla tacka u klubu.

bordobijeli
Postovi: 18324
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 04 jan 2026, 11:45

Malo vani izadjite snijeg ,lopata malo oko kuće,zgrade ocistis, djecu na sanke , odmah budeš bolji , pozitivnije razmišljaš. Ponavljam meni najviše smeta sto nas nema vise od 3000 na stadionu a ova kozmetika, objave, fan shop, clanske , dizajn dresa itd to mi je nekako na začelju problema.

Avatar
N3R3D
Postovi: 1389
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la N3R3D » 04 jan 2026, 11:52

Što prije shvatite da nisu bitni igrači, trener, pomoćnici, analitičari, dok ovi ljudi vode klub lakše će vam biti.

Djulboni
Postovi: 128
Pridružen/a: 29 avg 2025, 07:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Djulboni » 04 jan 2026, 11:55

Meni samo nije jasno zašto se mi djelimo na one kao što kritikuju trenutne nedostatke u radu kluba i one koji su vječni pozitivci, optimisti i uvijek bez kritike.

Ljudi, svi mi volimo klub, ali treba se ukazivati na nedostatke radi poboljšanja rada kluba u mnogim segmentima. Čovjek ako šuti onda se može zaključiti da mu je svejedno.

Evo fan shop, pa prodaju onu naljepnicu sa grbom kluba za auto, a nemaš zastavice za šoferšajbu da valja i da je kvalitetna. Manjak bilo kakve ideje na artiklima iz fan shopa je evidentan. Npr, zar ne bi bilo lijepo imati neki artikal sa V.Musemićem, Antićem, Fazlagićem, Papetom, Pajom i ostalim velikanima kluba ... Za malu raju imaš Vučka i pidžame, ne znam, al manjak ideja je evidentan.

Situacija vezana za članstvo jeste katastrofalna, pa svjetski velikani se bore za svakog fana, a mi u jeku praznika, grad pun dijaspore, pa i nešto se na platu dobilo dodatno ne da nismo ni počeli sa kampanjom članarina, već i ne znamo kad ista starta.

Ponašamo se kao da imamo milijarde i boli nas neka stvar, a tako se ne može rasti u bilo kojem smislu, a kamoli komercijalnom. Svako od nas ima pravo da kritikuje, jer klub volimo i stalni smo konzumenti njegovih produkata.

Naravno, kritika ne treba biti shvaćena kao katastrofa i neki dušmanluk prema klubu, ali treba uputiti kritiku ako za to ima razloga, a kod nas je trenutno situacija da prostora za kritike u cilju poboljšanja ima nažalost na pretek.

Mislim, prodaješ magnet sa grbom za auto koji mnogi neće kupiti, jer rizikuje oštećenje vozila, ali godinama najobičniju zastavicu za auto nisi sposoban napraviti.

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2071
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 04 jan 2026, 12:01

N3R3D je napisao/la:
04 jan 2026, 11:52
Što prije shvatite da nisu bitni igrači, trener, pomoćnici, analitičari, dok ovi ljudi vode klub lakše će vam biti.
Izvini druže ali moje raspoloženje u toku dana, sedmice direktno zavisi od rezultata koji klub ostvari u tom danu/sedmici.
Ti ako se možeš postavit da ti nije bitno ko će igrati i ko će biti trener a samim tim i koji će rezultat biti zašto onda i pratiš klub.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []