Opet duška pokušava nekome da "otvori oči". Hahahahajurisicduska je napisao/la: ↑06 jan 2026, 10:12Prica se da su toliko nepovoljan ugovor sklopili sa “investitorom” da ne smiju u javnost pustiti nista. Zabranjeno. A obecase da ce blagovremeno obavijestiti.
Nema većeg kralja na ovom forumu.


