-
HordasOdMalena
- Postovi: 3829
- Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
-
Kontakt:
Post
Postao/la HordasOdMalena » 09 jan 2026, 10:04
convict35 je napisao/la: ↑20 dec 2025, 00:19
Vanja8 je napisao/la: ↑19 dec 2025, 21:53
let3 je napisao/la: ↑19 dec 2025, 21:47
Ovo je teska opsesija sa mnom
Pijacar, ako kad dođes u Sarajevo, ispunicu ti san i castiti te pivom

ziv bio.
Vanja, nema potebe biti ljubomoran sto mladi Rijad Telalovic zeli nastaviti karijeru u najvecem klubu u drzavi
Ma kakva ljubomora, zasluzio je momak da se razvija u najboljoj i najzdravijoj sredini i da obori najveci transfer u istoriji PL BiH...
Momci dzaba se nadate za Telqlovica nema teorije da dodze u Sarajevo jer momak bas nesimpatise taj klub a i 1milioneura je mnogo svakom klubu u BiH.
Počeo simpatisati.
E čuj milion eura.

"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."
-
Herson
- Postovi: 2779
- Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14
Post
Postao/la Herson » 09 jan 2026, 10:04
Ćelik je trenutno drugi najpopularniji klub u Zenici, odmah iza Sarajeva.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
-
Nane17
- Postovi: 369
- Pridružen/a: 07 jan 2014, 23:43
- Lokacija: Zenica
-
Kontakt:
Post
Postao/la Nane17 » 09 jan 2026, 10:08
Herson je napisao/la: ↑09 jan 2026, 10:04
Ćelik je trenutno drugi najpopularniji klub u Zenici, odmah iza Sarajeva.
De ti gledaj da budete u Sarajevu najpopularniji,s obzirom na posjetu i sve daleko ste od toga,poz od navijaca Celika!
-
Threeplanetrees
- Postovi: 1766
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Post
Postao/la Threeplanetrees » 09 jan 2026, 10:08
Bez obzira što im je klub pokazao sve dječije bolesti i podlegao pritisku navijači Čelika moraju pokazati puno više poštovanja prema Sarajevu. Sarajevo i Velež su jedina dva kluba koji su im slali igrače na posudbu kada nisu bili finansijski stabilni. Velež im dolazio za rođendan na prijateljske da zarade na kartama, čestitao im uvijek prvi rođendane. Više Sarajevo nego Velež ali obadva su sigurno prijateljski klubovi
-
RodjeniiBrato
- Postovi: 1255
- Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
-
Kontakt:
Post
Postao/la RodjeniiBrato » 09 jan 2026, 10:12
Bit ce ovo najzanimljivija borba za 3 mjesto

❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶
-
MikiPirs
- Postovi: 1833
- Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
-
Kontakt:
Post
Postao/la MikiPirs » 09 jan 2026, 10:16
sanjinusto je napisao/la: ↑09 jan 2026, 10:03
Iskreno, drago mi je sto su im komsije uzele ovog malog samo zbog ovih bolesnih izljeva mrznje.
Gdje god da pogledas, od njihovih foruma do ovih drustvenih mreza, to samo psuje i zuc prosipa. Svaki drugi komentar "Ne samo u Zelju i Sarajevo, izdaja!!!!" lakse bi im palo da je malac otisao u Obilic ili Hapoel Tel Aviv
Koji je ovo ****, kakvi su ovo kompleksi? Samo u vasim glavama postoji nekakav ozbiljan rivalitet, ljudi dragi niste faktor 20 godina, ako ste ikad i bili. Cast izuzecima, ali fuj.
Ne moze u Obilic, isti se ugasio ja mislim

-
Zutti
- Postovi: 2485
- Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
-
Kontakt:
Post
Postao/la Zutti » 09 jan 2026, 10:19
Talentovani omladinac Čelika Abdurahman Poturković boravio u trening kampu Barcelone
Zeničani, ako vas još ima na ovom forumu, čuvajte nam ovog malog. Za par godina dolazimo i po njega

@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.
-
Rauber33
- Postovi: 832
- Pridružen/a: 27 jun 2018, 13:16
-
Kontakt:
Post
Postao/la Rauber33 » 09 jan 2026, 10:20
Noke995 je napisao/la: ↑09 jan 2026, 09:57
Zašto se navijači Čelika nisu bunili kad smo im posuđivali igrače?!
Zamisli da navijači Augsburga psuju igraču jer je prešao u Bayern
U hakalagradu stanje redovno
-
Noke995
- Postovi: 1070
- Pridružen/a: 27 sep 2024, 09:52
-
Kontakt:
Post
Postao/la Noke995 » 09 jan 2026, 10:21
zona072 je napisao/la: ↑09 jan 2026, 09:59
Noke995 je napisao/la: ↑09 jan 2026, 09:57
Zašto se navijači Čelika nisu bunili kad smo im posuđivali igrače?!
Zamisli da navijači Augsburga psuju igraču jer je prešao u Bayern
Izvini Bayern nismo znali
Zadnja titula corona poklonjena
Za vas smo Bayern, City, Real, Barcelona u svakom smislu.
Pa vidiš da uzmemo igrača kojeg god hoćemo, ne samo vama, nego većini klubova i u PL.
MNON
-
Venom
- Postovi: 2220
- Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
-
Kontakt:
Post
Postao/la Venom » 09 jan 2026, 10:25
Ali pitarski istok Celikovim navijacima zamjera primitivizam

Srce, čast i ponos!
-
HercegovinaCali
- Postovi: 191
- Pridružen/a: 22 jul 2025, 09:36
-
Kontakt:
Post
Postao/la HercegovinaCali » 09 jan 2026, 10:26
Normalno da će biti napetosti i vrijeđanja, ogorčenost navijača Čelika po komentarima je sasvim očekivana.
Na polusezoni si prvi i igrač oko kojeg gradiš ekipu za PLu ti ode u rivala (doduše rival u prošlosti).
Ne vidim mjesto čuđenju,kao da ne bi bilo komentara navijača bilo kojeg tima (Zrinjski,Velež,Željo,Sarajevo,Borac) da njihov mladi igrač ode u nekog drugog. Normalno da bi jer je mentalitet isti.
-
Threeplanetrees
- Postovi: 1766
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Post
Postao/la Threeplanetrees » 09 jan 2026, 10:29
Super opcija za Čelik bi bila da dogovore sa Veležom posudbu Vidovića ili Halilovića do kraja sezone kada im ističe ugovor kao zamjenu za ovog malog. Halilović premijerligaško iskustvo Vidović igrao drugu HNL. Mogu ih i uzeti slobodni su nakon ljeta strašna dva veznjaka
-
KONTRASVIH
- Postovi: 5682
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
-
Kontakt:
Post
Postao/la KONTRASVIH » 09 jan 2026, 10:33
Threeplanetrees je napisao/la: ↑09 jan 2026, 10:08
Bez obzira što im je klub pokazao sve dječije bolesti i podlegao pritisku navijači Čelika moraju pokazati puno više poštovanja prema Sarajevu.
Ko ce ga uclanit?

HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
-
Threeplanetrees
- Postovi: 1766
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Post
Postao/la Threeplanetrees » 09 jan 2026, 10:35
Imaš kompleks od članarina Sarajeva samo o njima pišeš. Možda ti to ne vidiš ali jako se blamiraš
-
Tatamata1946
- Postovi: 2547
- Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
-
Kontakt:
Post
Postao/la Tatamata1946 » 09 jan 2026, 10:36
Balorda je napisao/la: ↑09 jan 2026, 09:58
DoktorXabaras je napisao/la: ↑09 jan 2026, 09:53
Balorda je napisao/la: ↑09 jan 2026, 09:46
Odličan posao za Čelik, nisam ni sumnjao u te momke.
Moramo pomagati velikane bosanskohercegovačkog fudbala, pogurali smo cas prošle godine, sad Ćelik, Željezničar nam je poszao filijala tako da držimo sve pod kontrolom.
Dobročinitelji s Koševa
Samo nastavite.
Ali stvarno su ova dva transfera Mlinarica i ovog malog iz Celika pretjerana i velikodusna od strane Mirvica. Ocito zelimo dobre odnose sa Velezom i Celikom jer daj Boze da nam se vrate te pare koje je dao za ta dva igraca koji nece biti ni standardni prvotimcikod nas u narednim sezonama.
Ali valjace i nama Velez i Celik nekad ako ne budemo imali gdje igrati evropske pa ce nam jeftino ustupiti stadion.
Trebamo se paziti

-
KONTRASVIH
- Postovi: 5682
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
-
Kontakt:
Post
Postao/la KONTRASVIH » 09 jan 2026, 10:40
Threeplanetrees je napisao/la: ↑09 jan 2026, 10:35
Imaš kompleks od članarina Sarajeva samo o njima pišeš. Možda ti to ne vidiš ali jako se blamiraš
K nozi pujdo

HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
-
Threeplanetrees
- Postovi: 1766
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Post
Postao/la Threeplanetrees » 09 jan 2026, 10:43
KONTRASVIH je napisao/la: ↑09 jan 2026, 10:40
Threeplanetrees je napisao/la: ↑09 jan 2026, 10:35
Imaš kompleks od članarina Sarajeva samo o njima pišeš. Možda ti to ne vidiš ali jako se blamiraš
K nozi pujdo
Stvarno si divlji isto kao da si zavezan u nekom podrumu i laješ prčio majku nakaradnu

-
KONTRASVIH
- Postovi: 5682
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
-
Kontakt:
Post
Postao/la KONTRASVIH » 09 jan 2026, 10:45
Threeplanetrees je napisao/la: ↑09 jan 2026, 10:43
KONTRASVIH je napisao/la: ↑09 jan 2026, 10:40
Threeplanetrees je napisao/la: ↑09 jan 2026, 10:35
Imaš kompleks od članarina Sarajeva samo o njima pišeš. Možda ti to ne vidiš ali jako se blamiraš
K nozi pujdo
Stvarno si divlji isto kao da si zavezan u nekom podrumu i laješ prčio majku nakaradnu
Postao si agresivan pujdo, ne valja ti to

HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
-
Balorda
- Postovi: 5117
- Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la Balorda » 09 jan 2026, 10:45
Tatamata1946 je napisao/la: ↑09 jan 2026, 10:36
Balorda je napisao/la: ↑09 jan 2026, 09:58
DoktorXabaras je napisao/la: ↑09 jan 2026, 09:53
Moramo pomagati velikane bosanskohercegovačkog fudbala, pogurali smo cas prošle godine, sad Ćelik, Željezničar nam je poszao filijala tako da držimo sve pod kontrolom.
Dobročinitelji s Koševa
Samo nastavite.
Ali stvarno su ova dva transfera Mlinarica i ovog malog iz Celika pretjerana i velikodusna od strane Mirvica. Ocito zelimo dobre odnose sa Velezom i Celikom jer daj Boze da nam se vrate te pare koje je dao za ta dva igraca koji nece biti ni standardni prvotimcikod nas u narednim sezonama.
Ali valjace i nama Velez i Celik nekad ako ne budemo imali gdje igrati evropske pa ce nam jeftino ustupiti stadion.
Trebamo se paziti
Prvo platite to što ste doveli, pa onda pričati o velikodušnosti i dobrim odnosima
Mlinarića još niste isplatili.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
-
pitar
- Postovi: 115
- Pridružen/a: 19 mar 2008, 12:02
- Lokacija: tribina na kojoj pise SARAJEVO
-
Kontakt:
Post
Postao/la pitar » 09 jan 2026, 10:48
Balorda je napisao/la: ↑09 jan 2026, 10:45
Tatamata1946 je napisao/la: ↑09 jan 2026, 10:36
Balorda je napisao/la: ↑09 jan 2026, 09:58
Dobročinitelji s Koševa
Samo nastavite.
Ali stvarno su ova dva transfera Mlinarica i ovog malog iz Celika pretjerana i velikodusna od strane Mirvica. Ocito zelimo dobre odnose sa Velezom i Celikom jer daj Boze da nam se vrate te pare koje je dao za ta dva igraca koji nece biti ni standardni prvotimcikod nas u narednim sezonama.
Ali valjace i nama Velez i Celik nekad ako ne budemo imali gdje igrati evropske pa ce nam jeftino ustupiti stadion.
Trebamo se paziti
Prvo platite to što ste doveli, pa onda pričati o velikodušnosti i dobrim odnosima
Mlinarića još niste isplatili.
Lažeš, jer vjerovatno i tebe lažu iz Velža, sa prvom razom iz Rusije za Bubanju plaćen vam je cjelokupan iznos za Mlinarića.
BUREK PITA, ŽELJI KITA..
DEBUG SSO: [] | STATUS: []