Koliko je talenata bilo sa 17-18. godina vrhunskih pa se kasnije ugasilo, nebrojeno. Naravno ozračeni su dugo tavorili ua nižim ligama i čim se pojavio igrač koji ima imalo talenta da bude solidan u j.ebenoj pl bih oni misle da je ronaldo. Ne mogu pojmit kako bi svršavali recimo da imaju jednog Sučića recimo tid.svrakino1921 je napisao/la: ↑09 jan 2026, 08:42LavoviGabela je napisao/la: ↑09 jan 2026, 08:40Za dvije godine će se vratiti u Čelikprisonbreak je napisao/la: ↑09 jan 2026, 08:39
Najveca halabuka oko svega je zato sto mi znamo sta imamo, i za kakavu je sumu otisao. Sigurni smo da se moglo prodati za dosta vecu sumu, da nisu drugacije savjetovani. Vi koji pratite PL brzo cete shvatiti zasto smo imali ove reakcije., toliko o tom talentu
![]()
Brutalan prcccc
Ovom dečku se radi protuusluga, eto zapamtite ako minute odigra za Sarajevo, bit će dobro
Predviđam povratak u Černobil za dvije godine



.png)
