FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
Unknown19
Postovi: 588
Pridružen/a: 12 dec 2025, 01:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown19 » 05 jan 2026, 16:23

Pitar6785 je napisao/la:
05 jan 2026, 16:16
Izgleda da smo promjenili GENERALNOG SPONZORA. Gledam dresove nema Turkisa sad ima neka kockarnica
Svakako nije bilo nikakve koristi od Turkish Airlinesa. Ne podržavam kocku, ali to je što je.

Turo
Postovi: 1038
Pridružen/a: 06 maj 2025, 19:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Turo » 05 jan 2026, 16:24

To su samo obične majice za trening.

_weella_
Postovi: 338
Pridružen/a: 27 okt 2008, 18:52

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la _weella_ » 05 jan 2026, 16:40

Jest off topic, al ne mogu da ne prokomentarišem ko god piše za ovaj ss.ba, ofira se haos s mitomanima i najavama 😂😂
Prvo neki transferi, po 300 clanaka o Vuckicu ko da dolazi Dzeko licno.
Sad sportski direktor Stanic, Mindaugas, Salihamidzic 😂😂


Kako je lijepo raditi u tisini i kad nije pritisak na nama, Maminje ce ovo da prepiša.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

Avatar
N3R3D
Postovi: 1386
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la N3R3D » 05 jan 2026, 16:43

_weella_ je napisao/la:
05 jan 2026, 16:40
Jest off topic, al ne mogu da ne prokomentarišem ko god piše za ovaj ss.ba, ofira se haos s mitomanima i najavama 😂😂
Prvo neki transferi, po 300 clanaka o Vuckicu ko da dolazi Dzeko licno.
Sad sportski direktor Stanic, Mindaugas, Salihamidzic 😂😂


Kako je lijepo raditi u tisini i kad nije pritisak na nama, Maminje ce ovo da prepiša.
A znaš da smo i mi prije divljali sa naslovima.

Avatar
Unknown19
Postovi: 588
Pridružen/a: 12 dec 2025, 01:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown19 » 05 jan 2026, 16:55

Mi smo u smislu plaćanja novinara da pišu članke za nas gdje su izmišljali sve i svašta, najavljivanja da ćemo biti bosanski Bayern i slično deceniju bili ubjedljivo najveći seljaci na prostoru bivše Jugoslavije. Ne postiže se tako ništa. U realnom životu oni momci koji najmanje pričaju o svojim uspjesima sa ženama su najveći fakeri, tako je i u sportu.

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2044
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 05 jan 2026, 16:57

_weella_ je napisao/la:
05 jan 2026, 16:40
Jest off topic, al ne mogu da ne prokomentarišem ko god piše za ovaj ss.ba, ofira se haos s mitomanima i najavama 😂😂
Prvo neki transferi, po 300 clanaka o Vuckicu ko da dolazi Dzeko licno.
Sad sportski direktor Stanic, Mindaugas, Salihamidzic 😂😂


Kako je lijepo raditi u tisini i kad nije pritisak na nama, Maminje ce ovo da prepiša.
Obzirom da si na forumu od 2008, čudi me da ne možeš povezati njihovog glavnog operativca i ove naslove u fazonu "med i mlijeko", mene samo čude naši navijači koji pišu da mi kupujemo medijski prostor.
Ne funkcioniše više tako gdje je kofer para sve rješavao, najbolji dokaz za to ti je posljednji angažman Ibrakvića kod nas.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 05 jan 2026, 17:02

aezakmi je napisao/la:
05 jan 2026, 16:55
Mi smo u smislu plaćanja novinara da pišu članke za nas gdje su izmišljali sve i svašta, najavljivanja da ćemo biti bosanski Bayern i slično deceniju bili ubjedljivo najveći seljaci na prostoru bivše Jugoslavije. Ne postiže se tako ništa. U realnom životu oni momci koji najmanje pričaju o svojim uspjesima sa ženama su najveći fakeri, tako je i u sportu.
Odakle vise izviru ovi padobranci, najace kontaju neko ce se primit na ove nebuloze, imal ko da banuje ovo ili da mu odgovorim na njegov nacin na ove uvrede?

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8132
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 05 jan 2026, 17:05

Zdravko i Goran u paketu su medju 5 najbolji menadzera sd na svijetu. GOVORIM NA SVIJETU. Kad se uzme u obzir da je Dinamo u vrijeme juge bio 4 klub, realno i sad je po svemu iza CZ HAJDUKA, tu su negdje sa partizan.

Ako se uzmu takodje uspjesi hrvaske reprezentacije koju cine u zadnjih 30 godina 70% igraci dinama divoljno govori.

Oni ne samo da su dobri u pregovaranju ( mogo bi ti uvalit 2-3 igraca i onda bi prodo mudo labydovi) vec oni imaju znanje da prepoznaju kvalitet u mladom igracu,takodje znaju prepoznat koja pozicija je najbolja za njeg, takodje veoma dobro znaju kojeg trenera stavit na poziciju pjetlica pionira kadeta juniora jer bez tog on nebi mogo imat toliki broj kvalitetni igraca iznova i iznova.

Garantujem da ce Zdravko pogotovo bit za 80-100 naj bolji menager evrope.

Cvitanovic madrozija ignjatov to su tri poteza u roku 3 mjeseca koja ce ti donijet minimum 2 go mjesto i kup i 7 m km kroz prodaju ignjatova i madroze.


Marodza ce za godinu lagano moci igrat u SERIA A i to za ekipu sa sredine tabele..

Avatar
Unknown19
Postovi: 588
Pridružen/a: 12 dec 2025, 01:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown19 » 05 jan 2026, 17:07

mosarajvosa83 je napisao/la:
05 jan 2026, 17:02
aezakmi je napisao/la:
05 jan 2026, 16:55
Mi smo u smislu plaćanja novinara da pišu članke za nas gdje su izmišljali sve i svašta, najavljivanja da ćemo biti bosanski Bayern i slično deceniju bili ubjedljivo najveći seljaci na prostoru bivše Jugoslavije. Ne postiže se tako ništa. U realnom životu oni momci koji najmanje pričaju o svojim uspjesima sa ženama su najveći fakeri, tako je i u sportu.
Odakle vise izviru ovi padobranci, najace kontaju neko ce se primit na ove nebuloze, imal ko da banuje ovo ili da mu odgovorim na njegov nacin na ove uvrede?
Koji padobranci? Vama smeta kritika koja bi mogla dovesti do poboljšanja stanja u našem klubu. Selimovići, Ibrakovići, Poture, Sabrine i slični su nam nanijeli toliko štete u proteklih 10 godina, da smo više izluđeni zbog svega što nas je zadesilo. Želim da vjerujem da dolaze bolja vremena gdje ćemo manje pričati, a više raditi, biti šampioni i kupa osvajači iz godine u godinu.

Avatar
N3R3D
Postovi: 1386
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la N3R3D » 05 jan 2026, 17:08

Pitar6785 je napisao/la:
05 jan 2026, 17:05
Zdravko i Goran u paketu su medju 5 najbolji menadzera sd na svijetu. GOVORIM NA SVIJETU. Kad se uzme u obzir da je Dinamo u vrijeme juge bio 4 klub, realno i sad je po svemu iza CZ HAJDUKA, tu su negdje sa partizan.

Ako se uzmu takodje uspjesi hrvaske reprezentacije koju cine u zadnjih 30 godina 70% igraci dinama divoljno govori.

Oni ne samo da su dobri u pregovaranju ( mogo bi ti uvalit 2-3 igraca i onda bi prodo mudo labydovi) vec oni imaju znanje da prepoznaju kvalitet u mladom igracu,takodje znaju prepoznat koja pozicija je najbolja za njeg, takodje veoma dobro znaju kojeg trenera stavit na poziciju pjetlica pionira kadeta juniora jer bez tog on nebi mogo imat toliki broj kvalitetni igraca iznova i iznova.

Garantujem da ce Zdravko pogotovo bit za 80-100 naj bolji menager evrope.

Cvitanovic madrozija ignjatov to su tri poteza u roku 3 mjeseca koja ce ti donijet minimum 2 go mjesto i kup i 7 m km kroz prodaju ignjatova i madroze.


Marodza ce za godinu lagano moci igrat u SERIA A i to za ekipu sa sredine tabele..
:rol: obradujem se tvom postu

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2044
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 05 jan 2026, 17:12

Evo nam i el prezidente sletio u šeher, možda su čekali da se on prvi učlani pa onda mi ostali. :rol: :rol:
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 05 jan 2026, 17:15

aezakmi je napisao/la:
05 jan 2026, 17:07
mosarajvosa83 je napisao/la:
05 jan 2026, 17:02
aezakmi je napisao/la:
05 jan 2026, 16:55
Mi smo u smislu plaćanja novinara da pišu članke za nas gdje su izmišljali sve i svašta, najavljivanja da ćemo biti bosanski Bayern i slično deceniju bili ubjedljivo najveći seljaci na prostoru bivše Jugoslavije. Ne postiže se tako ništa. U realnom životu oni momci koji najmanje pričaju o svojim uspjesima sa ženama su najveći fakeri, tako je i u sportu.
Odakle vise izviru ovi padobranci, najace kontaju neko ce se primit na ove nebuloze, imal ko da banuje ovo ili da mu odgovorim na njegov nacin na ove uvrede?
Koji padobranci? Vama smeta kritika koja bi mogla dovesti do poboljšanja stanja u našem klubu. Selimovići, Ibrakovići, Poture, Sabrine i slični su nam nanijeli toliko štete u proteklih 10 godina, da smo više izluđeni zbog svega što nas je zadesilo. Želim da vjerujem da dolaze bolja vremena gdje ćemo manje pričati, a više raditi, biti šampioni i kupa osvajači iz godine u godinu.
Tako je majstore, sve si upravu, ajde sad malo kod kona pa tamo drzi govore i nekog drugog nazivaj seljacima.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8132
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 05 jan 2026, 17:20

Sta izjavi Simic nadam se da ce za ovako nesto se ukljucit i UEFA I FIFA..

NFSBIH ako moze dat suspenziju i kaznu treneru i igracu kad komentarisu sudjenje nadam se da je za ovajve izjave dozivotna zabrana bavljenja bilo kojim poslom u bh.

visokohz
Postovi: 4624
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 05 jan 2026, 17:26

Pitar6785 je napisao/la:
05 jan 2026, 17:20
Sta izjavi Simic nadam se da ce za ovako nesto se ukljucit i UEFA I FIFA..

NFSBIH ako moze dat suspenziju i kaznu treneru i igracu kad komentarisu sudjenje nadam se da je za ovajve izjave dozivotna zabrana bavljenja bilo kojim poslom u bh.
Ko će ga kazniti kada ista **** sjede u savezu a možda čak i veća od štimca

SHZ82
Postovi: 965
Pridružen/a: 21 maj 2023, 21:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SHZ82 » 05 jan 2026, 17:38

visokohz je napisao/la:
05 jan 2026, 17:26
Pitar6785 je napisao/la:
05 jan 2026, 17:20
Sta izjavi Simic nadam se da ce za ovako nesto se ukljucit i UEFA I FIFA..

NFSBIH ako moze dat suspenziju i kaznu treneru i igracu kad komentarisu sudjenje nadam se da je za ovajve izjave dozivotna zabrana bavljenja bilo kojim poslom u bh.
Ko će ga kazniti kada ista **** sjede u savezu a možda čak i veća od štimca
moze itekako, bitno je sa klubovi prijavljuju ove fisisticke ispade i neko ce reagovati, isto kao i sa sudjenjem, mislite da je Vico doveo Ceferina, ne nego jeuefa nakon desetine i desetine prijava reagovala i poslala svog covjeka da uredi sudijsku organizaciju.
Bitno je vrsiti prijave protiv fasistickih govana i doci ce na red sigurno

fks74
Postovi: 13463
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 05 jan 2026, 17:50

Jel bila prozivka ?

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8132
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 05 jan 2026, 18:01

Ja mislim da ce UEFA I FIFA njega prije kaznit nego Beus i Vico.

Jer ovo je totalno protiv statuta UEFE, za ovakve stvari se licenca gubi.

Zamislite da kovacevic sad kaze da nije bilo armije bh hrvaska bi sva postala vukovar 1991

Avatar
mnon46
Postovi: 5187
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 05 jan 2026, 18:03

Kad Mirva uzme karticu na kojoj piše 00001, onda mi ostali smrtnici možemo.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

fks74
Postovi: 13463
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 05 jan 2026, 18:32

mnon46 je napisao/la:
05 jan 2026, 18:03
Kad Mirva uzme karticu na kojoj piše 00001, onda mi ostali smrtnici možemo.
Malo članova pa neće ni pokretati članstvo. :kafa:

fks74
Postovi: 13463
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 05 jan 2026, 18:49

Mogao bi ovaj portal napisati da smo počeli sa pripremama.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: johntravolta123, muhamedhulk i 27 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []